Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Multiversum - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Multiversum Czy kupujecie komiksy

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   deadpool92 

• You can say TOXIN!
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 455

Napisano 30 December 2006 - 23:22

Czt moze ktos z was kupuje komiksy na tej stronie???
A jak nie to jakie sa wasze "komiksowe zrodla"?? :D :D

Ja kupuje komiksy na tej stronie od jakiegos czasu i musze powiedziec, ze jestem zadowolony:
komksy w dobrym stanie, przesylka jest na kolejny dzien od otrzymania przelewu:D

Polecam ;)
user posted image
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   mati 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 451

Napisano 31 December 2006 - 09:59

Użytkownik deadpool92 dnia Dec 31 2006, 00:22 napisał

komksy w dobrym stanie

Komiksy na tej stronie sa nowe nieuzywane.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Spider-Nik 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 448

Napisano 31 December 2006 - 13:27

Nie polecam multiversum. Koles ma gleboko w ... pojedynczego kupujacego (chyba ze ten kupujacy wydaje duzo siana na komiksy u niego). Koles obraza klientów jesli cos mu nie pasuje. Skocznosc cen komiksów zwala na polityków. Nie idzie sie z nim dogadac. Z poczatku mily i uprzejmy ale po czasie jak widzi, ze nie wydajesz duzo na komiksy zaczyna krecic tylkiem i ustalac jakies absurdalne zasady. Nie wymienia zniszczonych fabrycznie egzemplarzy (np. krzywo zszyty zeszyt przez co wypadaja strony). Na prosbe o wymiane komiksu na dobry egzemplarz odpowiada bezczelnie "twój problem". (Osobiscie mialem taka sytuacje). Nie polecam szczególnie tym którzy komiksy odbieraja osobiscie u niego. Ja tak go odbieram. Zapewne jest mily dla tych co regularnie kupuja, a co najwazniejsze DUZO zostawiaja u niego kasy. Jeszcze raz NIE POLECAM GO.

Dlatego kupuje komiksy na www.komiksy.com. Bo tam nie ma takich jak wyzej wymienionych absurdalnych wad (np. tylko raz dostalem komiks z bledem drukarskim i bez problemu go wymienilem nie ponoszac zadnych dodatkowych kosztów).

0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Sierp 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 21

Napisano 27 September 2007 - 12:42

Mnie w multiwersum boli ile on sobie liczy za protektory - 1 zl!!! ja sie pytam czy przy jakims zakupie wiekszym tych protektorów da znizke i sie dowiedzialem, ze laskawie przy zakupie conajmniej 50 folijek da rabat 10%! wow normalnie kusi mnie tak ze nie moge spokojnie na stolku wytrzymac. równiez polecam komisy.com . koles tam raz przy zamówieniu 100 komiksów <byla znizka do 4 zl> odpisal ze komiksy które zaznaczylem juz ich nie ma a i tak spylil te 90 pare nadal w cenie 4 zl. nie wiezcie ze kochane multiwersum poszlo by tak na reke. oczywiscie kazdy kupuje gdzie chce, i jak macie cierpliwosc do ludzi, chcecie miec po prostu komiksy <obojetnie w jakim stanie> i obojetnie za jaka cene to multiwersum stoi otworem <tylnim hehehe>
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   timgrayson 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 738

Napisano 28 September 2007 - 10:44

Ja równiez polecam www.komiksy.com gdzie kupowalem komiksy ponad 2 lata i 0 !!! problemów - teraz sam zaawiam z USA ale archiwalne numery bo nie trawie nowej polityki Marvela po 2000 roku i wole stare komiksy gdzie jest klimat;]

Tim
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users