Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Dragon ball - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 7 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Dragon ball db, db Z, db GT

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Micromic 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 50

Napisano 27 August 2005 - 22:06

Co sadzicie o tej kreskówce ?, mi sie bardzo spodaboala...... nie tak jak spider :spider: , ale nie najgorsza jest.
Dołączona grafika
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Crov 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 501

Napisano 27 August 2005 - 22:09

Od anime wole mange, która mimo, ze czesto jest bardzo infantylna ma swój urok. Humor jest przyjemny a postacie fajne. Najfajniejszy jest Piccolo, zwlaszcza po polaczeniu z Wszechmogacym.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Ares_Real 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1092

Napisano 27 August 2005 - 22:19

Dragon Ball- Zwykla historyjka o niezwyklym chlopcu ratujacym swiat.....infantylna ale przyjemna........
Dragon Ball Z - Najlepsza czesc Serii ...... Super Sayanie i Buu , Janemba i Cell wymiataja !!!!
Dragon Ball GT-Najgorsza czesc serii ...... dla dzieci i najbardziej infantylna z calej "sagi"......moze dlatego bo Toriyama nie uczestniczyl w tworzeniu jej.....Co nie zmienia faktu ze poplakalem sie na ostatnim odcinku (jaki ja wrazliwy xD)....
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Crov 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 501

Napisano 27 August 2005 - 22:28

A mnie wlasnie najbardziej podoba sie DB, z DBZ podoba mi sie tylko bardzo Piccolo. DB ma swojski klimat, dziwnego chlopca - Goku który nie zna zycia w miescie, ba! Nie zna miasta. Pelno zabawnych sytuacji zwlaszcza na poczatku, potem troche powazniej sie robi ale tez nie az tak strasznie.
A z GT - fakt, tylko ostatni odcinek swietny i ladne zakonczenie serii.
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   innuendo 

• Philologist
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 679

Napisano 28 August 2005 - 07:15

Anime kultowe. Piccolo jest najlepszy z tym sie zgodze :P Tylko zal go potem w serii DB GT ;(
http://pustamiska.pl klik!

<a href="http://bluesbrothers.deviantart.com" target="_blank">Moje dzielka :) </a>
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Crov 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 501

Napisano 28 August 2005 - 13:35

Ale za to fajnie w piekle robi porzadek.
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Jackson 

• Lokalny Gunganin
  • PipPipPipPip
  • Postów 410

Napisano 28 August 2005 - 13:41

Nudne. Przewidywalne. Infantylne. Nieciekawe. Kiepsko wymyslone. Kiepsko narysowane. Kiepsko zanimowane. Dno.
user posted image
Weso?y ?wir
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   innuendo 

• Philologist
  • PipPipPipPip
  • Postów 679

Napisano 28 August 2005 - 16:06

Heh Ciebie jeszcze na swiecie nie bylo jak to powstawalo :P Wole anime i mange niz amerykanskie komiksy i kreskówki. Ot co

<a href="http://bluesbrothers.deviantart.com" target="_blank">Moje dzielka :) </a>
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Crov 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 501

Napisano 28 August 2005 - 16:09

Użytkownik Jackson dnia Aug 28 2005, 14:41 napisał

Nudne. Przewidywalne. Infantylne. Nieciekawe. Kiepsko wymyslone. Kiepsko narysowane. Kiepsko zanimowane. Dno.

O_o jeszcze nie widzalem kiepsko (z)animowanej mangi.
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   QbaS 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1150

Napisano 28 August 2005 - 16:19

Ehh... Kiedys to byla moja NAJUKOCHANƒSZA bajka! Kochalem ja bardziej niz Spidermana... I zgodze sie z wami ze DB Z bylo seria najlepsza, DB GT moim zdaniem najgorsza, totalnie ja spieprzyli, a zwykly DB tak... po srodku. Tylko szkoda, ze w rzadnym z tych odcinków nie wystapil Brouli (nie zrazajcie sie jesli pomylilem sie w napisaniu imienia :P
"Capoeira jest dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Jedynymi, którzy nie powinni się jej uczyć są ci, którzy nie chcą." - Mestre Pastinha
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Ares_Real 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1092

Napisano 28 August 2005 - 16:24

Użytkownik QbaS dnia Aug 28 2005, 17:19 napisał

Ehh... Kiedys to byla moja NAJUKOCHANƒSZA bajka! Kochalem ja bardziej niz Spidermana... I zgodze sie z wami ze DB Z bylo seria najlepsza, DB GT moim zdaniem najgorsza, totalnie ja spieprzyli, a zwykly DB tak... po srodku. Tylko szkoda, ze w rzadnym z tych odcinków nie wystapil Brouli (nie zrazajcie sie jesli pomylilem sie w napisaniu imienia :P

Dla mnie to nie szkoda ze Brolly (poprawna pisownia :D ) , on wlasnie nadaje sie bardziej do filmów z DBZ...... Pozatym w kreskóvce o nim nawet nie wspomnieli (raz Vegeta palnal cos o Legendarnym SSJ bo myslal ze to Goku) ......
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Jackson 

• Lokalny Gunganin
  • PipPipPipPip
  • Postów 410

Napisano 28 August 2005 - 16:30

Użytkownik innuendo dnia Aug 28 2005, 19:06 napisał

Heh Ciebie jeszcze na swiecie nie bylo jak to powstawalo :D

No niestety, o rok starsza staruszko :P

Cytat

Dobrze wiesz, ze mowilem o serialu... Komiksu nie widzialem ale watpie by poziom byl znacznie wyzszym od serialu
user posted image
Weso?y ?wir
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Gamart 

• Doom the Emperor
  • PipPipPipPip
  • Postów 308

Napisano 28 August 2005 - 17:42

Ehh zawsze bede mial sentyment do anime DB, swietnie sie to ogladalo, chociaz niekiedy przeciagali niemilosiernie walki (vide Cell Saga), ale ogolnie zerial ma u mnie wielkiego plusa, chociaz zagorzalym fanem anime i mangi nie jestem (chociaz kocham Noir, ale to nie tamat o tym ;) )

Cytat

Przewidywalne. 

Wiadomo bylo, ze wygraja zawsze, ale np smierci bohaterow ktore byly az nader czeste, czasami potrafily zdziwic (vide Goku w Cell Saga), zakonczenie GT, zakonczenie walki z Picollo z DB. Czesto zaskakiwala.

Cytat

Kiepsko wymyslone.

?? Caly swiat, wszechswiat, Zaswiaty. Poziomy SSJ, ciekawi bohaterowie (Vegeta, ehh nie zapomne tej miny jego i i "Kakarotto" ;)), przeciwnicy (chodzby Frezza czy Cell), moze AT to nie Tolkien, ale w zadnym wypadku DB nie bylo kiepsko wymyslone.

Cytat

Kiepsko narysowane. 

Walki w Z gdzie byly niszczone obszary napewno nie byly kiepsko narysowane, wogule DB mialo fajnie przemyslane walki.

Cytat

Nudne. Przewidywalne. Infantylne. Nieciekawe. Kiepsko wymyslone.Kiepsko narysowane. Kiepsko zanimowane. Dno.

Gdyby nie dwa zaznaczone to bym pomyslal, ze opisujesz serie solowa Emmy Frost, albo Wonder Woman :)

btw jesli krytyka juz to prosil bym o jakies wytlumaczenia, bo takie posty-wyliczanki beda kasowane :D
"Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens, and it can happen to You." – Cage
user posted image
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   innuendo 

• Philologist
  • PipPipPipPip
  • Postów 679

Napisano 28 August 2005 - 17:51

Prosze Was piszcie manga i anime bo jak czytam kreskówka, bajka czy komiks to flaki sie pruja

0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Phil 

• JAD
  • PipPipPipPip
  • Postów 298

Napisano 28 August 2005 - 18:15

Użytkownik Ares_Real dnia Aug 27 2005, 23:19 napisał

Dragon Ball- Zwykla historyjka o niezwyklym chlopcu ratujacym swiat.....infantylna ale przyjemna........
Dragon Ball Z - Najlepsza czesc Serii ...... Super Sayanie i Buu , Janemba i Cell wymiataja !!!!
Dragon Ball GT-Najgorsza czesc serii ...... dla dzieci i najbardziej infantylna z calej "sagi"......moze dlatego bo Toriyama nie uczestniczyl w tworzeniu jej.....Co nie zmienia faktu ze poplakalem sie na ostatnim odcinku (jaki ja wrazliwy xD)....

nic dodad nic ujac
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   Crov 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 501

Napisano 28 August 2005 - 19:08

Użytkownik Jackson dnia Aug 28 2005, 17:30 napisał

Cytat

Dobrze wiesz, ze mowilem o serialu... Komiksu nie widzialem ale watpie by poziom byl znacznie wyzszym od serialu

No wlasnie, i to jeszcze pewnie polska wersje z RTL 7/TVN 7. To tak jak ocenianie postaci komiksów ze Spider-manem po Spider-man TAS (co wielu niestety robi). DB (pierwszej serii) bede bronil rekami i nogami. Napewno nie jest slabo narysowane, jest zabawnie narysowane, inaczej niz wiekszosc popularnych mang. Czy kiepsko wymyslone - dlaczego?
Stary, konkrety, konkrety nie puste slowa!
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   innuendo 

• Philologist
  • PipPipPipPip
  • Postów 679

Napisano 06 January 2006 - 00:17

Dragon Ball powstal, kiedy wielu z Was nie bylo jeszcze na swiecie. Wole DB Z, ale stoje za cala seria

0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   paul095 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 598

Napisano 06 January 2006 - 18:38

Dragon Ball to jedna z najlepszych kreskówek jaka powstala, byl w niej po kawalku kazdego rodzaj gatunku anime. :lol:
Najlepsza byla Dragon Ball Z to wlasnie w niej (tak mysle)zlamano tradycje nie zabijania glównego bohatera kreskówki. Niestety Dragon Ball GT odbiegal juz od poziomu pozostalych serii :( ale nie byla az taka zla, a przynajmniej wedlug mnie.
user posted image
user posted image
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   innuendo 

• Philologist
  • PipPipPipPip
  • Postów 679

Napisano 06 January 2006 - 23:30

Z seria GT to jest ciekawa historia. Akira Toriyama zrobil szkice, ale reszta zajeli sie inni ludzie, w wiekszosci fani. No i wyszlo to, co wyszlo. Ale na plus trzeba doliczyc to, ze mielismy w póÄ˝niejszych odcinkach oryginalna japonska sciezke.

0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   Phil 

• JAD
  • PipPipPipPip
  • Postów 298

Napisano 14 January 2006 - 14:43

Przepraszam, czy mógl mi ktos podac tytuly filmów pelnometrazowych z serii db i linki do polskich napisów do tych filmów (o ile takie istnieja).
0

Udostępnij ten temat:

• 7 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

3 User(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users