Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Najlepsza Gra - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 4 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Najlepsza Gra Wasza ulubiona gra z pajeczakiem.

#41 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 1191

Napisano 25 February 2008 - 17:57

Użytkownik BleJd dnia Feb 25 2008, 04:39 PM napisał

Lekka ? Przeciez niektore historie sa mroczniejsze niz opowiadania o Batmanie!

Zalezy jeszcze, które a w Batmanie (oprócz tych pierwszych historii) nie musisz szukac by znalezc cos mrocznego bo wszystkie takie sa. Z zalozenia.

Shaggy ma racje. Zagalopowalismy sie i powstal tu za duzy offtopic. Ta rozmowa bardziej nadaje sie do tematu "Wymarzona gra o Spider-Manie?".

0

#42 Użytkownik nie jest zalogowany   Blind Ghost 

• Wizytator
  • PipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 23

Napisano 25 February 2008 - 20:13

W sumie to dziwne dlaczego nie ma dobrej gry o Batmanie. To co przeszkadzalo w zarowno stworzeniu dobrego filmu oraz gier o Spidermanie to odwzorowanie jego sposobu poruszania sie (web slinging i inne) -dopiero postep techniki komputerowej to umozliwil. Teoretycznie z Batmanem powinno byc mniej roboty... bo rusza sie mimo wszystko jak czlowiek. Zeby nie robic jeszcze wiekszego OT napisze tylko ze dla mnie idealna gra o pajaku bylby Spiderman 3 z tym ze:

-bardziej by go dopracowali
-wieksza roznorodnosc misji pobocznych
-pan Tobey by sie wreszcie ogarnal i wlozyl w dialogi troche serca
-dodanie czegos w stylu stealth-kills. w koncu Pajak czesto korzysta z elementu zaskoczenia

S3 to dobra gra, ale na moja opinie rzutuje fakt ze nie gralem w 2 czesc na duze konsole i USM. To powoduje ze model bujania sie na sieci wydawl mi sie genialny a tymczasem to jest trzecia gra ktora z niego korzysta....
0

#43 Użytkownik nie jest zalogowany   _Fisher 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 11

Napisano 29 February 2008 - 13:00

Mnie sie podoba SM3: TG na PC, ale bardzo fajny ( moim zdaniem ) jest tez Spider-Man 2: The Game na PlayStation2 ;)
0

#44 Użytkownik nie jest zalogowany   Chmielek 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 818
  • Interests:Sport, komputery.

Napisano 29 February 2008 - 13:29

Użytkownik _Fisher dnia Feb 29 2008, 03:00 PM napisał

Mnie sie podoba SM3: TG na PC, ale bardzo fajny ( moim zdaniem ) jest tez Spider-Man 2: The Game na PlayStation2 ;)

A moze powiedz dlaczego ?? Sorry za krótkiego posta.
0

#45 Użytkownik nie jest zalogowany   _Fisher 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 11

Napisano 29 February 2008 - 14:38

No fajnie sie gra w SM3 :D A W SM2 na pleja, jest lepiej niz na kompa, bo nie masz pajeczynek. Masz podmisjie takie jak w USM, fajnie sie lata na pajeczynie. Dobre sa misje, jak musisz zdazyc na sztuke w której gra Mary Jane no i wogóle fajne combosy ;)
0

#46 Użytkownik nie jest zalogowany   spaniel 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Banned
  • Postów 245
  • Interests:Wszystko co ciekawe i fajowe xD

Napisano 01 March 2008 - 12:23

Dla mnie faworytem jest oczywiscie SM3:TG.

Bardzo rozbudowane miasto,roznorodny zestaw ciosów,pierwszy raz efekt"bullet time",powalajaca grafika i cholerna grywalnosc.Co z tego wyjdzie?Oczywiscie SM3:TG
user posted imageuser posted image
0

#47 Użytkownik nie jest zalogowany   Vader23 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 54
  • Interests:Pi?ka no?na,komputery,Spider-man

Napisano 17 June 2008 - 07:46

Zastanawiam sie pomiedzy USM a SM3:TG ale raczej postawilbym chyba na Ultimate Spider-Man, dlatego ze jest ona dopracowana, ma ciekawe watki fabularne (chociazby z Venomem), ciekawe walki, a Spider-Man 3 The Game jakby to powiedziec jest wedlug mnie zrobiony na sile i sztuczny. Jedynie Final Battle w tej grze mi sie podobalo.
0

#48 Użytkownik nie jest zalogowany   Maxior 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 8

Napisano 15 July 2008 - 17:55

Jak dla mnie góra jest SM3: TG, a na drugim miejscu jest SM:M ( spider -man movie )

SM3, poniewaz jest ladna grafika, duzo combosów i ogólnie gra dobrze zrobiona :rolleyes:
SM: M, poniewaz bardzo podoba mi sie walka z Green Goblinem, którego zawsze rozwalalem ^^
0

#49 Użytkownik nie jest zalogowany   Altair_Fan 

• GTA Fan
  • PipPipPipPip
  • Postów 739

Napisano 15 July 2008 - 18:05

Moja ulubiona gra o Spider-Manie to Ultimate Spider-Man. Cel-Shading oddaje caly klimat tej gry. Misje sa niezle, a zwlaszcza walka z Electro. W porownaniu z grami na podstawie filmu np. SM3 w USM jest calkowicie zgodne z komiksem (moge sie mylic, nie czytalem serii Ultimate), a gry na podstawie filmow sa malo zgodne. Gra jest przemyslana, kombosy sa calkiem niezle, ale zniechecil mnie troche polski dubbing. Glosy sa oczywiscie niezle, ale jest jeden problem tzn. postacie skoncza mowic, a dalej ruszaja ustami O_o. Jest to (dla mnie) najlepsza gra z pajaczkiem jaka do tej pory wyszla (oprocz oczekiwanego WoS :D). Jest niestety jeden minus: Krótka. Gre mozna przejsc w od 3 do 6 godzin, ale nie przeszkadza to poniewaz mozna sie cieszyc cala reszta :rolleyes:. Ale jest jeden plus, ktory "naprawia" ten problem tzn. dlugosc gry: Mozna zbierac okladki komiksow, ukryte tokeny itp. co powoduje, ze gra jest jeszcze dluzsza (oprocz fabuly glownej). USM zasluguje dla mnie na ocene 8.5/10.
0

#50 Użytkownik nie jest zalogowany   Black Spidey 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 330
  • Interests:GTA,Assassin's Creed,Shaman King,Naruto,Dragon Ball,Bobobo-Bo Bo-Bobobo,Bleach,Batman,Unreal Tournament,Trylogia Spider-Mana,TDK,BB.

Napisano 02 August 2008 - 16:36

Moja ulubiona gra z udzialem pajaczka to Spider-Man z 2001 roku.Naprawde swietna gierka. :lol: .Grafika jest swietna,sa swietne filmiki,no i pojawiaja sie ci najgorsi przeciwnicy.Do tego mozna sobie grac tez innymi postaciami i zmieniac kostium.Nastepna w kolejnosci jest Spider-Man Enter Electro.Zaraz po niej na 3 miejscu jest Ultimate Spider-Man,za swietna grafike,komiksowy klimat i dobra walke z takimi postaciami jak Venom i Rhino.Na razie tyle :D
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
0

#51 Użytkownik nie jest zalogowany   Chmielek 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 818

Napisano 03 August 2008 - 12:25

Użytkownik Black Spidey dnia Aug 2 2008, 06:36 PM napisał

do tego mozna sobie grac tez innymi postaciami Spider-Mana.Do tego mozna sobie grac tez innymi postaciami

:lol:

Gra jest fajna, mialem ja na ps, ale zgubilem :D Co do Twojej wypowiedzi to o ile mnie pamiec nie myli to innymi postaciami Spider-Mana nie mozna grac ;] Tylko kostium zmieniac. A grafika nie jest az taka swietna...
0

#52 Użytkownik nie jest zalogowany   Altair_Fan 

• GTA Fan
  • PipPipPipPip
  • Postów 739

Napisano 03 August 2008 - 12:40

Użytkownik Chmielek dnia Aug 3 2008, 01:25 PM napisał

Co do Twojej wypowiedzi to o ile mnie pamiec nie myli to innymi postaciami Spider-Mana nie mozna grac ;]

O ile sie nie myle to mozna grac innymi postaciami, lecz tylko na PSX. Nigdy nie widzialem zeby ktos gral w ta gre inna postacia np. Venomem. Byc moze mozna, ale ja tego nie odkrylem.
0

#53 Użytkownik nie jest zalogowany   Gadziu1115 

• Polski Spider-Man
  • PipPipPipPip
  • Postów 829
  • Interests:* animacja<br />* dubbing<br />* manga<br />* anime<br />* zjawiska paranormalne

Napisano 03 August 2008 - 13:10

Użytkownik Chmielek dnia Aug 3 2008, 01:25 PM napisał

Co do Twojej wypowiedzi to o ile mnie pamiec nie myli to innymi postaciami Spider-Mana nie mozna grac

Na PSX mozesz grac Venomem, Ockiem, Lizardem, Carnage, Scorpionem i kims jeszcze,tylko nie pamietam kim
0

#54 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 1191

Napisano 04 August 2008 - 15:12

Jestes pewien? Przeszedlem ta gre równiez na PSX i nie zauwazylem nigdy tego.

0

#55 Użytkownik nie jest zalogowany   Altair_Fan 

• GTA Fan
  • PipPipPipPip
  • Postów 739

Napisano 04 August 2008 - 15:21

Moze powiesz Gadziu jak mozna grac tymi postaciami? ;)
0

#56 Użytkownik nie jest zalogowany   SpiderArek 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Banned
  • Postów 47

Napisano 04 August 2008 - 17:01

Dla mnie najlepsza gra o pajaku jest zdecydowanie Spiderman 3 szkoda ze mam go tylko na ps2 bo mam za slabego kompa slyszalem ze na PC jest o wiele lepszy.
0

#57 Użytkownik nie jest zalogowany   Chmielek 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 818

Napisano 04 August 2008 - 17:20

Użytkownik SpiderArek dnia Aug 4 2008, 07:01 PM napisał

Dla mnie najlepsza gra o pajaku jest zdecydowanie Spiderman 3 szkoda ze mam go tylko na ps2 bo mam za slabego kompa slyszalem ze na PC jest o wiele lepszy.

Dobrze slyszales. PC, Xbox360, PS3, te platformy dostaly najlepsza czesc Spidey'iego 3. Nastepnym razem jak bedziesz opowiadal o swojej ulubionej grze to uzasadniaj to ;]
0

#58 Użytkownik nie jest zalogowany   Altair_Fan 

• GTA Fan
  • PipPipPipPip
  • Postów 739

Napisano 04 August 2008 - 17:32

Użytkownik Chmielek dnia Aug 4 2008, 06:20 PM napisał

Dobrze slyszales. PC, Xbox360, PS3, te platformy dostaly najlepsza czesc Spidey'iego 3.

Na PS3 wyszla ta gra najlepiej. Pózniej jest X360 no a pózniej "Blaszak". Szczerze? Tylko graficznie wyszla dobrze. SM3 nie jest az taka dobra gra. 4 Misje zwiazane z fabula glowna filmu? To gra na podstawie filmu. A z reszta...wszystkie gry na podstawie filmow sa tandetne ;)
0

#59 Użytkownik nie jest zalogowany   blackcat 

• Kocia włamywaczka
  • PipPipPipPip
  • Postów 788
  • Interests:black cat:bizuteria,itp.<br />AHAAAAA moje:D to komiksy (spiderman,catwoman),gry na kompa itp. :P

Napisano 04 August 2008 - 18:18

niestety sm3 to gra nudna jak flaki z olejem,mysla ze jak dorzuca wodotryski i spowolnienie czasu to bedzie fajna gra a tu guzik,ale ogólnie piekny jest new york w tej grze.

Moja ulubiona gra o sm to:Spiderman The Movie ;)
0

#60 Użytkownik nie jest zalogowany   TIGER444 

• Revan`s apprentice
  • PipPipPipPip
  • Postów 528

Napisano 15 August 2008 - 21:47

Moim faworytem BYL Spider-Man 3 The Game, ale kiedy go 4 raz ukonczylem to mi sie znudzil po prostu :D . W tej chwili nie mam zadnego faworyta, ale jakbym musial teraz wybierac to Spider-Man the movie.... za klimat.
0

Udostępnij ten temat:

• 4 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

3 User(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users