Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Daredevil - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 4 stron +
  • « Pierwsza
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Daredevil The Man Without Fear

#61 Użytkownik nie jest zalogowany   Diablo 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 32

Napisano 06 April 2010 - 12:41

Zostały wydane 2 tomy Essentiala.
"This is my gift. My curse.
Who am I? I'm Spider-Man."
0

#62 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 04 August 2010 - 15:59

Słyszałem że ma pojawić się nowy Daredevil. Nie jestem za tym jednak zastanawiam się czy zrobią z Daredevilem to samo co z Kapitanem Ameryką, mianowicie uśmiercą go i dadzą następce, czy może sam odwiesi swój kostium? to byłoby zdecydowanie ciekawsze. Byleby żeby Marvel nie skopiował idiotycznego pomysłu z Batmana gdzie Hush zoperował Harveya Denta... (na szczęście potem sam się pociął żyletką i oblał kwasem), na przykład taki Dr. Strange nie da mu "cudownych ziółek", czy Stark nie załatwi dobrego lekarza. Może brzmi to niedorzecznie ale w tym wydawnictwie jest to jak najbardziej prawdopodobne. A i mam pytanie, czy Mandragora wydała jakąś serię z Daredevilem? bowiem kolega użyczył mi Essential Daredevil, bardzo mi się spodobał. Wiem że nawet Ghost Rider dostał swoją serię, i czy też Człowiek który nie zna strachu?
0

#63 Użytkownik nie jest zalogowany   spider1170 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 613

Napisano 06 August 2010 - 19:08

A mnie zastanawia czemu tak wielu osobom nie podoba się film o DD...Moim zdaniem był świetny.Dobrze dobrani aktorzy,dobrze unowocześniony strój diabełka,efkty robią pozytywne wrażenie.Jeśli chodzi zaś o czarnego kingpina,to wyszło bardzo dobrze.Aktor dobrze zagrał.
0

#64 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 07 August 2010 - 11:22

Co do filmu to bardziej widziałbym ten kostium. A co do filmu to zamiast Kingpina i Bullseya wolałbym zobaczyć Człowieka-Sowę lub Maraudera. Postaci są ciekawsze nić taki Bullseye, a Kingpina można by zastąpić Fixerem, prawdziwym zabójcą ojca Matta Murdocka. A czarny Kingpin pojawił się również w serialu animowanym "Spider-Man" z 2003 roku, nie wiem która z produkcji jest starsza, jednak zapewne było to swego rodzaju nawiązanie. Może i nie celowe :), ale aktor był dobry i nieźle wywiązał się z roli króla podziemia.
0

#65 Użytkownik nie jest zalogowany   spider1170 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 613

Napisano 10 August 2010 - 18:53

No,dobrze grał takiego typowego króla jak palił na swój sposób cygaro.
0

#66 Użytkownik nie jest zalogowany   messmero 

• Niszczycielska Siła
  • PipPipPipPip
  • Postów 846

Napisano 31 August 2010 - 08:56

Jeżeli chodzi o samą postać Daredevila granego przez Bena Affleca to całkiem nieżle mu to wyszło natomiast jeżeli chodzi o role Kingpina granego przez Michaela Clarke Duncan'a no niestety wogóle mi się ta postać niepodobał ale niechodzi tu o samą
gre aktorską M.C.Duncan'a bo jest świetnym aktorem widziałem go w kilku filmach chociaż by Zielona Mila(The Green Mile) ale mniejsza o to ,także znów scenariusz filmowy odbiega daleko od orginału czyli komiksowego scenariusza.
Postać Kingpina odbiega od pierwowzoru no ale cóż pewnie fani tej adaptacji komiksowej nie tak wyobrazali sobie postać Kingpina i to samo się odnośi do postaći Bullseye'a garnego przez Colina Farrella.
Także podsumowując tak jak w innych produkcjach tego formatu mamy tu wykreowane wizerunku postaći na nowo daleko odbiegajace od pierwowzorów komiksowych.

Spider-Man,X-men.Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika
0

#67 Użytkownik nie jest zalogowany   Wolfsbane 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 33
  • Interests:Rysowanie, Ottofilia i Jamiroquai.

Napisano 03 April 2011 - 20:20

Film jest świetny. Jedyna rzecz, której bym się jakoś czepiała, to Kingpin. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jestem przeciwko rasizmowi, poza tym Michael Clarke Duncan doskonale wywiązał się z roli - chodzi mi tylko o to, że już ustalono, że Fisk jest białasem, i według mnie powinni się tego trzymać.
Mojemu ojcu bardzo przypadł do gustu Bullseye. No i mnie też, muszę przyznać, bo chociaż psychopata, to po prostu fajny xD
Love, peace 'n' funk!
0

#68 Użytkownik nie jest zalogowany   Mesogog 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 231

Napisano 04 April 2011 - 05:31

Ja niestety widziałem tylko wersję kinową. Taki średniak, niczym nie wyróżniający się spośród innych ekranizacji komiksów. Bullseye Collina Farella był taki przerysowany jakby to kreskówka była, a nie film LA. Z Kingpinem było podobnie. Sam Michael Clarke Duncan nawet pasował do roli (te ruchy itd.), ale mimo wszystko dziwnie się ogląda czarnego Wilsona Fiska. No i jest jeszcze ta idiotyczna walka Matta i Electry na placu zabaw <_< .

-5/10

Widzę, że muszę koniecznie obejrzeć Dir Cuta. Erka? To trzeba zobaczyć ;) .
0

#69 Użytkownik nie jest zalogowany   Pytajnik 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 210

Napisano 04 April 2011 - 17:57

No co tu dużo gadać film jak film i niestety nic ponadto.Po prostu typowy film o super bohaterach.Aktorzy byli dobrze dobrani,a to że Kingpin jest czarny mi nie przeszkadza.Ogólnie bez rewelacji. <_<
0

#70 Użytkownik nie jest zalogowany   Wolfsbane 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 33
  • Interests:Rysowanie, Ottofilia i Jamiroquai.

Napisano 11 June 2011 - 12:21

Czy połączenie Kingpina z różami miało wcześniej miejsce (pomijając Rose'a)?
Love, peace 'n' funk!
0

Udostępnij ten temat:

• 4 stron +
  • « Pierwsza
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users