Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Iron Man - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 8 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Iron Man Film

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Paul 

• SCC Admin
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 472

Napisano 04 August 2006 - 14:20

Drugiego Maja 2008 roku odbedzie sie swiatowa premiera kolejnego filmu na podstawie komisków Marvela pod tytulem Iron Man. Narazie o samej produkcji nie wiadmo zbyt wiele wiec skupie sie wylacznie na juz potwierdzonych informacjach:

Rezyserem filmu bedzie Jon Favreau.
Scenariusz tworza Alfred Gough, David Hayter oraz Miles Millar.
Potwierdzono juz, iz filmowym przeciwnikiem Starka bedzie Mandarin.

A na deser plakacik:
Dołączona grafika

Czy to dobrze czy, ze powstaje nowy film na podstawie komiksu? Czy bedzie to udana produkcja czy moze totalna porazka przekonamy sie za 2 lata.
Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosic wszystkich do dyskusji.
"You're good... but me, I'm magic"
user posted image
user posted image
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Jarek_K 

• SCC member
  • PipPipPipPip
  • Postów 272

Napisano 04 August 2006 - 20:10

Lubie Irona ale mysle ze ten film to bedzie klapa...jak widac z plakatu jest na nim Iron Man który jest...narysowany ;)
Z reszta nie widze aktora dla Tonego Starka a juz napewno dla Mandarina ( tego zielonego co z bajek na fox kids znamy). Ja znalazlem jeszcze jeden plakat(sory ze maly ale tylko taki znalazlem):
Dołączona grafika
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Phil 

• JAD
  • PipPipPipPip
  • Postów 298

Napisano 04 August 2006 - 20:16

oba plakaty to fan-arty. Z tego co wiem (moge sie mylic bo moja wiedza o ironmanie jest znikoma) mandrarin w komiksie nie byl zielony.
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Jarek_K 

• SCC member
  • PipPipPipPip
  • Postów 272

Napisano 04 August 2006 - 20:26

no komiksów nie czytalem ale w kreskówce byl zielony wiec zobaczymy czym sie twórcy beda sie sugerowali przy robieniu filmu. ( Co do plaktów moge sie zgodzic bo w koncu to ma byc film a plakat wyglada jakbyby promowal kreskówke)
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Jackson 

• Lokalny Gunganin
  • PipPipPipPip
  • Postów 410

Napisano 04 August 2006 - 20:29

Cytat

Lubie Irona ale mysle ze ten film to bedzie klapa...jak widac z plakatu jest na nim Iron Man który jest...narysowany ph34r.gif

O kurde... To teraz juz wiemy jakie filmy sa klapami - te, ktore maja malowane plakaty. Ta... Te kiepskie popluczyny po prawdziwym kinie jak Star Wars, Ojciec Chrzestny, Heavy Metal, Twin Peaks*... No i trzeba powstrzymac ludzi takich jak Alex Ross czy Drew Struzan, ktorzy postanowili zniszczyc amerykanskie kino malujac plakaty do filmow i w ten sposob przeksztalcajac je w klapy

Cytat

Mandarina ( tego zielonego

Nie mialem za duzo stycznosci z komiksami o Iron Manie [glownie Ultimate, a i tak najfajniejszy byl w 1602 ;)], ale od kiedy Mandarin jest zielony? ;)

A ten plakat jest oficjalny. Swoja droga podejrzanie podobny do jednej z okladek Granova.

* lista z pamieci posilkowana obrazem sciany :P, recznie malowanych plakatow jest oczywisice znacznie wiecej
user posted image
Weso?y ?wir
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Jarek_K 

• SCC member
  • PipPipPipPip
  • Postów 272

Napisano 04 August 2006 - 20:37

Dołączona grafika
mandaryn to ten Drugi ( zielony ) chyba ze jestem daltonista ;)
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Phil 

• JAD
  • PipPipPipPip
  • Postów 298

Napisano 04 August 2006 - 20:42

Użytkownik Jackson dnia Aug 4 2006, 21:29 napisał

A ten plakat jest oficjalny. Swoja droga podejrzanie podobny do jednej z okladek Granova.

Który plakat jest oficjalny (w tym topicu pokazane byly dwa)?
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Crov 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 501

Napisano 04 August 2006 - 20:45

Pierwszy plakat jest prawidziwy, autorstwa Adiego Granova, który byl rysownikiem pierwszej historii w Iron Man v4 do scenariusza Warrena Ellisa i zostal czlowiekiem od artów w filmie po tym jak go Quesada bodajze polecil.

A Mandarin w komiksach nie jest zielony.
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Jackson 

• Lokalny Gunganin
  • PipPipPipPip
  • Postów 410

Napisano 04 August 2006 - 20:46

Użytkownik Phil dnia Aug 4 2006, 23:42 napisał

Użytkownik Jackson dnia Aug 4 2006, 21:29 napisał

Który plakat jest oficjalny (w tym topicu pokazane byly dwa)?

Pierwszy - pojawil sie w wiarygodnych serwisach.

Co do mandarina - tak jak mowilem, nie znam dobrze Iron Mana, wiec mozliwe ze jest zielony, chociaz ta graficzka, ktora wkleiles bardziej wyglada na jakis sredni fanart ;)
user posted image
Weso?y ?wir
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Crov 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 501

Napisano 04 August 2006 - 20:49

Ta graficzka ktora wkleil pochodzi z Iron Man TAS. Za to ta graficzka mówi sama za siebie...

Dołączona grafika

Mandarin nie jest zielony w komiksach.
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Jarek_K 

• SCC member
  • PipPipPipPip
  • Postów 272

Napisano 04 August 2006 - 20:50

Cytat

Mandarin nie jest zielony w komiksach.

Dobra przyznaje racje ;)
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   River 

• 1d.fr.pl
  • PipPipPipPip
  • Postów 378
  • Interests:Komiksy,Sport

Napisano 05 August 2006 - 07:34

no Ciekawe jaki bedzie film bo po ostatnich filmów komiksowych jakos przecietnie na nie go czekam. Mam nadzieje ze to nie bedzie film dla Dzieci jak FF
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Jarek_K 

• SCC member
  • PipPipPipPip
  • Postów 272

Napisano 05 August 2006 - 07:46

Ja czekam tylko Spider-Man`a 3 , co nie znaczy ze nie rzuce okiem na Irona ;)
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Paul 

• SCC Admin
  • PipPipPipPip
  • Postów 472

Napisano 05 August 2006 - 13:58

Osobiscie to jestem niezmiernie ciekawy czy zrobia z Iron Man "uroczy" film dla calej rodziny czy moze cos duzo bardziej powaznego. Napewno obejrze ten film, z wielka checia juz bym poszedl do kina ale pewnie przez te 2 lata mój zapal przygasnie. Pewnie wiekszosc ludzi nawet nie wie, ze taki film powstaje szczególnie w Polsce gdzie niestety Iron Man nie jest zbyt popularny. Kto wie moze jesli film sie przyjmie wiecej ludzi zainteresuje sie nim. Pozostaje nam czekac na jakies wazniejsze informacje np: o obsadzie lub na oficjalny trailer wtedy bedzie mozna posunc jakies bardziej sensowne przypuszczenia odnosnie filmu.
user posted image
user posted image
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Incognito 

• Nexus 7
  • PipPipPip
  • Postów 107

Napisano 05 August 2006 - 14:17

Film o Iron Manie jest wprost gigantycznym polem do popisu dla twórców efektów specjalnych - nie znaczy to oczywiscie, ze spodziewam sie w pelni cyfrowej wersji bohatera w swojej oficjalnej postaci, ale jego kostium i wlasciwosci tegoz kostiumu mozna wspaniale ukazac na ekranie. Cos czuje, ze pierwszy zwiastun zlowi wielu potencjalnych widzów wlasnie na tego typu haczyk ;)
user posted image
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   Crov 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 501

Napisano 05 August 2006 - 18:46

Postac Iron Mana i jego historia ma wielki potencjal na dojrzaly film, porzadny dramat fantastyczny. Opowiesc o umierajacym czlowieku ze sklonnosciami do alkoholu, który znajduje sposób na ucieczke od problemów w zbroi utrzymujacej go przy zyciu. Mozna by z tego sprawnie zlozyc cos naprawde interesujacego ale raczej nie oczekuje filmu szczególnie wysokich lotów. Favreaua lubie, wydaje mi sie sympatyczny jako aktor ale jego dokonan rezyserskich nie znam. Domyslam sie, ze wyjdzie z tego poprostu kolejny dosyc plytki film rozrywkowy. Niech to przynajmniej bedzie dobra rozrywka.
Jedyne co wiemy o filmie to to, ze Favreau jest fanem Iron Mana, ze scenarzysci filmu nie maja wlasciwie nic na koncie i, ze film na IMDB jest oznaczony m.in. jako thriller. (prawda, ze ciekawe?)
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Postów 870
  • Interests:Star Wars, muzyka klasyczna, Gry, MARVEL, filmy, militaria, historia

Napisano 19 January 2007 - 21:21

Bardzo lubie Iron Mana. Jest to postac bardzo ciekawa, niosaca ze soba wielki potencjal na swietny film. Mam nadzieje ze nie schrzania tego bo jest to naprawde material na dobry film. Czasami to nawet zastanawiam sie czy ci filmowcy wszyscy nie uwazaja przez przypadek komiksy MARVEL'a za dziecinne i nudne, bo niektóre filmy o bohaterach MARVEL'a to arcydzielami nie sa.
"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone."- Darth Malak

0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Mack 

• Krypton League Member
  • PipPipPip
  • Postów 79
  • Interests:Komiksy, Superman, Smallville, Green lantern, Gry PC, Star Wars...

Napisano 04 February 2007 - 22:09

Cytat

Czy to dobrze czy, ze powstaje nowy film na podstawie komiksu?

Jak najbardziej tak! Uwazam, ze powinni próbowac! Film moze okazac sie klapa, lub osiagnac sukces. Czekam wiec z wielka niecierpliwoscia na ekranizacje. :D
user posted image
Fanów serialu Smallville zapraszam na: http://www.smallville.com.pl/
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 06 February 2007 - 15:43

Ja osobiscie srednio lubie postac Iron Mana , zwlaszcza niepodoba mi sie to co wyprawia ta postac w seri Civil War. Co do samego filmu to uwazam ze bedzie bardzo dobry , przynajmniej mam taka nadzieje.

Najbardziej podobal mi sie serial animowany z udzialem Iron Mana
http://www.youtube.c...h?v=9IAgC935YfU
http://www.youtube.c...h?v=RXQ-WeY_BDY
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   Paul 

• SCC Admin
  • PipPipPipPip
  • Postów 472

Napisano 07 February 2007 - 10:49

Trzeba wierzyc, ze filmowcy nie spaprza tej adaptacji (co jest niestety mozlwie). Iron to naparwde dobry temat na porzadny film ze spora dawka akcji. Zreszta zawsze lubilem postac Starka nawet CW tego nie zmieni, chyba ;). O ile kreskówka która kiedys ogladalem nie zbyt przypadla mi do gustu to oczekiwania i chec zobaczenia Starka na wielkim ekranie sa naparwde duze. Obysmy sie tylko nie przejechali na tym filmie.
user posted image
user posted image
0

Udostępnij ten temat:

• 8 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic