Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: XIII - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

XIII komiks "XIII"

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   ch00dy 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 211

Napisano 23 July 2007 - 22:58

Temat o komiksie XIII. Jest tu temat o zólwiach ninja i batmanie, wiec czemu nie o komksie XIII? Kto czytal? Kto gral w gre? Jak oceniacie komiks itp. Mnie historia XIII zauroczyla, kiedy kupilem gre pod tym samym tytulem. Jak dla mnie gierka miala swietna fabule, fajnie sie gralo (równiez na multi, choc nie ma az tak duzo serverów) i co równiez bardzo wazne - fajna, bo komiksowa, grafike. Gra obejmuje tylko 5 pierwszych tomów, wiec kupilem na allegro wszystkie tomy XIII, oczywiscie jest tam wiele wiecej ciekawych sytuacji i musze przyznac, ze ten komiks bardzo wciaga
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   nightcrawler_13 

• 8th wonder of the world
  • PipPipPipPip
  • Postów 588
  • Interests:Marvel, filmy, komiksy, rysowanie, granie, spanie...

Napisano 23 July 2007 - 23:28

Moze glupie pytanie, ale czy jest w tej grze dzwiek? Kumpel mi mówil, ze nie ma, a ja nie chcialem uwiezyc.
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   ch00dy 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 211

Napisano 24 July 2007 - 09:53

Użytkownik nightcrawler_13 dnia Jul 24 2007, 12:28 AM napisał

Moze glupie pytanie, ale czy jest w tej grze dzwiek? Kumpel mi mówil, ze nie ma, a ja nie chcialem uwiezyc.

pewnie, ze jest, albo cie kumpel chcial zrobic w konia albo zapomnial wlaczyc glosniki B), dzwieki nawet dodaja tej grze klimatu
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   robinhoo10 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 352

Napisano 24 July 2007 - 11:38

ja gralem swego czasu w demo =) chcialem kupic pelna wersje ale kasy nie bylo B) Demoko naprawde mi sie spodobalo i ciupalem bez przerwy :P Grafika ladna, a co do komiksu to nawet nie wiedzialem ze istnieje (wtedy gdy gralem) =) Ostatnio sie spotkalem z nim na allegro i nawet mnie to zaciekawilo, ale znów klopot z kasa ;) na razie zbieram na X-menów trylogie, Electre i Punischera na DVD wiec troche to jeszcze potrwa zanim nabede komiksy z tej serii....
user posted image
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Ares_Real 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1092

Napisano 24 July 2007 - 11:43

Osobiscie mialem stycznosc tylko z gra, która niestety(stety?) nie przypadla mi do gustu. Byla ona dla mnie taka "surowa", niczego oprócz reki bohatera nie widzielismy, skradankowe motywy byly takie "nijakie", bo straznicy potrafili cie nie zauwazyc jak stales metr od nich, i kazdy podniesiony przedmiot dawal taki sam efekt (uderzenie telefonem a krzeslem w kogos to jedno i to samo wedlug twórców). W dodatku "debilna" opcja quicksave'ów, które na nic sie nie przydaja, bo ginac zaczynasz od checkpointu. Dzieki bogu nie zaplacilem za ta gre (prezent urodzinowy).

robinhoo- jak znajde moge ci sprzedac ta gre za 10 zl +koszty przesylki (stan idealny) B)
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   robinhoo10 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 352

Napisano 24 July 2007 - 12:45

ares na razie spasuje =) niedawno zakupilem xbox 360 i zbieram kase na Spider-Man FoF i jeszcze pare komiksów trzeba dokupic... ehh tyle wydatków a kasy nie ma....
user posted image
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   ch00dy 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 211

Napisano 24 July 2007 - 14:54

robinhoo, a ja niedlugo bede chyba sprzedawal komiksy XIII, wiec jak beedziesz chcial kupic to mam wszystkie 13 tomów :lol:, a ze cie lubie, to jestesm sklonny oddac je nawet za tego xboxa 360 ;):P przy okazji: gra XIII kosztuuje teraz 19,99. @Ares, jesli zakradles sie do nich od tylu to nic dziwnego, ze ce nie widzieli, no chyba, ze z przodu, wiec albo miales cheat na niewidocznosc albo grales w wersje gry, w ktorej jeszcze byly bugi
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 1191

Napisano 25 July 2007 - 23:20

W gre gralem i nawet mi sie spodobala, ale nie na tyle by chciec pelna wersje. Jak dla mnie to solidna gra z bardzo ciekawa grafika jednak dosyc sztampowa.

0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   ch00dy 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 211

Napisano 26 July 2007 - 21:07

po przeczytaniu wszystkich komiksów XIII, musze powiedziec, ze fabula mnie wciagnela, wszystko jest tam zakrecone, jest dosc duzo zwrotów akcji, moim zdaniem watek z cascadorem (bodajze tomy 10-11) odbiega troszke poziomem od reszty, ale tez jest dobry, za to tom 12 to juz znów to, przez co stalem sie fanem "XIII", choc zakonczenie tomu (uwaga spojler koncowki 12 tomu, wiec jesli go nie czytaliscie, a macie zamiar, nie czytajcie dalej)[tym, ze XIII, zostaje, by sie zemscic, gdyz ma slowo od wiceprezydenta(a historia powinna go juz nauczyc, by im nie wierzyc) i odrazu trafia do wiezienia...no ale historia lubi sie powtarzac, mimo to tom 12 uwazam za jeden z najlepszych, chociazby za watek z mangusta, lub to jak np.chcieli wysadzic manguste, a okazalo sie, ze pistolet w którym jest umieszczony ladunek wybuchowy ma teraz prezydent W. Sheridan :lol:
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   saito 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 199

Napisano 27 August 2008 - 05:22

http://www.film.gild...08/xiii-trailer
Val Kilmer jako Mangusta trzymajcie mnie.
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   dami 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 85

Napisano 17 May 2009 - 10:40

komiksy sa super!wspaniała fabuła,szybka akcja!Tak trzymać!
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

6 User(s) are reading this topic
0 members, 6 guests, 0 anonymous users