Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Ultimate Spider-Man & Ultimate Comics: Spider-Man - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 10 stron +
  • « Pierwsza
  • 8
  • 9
  • 10
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Ultimate Spider-Man & Ultimate Comics: Spider-Man Spider-Man w swiecie Ultimate

#181 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 326

Napisano 18 December 2010 - 19:07

O BOŻE! Naprawdę się cieszę! Mark Bagley jest jednym z moich ulubionych rysowników i pokładam w nim wielkie nadzieje. Mark Bagley jest prawdziwym mistrzem rysunku a jego artystyczny kunszt w "Ultimate Spider-Man" jest dla mnie istnym mistrzostwem. W USM Człowiek-Pająk powoli spadał na dno jednak myślę że już wspina się ku górze!
0

#182 Użytkownik nie jest zalogowany   Ultimate Spider-man 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 6

Napisano 07 May 2011 - 21:20

cos mała aktywnosc w tym temacie, jak na forum o Spider-Manie. mam nadzieje, ze troche to zmienie :D

okładka 160 zeszytu Ultimate Comics Spider-Mana autorstwa Quesady
http://www.comicbook...rticle&id=32051

tak jak nie nawidzę chłopa za OMD/BND, tak teraz musze przyznac, ze okladka jest epicka :D

po tym zeszycie seria i reszta komiksow Ultimate ma powrocic do korzenii. pojawi się nowy Spider-man, nowe X-men w skladzie Kitty Pride, Iceman, Johny Storm, Rogue i Jimmy Hudson oraz nowa seria - Ultimate Comics: Ultimates. wszystko ma przypominac czasy, gdy ultimate dopiero startowało. więcej informacji: http://www.comicbook...rticle&id=32136
http://www.comicbook...rticle&id=32146
0

#183 Użytkownik nie jest zalogowany   Gizmo94pl 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 266

Napisano 08 May 2011 - 08:41

Ja akurat nie czytam uniwersum Ultimate, ale okładka naprawdę fajna.
1

#184 Użytkownik nie jest zalogowany   Ultimate Spider-man 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 6

Napisano 12 May 2011 - 22:22

zapomnialem wrzucic kostrium nowego Ultimate Spider-Mana:
Spoiler

po 160 zeszycie seria ponownie zostanie zrestartowana, co jest kolejnym potwierdzeniem zgonu petera (nowy bohater - nowy poczatek - nowa seria). powyzsza ilustracja zostala stworzona przez Sarę Pichelli i to ona (niestety) będzie nowym rysownikiem komiksu. no coz zawsze moglo byc gorzej np. powrot Lafuente. pocieszeniem dla fanów Marka Bagleya może byc miseria Ultimate Fallout, której pierwszy zeszyt narysują on i Sara :)
Spoiler

0

#185 Użytkownik nie jest zalogowany   Pytajnik 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 210

Napisano 13 May 2011 - 22:18

Cóż,zapowiada się ciekawie.Zobaczymy jak to będzie.Aczkolwiek mam mieszane uczucia co do tego że ktoś inny ma być pająkiem.
0

#186 Użytkownik nie jest zalogowany   Ultimate Spider-man 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 6

Napisano 04 June 2011 - 14:41

pojawiła się okładka pierwszego zeszytu zrestartowanego Ultimate Comics Spider-Man (wrzesień):
Spoiler

tutaj można zobaczyć covery pozostałych tytułów akcji Ultimate Comics Reborn
http://www.comicbook...66&page=article

proste, ale charakterystyczne loga, kojarzące z nowoczesniością. czerń po bogach, z przecinającą kreską. dla mniej bomba. Wzór obecnych okładek jest dla mnie zbyt kolorowy, przez co komiksy Ultimate wyglądają bardziej dla dzieci niż serie z głównego uniwersum.

niedawno wyszedł 58 zeszyt aktualnej serii. historia nie powala, ale ma kilka mocnych punktów, jak dowcipna rozmowa Petera z samym sobą na początku komiksu oraz mocne wejście Petera do walki z nowym Ultimate Six na końcu :) Fabuła jest też połączona z 4 numerem "Ultimate Comics Avengers Vs New Ultimates". można z niej dowiedzieć się, dlaczego na początku aktualnego UCSM, most rozpadl się. co najważniejsze seria sprząta sprawy, wymyślone przez Loeba. ginie (najprawdopobniej) też najbardziej rozpoznawalna postac Ultimate wsrod ludzi nieczytajacych komiksow:
Spoiler
Warto poczytać.
0

#187 Użytkownik nie jest zalogowany   Ultimate Spider-man 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 6

Napisano 05 June 2011 - 10:54

oj namieszalicie trochę w newsie. "ta postac" ginie w Ultimate Comics Avengers Vs New Ultimates #4, nie w UCSM.

wyjasnie to krotko:

Ultimate Comics Avengers Vs New Ultimates #3

na koncu komiksu widzimy Petera, który nagle pojawia się na moscie Waszyngtona i ratuje Kapitana przed strzałem, zostajac przebity w okolicy brzucha (o ironio niepotrzebnie, bo punisher, który do niego strzelił, celowal w nogi Rogersa, więc steve by sie z tego wyleczyl).

Ultimate Comics: Spider-Man #157

poza sceną postrzelenie Petera, widzimy jak w ogóle znalazł się on w pobliżu mostu. tak dla ciekawostki, w tym numerze ginie też jeden z najważniejszych wrogów Spider-Man:
Spoiler

Ultimate Comics Avengers Vs New Ultimates #4

most Waszyngtona wybucha, a bohaterowie stojący (lub leżący jak Peter ;)) na nim wpadają do wody. na koncu tego numeru ginie "ta postać" (tutaj zgrzyt, bo wystepuje ona na liscie bohaterow w sierpniowym Ultimates, a tutaj jasno widac, ze zostal zabity).

Ultimate Comics: Spider-Man #158

widzimy zakrwawionego Petera na pozostałosciach mostu (pewnie wspial sie na niego z wody)

ogólnie obie serie dzieją się w tym samym czasie, ale łaczy ich (przynajmniej do tej chwili) tylko scena postrzelenia petera na moscie.
0

#188 Użytkownik nie jest zalogowany   Ultimate Spider-man 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 6

Napisano 09 June 2011 - 16:28

okładki Ultimate Comics Spider-Man #159
Spoiler

Spoiler

właśnie przeczytałem ten zeszyt i powiem wam - może to nie jest najlepsza historia w historii USM, ale jej czołówka. Bendis zrobił niebywały zwyż w górę. numer jest czystą rozrywką, z wieloma zwrotami akcji, dochodzi też do wydarzenia, który jest największym przełomem w historii Spider-Mana świata Ultimate.
Spoiler

daje 10/10. może nie jest to arcydzieła światowego komiksu, ale solidnie stworzony numer. szkoda, ze reszta Marvela tak nie wygląda (pomijam X-Factor i X-23, którzy mają równie dobrze kreowanych bohaterów).

mam nadzieję, że teraz tego nie zmaszczą. jeśli zrobili jeden krok w przód, niech nie robią żadnego w tył. niech Peter zostanie uśmiercony, bo dają mu teraz najlepszą szansę z możliwych. To nie są loebowskie niesmaczne histerie, ale zgrabna droga na łono Abrahama, największego bohatera Ultimate. patos jest trzymany w ryzach, dzięki realizmowi i oby w ostatnim akcie historii tego nie zaprzepaszczono.
0

#189 Użytkownik nie jest zalogowany   LukeSpidey 

• Krypton League Master
  • PipPipPip
  • Postów 52

Napisano 23 August 2011 - 17:55

Jedna z niewielu serii, która przez ponad 130 zeszytów trzymała równy, bardzo dobry poziom, a każda historia była świetną przygodą nie tylko dla Spider-Mana, ale i czytelnika.

Wreszcie udało mi się przeczytać pierwsze 15 zeszytów drugiego zrzutu i teraz zabiera się za nr 150 aż do końca. Bendis w dalszym ciągu spisuje się znakomicie i na każdym kroku widać, że z Ultimate Spider-Manem czuje się jak ryba w wodzie.
0

Udostępnij ten temat:

• 10 stron +
  • « Pierwsza
  • 8
  • 9
  • 10
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

4 User(s) are reading this topic
0 members, 4 guests, 0 anonymous users