Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Dragon ball - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 7 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Dragon ball db, db Z, db GT

#41 Użytkownik nie jest zalogowany   pogromca 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 50

Napisano 05 June 2006 - 11:40

Użytkownik Ares_Real dnia Jun 4 2006, 20:07 napisał

Brzydkie rysunki,glupi i denerwujacy bohaterowie,kiepska fabula,za dlugie walki i monotonia.

I tu zgadzam sie z Mesogogiem
Pogromca pogromi z?o na ¶wiecie :P
0

#42 Użytkownik nie jest zalogowany   Mesogog 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 231

Napisano 05 June 2006 - 16:44

Ja tez nie przepadam za Japonskimi filmami.Jedyny film Japonski,który uwielbiam to oczywiscie Godzilla.
0

#43 Użytkownik nie jest zalogowany   River 

• 1d.fr.pl
  • PipPipPipPip
  • Postów 378
  • Interests:Komiksy,Sport

Napisano 05 June 2006 - 16:57

Dragon-ball itp na tych bajkach sie wycowalem i tego sie nie zapomina lubie te bajke ale nic nie jest lepszego od spidey'a i bolka i lolka :(
0

#44 Użytkownik nie jest zalogowany   Incognito 

• Nexus 7
  • PipPipPip
  • Postów 107

Napisano 06 June 2006 - 09:26

Cytat

tylko od czasu do czasu oglondne godzile

Cytat

Ja mysle ze dragon ball to jest idiotyczna bajka

Mam wielka prosbe - tak dlugo jak siedzisz sobie wygodnie w fotelu i sluchasz uroczych porykiwan modelinowego stworka i tak dlugo jak nie zachce Ci sie siegnac po omawiany tutaj serial - badÄ˝ tak dobry i nie krytykuj go.

To tak jak ja bym napisal: "Uwazam Cie za debila bo masz brzydki avatar i nie liznales podstaw ortografii" - nie musi to oznaczac ze tym debilem jestes. Bez urazy - sam do niedawna na tym forum namawialem do laski dla osób przyciezkich umyslowo, ale jak widze jak ktos pisze, ze z japonskich rzeczy czasem zerknie na Godzille natomiast syfem jest wszystko inne (czego, jak rozumiem z Twojego posta, nie ogladales) to mnie slabi.

Chociaz pod pewnymi wzgledami moge to zrozumiec - róznica poziomu intelektualnego produkcji DB i G jest spora i nie dziwi mnie fakt, ze ktos kto wielbi G ma obiekcje do DB...
user posted image
0

#45 Użytkownik nie jest zalogowany   Mesogog 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 231

Napisano 06 June 2006 - 10:54

Rozumiem co jest wspanialego w Godzilli,z którym to pojawiaja sie coraz to nowe filmy ale co mozna wielbic w dragon ball,które ,,odeszlo,,juz jakies 4 lata temu i bylo jedynym filmem animowanym oprócz pokemona,o którym ja i spewnoscia wielu innych chcielibysmy jak najszybciej zapomniec.Moze dajmy juz spokój z ta dyskusja bo kazdy woli inny film i nigdy sie nie dogadamy.
0

#46 Użytkownik nie jest zalogowany   pogromca 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 50

Napisano 06 June 2006 - 10:54

Ale mesogog ma racje przeciez godzila jest o 100 razy lepszy od (tej debilenj bajki)dragon ball
0

#47 Użytkownik nie jest zalogowany   pogromca 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 50

Napisano 06 June 2006 - 10:57

Poprawka Dragon ball odeszlo kiedy ja bylem w 1 klasie(albo i wszesniej)a godzila jest cool (ale lepszy od godzili jest king gidora)bo dragon ball to jest idiotyczna bajka dla ..............
0

#48 Użytkownik nie jest zalogowany   BleJd 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 108
  • Interests:Glownie komputery i wszystko co z nimi zwiazane :P

Napisano 06 June 2006 - 11:27

LOL, jak mozna porownywac Dragon Balla do Godzilli ?

Do tego co mam do was pytanie - co widzicie w tej niskobudzetowej szmirze z facetem przebranym w gumowy kostium ? (nie liczac amerykanskiej Godzilli z 1998r), dla mnie to smieszne i tylko swiadczy o poziomie waszego intelektu, jesli takie cos was bawi.

Dodam jeszcze, ze pierwsza Godzilla powstala gdzies w 30/40 latach i mysle, ze ludzie mieli jej juz dosc gdzies w latach 60, a ty mi tutaj gadasz, ze DG jest stare bo nie puszczaja go juz 4 lata...
0

#49 Użytkownik nie jest zalogowany   pogromca 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 50

Napisano 06 June 2006 - 12:00

Nie wiem jak to wytlumaczyc(ale masz racje nie ma jak porównac godzile do dragon ball[godzila 100 razy lepszy)]
0

#50 Użytkownik nie jest zalogowany   Roach 

• ziomek witruwiański
  • PipPipPipPip
  • Postów 387

Napisano 06 June 2006 - 12:13

Mesogog i pogromco, dlaczego, skoro tak bardzo kochacie Godzille, i manifestujecie to w kazdym chyba waszym poscie, nie przeniesiecie sie z forum o Spider-Manie na dowolne forum o Godzilli? Nie sadzicie, ze tak byloby lepiej dla wszystkich?
0

#51 Użytkownik nie jest zalogowany   zl_uu 

• wazzup, nygga?
  • PipPipPip
  • Postów 131

Napisano 06 June 2006 - 12:29

Przyjalbym to z ulga, nie powiem :D
0

#52 Użytkownik nie jest zalogowany   Paul 

• SCC Admin
  • PipPipPipPip
  • Postów 472

Napisano 06 June 2006 - 12:48

Po pierwsze mówienie na przekór innym wylacznie dla checy to najwiekszy blad. Watpie, zeby pogromca chociaz raz obejrzal jakis film o godzili ale, ze Mesogog tak ja kocha no to pogromca mu przytakuje. Forum nie ma dzialac jako przytakiwarka, Meosgog cos pisze wiec pogromca sie z nim zgadza tak dla zasady. Moze poprostu maja identyczne zdanie w co szczerze nie wierze. To nic madrego isc za kims w ogien w tak idiotycznej sprawie. Ale to juz wasze decyzje o czym manifestujecie i jak ale nie dziwicie sie potem jaka jest reakcja innych userów na cos takiego.
Po drugie jak Roach ciekawie zauwazyl jesli tak lubicie godzile to zapiszcie sie na forum o niej. To jest bardzo dobry pomysl po co macie sie meczyc i gadac o czyms co was wogóle nie interesuje. Wiec ja wam radze jesli nadal chcecie gadac tylko o godzili na forum o spidermanie to lepiej poszukajcie stosownego forum do swoich postów.
"You're good... but me, I'm magic"
user posted image
user posted image
0

#53 Użytkownik nie jest zalogowany   Mesogog 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 231

Napisano 06 June 2006 - 13:56

Blejd,Godzilla powstal w latach 50-tych,dokladnie w roku 1954.I nie wszystkie te filmy byly niskobudzetowe.,np.pierwszy Godzilla zarobil 65 milionów zlotych.Wedlug was dragon ball zarobilo wiecej?
Ps.
Caly czas mnie chodzi o Japonskiego Godzille a nie beznadziejnego Amerykanskiego.
0

#54 Użytkownik nie jest zalogowany   Paul 

• SCC Admin
  • PipPipPipPip
  • Postów 472

Napisano 06 June 2006 - 14:22

Cytat

Wedlug was dragon ball zarobilo wiecej?

Nie wiem czy wiecej ale na pewno duzo. Juz na samych gadzetach jest kasa, jak sie doda obrazy kinowe, gry (a tych jest duzo) i jeszcze pare innych no to cala machina zarobila bardzo duzo kasy. Bardzo mozliwe, ze wiecej niz godzila.
"You're good... but me, I'm magic"
user posted image
user posted image
0

#55 Użytkownik nie jest zalogowany   Incognito 

• Nexus 7
  • PipPipPip
  • Postów 107

Napisano 06 June 2006 - 14:23

Użytkownik Mesogog dnia Jun 6 2006, 15:56 napisał

Blejd,Godzilla powstal w latach 50-tych,dokladnie w roku 1954.I nie wszystkie te filmy byly niskobudzetowe.,np.pierwszy Godzilla zarobil 65 milionów zlotych.Wedlug was dragon ball zarobilo wiecej?
Ps.
Caly czas mnie chodzi o Japonskiego Godzille a nie beznadziejnego Amerykanskiego.

W tym miejscu wypadaloby sie wycofac z wszelkich dyskusji :)
Jak przeczytalem ten post przypomniala mi sie rozmowa jaka odbylem w pewien letni dzien w sklepie spozywczym, przy którym zaparkowalem mój rower i upocony, spragniony wszedlem do srodka.
- Dzien dobry.
- Dzien dobry.
- Czy jest coca-cola?
- Nie, ale sa przyprawy Kamis.
- ...
Chcialoby sie ripostowac:
- Dobrze, to w takim razie poprosze Przeglad Sportowy.

Jezeli o poziomie intelektualnym filmu, nad którym debatujemy decyduje ilosc zarobionych pieniedzy to nic dziwnego, ze znajduje on fanów wsród osób takich jak Mesogog czy pogromca. Zwlaszcza jesli liczac te dochody zestawiaja filmy kinowe z serialem telewizyjnym (bo nie mówie juz o filmach kinowych DB).
Trudno zajac jakiekolwiek stanowisko, lub tez podejmowac dyskusje na poziomie z osobami, których argumenty brzmia "100 razy lepszy", "debilny", "idiotyczny" lub tez "nie wiem jak to wytlumaczyc". Ja mam ta przewage, ze widzialem komplet odcinków DB/Z/GT, kinówki, czytalem mange (komplet tomów) i PONADTO zaliczylem komplet kinówek Godzilli (+ wersja USA).
Panowie darujcie, ale szkoda mi na Was czasu...a wiec: Ewrybady! Godzilla rulez!
user posted image
0

#56 Użytkownik nie jest zalogowany   pogromca 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 50

Napisano 06 June 2006 - 15:36

Ja tam wiem swoje(i mi ne przegada :)),,Dragon Ball jest do kitu''
0

#57 Użytkownik nie jest zalogowany   River 

• 1d.fr.pl
  • PipPipPipPip
  • Postów 378

Napisano 06 June 2006 - 15:39

Ale oprzyj to jakimis argumentami bo z jakiegos powodu napewno nie lubisz DB.
0

#58 Użytkownik nie jest zalogowany   pogromca 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 50

Napisano 06 June 2006 - 15:40

Ale przecierz dragon ball juz nie ma i nigdy nie bendzie to juz przeszlosc(a czy widzieliscie jakis wfil dragon ball(a stworzona juz 12 takich durnych filmów)).
0

#59 Użytkownik nie jest zalogowany   pogromca 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 50

Napisano 06 June 2006 - 15:43

Bo wydaje mi sie ze mówilem juz dlaczego nie nawidze dragon ball
0

#60 Użytkownik nie jest zalogowany   River 

• 1d.fr.pl
  • PipPipPipPip
  • Postów 378

Napisano 06 June 2006 - 15:46

Nie dubluj , a tak pozatym czytales jaks komiks DB nie ? to wiec "nie oceniaj ksiazki po okladce".

PS. ze ktos Ci to obrzydzil to nie argument to jest tak jakbym ja napisal a nie lubie pogromcy bo kumpel widzal jak pisal z bledami ortograficznymi i on zaczal tez tak pisac :) Madre chyba nie.
0

Udostępnij ten temat:

• 7 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic