Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Spider-Man 3 - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 12 stron +
  • « Pierwsza
  • 10
  • 11
  • 12
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Spider-Man 3 Opinie na temat trzeciej czesci

Ankieta: Moja ocena filmu Spider-Man 3 (140 użytkowników oddało głos)

Moja ocena filmu Spider-Man 3

1. 6 (55 głosów [41.04%])

Procent z głosów: 41.04%

2. 5 (47 głosów [35.07%])

Procent z głosów: 35.07%

3. 4 (21 głosów [15.67%])

Procent z głosów: 15.67%

4. 3 (6 głosów [4.48%])

Procent z głosów: 4.48%

5. 2 (2 głosów [1.49%])

Procent z głosów: 1.49%

6. 1 (3 głosów [2.24%])

Procent z głosów: 2.24%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#221 Użytkownik nie jest zalogowany   Phage 

• Wizytator
  • PipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 13

Napisano 17 December 2009 - 21:03

Spider-Man 3 to dobra produkcja, chociaz moim zdaniem najgorsza ze wszystkich Spider-Manów.
Wiem, wiem fan nie powinien tak mówic, ale to prawda i nie tylko ja tak uwazam.
Poniewaz jak na fana przystalo film nie moze byc nisko oceniony, w koncu to Spider <_<
5.5/6 sie nalezy. :(
0

#222 Użytkownik nie jest zalogowany   messmero 

• Niszczycielska Siła
  • PipPipPipPip
  • Postów 846

Napisano 25 December 2009 - 18:23

Ja wiem czy trzecia czesc Spider-Mana byla taka najgorsza,jak bym mial juz typowac to wytypowal bym pierwsza czesc Spider-Mana a moja argumentacja na ten temat bylo by to ze nie jest az tak utrzymana w klimacie komiksowym oraz
wyeksponowanie nam nowego wizerunku Normana Osborna.

Spider-Man,X-men.Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika
0

#223 Użytkownik nie jest zalogowany   Chester 

• Przyszły Władca Świata
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1731
  • Interests:Marvel,Figurki,Komiksy,Muzyka (Metal i Rock) ,Plastyka

Napisano 26 December 2009 - 08:04

Wedlug mnie , mogliby bardziej rozwinac watek zarówno Eddy-ego Brock-a , jak i Venoma .Ale ogólnie film bardzo mi sie podobal 5.5/6

Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker)
0

#224 Użytkownik nie jest zalogowany   messmero 

• Niszczycielska Siła
  • PipPipPipPip
  • Postów 846

Napisano 27 December 2009 - 09:07

No niestety jezeli chodzi o postac Eddiego Brocka(Venoma) to akurat jego osoby w filmie Spider-Man 3 najmniej bylo,aczkolwiek bardzo widowiskowy pojedynek na koncu filmu z udzialem Eddiego Brocka(Venoma).

Spider-Man,X-men.Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika
0

#225 Użytkownik nie jest zalogowany   Darth Spidey 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 14

Napisano 28 December 2009 - 20:39

Wiec i ja napisze cos na temat trzeciej czesci Spider-Mana.

Mysle ze film byl udany. Fabula ciekawa, a efekty to miodowa rzeka. Wreszcie czarny kostium moglem zobaczyc w kinie. Jednak pokolei opisze poszczególne postacie i wydarzenia. Venom, choc moglo by byc go troche wiecej to swietnie wypadl. Byl taka mieszanka Venoma i Venoma 2099 (jesli chodzi o sposób bycia i zachowania) a takze zaryzykuje stwiedzenie ze mial cos z Carnage. Co moge powiedziec o Brocku? dobrze pokazany. Widac jego obsesje, i wmawianie czegos sobie samemu (kawa z Gwen Stacy ^^). Lokej, jedziem dalej. Czas na... Goblina! jesli chodzi o strone wizualna to wolalbym aby syn przywdzial kostium Ojca, ale trudno. W jego zachowaniu nie brakowalo mi niczego - jest szalenstwo, amnzezja, i faajnosc (^^). Piaskowy ludek tez daje rade, ale nie pasuje mi na glównego przeciwnika. Najgorszym punktem filmu jest ukochana bohatera czyli Mary Jane. Dalej zachowuje sie jak biedna i szara dziewczynka z broodwayu jakiegos. Mam nadzieje ze w nastepnej czesci Parker bedzie z Gwen, a ta szara mysz zniknie. Wogóle nie ma w sobie tego pazurka ^^. Mysle ze pikanterii wprowadzil równiez troszke watek z zabójca Bena Parkera. Mam nadzieje ze Sony zrobi kolejna czesc, chociaz mimo potwierdzenia mieszy rezyserem a "tymi z góry" wiec albo film powstanie pózniej, albo kto inny zasiadzie na fotelu rezysera pajeczaka. Moja ocena to 5/6.
0

#226 Użytkownik nie jest zalogowany   AtA 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 368

Napisano 17 August 2010 - 13:12

Za mało VENOMA! Za mało VENOMA i jeszcze raz Za Mało VENOMA :spidey_cheers:
Po trailerze spodziewałem się naprawdę mrocznego klimatu (na miarę Dark Knighta) a w odpowiedzi zobaczyłem najgorszego spidermana ze wszystkich :spidey_cheers:
Wątek Venoma i Eddiego winien być bardziej rozwinięty a okazało się że pierwsze skrzypce w tym filmie zagrał Sandman :P Największy plus tego filmu. Natomiast Venom nie dość że było go za mało to jeszcze postać do niczego:
- Brock był napakowany a ten to jakiś cherlawy chłopczyk, dlatego też sam Venom wyszedł (w porównaniu z komiksowym) mizernie
- i co to za odgłosy jakie wydawał? jakieś piski? śmiechu warte (miało być coś tak jak w serialu animowanym, coś w tym stylu, taki obrzydliwy demon z piekła rodem a nie piszczący potworek)
No i do tego jeszcze ten Harry.. jako następca Green Goblina w ... zbroi power rangersów :spidey_cheers:
Najsłabsza ze wszystkich części. Jeszcze jedynka jako tako trzyma klimat komiksu a potem jest coraz gorzej.
Jeśli chodzi o trójke to wg mnie Raimi chyba nie do końca wiedział co chce pokazać widzowi no i wyszło takie byle co.
Liczę na dobry restart nowego spinnemana :venom:

Moja ocena (ta wg skali filmwebu) to:

3+ /10
0

#227 Użytkownik nie jest zalogowany   wolverin 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 71
  • Interests:Komiksy,<br />Figurki MARVEL

Napisano 15 September 2010 - 17:31

Film najsłabszy z całej trylogi Spider-Mana bardzo mało Venoma fajnie zrobili Sandmana i walki z nim. ocena to 3/6.
0

#228 Użytkownik nie jest zalogowany   THOR^^ 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 182

Napisano 16 September 2010 - 17:49

Ja dałem ocene 6/6 ponieważ film bardzo mi się podobał podobno w czwórce ma wystąpić Carnage :)
Nigdy nie zostaniesz sam....(Arka Gdynia)

Nigdy...
0

#229 Użytkownik nie jest zalogowany   innuendo 

• Philologist
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 679

Napisano 05 September 2011 - 21:12

Jestem świeżo po obejrzeniu S-M3. Muszę przyznać, że, poza Venomem, podobało mi się rozwiązanie wątku z zabójcą wujka Bena. Harry walczący po stronie Spidey'a w końcówce filmu to moment, na który czekałam. Rozczarowała mnie natomiast postać Venoma. W komiksie był muskularny, inteligentny, zaś w filmie jakiś słabeusz. I gdzie u licha podział się język?
http://pustamiska.pl klik!

<a href="http://bluesbrothers.deviantart.com" target="_blank">Moje dzielka :) </a>
0

#230 Użytkownik nie jest zalogowany   Pytajnik 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 210

Napisano 14 September 2011 - 16:42

W pełni zgadzam się z innuendo.Venom był po prostu do niczego.A co do jego "muskularności" w filmie mam pewną ciekawostkę.Mianowicie:swego czasu w chrupkach Mr.Snaky były karty z S-M 3 i na nich Venom był umięśniony tak jak trzeba natomiast w filmie wręcz przeciwnie.Dziwne...Tak samo było z naklejkami z "Czipi Kao" (nie pamiętam jak to się pisze).
0

Udostępnij ten temat:

• 12 stron +
  • « Pierwsza
  • 10
  • 11
  • 12
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users