Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Ultimate Spider-Man & Ultimate Comics: Spider-Man - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 10 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Ultimate Spider-Man & Ultimate Comics: Spider-Man Spider-Man w swiecie Ultimate

#41 Użytkownik nie jest zalogowany   Spider-Nik 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 448

Napisano 24 April 2006 - 22:42

Jeszcze nie zerwal, moze po wydarzeniach na Kraoka Island.
Mnie para Spider-man - Shadowcat odpowiada. Sa ciekawsi niz Peter i M.J.. Dialogi Petera z Kitty tez sie lepiej czyta, nie sa naciagane. Maja duzo ciekawsze tematy do rozmów (np. o mocach, o swoich przeciwnikach) i randki tez maja ciekawsze (np. walki z oprychami). Wogóle tych dwoje lubie (Peter i Kitty). Jak narazie uwazam, ze para ta jest lepsza niz poprzednia milosc Peter'a (M.J.). Oby trwala jak najdluzej.

0

#42 Użytkownik nie jest zalogowany   timgrayson 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 738

Napisano 25 April 2006 - 14:38

Napewno za jakis czas wroci do MJ :blink:

Mnie troche szokowalo (bo myslalem ze jakos powróci do zycia) usmiercenie Gwen Satcy przez Carnage ;/ no chyba ze to bylo planowane przez Bendisa i powróci w sadze klonów :)
0

#43 Użytkownik nie jest zalogowany   Spider-Nik 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 448

Napisano 07 May 2006 - 17:16

Saga klonów ma swój poczatek juz pod koniec Ultimate spider-man 94. Zgadnijcie z kim umówila sie ciocia May? :D Jej wybranek to doctor Miles Warren. Juz nie moge sie doczekac ultimate Morbiusa :P.

0

#44 Użytkownik nie jest zalogowany   Roach 

• ziomek witruwiański
  • PipPipPipPip
  • Postów 387

Napisano 07 May 2006 - 18:13

Użytkownik Spider-Nik dnia Apr 24 2006, 23:42 napisał

Jeszcze nie zerwal, moze po wydarzeniach na Kraoka Island.
Mnie para Spider-man - Shadowcat odpowiada. Sa ciekawsi niz Peter i M.J.. Dialogi Petera z Kitty tez sie lepiej czyta, nie sa naciagane. Maja duzo ciekawsze tematy do rozmów (np. o mocach, o swoich przeciwnikach) i randki tez maja ciekawsze (np. walki z oprychami). Wogóle tych dwoje lubie (Peter i Kitty). Jak narazie uwazam, ze para ta jest lepsza niz poprzednia milosc Peter'a (M.J.). Oby trwala jak najdluzej.

A ja wolalem Petera z Mary Jane. Czytajac ich dialogi bez kitu czulem sie jakbym byl z powrotem w szkole (I mean it in a good way :D ). To wlasnie dialogi z Kitty wydaja mi sie naciagane... ale to chyba tylko kwestia gustu.
0

#45 Użytkownik nie jest zalogowany   Quentin Scarlet 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 72

Napisano 08 May 2006 - 19:43

Z Kitty jest ciekawie - ciagle cos sie dzieje :D ale mysle ze z MJ lepiej by mu bylo... kwestia czasu kiedy wróci :P
To jest ta noc.
To zdarzy si? znów, i znów.
To musi si? zdarzy?.
0

#46 Użytkownik nie jest zalogowany   Spider-Nik 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 448

Napisano 08 May 2006 - 23:24

Moze nigdy :D w koncu to Ultimate Spider-man a nie Amazing Spider-man :P
Mnie zastanawia obecnie temat klonowania. Moze Miles Warren sklonuje sobie ciocie May a nie Peter'a :P w koncu sie z nim umówila. Moze clone saga w Ultimate Universum bedzie zupelnie inna niz w zwyczajnym universum. Ciekaw jestem historii z Morbiusem. Ciekaw jestem jak narodzi sie Ultimate Scorpion. Obecnie szykuje sie bardzo wiele ciekawych historii w Ultimate Spider-man.

0

#47 Użytkownik nie jest zalogowany   vallor 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 13

Napisano 09 May 2006 - 11:13

A moze mi ktos powiedziec na czym polegal ten wielki postep w zwiazku Kitty i Petera po zakonczeniu historii na Krakoa ?? Ja tam zadnego super kroku na przód nie widzialem, mogli chociaz wykozystac pusta chate jak babci w domu nie bylo , a nie tak sie bezsensu to jeszcze skonczylo. Kozystajcie z zycia i bierzcie przyklad z Rogue i Icemana oni wiedza jak wykozystac pusta chate :]
0

#48 Użytkownik nie jest zalogowany   Dengar 

• Man Without the Fear
  • PipPipPip
  • Postów 109

Napisano 09 May 2006 - 14:14

Historia z Deadpoolem dobiegla konca i musze przyznac ze nawet mi sie spodobalo. Dosc ciekawie wplatano Pajaka w show Mojo, a dodatkowo wystep jednego z moich ulubionych ultimate mutantów, Colossusa ;) A Deadpool wydaje sie byc ciekawa postacia, która zapewne powróci na lamach USM lub tez UXM. Deadpool zyskal dosc paskudna gebe, nie prawda?

How long can any man figth the darkness before he finds it in himself .... Spider-Man 3
0

#49 Użytkownik nie jest zalogowany   Crov 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 501

Napisano 09 May 2006 - 16:26

Jak kolejne numery USM beda tak samo gowniane jak ostatnie (hmm 10?) pare numerow to przestaje to czytac. Historia z Deadpoolem nieciekawa, sam Ultimate Deadpool zupelnie nieciekawy, w przeciwienstwie do Deadpoola z 616. Historia z Silver Sable to juz straszna porazka. Nuda, nuda, nuda, nuda, nuda, jeden fajny numer z Vulturem i nuda. Bendis strasznie daje tyleczka w Ultimate. Jak jeszcze jakis czas temu (przed Warriors) byla jedna z najlepszych serii o Pajaku (albo nawet w ogole w Marvelu) tak teraz to straszne popluczyny. HC z historia Silver Sable i Deadpool napewno nie kupie bo byly by to pieniadze wywalone w bloto.
0

#50 Użytkownik nie jest zalogowany   Roach 

• ziomek witruwiański
  • PipPipPipPip
  • Postów 387

Napisano 09 May 2006 - 16:45

Zgadzam sie z przedmówca.
0

#51 Użytkownik nie jest zalogowany   Freak 

• Krypton League Member
  • Pip
  • Postów 7

Napisano 11 May 2006 - 21:17

Ultimate Spider-man to wspaniala seria, przeznaczona dla bardziej mlodszej widowni, gdyz oni nie mieli okazji przekonac sie o poczatkach Spider-mana tego prawdziwego z Amazing czy Spectakular.
Wszystko zostalo uwspólczesniowe i wspaniale przedstawione, glownie dzieki rysunkom Bagleya :rolleyes:
Mam pytanie jest juz ta "Saga Klonów"?
0

#52 Użytkownik nie jest zalogowany   Spider-Nik 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 448

Napisano 11 May 2006 - 21:23

Jeszcze tej sagi klonów nie ma.
Ultimate nie jest przeznaczony dla mlodszej czesci widowni. Dla mlodszej czesci widowni sa przeznaczone serie typu Marvel Adventures Spider-man.
Ultimate Spider-man to poprostu ukazanie Spider-man'a we wspólczesnym swiecie z calkiem nowymi przygodami bazujacymi na orginalnym Spider-man'ie.

0

#53 Użytkownik nie jest zalogowany   QbaS 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1150

Napisano 11 May 2006 - 21:36

Użytkownik Freak dnia May 11 2006, 22:17 napisał

Ultimate Spider-man to wspaniala seria, przeznaczona dla bardziej mlodszej widowni, gdyz oni nie mieli okazji przekonac sie o poczatkach Spider-mana tego prawdziwego z Amazing czy Spectakular.
Wszystko zostalo uwspólczesniowe i wspaniale przedstawione, glownie dzieki rysunkom Bagleya :rolleyes:

Użytkownik Spider-Nik @ May 11 2006 dnia 22:23 napisał

Ultimate nie jest przeznaczony dla mlodszej czesci widowni. Dla mlodszej czesci widowni sa przeznaczone serie typu Marvel Adventures Spider-man.

Dla mlodszej widowni to Mixkomiks jest :D

A tak na serio... To na przyklad ja sie do tej mlodszej widowni zaliczam... Nigdy nie mialem okazji zetknac sie z zadnym komiksem serii The Amazing Spider-Man. Jedyne komiksy jakie czytalem z udzielem SM to seria Spectacular Spider-Man z DK, The Amazing Spider-Man tez z DK (to jest wyjatek) oraz te 7 numerów Ultimate Spider-Man (te wszystkie komiksy sa w mojej "ogromnej" kolekcji) :(
"Capoeira jest dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Jedynymi, którzy nie powinni się jej uczyć są ci, którzy nie chcą." - Mestre Pastinha
0

#54 Użytkownik nie jest zalogowany   Spider-Nik 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 448

Napisano 12 May 2006 - 08:35

Cytat

Jedyne komiksy jakie czytalem z udzielem SM to seria Spectacular Spider-Man z DK, The Amazing Spider-Man tez z DK (to jest wyjatek) oraz te 7 numerów Ultimate Spider-Man (te wszystkie komiksy sa w mojej "ogromnej" kolekcji) 

BadÄ˝ spokojny, twoja kolekcja na pewno jeszcze sie zwiekszy. I mam nadzieje, ze z wiekiem zaczniesz czytac Amazinga, Sensational'a itp.

Cytat

Dla mlodszej widowni to Mixkomiks jest

Jest. Mixkomiks zawiera wycinki wlasnie z serii tego typu jak Marvel Adventures Spider-man

Troche zszedlem z tematu :rolleyes:

0

#55 Użytkownik nie jest zalogowany   Crov 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 501

Napisano 12 May 2006 - 15:00

USM, wg oznaczen wiekowych jest od 13 czy 15 lat.
0

#56 Użytkownik nie jest zalogowany   QbaS 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1150

Napisano 12 May 2006 - 15:07

Użytkownik Crov dnia May 12 2006, 16:00 napisał

Czyli dla mnie jest idealny :rolleyes:
"Capoeira jest dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Jedynymi, którzy nie powinni się jej uczyć są ci, którzy nie chcą." - Mestre Pastinha
0

#57 Użytkownik nie jest zalogowany   spider-fan 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 155

Napisano 16 May 2006 - 18:15

Dla mnie tez to jest ultimate idealne .
0

#58 Użytkownik nie jest zalogowany   QbaS 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1150

Napisano 16 May 2006 - 19:09

Użytkownik spider-fan dnia May 16 2006, 20:15 napisał

Dla mnie tez to jest ultimate idealne .

Nie chce mi sie wierzyc... ;)

Zabawne, ze nagle ozywiles sie po tym jak Ady mi na PW komentowal pare rzeczy które na Twój temat powiedzialem :P Nie chce nic sugerowac, ale to zabawne ;)
0

#59 Użytkownik nie jest zalogowany   spider-fan 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 155

Napisano 17 May 2006 - 12:16

Dlaczego nie chcesz uwierzyc ze tyle lat mam co .
0

#60 Użytkownik nie jest zalogowany   QbaS 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1150

Napisano 17 May 2006 - 13:14

Użytkownik spider-fan dnia May 17 2006, 14:16 napisał

Dlaczego nie chcesz uwierzyc ze tyle lat mam co .

Tak kiedys do mnie Cyvil powiedzial: "Poziom wypowiedzi panie..."
0

Udostępnij ten temat:

• 10 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic