Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Spectacular Spider-Man DK - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 3 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Spectacular Spider-Man DK Dyskusja na temat serii komiksowej z DK

#41 Użytkownik nie jest zalogowany   Pawcio 

• Weteran SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 1169

Napisano 26 July 2007 - 11:29

To znaczy?

http://swiatoobserwator.blogspot.com/ -Zapraszam na Światoobserwatora.
0

#42 Użytkownik nie jest zalogowany   Mesogog 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 231

Napisano 25 September 2007 - 05:31

Bardzo podobaly mi sie obydwie historie przedstawione w tych komiksach.Rysunki nie byly najlepsze,chociaz bardzo podobal mi sie ich Venom.Historia o nim byla naprawde ciekawa i trzymajaca w napieciu.Niestety nie podobal mi sie wyglad Octopusa.Czesci z nim,równiez byly bardzo ciekawe.Ciekawa byla intryga z porwaniem tego ministra.Szkoda tylko ze w ostatnim komiksie,tak prosto to zakonczyli.Chociaz kawalek,w którym Spider-man mial na sobie dwie maski byl genialny.
0

#43 Użytkownik nie jest zalogowany   Symbioth 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 248

Napisano 25 September 2007 - 06:43

No Venom troche za wielki :D
Na poczatku bardzo mi sie to nie podobalo ale teraz...
Twórczosc H. Ramosa wplynela na mój styl rysowania :)
A Dr. Ock wygladal wg. mnie lepiej niz kiedykolwiek w innym komiksie. Swietny ten plaszcz. bardzo pasuje.
0

#44 Użytkownik nie jest zalogowany   Joe 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 195
  • Interests:Komiksy, Kino, Literatura.

Napisano 20 July 2009 - 15:23

Podobnie jak DK'owski ASM, tak i "Spectacular Spider-Man" przypadł mi do gustu. Rysunki Ramosa bardzo cenie, i mimo wszystko bardzo mi się podobają. Scenariusze wszystkich numerów były wręcz wyśmienite. Jednak najbardziej do gustu przypadła mi historia z Lizardem wydana jako "DK Extra". Pierwsza historia z Venomem była bardzo dobra. Dostaliśmy dobrą i przemyślaną historie z Venomem. Z kolei komiksy z Octopusem były według mnie ciut gorszę. Mimo wszystko muszę pochwalić design Otto. Czarny płaszcz, i nowsze macki naprawdę wywarły na mnie wrażenie w drugiej historii trzeciego numeru, kiedy Otto pojawił się po raz pierwszy. Jak już wcześniej wspominałem najbardziej do gustu przypadła mi do gustu historia z Lizardem, jednk zaskoczyło mnie zakończenie. Podsumowując - TSSM uważam za udane komiksy, i również do nich chętnie będę powracał.
"Oh, I am afraid that the deflector shield will be quite operational when your friends arrive."

0

#45 Użytkownik nie jest zalogowany   Garfield 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 6

Napisano 29 May 2010 - 11:36

Uwielbiam te komiksy, moja ulubiona seria ze Spider-Manem wydana w Polsce. Rysunki są piękne, Humberto Ramos to mój ulubiony rysownik jego kreska to dla mnie poezja. Właśnie pożyczyłem jeden numer koledze, a od niego wziąłem Essential Daredevil i już tęsknie za moim Spectacularem i chętnie bym go sobie odświeżyć. Mam tylko jedno pytanie - czy Venom w 3 numerze mówiąc że jest w ciąży mówi oczywiście o Toxinie? bo chyba Carnage już istniał, lub już nie żył.
0

#46 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 16 July 2010 - 18:04

Komiks dla mnie jest bardzo fajny. Czytałem niestety tylko pierwszy i trzeci numer (drugi jakoś przegapiłem). Rysunki Ramosa bardzo mi się podobają, a i scenariusz pozwala odkryć prawdziwe powody nienawiści Brocka do Spideya i Petera, przez co da się go też lepiej zrozumieć :P. Ogólnie jeśli miałbym oceniać te dwa komiksy w skali "szkolnej" dałbym im po 4+.
Jeśli chodzi o historię doktorka to bardzo podobało mi się przedstawienie go (czarny płaszcz zamiast zielonej piżamy z żółtymi, plastikowymi dodatkami sprawiał że wyglądał poważniej). Traktowałem ją jednak jako dodatek i nie będę jej oceniał, gdyż ogólnie nie porwała mnie specjalnie, zaś scenariusz pozostawia naprawdę wiele do życzenia.

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
0

#47 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 03 August 2010 - 19:55

Ostatnio właśnie w księgarni uzupełniłem swoją kolekcję polskich komiksów kilkoma numerami "The Spectacular Spider-Man", i "The Amazing Spider-Man". Powiem że mi się bardzo podobały. Huberto Ramos to jeden z moich moich ulubionych rysowników. Mimo że jego styl jest nieco "karykaturalny" to naprawdę mi się podoba, i cieszę się że HR trochę sobie porysuje w najnowszych amerykańskich tytułach Marvela. W sumie jeśli chodzi o TSSM to dostaliśmy trzy historie, z Venomem, Dr. Octopusem, i Lizardem. Do gustu najbardziej mi przypadła historia z Venomem, "Głód". Oprócz dramatycznego oświadczenia Eddiego Brocka iż ma raka, pokazanie że symbiot dalej pragnie Petera, dostaliśmy też trochę akcji i wszystkiego co "spider-manowe". Ośmiornica miał niezły wygląd. Zamiast kiczowatego zielonego materiału czy zbroi w kolorach żółci i zieleni mamy czarny płaszcz, i nowe zmodernizowane macki. Jako plus zaznaczam również to iż Dr. Octopus zabił ochroniarza "własnymi rękami" czyli Octavius pokazał że nie tylko macki umieją coś zrobić w tym "małżeństwie" :D. Części z Lizardem nie było dane mi niestety przeczytać.
0

#48 Użytkownik nie jest zalogowany   Wolfsbane 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 33
  • Interests:Rysowanie, Ottofilia i Jamiroquai.

Napisano 26 March 2011 - 20:55

Cholercia, narobiliście mi smaka! Ja znalazłam w zgorzeleckiej bibliotece numer z ostatnią częścią "Głodu" i pierwszą "Odliczania". Design Doktora jest po prostu zarąbisty. Totalnie zerwali z tym kiczowatym żółto-zielonym strojem i fryzem na żołędzia, a czarny płaszczyk i te nowe okularki zdecydowanie dodają postaci charakteru. Co do macek - fakt, są wspaniałe, ale zastanawia mnie jedna rzecz: po co do jasnej Octopus dorzucił im ssawki??? Facet raczej nie należy do takich, którzy dodają takie rzeczy, żeby bajerancko wyglądały. No ale i tak wyszedł rewelacyjnie. x3
A Venom wygląda absolutnie venomowato, kreska jest pod tym względem idealne dobrana.

Więcej nie powiem, bo ciągle czekam na paczkę z kompletnym "Odliczaniem" od kumpla...
Love, peace 'n' funk!
0

#49 Użytkownik nie jest zalogowany   Maximum Carnage 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 46

Napisano 11 July 2012 - 03:53

Mama spaliła moje 400 komiksów Spider man'a :( (myślała, że jestem na nie za stary :angry: ) Niestety! Moje hobby straciło sens... ŻARTUJE. Będę teraz czytał miniserie zamiast tych głównych. Spectacular? Jak dla mnie super! Scenariusz mi się bardzo podoba. Styl rysowania Ramosa też przypadł mi do gustu. Powiem szczerze gdy pierwszy raz zobaczyłem okładkę z doktorem ock zniechęciłem się. Ale po przeczytaniu... cud, miód i orzeszki :D Naprawdę spectacular oceniam w skali 1-10 na pożądną 8. (to bardzo dużo :) Torment ma u mnie 10,1 : ) zaś amazing 9 a amazing DK ma 7,5 )
0

Udostępnij ten temat:

• 3 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users