Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Batman - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 2 stron +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Batman Wszystko o Mrocznym Rycerzu z Gotham.

#21 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 870
  • Interests:Star Wars, muzyka klasyczna, Gry, MARVEL, filmy, militaria, historia

Napisano 31 August 2007 - 10:07

0 rzesz ty!
Ale kozacki film.
Ja moze jakims gigantycznym fanem Batmana nie bylem nigdy, ale lubie te postac.
Musze sie któregos dnia zebrac i doglebniej zbadac jego losy.
"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone."- Darth Malak

0

#22 Użytkownik nie jest zalogowany   robinhoo10 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 352

Napisano 31 August 2007 - 10:30

Batman jest moja ulubiona postacia komiksowa z DC Comics. Ogólnie jest gdzies na 2 miejscu (u mnie Spider jest 1 a reszta juz tylko 2 miejsce :P) . Pamietam ze pierwszego ujrzalem Spidy'ego a pózniej króla ciemnosci :D Lubie go przede wszystkim za jego historie, za to ze nie mial jakis szczególnych mocy ale cala swoja sile zawdzieczal ciezkim treningom, za to ze jego przeciwnicy stoja na wysokim poziomie =) Osobiscie najbardziej podobal mi sie pierwszy film z gackiem =) Choc historia z Pingwinem tez byla ciekawa. Pamietam jak ujrzalem pierwszy raz Pingwina, spac po nocach nie moglem i balem sie samemu zostac w ciemnym pokoju :D Ciekawy tez ma kostium, chociaz niektórzy uwazaja go za dziwny, ale mie sie tam podoba ;) Z niecierpliwoscia czekam na kolejny film o królu Gotham :D
user posted image
0

#23 Użytkownik nie jest zalogowany   Paul 

• SCC Admin
  • PipPipPipPip
  • Postów 472

Napisano 31 August 2007 - 14:19

Batman to dla mnie zdecydowanie najlepsza postac DC Comics. Nie chodzi mi tu nawet o fakt nie posiadania przez niego zadnych super zdolonosci (choc w sumie ma nadludzkie bogactwo) co czyni go w pewien sposób wyjatkowym. Ale o sama postac, o jego podejscie to bycia bohaterem i wogóle caly jego orgin. Wiekszosc bohaterów nie jest tak mroczna jak Batman, ciezko to wyjasnic ale on ma to cos. Gacek pokazuje, ze wcale nie potrzeba niezwyklych umiejetnosci aby walczyc ze zlem, nawet gdy musi stanac do walki z kims o wiele potezniejszym mimo wszystko potrafi go rozpracwoac i pokonac. Bez watpienia Mroczny Rycerz to niezwykla i pod wieloma wzgledami wyjatkowa postac.
Co do fimowych adaptacji za na prawde godne uwagi uwazam tylko i wylacznie trzy: pierwszego Batman tego Burtona, Batman Begins C. Nolana oraz Batmana Forevera. Jesli chodzi o filmy animowane bezkonkurencyjny jest Batman: Mask of the Phantasm, rewelacja jednym slowem. TAS z lat 90 równiez uwazam za udana serie. Co niektóre odcinki zapadaja w pamiec.
"You're good... but me, I'm magic"
user posted image
user posted image
0

#24 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 1191

Napisano 31 August 2007 - 14:35

Bardzo podobaja mi sie takze jego metody. Skradanie sie, sledztwo, dedukcja i walka najczesciej z zaskoczenia, po cichu i w mroku by wzbudzac strach w przeciwnikach. Swietne sa tez jego metody przesluchan które mamy okazje zobaczyc np w Batman Begins gdzie wyciaga informacje od Flassa- skorumpowanego gliny. Batman jako Bruce Wayne w mlodosci przeszedl niemal wszystkie mozliwe szkolenia poszukujac metody do walki ze zlem. Jesli chcecie dowiedziec sie czegos wiecej o Batmanie polecam lekture komiksu Batman: Year One oraz seans filmu Batman Begins ktory jest dosc wierny komiksowi.

Ten tez jest niezly.

0

#25 Użytkownik nie jest zalogowany   nightcrawler_13 

• 8th wonder of the world
  • PipPipPipPip
  • Postów 588
  • Interests:Marvel, filmy, komiksy, rysowanie, granie, spanie...

Napisano 31 August 2007 - 14:52

Moze niektórzy z was slyszeli ta historie ale powiem jeszcze raz. Jak bylem maly, to komiksy i spider-many mnie nie ruszaly. Ale moja mama zawsze ogladala ze mna TV. I zaczeli puszczac batmana, kreskówke. Moja mama STRASZNIE polubila ja. To ona zaszczepila do mnie milosc do superbohaterów. Moja ciocia sie z nia klócila, ze to jest straszne, mroczne i ponóre, ale mojej mamie to nie przeszkadzalo. Do dziaisj narzeka, ze jej w TV tego nie puszczja. I to dzieki mojej mamie rozpoczalem pasje do bohaterów komiksowych. Batman to 1 superbohater jakiego poznalem, i mam do niego wielki sentyment. Zawsze lubilem mrok który go otaczal, jego wrogów, i przyajciól. Komiksów malo czytalem, ale za to pokochalem filmy (do niedawna wszystkie). Dopiero niedawno(wiem, powtarzam sie) pokochalem ta postac na nowo dzieki filmom Burtona. Sa niesamowite. I zawsze jak leca na TVN do ogladam je z mama-która je ubóstwia za klimat, mrocznosc, i inne takie. Zgadzam sie z nia.

Jest za to 1 rzecz której u niego nie lubie. Robina, ta postac mnie wkurza, naprawde. Jedynie gdzie mi nie przeszkadza to w Teen Titans. Nawet bylo tam fajne nawiazanie do Wayna.

Zawsze wolalem, zeby Batek byl samotnikiem, ponurakiem, i mroczym rycerzem, bez przydupasa w zielonych rajtuzach.

Pozatym, Batman, to jedna z nielicznych postaci które lubie z DC, on jedyny mnie zawsze przyciagal do ich komiksów.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
0

#26 Użytkownik nie jest zalogowany   Darth Destruktor 

• Korriban Guard
  • PipPipPipPip
  • Postów 861
  • Interests:Poza Star Wars? Harry Potter, historia antyczna, itp.

Napisano 31 August 2007 - 15:20

Night...fajna masz mame! Wymienisz sie? ^_^
0

#27 Użytkownik nie jest zalogowany   nightcrawler_13 

• 8th wonder of the world
  • PipPipPipPip
  • Postów 588
  • Interests:Marvel, filmy, komiksy, rysowanie, granie, spanie...

Napisano 31 August 2007 - 15:24

Za zadne skarby swiata. Dodam jeszcz, ze podobal jej sie filmowy Spider-Man i Punisher.

A co do filmu który zapodal wookie-niesamowity! Az podskoczylem jak Alien dorwal Jokera!
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
0

#28 Użytkownik nie jest zalogowany   Stachu-Man 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 282
  • Interests:Sport Komiksy Rysunek Film

Napisano 14 September 2008 - 08:37

Ten watek poswiecam Batmanowi . Jednej z najpopularniejszych ,najciekawszych oraz najbardziej lubianych postaci DC i amerykanskiego kumiksu .Piszcie co sadzicie o Nietoperku, co najbardziej w nim lubicie , jakie komiksy zwiazane z nim sa waszymi ulubionymi oraz rózne inne ciekawe rzeczy dotyczace Mrocznego Rycerza . No dawajcie :D
user posted image
user posted image
0

#29 Użytkownik nie jest zalogowany   Black Spidey 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 330
  • Interests:GTA,Assassin's Creed,Shaman King,Naruto,Dragon Ball,Bobobo-Bo Bo-Bobobo,Bleach,Batman,Unreal Tournament,Trylogia Spider-Mana,TDK,BB.

Napisano 14 September 2008 - 15:38

Juz jest topic na ten temat.

A tak swoja droga... dla fanów gacka polecam te strony:

BatCave

Forum BatCave

Forum DC

DC Multiverse
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
0

#30 Użytkownik nie jest zalogowany   daniello32 

• Jedi Knight
  • PipPipPipPip
  • Postów 753

Napisano 15 April 2010 - 12:27

Jakie polskie komiksy z Batmanem moglibyście mi polecić(oprócz TM-SEMICÓW)??Ja chyba zapoluję na Batman: Co się stało z Zamaskowanym Krzyżowcem, ale może wy polecicie coś innego??

Wiecie, kim jestem?
Panem własnego losu.
Wszystkie błędy popełniłem bez niczyjej pomocy.

Spider-Man
0

#31 Użytkownik nie jest zalogowany   Taikun 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 692

Napisano 15 April 2010 - 13:15

Ja bym polecił '' Powrót Mrocznego Rycerza " i '' Rok pierwszy'' z Egmontu. Są to jedne z najlepszych komiksów o Batmanie no i to już klasyki. Problem polega na tym tylko, że prawdopodobnie ciężko będzie je już zdobyć.
0

#32 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 15 April 2010 - 17:59

Batman: Halloween, Batman: Miecz Azraela, Batman vs. Predator I,II i III.
0

#33 Użytkownik nie jest zalogowany   daniello32 

• Jedi Knight
  • PipPipPipPip
  • Postów 753

Napisano 15 April 2010 - 18:47

Dzięki wielkie za pomoc panowie.Najpierw kupię to, o czym wspomniałem wcześniej, a następnie spróbuję zapolować na Halloween.

Wiecie, kim jestem?
Panem własnego losu.
Wszystkie błędy popełniłem bez niczyjej pomocy.

Spider-Man
0

#34 Użytkownik nie jest zalogowany   Cowboy 

• The Bat-Man!
  • PipPip
  • Postów 18

Napisano 07 July 2010 - 18:09

Jestem już po pierwszym numerze "Batman: Return of Bruce Wayne" i jestem średnio zadowolony. Pomysł na pokazanie Batmana w erze neolitu jest całkiem dobrym pomysłem, jednak wykonanie jest trochę gorsze. Dziwi mnie że jaskiniowcy umieją już tak dobrze mówić, a Bruce ledwo się wysławia. Ale nawiązanie do Joker'a jest świetne - jeden z jaskiniowców ma tak na imię na co reaguje Bruce. Całość nie jest zbyt spektakularna, i nie wiem jakim cudem Bruce przeniosł się w czacsie do ery purytańskiej. Przez wodospad...
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

0

Udostępnij ten temat:

• 2 stron +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users