Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Ostatnia czesc Spider-Mana. - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 4 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Ostatnia czesc Spider-Mana. Czy chcecie by 3 czesc byla ostatnia

#41 Użytkownik nie jest zalogowany   konradeczek 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Members
  • Postów 3

Napisano 22 July 2006 - 23:52

Spider-man 3 nie bedzie raczej ostatnia czescia.Pozwole sobie zamiescic tresc wiadomosci która jest z dnia 17 lipca:

Chociaz do premiery "Spider-Mana 3" musimy jeszcze poczekac niemal rok, to twórcy juz zdradzaja, ze najprawdopodobniej to nie koniec pajeczej sagi.
Prace nad trzecia odslona przygód Czlowieka-Pajaka trwaja. Nagrany material jest montowany. Niedawno skonczono zdjecia.

- Mysle, ze film rozwija sie w wielu interesujacych kierunkach - mówi o dziele J.K. Simmons, który wciela sie w postac J. Jonaha Jamesona. - Niemniej, do ostatecznej wersji jeszcze nam daleko - dodaje i podkresla: - Musze przyznac, ze na planie swietnie sie bawilem. Nie mialem tak duzo do roboty, jak przy "dwójce", aczkolwiek nieco wiecej niz przy pierwszym filmie.

Simmons nie ujawnia szczególów, ale jest przekonany, ze materialu nie powinno zabraknac na kolejne kontynuacje "Spider-Mana".
- Chetnie bede wcielal sie w swoja postac co dwa lata przez kolejnych kilka dekad - jezeli tylko takie bedzie zapotrzebowanie - mówi pól zartem, pól serio. Wiele wskazuje na to, ze po ukonczeniu prac nad "trójka" rozpocznie sie realizacja czwartego obrazu. - Juz o tym rozmawialismy, aczkolwiek nie podjeto jeszcze zadnych decyzji. Zarówno kontrakty ekipy, jak i aktorów podpisane byly na trzy filmy. Ale Sam Raimi z pewnoscia dalej chetnie opowiadalby te historie - zdradza Simmons.

Zaciekawila mnie wypowiedz Simmonsa''film rozwija sie w wielu interesujacych kierunkach"To pozwala mi sadzic,ze twórcy glowia sie nad koncówka 3 czesci,która bylaby ewentualnie furtka do czwórki.Zreszta na stronie Spider-mana czytalem w mega spojlerowych wywiadach ze...UWAGA SPOILER
historia Venoma sie skonczy lecz samego symbiota nie,wiec czyzby Carnage???
0

#42 Użytkownik nie jest zalogowany   paul095 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 598

Napisano 28 August 2006 - 18:00

Wazna informacja!!!
Beda kolejne 'Spider-Many'
Jak informuje Wirtualna Polska.:
Jeden z nowych szefów wydawnictwa Marvel, Kevin Feige zdradzil w wywiadzie dla MTV ze trzecia, zapowiedziana na 2007 roku czesc przygód Czlowieka Pajaka wcale nie bedzie ostatnia z serii.
- ‘Filmów o Spider-Manie bedzie znacznie wiecej. Juz teraz mamy caly stos pomyslów na kolejny film o jego przygodach. Wszystko dzieki obfitosci historii zawartych w komiksach.
Tymczasem wiemy ze odtwórcy glównych bohaterów w najnowszej serii ‘Spider-Man’ zapowiadali ze trzecia czesc bedzie ostatnia z ich udzialem.
Pelny news mozecie znalezc tu
user posted image
user posted image
0

#43 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Postów 870
  • Interests:Star Wars, muzyka klasyczna, Gry, MARVEL, filmy, militaria, historia

Napisano 05 September 2006 - 20:41

to Ľle :( tobey pasowal do roli parkera i glos tez jakos przypadl mi do gustu, wolalbym zeby zostal. a jesli chodzi o kolejne czesci filmu to jestem za ale zeby niesknocili tego(nobo green goblin w SM1 wygladal jak power ranger) :spider:
"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone."- Darth Malak

0

#44 Użytkownik nie jest zalogowany   Jarek_K 

• SCC member
  • PipPipPipPip
  • Postów 272

Napisano 16 September 2006 - 20:21

Masz racje to bardzo Ľle, ciekawe kto zagra parkera w kolejnych filmach?
0

#45 Użytkownik nie jest zalogowany   kane696 

• ŁazyCity
  • PipPip
  • Postów 12

Napisano 20 September 2006 - 19:28

NO wlasnie a wy macie jakies typy na kolejnego aktora, który zagralby Parkera??
0

#46 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 21 December 2006 - 23:54

No nie wiem moze Johnny Depp ;)
0

#47 Użytkownik nie jest zalogowany   venom 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Banned
  • Postów 41

Napisano 28 April 2007 - 10:54

ja chcialbym zeby powstala czwarta czesc Spider - Mana a wy chcecie zeby powstala czwarta czesc Spider -Mana? :D
Venom i Spider s? najlepsi
0

#48 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Postów 870
  • Interests:Star Wars, muzyka klasyczna, Gry, MARVEL, filmy, militaria, historia

Napisano 28 April 2007 - 11:28

W ogóle glosi sie tu Herezje! Jak mozna nie chciec aby Spidiego bylo wiecej na swiecie?:D
"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone."- Darth Malak

0

#49 Użytkownik nie jest zalogowany   Venom93 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 198

Napisano 28 April 2007 - 11:29

Spider-man 4 powstanie na 100 procent wiec jest sie z czego cieszyc. :D
user posted image
Jestem rozdarty mi?dzy mi?o?ci? a nienawi?ci?,ufno?ci? a strachem... Jestem cz??ci? tego ?wiata... a zarazem nie nale?? do niego. Sprowadzi?e? mnie tutaj- czemu nie chcesz da? mi wyzwolenia?
Venom
0

#50 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 28 April 2007 - 14:35

Z jednej strony mozna sie cieszyc z drugiej nie bo jak sie za to wezmie inny rezyser to moze sie zdazyc ze to spartoli poprostu :D
0

#51 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Postów 870

Napisano 29 April 2007 - 00:23

To jest ryzyko które jest nieuniknione w przypadku zmiany rezysera.
Mam nadzieje ze jednak obsada i rezyser sie nie zmienia.

0

#52 Użytkownik nie jest zalogowany   Corey 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 398

Napisano 02 June 2007 - 12:59

Jakos by tak glupio bylo gdyby obsada sie zmienila :/ Tobey pasuje do tej roli , a po obejrzeniu 3 filmu ( gdzie swietnie zagral tego zlego petera :D ) , glupio by bylo ogladac jakiegos goscia z wogle inna twarza widzacego ( przypuscmy ze tak bedzie ) Carnage i mowiacego ze gdzies juz widzial cos podobnego :P
user posted image
user posted image
0

#53 Użytkownik nie jest zalogowany   Mack 

• Krypton League Member
  • PipPipPip
  • Postów 79
  • Interests:Komiksy, Superman, Smallville, Green lantern, Gry PC, Star Wars...

Napisano 02 June 2007 - 16:12

Cytat

( gdzie swietnie zagral tego zlego petera biggrin.gif )

A ja uwazam, ze to spartoczyl. Tobey wedlug mnie ma zbyt sympatyczna twarz, zeby grac takie charaktery. O wiele lepiej wychodzi mu granie dobrych postaci.
user posted image
Fanów serialu Smallville zapraszam na: http://www.smallville.com.pl/
0

#54 Użytkownik nie jest zalogowany   Corey 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 398

Napisano 02 June 2007 - 16:14

Moze tak , ale w domu Osborna wypadl swietnie :P ''Maly goblin junior bedzie plakal ?'' :D
user posted image
user posted image
0

#55 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 1191

Napisano 02 June 2007 - 19:29

Moim zdaniem zagral to wysmienicie. Nie wyobrazam sobie jakiejkolwiek zmiany aktorów czy rezysera te filmy sa na to za dobre.

0

#56 Użytkownik nie jest zalogowany   Mister.X 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 3

Napisano 24 June 2007 - 21:19

Tak, zdecydowanie chcialbym zobaczyc kolejne czesci przygód Spiderka. Oczywiscie pod warunkiem, ze nie bedzie to taka kaszana, jak dajmy na to "Batman & Robin", czy cos w tym stylu.
Generalnie marzy mi sie przeniesienie na ekran "Ostatnich lowów Kravena", oczywiscie po pewnej modyfikacji historii i dodaniu do niej Kameleona. W innej odslonie (kolejnym filmie) widzialbym Mysteria - to mogalaby byc wyjatkowo psychodeliczna historia...
0

#57 Użytkownik nie jest zalogowany   Rafcios 

• Game User
  • PipPipPipPip
  • Postów 649
  • Interests:Komiksy, lego, filmy, gry.

Napisano 25 June 2007 - 08:16

Użytkownik Corey dnia Jun 2 2007, 06:14 PM napisał

Moze tak , ale w domu Osborna wypadl swietnie ;) ''Maly goblin junior bedzie plakal ?'' :D

Ta to bylo dobre.
Rafcios rz?dzi Kumalski ? xD
user posted image
0

#58 Użytkownik nie jest zalogowany   Cannibal 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 102

Napisano 25 June 2007 - 11:02

Użytkownik Mack dnia Jun 2 2007, 05:12 PM napisał

Cytat

( gdzie swietnie zagral tego zlego petera biggrin.gif )

A ja uwazam, ze to spartoczyl. Tobey wedlug mnie ma zbyt sympatyczna twarz, zeby grac takie charaktery. O wiele lepiej wychodzi mu granie dobrych postaci.

a czy Peter Parker byl zly w komiksie, albo mail pysk Franka Castle? Nie- byl sympatycznym chlopakiem, a to ze zlo do niego nie pasuje to chyba wszyscy wiemy?
Pies nie mial sie zamienic w kota, ale w zlego psa... nie róbcie z Petera innej postaci z rozdwojeniem jazni!!!

A Russel Crowe w "Beautiful Mind"? Pasowal do roli zakompleksionego kujona? Nie, ale taki byl.. jesli wiecie o co mi chodzi...
Are you lost, In your lies?
Do you tell yourself, I don't realize?
Your crusade's a disguise.
You replaced freedom with fear,
You trade money for lives.
0

#59 Użytkownik nie jest zalogowany   Mlody-Spide'y 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 3

Napisano 02 July 2007 - 08:50

lepiej zeby powstal 4 film Spider-mana bo my fany Spider-mana chcemy nie??!!
0

#60 Użytkownik nie jest zalogowany   Chmielek 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 818
  • Interests:Sport, komputery.

Napisano 02 July 2007 - 09:44

Mlody - Spide'y przypominami mi Skorpjona tego takiego urzytkownika forum :rolleyes:
0

Udostępnij ten temat:

• 4 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users