Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Glupie TAS-y - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 2 stron +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Glupie TAS-y Czyli które odcinki nam sie nie podobaly

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Lone Star 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 104
  • Interests:Komiksy Marvela, komiksy Disneyowskie, muzyka (George Gershwin, Jacek Kaczmarski), Gwiezdne Wojny, Indiana Jones, gra na gitarze itp.

Napisano 28 November 2007 - 20:10

No wiec, które odcinki wam sie nie podobaly i dlaczego ?
Mi nie przypadl do gustu
- "Zegnaj, Spider-manie"
Poczatek byl bardzo fajny, ale koniec byl beznadziejny
"Tajemnicą długiego życia jest czerpanie radości ze swojej pracy" Carl Barks
Pozdrawiam, Lone Star
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Glozyniok 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 123
  • Interests:Jazda na deskorolce , CHELSEA i Spider

Napisano 29 November 2007 - 14:15

Dla mnie takim najgorszym odcinkiem byl "Polowanie na Mary Jane" . Niepodobala mi sie w tym odcinku fabula , a reszta to git :)
user posted image
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Kuba S 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 149

Napisano 29 November 2007 - 14:44

Mi nie podobalo sie wiele odcinków m.in to samo co dla Glozynioka czyli "polowanie na Mary Jane",ze wzgledu na to ze nie podobala mi sie akcja w tym sklepie z zabawkami i wogóle,jednak nastepne odcinki byly calkiem spoko :D
Nie podobala mi sie jeszcze ta seria odcinków z Morbiusem(nie przepadam za nim)... :)
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   mati 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 451

Napisano 29 November 2007 - 18:29

Moglibyscie napisac chociaz troche o tych odcinkach?
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   _SetH_ 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 241
  • Interests:Koks, dziwki, dziwki, koks.

Napisano 29 November 2007 - 21:51

Mnie sie nie podobaly odcinki z Carnage, bo to co z niego zrobili wola o pomste do nieba, tak samo Punisher. Poza tym serial byl calkiem spoko.
Dołączona grafika
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Kuba S 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 149

Napisano 06 December 2007 - 20:15

Moim zdaniem te odcinki z Carnage'm byly super :lol:
No to co z tego ze zrobili z niego wola o pomste,przeciez w komiksie bylo podobnie...
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Phil 

• JAD
  • PipPipPipPip
  • Postów 298

Napisano 07 December 2007 - 14:37

Użytkownik Kuba S dnia Dec 6 2007, 09:15 PM napisał

No to co z tego ze zrobili z niego wola o pomste

_SetH_'owi chyba nie chodzilo, ze Carnage byl wolem.
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Corey 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 398

Napisano 07 December 2007 - 15:59

Nie podobaly mi sie odcinki z klonem Hydromana....

Phil, musisz tak gnoic Kube S ? Upomnij raz czy dwa, ale nie w kazdym temacie, to sie juz zaczyna robic chamskie :lol:
user posted image
user posted image
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   _SetH_ 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 241
  • Interests:Koks, dziwki, dziwki, koks.

Napisano 07 December 2007 - 17:39

Użytkownik Kuba S dnia Dec 6 2007, 09:15 PM napisał

Moim zdaniem te odcinki z Carnage'm byly super :lol:
No to co z tego ze zrobili z niego wola o pomste,przeciez w komiksie bylo podobnie...

Nie przypominam sobie aby w komiksie Carnage wysysal jakas energie, czy inne tego typu bzdury... Moze szesciolatkom to nie przeszkadza, ale dla mnie jest to conajmniej idiotyczne... Jesli bajka ma byc bez przemocy, to, do ciezkiej cholery, nie dawajmy do niej postaci, które na przemocy sie opieraja, bo wychodza pózniej idiotyzmy takie jak Carnage wysysajacy energie, czy Punisher, któremu byle zul ucieka.
Dołączona grafika
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Phil 

• JAD
  • PipPipPipPip
  • Postów 298

Napisano 07 December 2007 - 18:35

Użytkownik Corey dnia Dec 7 2007, 04:59 PM napisał

Phil, musisz tak gnoic Kube S ? Upomnij raz czy dwa, ale nie w kazdym temacie, to sie juz zaczyna robic chamskie :lol:

Nie musialbym, gdyby nie stwarzal i do tego powodów.
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Kuba S 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 149

Napisano 07 December 2007 - 19:57

Dobra temat zakonczony...
Mnie zdziwil jeszcze troche odcinek ze Spotem-w komiksie bylo zupelnie inaczej :lol:
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Smythe 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 26

Napisano 31 August 2008 - 08:18

Mi nie podobal sie o Kravenie - w ogóle nie lubie tej postaci i pewnie dlatego. :P :D
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Człowiekfrank 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 57

Napisano 26 October 2008 - 18:36

Mi najbardziej nie przypadły do gustu dwa odcinki:

1) Dzień Kameleona, a więc ten, w którym oraz pierwszy pojawili się Chameleon i Nick Fury. Dalsze odcinki z tymi postaciami były ciekawe, ale ten po prostu nie przypadł mi do gustu. Jakoś to ich wejście nie było dla mnie zbyt ciekawe. No i jeszcze to, co zrobili z Betty Brant. Zrobili z niej jakąś murzynkę, no i jeszcze ten głos Barbary Mostowiak z M jak miłość w polskim przekładzie. Zupełnie nieciekawie.

2) Polowanie na Mary Jane. Nudny odcinek, niezbyt fajna akcja i jeszcze ta współpraca z Mysterio, którego najpierw dzięki pająkowi zamknęli w więzieniu, a później udało mu się zbiec. I jeszcze ta zaginiona aktorka. I jeszcze najgłupsze to, że okazało się, że jednak ta zamiana umysłów okazała się nieprawdziwa. Po prostu, nie mogłem się doczekać, kiedy on się skończy. Ale plusem jest to, że pająk w końcu ujawnił MJ swoją prawdziwą tożsamość. No i jeszcze te symbioty-roboty :( To są jedyne zalety tego odcinka.
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Mesogog 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 231

Napisano 26 October 2008 - 18:57

Moje znienawidzone odcinki to:

Rocket Racer- strasznie nudny odcinek. Brakuje mu jakiejś dobrej postaci, która uczyniła by go ciekawym, sam Spider to za mało. No i wątek tego chłopaka nie był jakiś szczególnie interesujący.

The Lizard King- Mimo, że jest Lizard odcinek nudny. Te inne jaszczury były chyba złym pomysłem.
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   paul095 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 598

Napisano 26 October 2008 - 19:41

Cytat

No i jeszcze to, co zrobili z Betty Brant. Zrobili z niej jakąś murzynkę, no i jeszcze ten głos Barbary Mostowiak z M jak miłość w polskim przekładzie.

Gwoli ścisłości Betty Brant nigdy nie wystapiła w tym serialu. Ta murzynka to była Glory Grant. W komiksie przez pewien czas zastępowała Betty, na posadzenie sekretarki JJJ(obecnie chyba odpowiada w DB za administracje).

Dobra, najmniej lubiane przez ze mnie epizody:

Spider Wars, Chapter II : Farewell Spider-Man - Tu podobnie jak napisał Lone Star, zakończenie całej afery z Spider-Carnage'm było fajnie, niestety końcówka pozostawała pewien niedosyt. Twórcy zostawili po sobie otwarte zakończenie i zrobili smaka widzom, a tu nic.
The Rocket Racer - niestety czegoś tu zabrakło. Sam historia mało ambitna, a przeciwnicy nieinteresujący. Sam Rocket Racer równierz prezentuje się nieszczególnie.
Dr. Strange - średnio mi się podobał. Zniknięcie MJ można było wykorzystać lepiej. Sam epizod chyba miał za zadanie jedynie przedstawić postać Mordo i Dormamu.
Enter The Punisher - Punisher w serialu dla młodzieży to był jednak nie najlepszy pomysł(co prawda podobał mi się w Duel of the Hunters i The Return of the Green Goblin). Gdyby tylko uśmiercił tego faceta na początku, było by w porządku. No i nie używanie przez niego na początku śmiertelnej broni, wydało mi się nienaturalne.

To tyle.
user posted image
user posted image
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   Człowiekfrank 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 57

Napisano 27 October 2008 - 05:38

Cytat

Gwoli ścisłości Betty Brant nigdy nie wystapiła w tym serialu. Ta murzynka to była Glory Grant. W komiksie przez pewien czas zastępowała Betty, na posadzenie sekretarki JJJ(obecnie chyba odpowiada w DB za administracje).

Aha jak tak to sorry. Ale skoro tak, to chyba lepiej, aby dali Betty, bo ta jest bardziej znana, a o tej całej Glory to ja np. poraz pierwszy słyszę. :(

Cytat

The Lizard King- Mimo, że jest Lizard odcinek nudny. Te inne jaszczury były chyba złym pomysłem.

A mi się tam ten odcinek podobał. Zwłaszcza ta kobieta-jaszczurka, co się opowiedziała po stronie pajączka. Szkoda, że później sama zamieniła się w zwykłą jaszczurkę wraz z pozostałymi jaszczurami. ;)

Rocket Racera też dało się jakoś znieść. Mnie trzymał mocno w fotelu, bo byłem ciekawy, jak to się wszystko zakończy, zwłaszcza, jak to z tym chłopakiem będzie. Z tym jojem to też było niezłe ;)

Cytat

Dr. Strange - średnio mi się podobał. Zniknięcie MJ można było wykorzystać lepiej. Sam epizod chyba miał za zadanie jedynie przedstawić postać Mordo i Dormamu.

No i Madame Web ;)
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Mesogog 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 231

Napisano 27 October 2008 - 06:16

Co do odcinka The Lizard King to mi się akurat postać tej kobiety- jaszczurki nie podobała. Cały ten patos kiedy dowiedziała się, że powstali przez przypadek był, aż nadto przesadzony. Ona mówiła z takim żalem, że, aż było to denerwujące. Końcowa walka też nijaka. Dziwne, że te potwory atakowały, tylko Spidera, a ją nie :( .
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   daniello32 

• Jedi Knight
  • PipPipPipPip
  • Postów 753

Napisano 27 October 2008 - 12:29

Cytat

Mnie się ten epizod bardzo podobał.Byłem ciekaw jak pajączek załatwi takiego giganta jak Dormamu.

Nie podobał mi się odcinek ze Spotem.Był nudny i nie przypadł mi do gustu.

Odcinek pt. "Rozgrywka Goblinów" też był jakiś taki nijaki.Wątek z tymi bramami międzywymiarowymi był trochę naciągany.

To tyle.

Jak sobie coś przypomnę to napiszę. :(

Wiecie, kim jestem?
Panem własnego losu.
Wszystkie błędy popełniłem bez niczyjej pomocy.

Spider-Man
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   Remak 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 2

Napisano 09 April 2009 - 08:56

Zdecydowanie "Rocket Racer" - odcinka mogłoby w ogóle nie być, a seria specjalnie by nie ucierpiał. W sumie wcale by nie ucierpiał, bo nie ma żadnych nawiązań do poprzednich/kolejnych epów, kontynuacji jakichś wątków itd.

"Spot" - głównie dlatego, że Plama/Punkt nie wydawał mi się jakimś bardzo ciekawym przeciwnikiem dla Spider-mana (a ponieważ odcinek ten rozgrywał się po tych, gdzie pojawiali się Venom z Carnage'm, liczyłem na kogoś dużego formatu)

Chyba tyle, ogólnie większość epów TAS stała na naprawdę dobrym poziomie i prawie wszystkie były istotne dla fabuły.
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   SSJ 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 18

Napisano 10 April 2009 - 10:30

Nie podobał mi się "The Lizard King" oraz wszystkie odcinki z Morbiusem. Naprawdę przez to, że to serial dla dzieci przerobiono wampira na jakąś kukiełkę... Nie wiem, jakoś nużyła mnie ta cała jego historia.
0

Udostępnij ten temat:

• 2 stron +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users