Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Venom - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 8 stron +
  • « Pierwsza
  • 6
  • 7
  • 8
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Venom Gra aktorska, wyglad, zachowanie, moce..

#141 Użytkownik nie jest zalogowany   Stachu-Man 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 282
  • Interests:Sport Komiksy Rysunek Film

Napisano 17 October 2008 - 11:49

Znowu to robie ,ale porównam pod tym pozorem Spider-Mana 3 do Dark Knighta . Joker byl zrobiony tak ,ze tej postaci mozna sie na parwede bac , a Venom ... Arghhhh zwalili go w momencie w którym uknul Osbornowa intryge . Ciekawiej by bylo jakby nie wiem straszyl Parkera ,ze wyjawi komus kim jest , odwiedzial go udawal swojego kumpla . A tu po raz kolejny na wedce znalazla sie MJ ...
user posted image
user posted image
0

#142 Użytkownik nie jest zalogowany   Daniel121096 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 408
  • Interests:Gry komputerowe.

Napisano 17 October 2008 - 13:53

_SetH_ i Stachu-Man zgadzam sie z wami.
Venom jest jednym z najpopularniejszych wrogów Spider-mana, a oni dali go w kilku-minutowej walce i do tego zginal.
A jakis Venom II czy Venom III to juz nie bedzie to samo.
Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
0

#143 Użytkownik nie jest zalogowany   Starszy Pan 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 9

Napisano 22 October 2008 - 09:51

Mogli wyrzucić parę niepotrzebnych scen z SM 3 (np. Harry i Mary Jane w kuchni przy omlecie, Peter tańczący w lokalu) i zamiast tego rozwinąć wątek Venoma. Jak Venom spotyka Sandmana to mówi mu "Też chcę zabić Spidera, dlatego cię szukałem, wiem wszystko o tobie. Spider-Man nie pozwolił ci pomóc twojej biednej córce...". Parę minut filmu powinno być poświęconych na pokazanie, jak Venom zbiera informacje o Sandmanie (włamuje się do jakiejś bazy danych, zastaje go tam policja, mamy scene, w której Venom pokonuje policjantów, itd.). Venom zasługiwał na więcej niż około kilkanaście minut filmu ;)
0

#144 Użytkownik nie jest zalogowany   Korges 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 169

Napisano 22 October 2008 - 11:27

Akurat Twist przy omlecie był całkiem całkiem ;)
Ale przyznaję że Venomna było za małoooo
Pozostaje wierzyć że reżyser nakręci nam Spidera 3.1 i dodane do niego zostanie kilkanaście minut EXTRA z Venomem ;)

Wysyłam zaproszenia na Lockerz.com gdzie możesz zgarnąć cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wyślij mi wiadomość na mój email [email protected]
0

#145 Użytkownik nie jest zalogowany   QbaS 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1150

Napisano 22 October 2008 - 17:34

Venom po prostu, nie powinien w tej części w ogóle wystąpić. Szkoda, że twórcy zepsuli tak wspaniałą postać, a nie skupili się bardziej na samym Sandman'ie i Green Goblin'ie II. Jeśli już symbiont się pojawił, wzmianka o przejęciu go przez Eddie'go Brock'a powinna zostać ukazana pod sam koniec filmu, najlepiej tuż po finałowym pojedynku, aby wzbudzić u widza ogromną chęć zobaczenia kontynuacji. W SM4 natomiast mogliby rozwinąć i skupić się na wątku Venom'a, obok którego można by przy okazji postawić Carnage'a. Ten duet świetnie pasowałby do jednego filmu, który nabrałby przez to mrocznego klimatu.
"Capoeira jest dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Jedynymi, którzy nie powinni się jej uczyć są ci, którzy nie chcą." - Mestre Pastinha
0

#146 Użytkownik nie jest zalogowany   Daniel121096 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 408
  • Interests:Gry komputerowe.

Napisano 22 October 2008 - 18:22

Tylko "battle royal" w którym byłby tylko Sandman?
Chociaż gdyby już Harry miał wtedy umierać to by mogło być, że ten wrzucił mu w rękę bombę i wtedy Sandman chwycił Harrego i tym samym Harry nie przeżył by tego wybuchu i zginął.
I potem by mógł Spidey wsiąść dokopać trochę Sandman'owi, po czym wsiąść przygnieść go nie wiem czym, a siła by się mogła wsiąść z tego, że wtedy Spidey by miał jeszcze black suit.
I pozbył by się go pod koniec filmu, no i wtedy dopiero by Eddie się z nim połączył(kostiumem).
I by przy okazji czarny kostium by był w filmie o te kilkanaście minut dłużej ;)
Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
0

#147 Użytkownik nie jest zalogowany   Starszy Pan 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 9

Napisano 23 October 2008 - 10:53

Pozostaje mieć nadzieję, iż zostanie jeszcze nakręcony specjalny film o Venomie, choć to bardzo mało prawdopodobne :(
P.S. Twist przy omlecie nie przypadł mi do gustu. Scena bardziej pasuje do Bevery Hills 90210, niż do Spider-Mana!
0

#148 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 11 January 2009 - 11:44

No niestety w trzeciej części Spider-Mana postać Venoma została w sposób moim zdaniem genialny zniszczona , a był to przecież dobry materiał na udanego wroga dla Spider-Mana. Zapowiadało się różnie ale na dzień dzisiejszy śmiem twierdzić że ekipa tworząca ten film dokonała cudu, skarykaturowała postać Venoma i zrobiła z niego totalne zero. To nie Venom znany z komiksów to jakiś pseudo Venom , nie tak wyrazisty jak komiksowy odpowiednik.

Co do jakieś adaptacji filmowej Venoma jestem całkowicie za, gdyby oczywiście Venom był żywcem z komiksu przeniesiony na duży ekran. Fabułę już nawet wybrałem, opierała by się mniej więcej na ten z komiksu Venom: Lethal Protector

Przy okazji ktoś z administracji mógłby pokasować mały offtop usera Starszy Pan :rolleyes:
0

#149 Użytkownik nie jest zalogowany   darth_konio 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1105

Napisano 05 April 2009 - 18:55

witam

Zgadzam się z moimi poprzednikami.
Pal licho to, że Venom byl chudziutki oraz to, że Raimi wolał z tego filmu zrobić jakiś musical taneczny (Motyw w knajpie, twist w kuchni, spacer Parkera po ulicy, a'la Travolta (choć to nawet smieszne było) czy (moim zdaniem) przynudzanie na spektaklu.
Najgorsze jest to, iż Nie dość, że Venoma bylo malusieńko, to jeszcze nie ma szansy aby pojawił się w, ewentualnej, kolejnej części bo został uśmiercony.

Raimi mógł zostawić otwarte zakończenie tej postaci, tak jak to zrobił w przypadku Harrego w 'dwójce", który znajduje za lustrem arsenał swojego Ojca. Brock mógłby znaleźc osłabionego symbionta w kościele.. i już.. Material na "czwórkę" gotowy:)

Finałowa walka z powodzeniem mogłaby zaistnieć z uwzględnieniem tylko New Goblina i Sandmana.
Uśmiech kosztuje mniej niż elektryczność, a daje więcej światła;D
watch Knife in the water saga
0

#150 Użytkownik nie jest zalogowany   V3NOM 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 9

Napisano 09 April 2009 - 22:01

Jeszcze w roku 2006,2007 wiedziano w 90% jak wygląda Venom...
Każda z tych osób miała racje na swój sposób.
Teraz wiemy jak naprawde wygląda Venom...
Chociaż dla mnie lepszą postacią jest Carnage...

Wkażdym bądź razie ten temat jest dla mnie do zamknięcia.

Pozdro.

VENOM

Nie SPAMUJ!

Jaką ty masz klasę??SPRAWDŹ!

To moja klasa!

Proszę kliknij na to a dostanę srebrniki PLASE!
0

#151 Użytkownik nie jest zalogowany   Nera 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 119

Napisano 25 April 2009 - 12:41

Wyświetl postUżytkownik darth_konio dnia Apr 5 2009, 08:55 PM napisał

witam

Zgadzam się z moimi poprzednikami.
Pal licho to, że Venom byl chudziutki oraz to, że Raimi wolał z tego filmu zrobić jakiś musical taneczny (Motyw w knajpie, twist w kuchni, spacer Parkera po ulicy, a'la Travolta (choć to nawet smieszne było) czy (moim zdaniem) przynudzanie na spektaklu.
Najgorsze jest to, iż Nie dość, że Venoma bylo malusieńko, to jeszcze nie ma szansy aby pojawił się w, ewentualnej, kolejnej części bo został uśmiercony.

Raimi mógł zostawić otwarte zakończenie tej postaci, tak jak to zrobił w przypadku Harrego w 'dwójce", który znajduje za lustrem arsenał swojego Ojca. Brock mógłby znaleźc osłabionego symbionta w kościele.. i już.. Material na "czwórkę" gotowy:)

Finałowa walka z powodzeniem mogłaby zaistnieć z uwzględnieniem tylko New Goblina i Sandmana.

Niekoniecznie, przecież Connors ma próbkę symbionta, bo przecież go badał
user posted image
0

#152 Użytkownik nie jest zalogowany   darth_konio 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1105

Napisano 26 April 2009 - 20:00

No fakt.. ale kto bedzie Venomem, jak Brock zginął? Fortunato i Gargan, to juz nie to samo.
Myślę ze z tej próbki powstanie Carnage.. albo posłuży Connorsowi w badaniach do tego aby zregenerować sobie ramię.. i dalej to już wiadomo.
Uśmiech kosztuje mniej niż elektryczność, a daje więcej światła;D
watch Knife in the water saga
0

#153 Użytkownik nie jest zalogowany   dami 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 85

Napisano 28 April 2009 - 11:13

Zgadzam się z przedmowcą co do kwestii Carnage.Ale jednak myślę że można byłoby wstawić jakie piętnaście minut z Fortunato.Można by zrobić fajną walkę w powietrzu,kiedy Fortunato spada.
0

#154 Użytkownik nie jest zalogowany   Symbioth 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 248

Napisano 17 August 2009 - 21:16

Zawiodłem się filmowym Venomem......
piszczy jak standardowy potworek filmowy, paszczę ma jakąś krępą, ciało za małe i pajęczynę na ciele.... nie mogli zrobić tego lepiej? :)
0

#155 Użytkownik nie jest zalogowany   Tomens33 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 8

Napisano 23 August 2009 - 20:58

Ja na Venomie trochę się zawiodłem bo najwiekszemu wrogowi spider mana powini poświecić cały film ;) ,ale wygląd mi się podobał chociaż wolałbym bardziej umięsnionego i z troche dluższym jezykiem.
0

#156 Użytkownik nie jest zalogowany   saito 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 199

Napisano 27 August 2009 - 19:45

Mogło być gorzej. Bane w BiR wyglądał jak ten z komiksu jego występ był również dłuższy od Venoma ale zrobili z niego mega debila.
0

#157 Użytkownik nie jest zalogowany   messmero 

• Niszczycielska Siła
  • PipPipPipPip
  • Postów 846

Napisano 25 December 2009 - 10:32

Ogólem Venom w Spider-Man 3,bylo go zamalo w filmie raptem kilka minut,co do samej postaci która wcielila sie w
Eddiego Brocka no cóz nie jest to idealne odzwierciedlenie komiksowe,jak na takiego valliana jak Venom powino go byc
pelno w 3-ciej czesci Spider-Mana.

Spider-Man,X-men.Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika
0

#158 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 11 November 2010 - 21:20

Naprawdę trudno dobrze ocenić postać Venoma w "Spider-Man 3". Z jednej strony jako fan krzyczałem ze szczęścia kiedy zobaczyłem go na ekranie, zaś bo głębszej ocenie nie byłem tak zadawolony. Przede wszystkim jest go za mało, cała jego rola jest okrojona a wydawać się może iż to Eddie Brock jest przeciwnikiem Spider-Mana, a nie sam Venom. Z pewnością czas jaki jest przeznaczony dla Venoma jest główną wadą. Co do reszty to Venom wyglądał całkiem fajnie i nie mam większych zastrzeżeń. To że nie był umięśniony to nie jest taka poważna wada, mówiąc szczerze to po aktorze właśnie tak sobie go wyobrażałem. Niemniej jako fan w pełni zaślepiony oceniam wystep Venoma w trzeciej części jako zadowalający. A Finałowa walka była świetnie zrobiona - można powiedzieć wiele ale do tego boju zastrzeżenia mieć trudno, zwłaszcza po spektakularnym zabiciu Harry'ego Osborna przez Venoma, jak cała inscenizacja tego zdarzenia - jej punktem zapalnym był właśnie Venom!
0

#159 Użytkownik nie jest zalogowany   Mesogog 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 231

Napisano 12 November 2010 - 06:54

Chyba już kiedyś wypowiadałem się w tym temacie, ale trochę czasu minęło, a opinia się ,,lekko''. zmieniła, więc zrobię to jeszcze raz.

Niestety muszę przyłączyć się do malkontentów, bo ten cały pseudo - Venom z SM3 to jedno wielkie WTF. Przede wszystkim wątek. Venom to nie jest postać służąca do zapychania dziur w filmie (takimi postaciami są np. Rhino, Shocker). Ta postać zasługuje na osobny film, a nie na ostatnie dziesięć minut w filmie, który opowiada o Sandmanie i romansie Petera i Mary Jane. Smuci także brak mięśni, brak podwójnego głosu i mówienia o sobie w liczbie mnogiej.
Wszyscy wiemy, że Raimi nie lubi symbiotów i dał tą postać tylko dlatego, żeby zadowolić fanów i wyszło jak wyszło. Patrząc z perspektywy czasu jestem zdania, że chyba wolałbym, aby Venom w ogóle się na wielkim ekranie nie pojawił. Na plus trzeba mu jednak zaliczyć, że pomimo wszystkich wad swoim występem w pewien sposób uświetnił film. Czym byłaby finałowa walka bez niego. Pozostaje nadzieja, że w przyszłości Marc Webb pokaże nam w swoich filmach Venoma takiego jaki powinien być i przywróci honor tej postaci.
0

#160 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 12 November 2010 - 12:18

Cytat

(takimi postaciami są np. Rhino, Shocker)

Nie zgadzam się z tym, obaj często występowali jako główni przeciwnicy, których obecność była niezwykle ważna. Obaj mogą być niesłusznie traktowani jako zapychacze, acz jest kilka komiksów w których ci panowie mieli godne występy - a sugerowanie się kreskówkami to błąd w tej kwestii. Czytałeś The Amazing Spider-Man #579? Shocker został wspaniale pokazany, jego plan działania był nieźly, dedukcja też nie szwankowała. Lub stary The Amazing Spider-Man #41? Rhino działa na zlecenie wielkiego mocartswa, ludzii z najwyższej pułki przestępczej. A zwycięstwa Pająka w ich pojedynkach świadczą po prostu o świetności naszego bohatera
0

Udostępnij ten temat:

• 8 stron +
  • « Pierwsza
  • 6
  • 7
  • 8
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users