Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Co zmienilibyscie w fabule Spider-Mana 3? - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 4 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Co zmienilibyscie w fabule Spider-Mana 3?

#21 Użytkownik nie jest zalogowany   Darth Destruktor 

• Korriban Guard
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 861
  • Interests:Poza Star Wars? Harry Potter, historia antyczna, itp.

Napisano 23 May 2007 - 12:46

Użytkownik Wookie3e dnia May 23 2007, 01:20 PM napisał

Użytkownik Revan dnia May 22 2007, 10:17 PM napisał

PS. Corey tytul Darth nie aktualny bo Revan na jasna strone przeszedl po zdradzie Malaka. Aha i BTW:::-----25maja-->30rocznicaEpisode IV "A New Hope"-----:::
Cale spoleczenstwo Star Wars fanów swietuje!!!

Ale lojalnosc Revana juz raz okazala sie... watpiliwa jesli wiesz o czym mówie. :D

W jaki sposób spoleczenstwo fanów ma zamiar to swietowac bo chetnie bym sie przylaczyl. :D

Na szczescie nawet bez naszych poprawek SM3 to swietny film. Oby do czwórki.

No bys sie wstydzil nie wiedziec. w ten dzien, dokladnie 30 lat temu, w kinach pojawila sie Nowa Nadzieja-pierwsza czesc sagi!

EDIT: Pomyla, przeczytalem ze nie wiedz dlaczego swietuja...
0

#22 Użytkownik nie jest zalogowany   Corey 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 398

Napisano 24 May 2007 - 12:49

Tez bym sie przylaczyl do swietowania , uwielbiam SW :D

W filmie zmienilbym to ze Sandman powinien byc wrogiem bardziej 2 stopnia ( czyt.gorszy :D ) Venom bardziej pasuje do glownego wroga a nie epizodycznej postaci

ps.uwielbiam ogladac scene w ktorej symbiot wchodzi na Petera i to gdy nagle sie budzi i jest w czarnym kostiumie ;) jest zrobiona po mistrzowsku :D i ta muzyka ...Sweeet :D
user posted image
user posted image
0

#23 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 1191

Napisano 24 May 2007 - 15:40

To ja wole ta gdy dorwal Brocka w redakcji i pokazal, ze jego zdjecia to fotomontaz.

0

#24 Użytkownik nie jest zalogowany   Darth Destruktor 

• Korriban Guard
  • PipPipPipPip
  • Postów 861
  • Interests:Poza Star Wars? Harry Potter, historia antyczna, itp.

Napisano 24 May 2007 - 17:17

A ja sadze ze skoro bylo tak malo Venoma, mogi by go z filmu calkiem usunac. A nastepnie wstawic jako wroga do czwórki.
0

#25 Użytkownik nie jest zalogowany   Corey 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 398

Napisano 24 May 2007 - 17:33

Przez prawie caly film myslalem ze tak bedzie :D
user posted image
user posted image
0

#26 Użytkownik nie jest zalogowany   Jackal 

• Black Spidey
  • PipPipPip
  • Postów 66

Napisano 27 August 2007 - 18:42

Przedewrzystkim nie usmiercal bym Venoma, pojawil sie przez ostatnie 10 min filmu wiec móglby miec cala nastepna czesc dla siebie i doszedlby carnage :D
Niewa?ne jakim si? jest w ?rotku,wa?ne s? czyny które si? pope?nia
user posted image
0

#27 Użytkownik nie jest zalogowany   Rafcios 

• Game User
  • PipPipPipPip
  • Postów 649
  • Interests:Komiksy, lego, filmy, gry.

Napisano 28 August 2007 - 06:29

Ja zmienilbym w fabule tylko jedna rzecz. Rezyser zapomnial o Zareczynach Petera, i w te sposób nie wiemy czy sie oni zarecza czy nie. No cóz musimy czekac na czwarta czesc.
Rafcios rz?dzi Kumalski ? xD
user posted image
0

#28 Użytkownik nie jest zalogowany   Korges 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 169

Napisano 29 August 2007 - 17:09

Zgadzam sie do niepotrzebnej smierci Venoma, a od siebie dorzuce jeszcze, ze szkoda mi Harry'ego, moglo by to fajnie wygladac w czwórce: Harry+Peter vs Carnage + Venom.

Wysyłam zaproszenia na Lockerz.com gdzie możesz zgarnąć cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wyślij mi wiadomość na mój email [email protected]
0

#29 Użytkownik nie jest zalogowany   Jackal 

• Black Spidey
  • PipPipPip
  • Postów 66

Napisano 29 August 2007 - 17:51

Użytkownik Korges dnia Aug 29 2007, 06:09 PM napisał

Zgadzam sie do niepotrzebnej smierci Venoma, a od siebie dorzuce jeszcze, ze szkoda mi Harry'ego, moglo by to fajnie wygladac w czwórce: Harry+Peter vs Carnage + Venom.

Taaaaaa Raimi to w swoich filmach wrzystkich musi usmiercic <_<
user posted image
0

#30 Użytkownik nie jest zalogowany   Ares_Real 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1092

Napisano 29 August 2007 - 18:17

Użytkownik Jackal dnia Aug 29 2007, 07:51 PM napisał

Użytkownik Korges dnia Aug 29 2007, 06:09 PM napisał

Taaaaaa Raimi to w swoich filmach wrzystkich musi usmiercic <_<

Czy Peter zmarl? Czy MJ wacha kwiatki od spodu? Czy ciotka May spotkala juz wujka Bena w niebie? He? Nie wiem, moze te kawalki z filmu mnie ominely, ale jestem absolutnie pewny, ze ci bohaterowie sa jeszcze wsród zywych, wiec co rozumiesz pod stwierdzeniem, ze "Raimi wrzystkich zabil"? Nie wiem czy wiesz, filmy o Spider-Manie sa adaptacja komiksów, które tak dobrze znasz i jestes w ich temacie znawca, a w tych komiksach (uwaga spoilery) Harry zmarl! Gdyby ten powód nie byl wystarczajacy, to co powiesz na to, ze Spider-Man 3 jako zakonczenie trylogii musial jakos zamknac watki pozostawione przez poprzednie czesci, a smierc Harry'ego wedlug mnie jest najlepszym rozwiazaniem do zamkniecia watku "Zabiles mojego ojca, zbóju!", i w dodatku zgadza sie z komiksem. Zas gdyby Venom pozostal zywy (to samo mozna powiedziec o GG i Octopusie), fani komiksów domagali by sie jego/ich powrotu, zas gdyby to sie spelnilo pozostala widownia bylaby zawiedziona, ze znowu Spidey musi zmierzyc sie z wrogiem, którego zabil 3 lata temu, i film nie cieszyl by sie sukcesem takim, jakim beda sie cieszyc filmy o pajaku, gdzie wrogowie sie nie powtarzaja. Takie niestety jest prawda, zyj z nia, spij z nia, jedz z nia, pogódz sie z nia, bo ona sie nie zmieni.
0

#31 Użytkownik nie jest zalogowany   deadpool92 

• You can say TOXIN!
  • PipPipPipPip
  • Postów 455

Napisano 29 August 2007 - 23:37

Moim zdaniem, jedynym, którego Rami usmiercil nieslusznie, jest Brock. To troche kompiluje sprawe Venoma w kolejnych czesciach i boje sie co oni wymysla. Mam nadzieje, ze nie bedzie to Gargan. Ten koles fatalnie spisuje sie jako VENOM...
user posted image
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
0

#32 Użytkownik nie jest zalogowany   Jackal 

• Black Spidey
  • PipPipPip
  • Postów 66

Napisano 30 August 2007 - 07:06

Do Aresa: wiem ze Harry zmarl ale chodzi mi o to ze mógl by jeszcze w paru czesciach pozyc tak samo Octopus mógl byc w 3 czesci jakas ofiara venoma co do Green Goblina to Harry pierwrzy umarl, pierwrza miloscia Petera byla Gwen a nie M.J (Tez mi adaptacja) a co do mojej wypowiedzi ze Raimi wrzystkich usmierci to byla przenosnia chodzilo mi o wrogów l
user posted image
0

#33 Użytkownik nie jest zalogowany   Ares_Real 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1092

Napisano 30 August 2007 - 07:54

Użytkownik Jackal dnia Aug 30 2007, 09:06 AM napisał

Do Aresa: wiem ze Harry zmarl ale chodzi mi o to ze mógl by jeszcze w paru czesciach pozyc

Fajnie, i jak sobie to wyobrazasz?:
Peter: Hej Harry.
Harry: No hej.
Peter: Jeszcze raz sorry za to, ze zabilem twojego ojca.
Harry: E tam, stare dzieje. Idziemy pograc w koszykówke?

Jako, ze to bylo zakonczenie trylogii, Harry musial zginac. Zreszta juz tak ludzie nie nastawiajcie sie na SM4, SM5 i SM6. Byc moze nie wróci stary rezyser oraz aktorzy, wiec prawdopodobnie nie zobaczymy kontynuacje watków z SM3 (Sandman, MJ i Peter), zreszta nie wiadomo czy te czesci w ogóle powstana.

Cytat

pierwrza miloscia Petera byla Gwen a nie M.J (Tez mi adaptacja)

Nie wiem czy wiesz, ale wszedzie oprócz Earth 616 (czyli ASM, Spectacular SM itp.) przyjeta jest wersja, gdzie jest MJ ta "pierwrza miloscia". Tak bylo w TAS'ie, tak bylo w The New Animated Series, tak bylo w Ultimate Spider-Man, wiec czemu winisz Raimi'ego za ta akurat zmiane?

Cytat

a co do mojej wypowiedzi ze Raimi wrzystkich usmierci to byla przenosnia chodzilo mi o wrogów l

Nie wiem czy zauwazyles, ale filmy ze Spidey'em nie wychodza co dwa dni. Jak do tej pory prace nad nimi trwaly od dwóch do trzech lat, a podobno maja byc jeszcze trzy czesci. Biorac pod uwage, ze pajak ma wrogów niezliczona ilosc, nie widze potrzeby, by wrodzy w tych filmach filmach sie powtarzali. Chcesz Venoma? Wyjdzie podobno film tylko o nim, zas na jego powrót w kolejnych pajakach nie licz. Ludzie nie chca znowu patrzec na morde Harry'ego, Venoma, Octopusa, Normana, bo to juz bylo. W kolejnych trzech czesciach wedlug mnie powinni starac sie umiescic jak najwiecej nowych wrogów, a nie wchodzic do tej samej rzeki kilka razy. Chcesz powrotów wrogów z poprzednich czesci? To pisz litanie do twórców nowej kreskówki z pajakiem, tam te "comeback'i" beda mozliwe, bo bedzie 13 odcinków na sezon, zas filmy zostaw w spokoju.
0

#34 Guest_Fred_Mord_*

• Grupa: Guests

Napisano 31 August 2007 - 08:57

Użytkownik Jackal dnia Aug 30 2007, 08:06 AM napisał

Do Aresa: wiem ze Harry zmarl ale chodzi mi o to ze mógl by jeszcze w paru czesciach pozyc tak samo Octopus mógl byc w 3 czesci jakas ofiara venoma co do Green Goblina to Harry pierwrzy umarl, pierwrza miloscia Petera byla Gwen a nie M.J (Tez mi adaptacja) a co do mojej wypowiedzi ze Raimi wrzystkich usmierci to byla przenosnia chodzilo mi o wrogów l

Pisze sie "pierwszy", a co do tego, ze Raimi usmierci wszystkich wrogów to juz tak bedzie. Dlatego, ze zawsze w filmie Spidey raz przegrywa raz wygrywa, a raz chca pokazac, ze sznase jego i wroga sa wyrównane, ale zawsze na koncu w filme przedstawione jest, ze wróg postradal zmysly i ginie z glupoty lub nie przewidzenia przebiegu zdarzen. Spidey jako stworzenie inteligentne, sprytne, silne itd. zawsze jakos wybrnie z sytuacji jak nie sila to umyslem jak nie tym to zrecznoscia czy tez sprytem.
0

#35 Użytkownik nie jest zalogowany   Venom4000 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Banned
  • Postów 1

Napisano 31 August 2007 - 11:22

czemu wy wogóle nazywacie ciemna strone spider-mana venom ?
i jak to mozliwe ze spider-man przebaczyl zabójcy jego wujka bena ?

nie podoba mi sie to ze trzecia czesc jest taka milosna :D
0

#36 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 1191

Napisano 31 August 2007 - 14:05

Przeciez Spider-Man 2 byl jeszcze bardziej milosny. Poza tym moim zdaniem dzieki tym watkom filmy o Spiderze nie sa takie plytkie jak np pierwesza czesc F4 (dwójki nie ogladalem).

0

#37 Guest_Fred_Mord_*

• Grupa: Guests

Napisano 03 September 2007 - 07:46

Mi sie F4 podobalo, a jesli chodzi o Spidermana, to nie moze byc samo mordobicie musi byc tez nowy krok w zyciu Petera z czesci na czesc. Peter wybaczyl Sandmanowi bo zrozumial po tym co przezyl bedac polaczony z symbiontem, ze kazdy popelnia bledy i nie kazdy nad soba panuje.
0

#38 Użytkownik nie jest zalogowany   Venombiont 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 4

Napisano 03 September 2007 - 17:07

jak dotad Spiderman jest najlepsza ekranizacja komiksu jaka kiedykolwiek powstala.zgadzam sie z tym ze Raimi powinien usmiercac wrogów w kazdej czesci i jestem bardzo zadowolony ze nieusmiercil jedynie Sandmana który taknaprawde okazal sie dobry i niebyl jak inni wrogowie,poprostu zasluzyl nato by zyc,ten villian jest wyjatkowy bo ma w sobie wyrzuty sumienia.uwazam tez ze niepowinno sie wracac do poprzednich wrogów tylko pokazac nowych:nowe moce, nowe watki.dobrze tez ze niejest to ostatnia czesc Pajaka chociaz pierwsza trylogie Raimi zamknal solidnie zabijajac Harrego którego watek ciagnal sie juz od pierwszej czesci.trzeba tez tu wspomniec ze ostatecznie Peter i MJ sie niepobrali co daje zielone swiatlo czwartej czesci i rozpoczecia tymsamym nowej trylogii.
0

#39 Użytkownik nie jest zalogowany   Mesogog 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 231

Napisano 24 September 2007 - 16:10

1.Przede wszystkim wstawilbym wiecej scen z Venomem i duzo bardziej rozwinalbym jego watek jak i wstawil jeszcze dwie walki Spider-mana z Venomem.
2.Zmienilbym kostium New Goblina na taki jak w jedynce.
3.Wstawilbym wiecej scen ze Spider-manem w czarnym kostiumie:kilka walk ze zwyklymi przestepcami jak i walke z New Goblinem,walka z Sandmanem by zostala,choc moglaby byc nieco dluzsza.
4.Jak juz wczesniej bylo to napisane,dodal bym kilka scen z Gwen i Brockiem.
0

#40 Użytkownik nie jest zalogowany   deadpool92 

• You can say TOXIN!
  • PipPipPipPip
  • Postów 455

Napisano 24 September 2007 - 16:40

1. Dodalbym wiecej scen z Venomem.
2. Zmienilbym kilku aktorów... albo popracowalbym nad ich technika.
3. Cos zrobil z Green Goblinem... nie wiem dokladnie co ale troszke bym go zmienil :) ;) .
4. Troszke bardziej napakowalbym Venoma.
user posted image
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
0

Udostępnij ten temat:

• 4 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic