Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Kubeł pomyj czyli forumowicze o nich samych... - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 15 stron +
  • « Pierwsza
  • 13
  • 14
  • 15
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Kubeł pomyj czyli forumowicze o nich samych... Nie wiem czy dobrze nazwe zapamietalem.

#281 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 471

Napisano 04 August 2010 - 13:37

Porządny gość. Pisze często i na temat, robi fajne sygnatury, jest miły i zyskał u mnie +10 respectu za to że uchonił Thor'a^^ przed ukamieniowaniem (upostowaniem?)

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
0

#282 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 04 August 2010 - 13:54

To i ja się dołączę do zachwalania Pana B. ;)

To tak po pierwsze lubi Housa, a to już daję mu u mnie dużego respekta :D Po drugie robi świetne sygny zwłaszcza z Housem ;) Po trzecie jest miły, kulturalny, piszę na temat. To teraz po szóste jest spoko gościem. No to chyba tyle pomyj nie wylałem, ale sypnąłem cukrem :D

Ps Zer0 aż tak źle nie było z ukamienowaniem ;) Ja tylko zwróciłem uwagę co podkreśliłem słowem ''bez urazy'', bo nie lubię być chamski :) a kolegów tylko poniosły emocje ;)
Dołączona grafika
''Ozdoby i ubiór Znachora, Czarownika czy Magika, powinny ukazywać jego powiązanie z bogami i przewagę którą ma nad nimi!''
0

#283 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 06 August 2010 - 20:42

Dobrze więc, chyba wszyscy którzy mnie znają się wypowiedzieli, bo tylko kilka osób mnie zna nie oszukujmy się :spidey_cheers:
Tak więc wytypuję kolejną osobę do wylania pomyj, mianowicie naszego maniaka Spider-Man Noir - Zer0!!!
0

Udostępnij ten temat:

• 15 stron +
  • « Pierwsza
  • 13
  • 14
  • 15
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users