Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Spider-Man 3: The Game - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 47 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Spider-Man 3: The Game

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Paul 

• SCC Admin
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 472

Napisano 25 February 2007 - 15:11

Pojawia sie nowy film o Spiderku, pojawia sie nowa gra. Brzmi znajomo? Raczej tak, zreszta do tego faktu zdazylismy juz przywyknac. Bylo pewne, ze powstanie gra wzorowana na najnowszej produkcji Ramiego. Przeciez to nieodlaczny element rynku.
Z tego co narazie pokazano ( trailer i info z prezentacji na stronie glównej) wynika, ze SM3 TG to ulepszony Spider-man 2. Czyli nieznacznie lepsza oprawa, wiekszy teren dzialan no i pare nowych elementów. Zero rewolucji, niestety. Jakie sa wiec wasze nadzieje, opinie (a raczej przypuszczenia skoro gry jeszcze nie ma jeszcze na rynku) na temat tej produkcji? Zapraszam do dyskusji.
"You're good... but me, I'm magic"
user posted image
user posted image
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   TuaX 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 301

Napisano 13 March 2007 - 10:48

Widze, nie za duzo chetnych do dyskucji. Ja czekam na ta gre. Mam nadzieje ze bedzie lepsza od spidermana 2 bo wpieniala mnie ta gra i spodziewalem sie wtedy ze bedzie lepsza. Teraz widzialem screeny z ps3 (czy x360) i szczerze mówiac to mnie grafika nie zachwycila. Patrzac np. na assasins creed i w ogóle na mozliwosci ps3. Mam nadzieje ze bedzie lepiej w finalnej wersji. Nie mam ps3 wiec w sumie nie powinienem narzekac, ale. Ciekawy jestem wersji na ps2. Ta maszynka ma spore mozliwosci patrzac np na grafike i jakosc ogólna god of war czy mgs 3. Mogliby sie postarac i wydac dobra gre.
Zobaczymy. Mysle ze to ze bedzie mozna zmieniac strój kiedy sie bedzie chcialo w wersji na ps2 moze troche zepsuc gre. Ta opcja bylaby dobra po przejsciu calej gry jako bonus. A zmiana powinna byc tak jak w ps3 i x360 tylko w okreslonej czesci gry. Takie czekanie na wejscie w ta "ciemna strone" zachecaloby bardziej do gry. W sumie to teraz tak mysle, jak zagram to moze zmienie zdanie.

Paul, mówisz zero rewolucji, moze jednak byc rewolucja. Nie wiem czy czytales ale na nintendo wii bedzie mozna "pilotem" i "nunczakiem" sterowac siecia. Nie wiem dokladnie w jaki sposób to bedzie wygladac ale mysle ze mozliwosci sa duze. Maja byc wkrótce specjalne trailery do nintendo wii, wiec zobaczymy.

Jesli nie widzieliscie wyszedl kolejny, powiedzmy trailer. Tutaj mozecie go zobaczyc.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Paul 

• SCC Admin
  • PipPipPipPip
  • Postów 472

Napisano 13 March 2007 - 14:33

Przez zero rewolucji mialem na mysli brak wiekszych zmian w kwesti samej gry i jej mechaniki, a nie sterowania w wersji na Wii (to skolei zapowiada sie smakowicie).
W SM3 otrzymamy najprawdoobniej znany juz schemat otwartego terenu i wykonywania misji po nim rozrzuconych. Napewno twórcy dorzuca jakies zadania bonusowe i rózne atrakcje ale to juz bylo, nie raz w dodatku. Co do grafiki to faktycznie nie prezentuje sie ona zbyt okazale. Jak na mozliwosci X360 i PS3 wyglada to naparwde bardzo przecietnie. Mimo wszystk licze, ze SM3 okaze sie dobra gra.
user posted image
user posted image
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   TuaX 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 301

Napisano 14 March 2007 - 06:38

Wiesz, wiadomo ze beda misje. Z nowosci bedzie "patrolowanie". Trzeba bedzie pilnowac dzielnic. Maja byc 3, na których beda rózne gangi. Cos w stylu GTA, tak mysle. Jak bedziesz utrzymywac spokój w miescie gazety beda pisac dobrze, jak bedzie chaos gazety beda jechac po pajaku. Ludzie tez nie beda go lubic i zmieni sie krajobraz- smieci na ulicach, ciemne chmury.
Mam nadzieje ze dobrze im wyjdzie.
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   QbaS 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1150

Napisano 14 March 2007 - 22:10

Zaloze sie, ze gra bedzie slaba, jak wiekszosc zrobiona na podstawie filmów. Czesc 2 byla (nie czarujmy sie) :) kiepska i zapewne tu znów ujrzymy to samo. Z tego co mówicie (a raczej piszecie) ma byc bardzo rozbudowana, ale jestem pewny, ze jak zwykle ambicje twórców przerosna ich mozliwosci. Jedyna dobra gra ze Spider-Man'em to USM i tylko w jej kontynuacji mozemy miec nadzieje na cos dobrego :)
"Capoeira jest dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Jedynymi, którzy nie powinni się jej uczyć są ci, którzy nie chcą." - Mestre Pastinha
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   TuaX 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 301

Napisano 15 March 2007 - 07:02

Trafilem na bete gierki Spiderman 3 battle within. Mozna zagrac w 5 leveli i obejzec preview 6-10 levelu. Trzeba byc zalogowanym.
gra
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
preview
Dołączona grafika

Gra jest TUTAJ
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Paul 

• SCC Admin
  • PipPipPipPip
  • Postów 472

Napisano 15 March 2007 - 12:17

QbaS: Dwójka byla kiepska (nawet bardzo) ale tylko w wersji na PC, konsolowa wersja byla naparwde dobra :)

Mozna wywnioskowac, ze od strony graficznej SM3 bedzie raczej przecietnie, ciekawi mnie za to ten widok z oczu w starciu z Sandamanem. Moze wyjsc z tego cos ciekawego. Dopóki nie bedzie nam dane pograc w pelna wersje mozna tylko gdybac czy gra bedzie dobra czy zla, oczywiscie wolalbym pierwsza opcje.

EDIT
Mój blad, zapedzilem sie troche :) BTW Jak na gierke flashowa to jest bardzo dobrze w kwesti oprawy.
user posted image
user posted image
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   TuaX 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 301

Napisano 15 March 2007 - 13:54

Paul Te screeny sa z gierki flashowej, moim zdaniem grafika jest swietna jak na taka flashke. Zeby zagrac trzeba sie zalogowac jak pisalem wczesniej.
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   TuaX 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 301

Napisano 20 March 2007 - 13:15

Znalazlem kilka obrazków:
Nintendo DS
Dołączona grafika
i skany z czasopisma Electronic gaming monthly
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Khasim 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 221

Napisano 20 March 2007 - 20:03

Co do ostatniego skana - ekstra, jojo is back ;]
user posted image
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   china 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 11

Napisano 24 March 2007 - 22:19

Producenci czaly czas daja do oberkniecia tylko filmiki i foty z wersji konsolowych, ja nie posiadam ani jednej konsoli i bardziej mnie interesuje wersja na pc, jezeli sm3 bedzie taki sam jak sm2 na pc to ja dziekuje za taka gre, mam wielka nadzieje,ze wersja na pc bedzie chociaz w polowie taka jak na ps3, to juz bedzie cos patrzac na polityke firmy Activision , jednakze tym razem produkcja sm3 zajely sie studia te same co przy usm, wiec miejmy nadzieje ze bedzie dobrze. Jak narazie jedyna wpelni udana gra na pc ze spiderem w roli glównej jest usm, szkoda ze nie ma kontynuacji usm'a chociaz nie gralem w marvel um. jesli ktos znajdzie jakies info o wersji na pc prosilbym o bezzwloczne napisanie tego na forum.
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Ares_Real 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1092

Napisano 25 March 2007 - 09:48

Użytkownik china dnia Mar 24 2007, 23:19 napisał

Producenci czaly czas daja do oberkniecia tylko filmiki i foty z wersji konsolowych, ja nie posiadam ani jednej konsoli i bardziej mnie interesuje wersja na pc, jezeli sm3 bedzie taki sam jak sm2 na pc to ja dziekuje za taka gre, mam wielka nadzieje,ze wersja na pc bedzie chociaz w polowie taka jak na ps3, to juz bedzie cos patrzac na polityke firmy Activision , jednakze tym razem produkcja sm3 zajely sie studia te same co przy usm, wiec miejmy nadzieje ze bedzie dobrze. Jak narazie jedyna wpelni udana gra na pc ze spiderem w roli glównej jest usm, szkoda ze nie ma kontynuacji usm'a chociaz nie gralem w marvel um. jesli ktos znajdzie jakies info o wersji na pc prosilbym o bezzwloczne napisanie tego na forum.

Wersja PC bedzie taka sama jak wersja na Xboxa 360, czyli skany pokazane powyzej odnosza sie takze do wersji na PieCy ;)
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   china 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 11

Napisano 25 March 2007 - 14:47

na tych skanach nie ma ani slowa o wersji na pc, jest podane tylko wii ps3 i x360, wiec skad ta pewnoosc ze wersja na pc bedzie taka jak na x360?? gdzie znalazles takie informacje?
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Paul 

• SCC Admin
  • PipPipPipPip
  • Postów 472

Napisano 25 March 2007 - 15:29

Prawdobodnie wersji na PC nie bedzie. Informacje w tej sprawie sa jednak dosc sprzeczne. Otóz angielska wikipedia wymienia PC jako platforme docelowa dla nowego spidera, gamespot juz nie. Podobnie stwierdzono w programie Play Zone (ITV), wedlug nich Spidera otrzymaja wylacznie konsolowcy. Trudno wiec jednoznacznie powiedziec kto ma racje.
user posted image
user posted image
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   mati 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 451

Napisano 25 March 2007 - 16:04

na starego x-boxa juz pewnie nie wyjdzie. Szkoda
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   china 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 11

Napisano 25 March 2007 - 17:07

na pc raczej wyjdzie (tak mi ie wydaje) , bo na stronie oficjalnej jest logo pc tylko , ze raz jest napisane pc-cdrom a raz pc dvdrom na trailerze tez sa naczki pc, chyba nie beda az tak okrótni i nie zrobia tego pecetowca ze nie wydadza sm3
chociaz z drugiej strony jesli mialoby wyjsc cos takiego jak sm2 to lepiej zeby nic nie wydawali na pc
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Ares_Real 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1092

Napisano 26 March 2007 - 13:03

Użytkownik Paul dnia Mar 25 2007, 16:29 napisał

Prawdobodnie wersji na PC nie bedzie. Informacje w tej sprawie sa jednak dosc sprzeczne. Otóz angielska wikipedia wymienia PC jako platforme docelowa dla nowego spidera, gamespot juz nie. Podobnie stwierdzono w programie Play Zone (ITV), wedlug nich Spidera otrzymaja wylacznie konsolowcy. Trudno wiec jednoznacznie powiedziec kto ma racje.

Na beenox.com pisze, ze ta firma pracuje juz nad konwersja Spider-Mana 3 z konsol nowej generacji. Przypominam, ze ci kolesie konwertowali nam PC'owcom wiele innych tytulów, jak M:UA i USM. Zreszta na Spidey's Web (serwsie dla "Insiderów" o SM3: The Game do którego mam jeszcze zaproszenia) jeden z devoloperów potwierdzil, ze PC'owcy dostana wersje z Xbox'a 360. Jak narazie gra zmierza na:
GBA
DS
PSP
PS2
Wii
Xbox 360
PS3 (bedzie mozna grac New Goblinem!)
PC
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   mati 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 451

Napisano 26 March 2007 - 14:30

Kur... na x-boxa to juz nie wydadza.
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   Paul 

• SCC Admin
  • PipPipPipPip
  • Postów 472

Napisano 26 March 2007 - 14:37

Ehh szkoda gadac. Równiez posiadam pierwszego X'a i widze jak jest olewany. PS2 dostala God of War 2, Gamecube Zelde, Xbox nic. M$ stwierdzil, ze pierwszy X byl tylko poligonem doswiadczalnym dla firmy. No dobra ale to jeszcze nie powód, zeby zaprzestac tak odrazu supportowac konsole. Niestety Mati nie ma sie co spodziewac jakis hicorów (i ogólnie gier) na X'a :/
user posted image
user posted image
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   china 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 11

Napisano 26 March 2007 - 15:52

jezeli na pc bedzie taka wersja jak na x360, to zapowiada sie dobra gierka
0