Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Venom - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 3 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Venom Dyskusja na temat serii z Mandragory

#41 Użytkownik nie jest zalogowany   Corey 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 398

Napisano 24 May 2007 - 16:20

Ja np. bardzo bym chcial przeczytac o przygodach Toxina lub Carnage :D
user posted image
user posted image
0

#42 Użytkownik nie jest zalogowany   QbaS 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1150

Napisano 24 May 2007 - 18:24

Użytkownik Dawidos dnia May 3 2007, 12:30 PM napisał

Użytkownik Fisher dnia May 2 2007, 10:32 PM napisał

Sorry, ze nie na temat, ale czuje sie taki zagubiony pomiedzy wami w komiksach :D. Bo ja mam tylko 14 lat i juz u mnie w miescie komiksów nie ma ze Spider-Man'em. Kiedys byly, ja bylem mlodszy i mniejszy, no to i mialem, ale wlasnie tylko 2, albo 3, bo pózniej juz nie kupowalem nie wiem czemu i poza tym byl juz konicec komiksów ze Spider-Man;em u  mnie w miescie bynajmniej :D !!

Przykre to co piszesz, ale wszyscy to przezywamy, bo tu nie chodzi o lokalizacje zamieszkania, ale brak polskich komiksów ze Spider-Manem wogóle. Na razie Egmont zabral sie za wydanie magazynu dla mlodszych czytelników, wiec moze to by cie zainteresowalo. Co do Venoma to seria jest bardzo slaba, a co gorsze zostala zawieszona na 8 numerze przez wydawce Mandragore.

Mam pytanie, czy Mandragora ma jakies plany wydawnicze wobec Spider-Man'a (pomijajac Essential'a)? Fajnie by bylo gdyby wznowili niedokonczona przez FunMedia serie Ultimate Spider-Man.
"Capoeira jest dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Jedynymi, którzy nie powinni się jej uczyć są ci, którzy nie chcą." - Mestre Pastinha
0

#43 Użytkownik nie jest zalogowany   robinhoo10 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 352

Napisano 27 May 2007 - 19:13

ja poluje na allegro ale szkoda ze nie ma w zwyklych kioskach =( sa nawet ciekawe aukcje moze uda mi sie wygrac ultimate x-man =) zamówilem juz Spectacular Spider-Man i mam nadzieje ze bede mial Amazing Spider-Man z DK no i oczywiscie poluje na zeszyty Maximum Carnage i Ostatnie lowy Kravena =) troche z tematu zbieglem co do Venoma to mialem kupowac nawet w kiosku raz mialem w reku ale stwierdzilem ze nie a teraz jak mówicie ze slabe to dam sobie spokój =)
user posted image
0

#44 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 1191

Napisano 27 May 2007 - 20:26

Mnie brakuje drugiego zeszytu Ostatnich Lowów Kravena i drugiego numeru Maximum Carnage. Chodzi mi o wersje z TM-Semic. Chyba bede musial poszukac na allegro. A tak w ogóle to gdybym chcial kupic takie Lowy czy MC lub np Blue w HC to gdzie moge to uczynic i ile to kosztuje?

0

#45 Użytkownik nie jest zalogowany   deadpool92 

• You can say TOXIN!
  • PipPipPipPip
  • Postów 455

Napisano 27 May 2007 - 20:38

na multiversum.abc24.pl-48,00 zl

A tak wogole to o co chodzi w tej miniserii???
user posted image
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
0

#46 Użytkownik nie jest zalogowany   Darth Destruktor 

• Korriban Guard
  • PipPipPipPip
  • Postów 861
  • Interests:Poza Star Wars? Harry Potter, historia antyczna, itp.

Napisano 28 May 2007 - 12:29

Widzialem kiedys jeden numer w koloporterze...i nie podobal mi sie. To nie ten Venom co w TAS...
0

#47 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 1191

Napisano 28 May 2007 - 14:46

Użytkownik deadpool92 dnia May 27 2007, 09:38 PM napisał

na multiversum.abc24.pl-48,00 zl

A tak wogole to o co chodzi w tej miniserii???

Dzieki.

A o która serie pytasz? Maximum Carnage, Blue, Ostatnie Lowy Kravena czy tez moze nawiazujesz do tematu który nieco zofftopowalismy? :P

0

#48 Użytkownik nie jest zalogowany   Hybrid 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 136
  • Interests:paleontologia, komiksy marvela, Dr. House

Napisano 18 August 2008 - 17:11

Kupilem niedawno jeden zeszyt " Venoma" w Empiku. Robili wyprzedaz starych komiksów ( wszystkie po 1zl). Niestety biorac pod uwage jego zawartosc byl tyle wart.
0

#49 Użytkownik nie jest zalogowany   Człowiekfrank 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 57

Napisano 19 August 2008 - 19:39

Jak bylem kiedys w empiku to widzialem ta serie, ale jakos mnie nie zachecil.
Tam w ogóle nie bylo widac Venoma, tylko jakichs przerazonych ludzi krzyczacych, co sie dzieje. <_<
Za takie cos to dziekuje :lol:
0

#50 Użytkownik nie jest zalogowany   Garfield 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 6

Napisano 29 May 2010 - 11:28

Seria bardzo mi się podobała, rysunki były bardzo podobne do komiksów które rysuje Humberto Ramos. Sama historia przypominała trochę Alien. Bardziej spodobała mi się część druga, ze względu na lepsze rysunki, ciekawszą fabułę, o pojawienie się nowych postaci (Wolverine, te dwie kosmiczne dziewczyny). Bardzo żałuje że serii nie dokończyli w Polsce. Mam tylko pytanie - czy nie jaka Robertson jest w jakiś sposób związana z Robbie Robertsonem z Daily Bugle? w co i tak sam wątpię, bo przecież on jest czarny, jego syn, i żona. No chyba że miał białą kobietę na boku :spidey_welcome:.
0

#51 Użytkownik nie jest zalogowany   Niesamowity Spider-Man 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 39

Napisano 22 December 2013 - 11:28

Venom – fikcyjna postać występująca w serii komiksów Marvela. Jest jednym z największych i najgroźniejszych przeciwników Spider-Mana.Venom to pozaziemska forma życia, która potrafi egzystować w symbiozie z człowiekiem. Symbiot pojawił się po raz pierwszy w "Superbohaterowie Marvela: Tajne Wojny" #8, a jako Venom w "The Amazing Spider-Man" #300. Łączył się z kilkoma postaciami komiksowymi, które później były przeciwnikami Spider-Mana:

Spider-Man
Eddie Brock - dziennikarz, który nienawidzi Petera Parkera (Spider-Mana); Eddie obwiniał Parkera o utratę pracy, zdrowia, domu, natomiast symbiot stracił żywiciela, którym wcześniej był Peter
Angelo Fortunato
Macdonald "Mac" Gargan - znany wcześniej jako Scorpion, został nosicielem gdy przyłączył się do Sinister Twelve.
Venom pojawił się w filmie Spider-Man 3, gdzie w rolę Eddie Brocka wcielił się Topher Grace.
0

Udostępnij ten temat:

• 3 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users