Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Jakim bohaterem ze swiata Marvela chcialbys byc? - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 5 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Jakim bohaterem ze swiata Marvela chcialbys byc? ...i dlaczego?

#21 Użytkownik nie jest zalogowany   Pickador 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 173

Napisano 15 April 2007 - 15:39

... a ja bym chcial byc Harrym Osbornem. Fajny koles (zwlaszcza ten z Ultimate), z wlosami na zel. Ma kase i moze miec kazda laske, jaka chce...
0

#22 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Postów 870
  • Interests:Star Wars, muzyka klasyczna, Gry, MARVEL, filmy, militaria, historia

Napisano 16 April 2007 - 16:57

Użytkownik Pickador dnia Apr 15 2007, 16:39 napisał

... a ja bym chcial byc Harrym Osbornem. Fajny koles (zwlaszcza ten z Ultimate), z wlosami na zel. Ma kase i moze miec kazda laske, jaka chce...

To bylo bardzo glebokie Pickador... Duzo wniosles do tematu, jestem pewien ze dzieki temu postowi na powrót odzyje:P.
Zel i laski, widac, ze kolejny mlody intelektualista...
"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone."- Darth Malak

0

#23 Użytkownik nie jest zalogowany   Trawel 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 106

Napisano 16 April 2007 - 19:13

Jest dluga lista.

- Uatu, bo on praktycznie tylko sie gapi na ludzi (i moze podgladac panienki), a nic nie robi.
- Dowolnym telepata. Moze po wycieczce w umysly kilku kobiet nareszcie bym je rozumial(a to najtrudniejsze zadanie na swiecie- zrozumiec kobiety).
- Black Phanterem, bo pod skrzydlami Hudina ciagle by udowadnioano swiatu jaki jestem zajebisty XD(Dobra, to byl zart).
- Mardoxem. Zawsze mialbym do kogo gebe otworzyc.
user posted image
0

#24 Użytkownik nie jest zalogowany   Venom93 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 198

Napisano 22 April 2007 - 19:53

Ja chcialbym byc Venomem. Bo troche glupio jak wszyscy chca byc dobrzy i nie ma ani jednego czarnego charaktera który bylby ich wrogiem. :D
No bo kazdy superbohater musi miec jakiegos super-wroga. No nie? :D
user posted image
Jestem rozdarty mi?dzy mi?o?ci? a nienawi?ci?,ufno?ci? a strachem... Jestem cz??ci? tego ?wiata... a zarazem nie nale?? do niego. Sprowadzi?e? mnie tutaj- czemu nie chcesz da? mi wyzwolenia?
Venom
0

#25 Użytkownik nie jest zalogowany   Green Goblin 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 18

Napisano 23 April 2007 - 13:35

Rhinem, nie, bo Spiderman by mnie kiwal tak, ze walilbym glowa w budynek. :D To... Green Goblinem.
0

#26 Użytkownik nie jest zalogowany   Venom93 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 198

Napisano 23 April 2007 - 13:39

Widze :D
user posted image
Jestem rozdarty mi?dzy mi?o?ci? a nienawi?ci?,ufno?ci? a strachem... Jestem cz??ci? tego ?wiata... a zarazem nie nale?? do niego. Sprowadzi?e? mnie tutaj- czemu nie chcesz da? mi wyzwolenia?
Venom
0

#27 Użytkownik nie jest zalogowany   zefir_93 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 291

Napisano 24 April 2007 - 21:00

a ja mogl bym byc Human torchem badz pyro jak wiadomo obydwaj wladaja ogniem a ja jestem piromanem wiedz wszystko juz wiadomo
0

#28 Użytkownik nie jest zalogowany   Fisher 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 182

Napisano 25 April 2007 - 07:50

Ja chcialbym byc Spider-Man'em !! Od dziecka o tym marzylem i dalej marze ;) A propos. Naukowcy wynalezli cos tamod jaszczurki, ze daje przylepnosc do scian w danym stroju :).
0

#29 Użytkownik nie jest zalogowany   robinhoo10 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 352

Napisano 29 May 2007 - 18:51

a ja bym chcial byc Carnage =) A czemu bo byl zdrowo walnietym psychopata mial potezna moc i ogólnie spodobal mi sie od razu jak go zobaczylem =) ale to dosc ciezki wybór bo jest bardzo duzo fajnych postaci z Marvela =)
user posted image
0

#30 Użytkownik nie jest zalogowany   zefir_93 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 291

Napisano 29 May 2007 - 19:04

Pyro rulezzz gdybym stoczyl rundke ze spdierkiem zjaral bym go tak ze w glowie sie nei miesci.

Ps.To taki zart psychologiczny
0

#31 Użytkownik nie jest zalogowany   deadpool92 

• You can say TOXIN!
  • PipPipPipPip
  • Postów 455

Napisano 29 May 2007 - 19:11

TOXIN--> no fajny symbiont :D ma fajne moce, wyglad i wogole

NATHAN GREY(CABLE) --->telekineza, telepatia ;)

DEADPOOL -->fajnie, ze sie teleportuje, super sa te dwa miecze i pistolety :rolleyes:, robi co chce i ma wszystkich w de :P (ale rymy tu uskuteczniam :D )
user posted image
"IF YOU ARE MY FATHER, CARNAGE...WHO'S MY MOTHER"-Toxin
0

#32 Użytkownik nie jest zalogowany   Robson 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 207

Napisano 29 May 2007 - 20:33

Czesto Spidey chodzi mi po glowie, ale w otoczeniu jakim mieszkam swingowanie byloby do bani (bo na czym). Deadpool- BAAARDZO fajny (anty)bohater, ale strach wpuscic cos takiego miedzy ludzi :rolleyes: Zreszta, nie chce miec rozdupconej twarzy. Magneto- ta moc w dzisiejszych czasach bylaby bardzo uzyteczna, mysle o tym czesto, ale i tak jest taka grupka.
-Iceman
-Wolverine
-Spidey
-Ghost Rider
-Colossus
Uwzgledniajac tych, co odpadaja
Ghost
Swietny motor, ale z taka facjata móglbym poszalec tylko w nocy. Gliny strzelaja od razu.
Wolverine
Pewnie zrobilbym sie nadpobudliwy i wredny, choc szpony sa strasznie efekciarskie. Mimo tego przeraza mnie nieco perspektywa rozrywania skóry (w celu wydostania sie ofkors). Ogladalem wielokrotnie tor ich wydostawania sie i stwierdzam...ze jest to niemozliwe. Jak by byly krótkie, niemozliwe byloby ich nie czucie pod skóra. Gdyby miescily sie w samych dloniach, widac by je bylo pod skóra, a po wyjsciu bylyby wrecz smieszne. Jednak gdyby byly wieksze, po schowaniu nie mozna by bylo zginac dloni, chyba ze cofaly by sie az za nadgarestek (ouch....)....
Iceman
Bardzo lubie chlód, zimno, zamrazanie. Mój bohater w grze City of Heroes to Iceer (nazwa mówi sama za siebie). Ale jednak przegrywa w ostatecznym rozrachunku z...
Colosussem
Kawal chlopa, bylbym nietykalny, silny itd. Idealny super-bohater na dzisiejsze czasy. I ten wyglad (pokrywanie sie stala jest full bajerka....)
user posted image
You cant kill someone who is already dead...
0

#33 Użytkownik nie jest zalogowany   wojto16 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 81

Napisano 17 June 2007 - 11:01

Ja zawsze chcialem byc Spider-manem. Sa tez momenty w których chcialbym zostac ( wiem ze zostane wysmiany) Punisherem ( kiedy na przyklad ogladam filmy o miescie Juarez albo o tych najwiekszych gangach).
0

#34 Użytkownik nie jest zalogowany   Symbioth 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 248

Napisano 17 June 2007 - 11:32

Fajny temat <_< Ale gdybym NAPRAWDE mial taka mozliwosc dluuuuuuuuuuuugo bym sie zastanawial!

--> Spider-Man - swietna moc która wszyscy znacie :angry: Moze swingowanie by sie nie przydawalo zbyt czesto ale jednak bylaby okazja napewno :) skocznosc, pajeczy zmysl, regeneracja, chodzenie po scianach, gibkosc... rewelacja :D

--> Symbiont - jakikolwiek. Najlepiej Venom albo calkiem nowy którego nie bylo w komiksie. Wada jest brak panowania nad soba lae np. Toxinowi jakos tam sie udaje.

--> Wolverine- chcialbym tylko wtedy gdybym nie mial wyboru innych bo wady jakie ma Logan pewnie popchnely by mnie w strone wyboru innej mocy :).

--> Magneto - potezna moc i nie trzeba sie meczyc by jej uzywac :)

--> Pyro - tez fajny ale i tak pewnie wybralbym inna moc :)

--> moze ktos jeszcze ale nie przychodzi mi nic wiecej do glowy.
0

#35 Użytkownik nie jest zalogowany   ch00dy 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 211

Napisano 05 July 2007 - 20:05

oj, gdybym wybieral, mialbym dylemat
-->VENOM- ogromna sila, fajny sposob przemieszczania sie ;] (chcialbym byc venomem po stronie dobra)
-->SPIDER-MAN- duzo by wyliczac ;], np. fajny sposob przemieszczania sie, geniallne uwagi, komentarze ;](dzieki temu, ze ma w sobie taki jakby tryb spowolnienia czyli bullet time ;])
PUNISHER-->za posob dzialania ;]
-->eee, starczy juz ;) moglbym sie rozpisywac dalej, ale praktycznie tych troje bohaterow zasluguje na wyodrebnienie od reszty (wg. mnie)
PS. przydaloby sie dodanie do emotikonek strzalki...chyba napisze ten pomysl w topicu o usprawnieniach
0

#36 Użytkownik nie jest zalogowany   Khasim 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 221

Napisano 05 July 2007 - 20:20

Tak jak nightcrawler chcialbym byc.. Nightcrawlerem (lol, tym z komiksów a nie z forum, bez urazy ale napisalem, zeby nie bylo niescislosci ^^), za futerko, niebieski kolorek (<3) teleportacje, zwinnosc i chodzenie po scianach, do trzech palców mozna by sie przyzwyczaic z czasem, i tak uzywam tylko trzech do pisania na klawiaturze : ;)
Poza tym zawsze fascynowali mnie tacy wierzacy chrzescijanie (juz to chyba gdzies pisalem) mimo, ze jestem ateista... po prostu fascynuja mnie ;)
Na drugim miejscu stoi Archangel. Te piekne skrzydla no i mozliwosc latania... tylko trzeba uwazac na helikoptery ^^
user posted image
0

#37 Użytkownik nie jest zalogowany   Pickador 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 173

Napisano 05 July 2007 - 21:27

A ja bym wolal byc Ezekielem.... Moc i sila pajaka nieograniczona wyrzutami sumienia i formulkami wujka Bena... No i oczywiscie Simms Corporation....
Fajnie by bylo byc Wolvie'm, no ale jak to spiewal pewien pedalski zespól "Who wants to live forever?".
Ale najblizszy mi wydaje sie byc Harry Osborn... Ale bardziej ten ultimate, niz the amazing... Mimo klopotów potrafi zachowac kamienna twarz.
0

#38 Użytkownik nie jest zalogowany   Rafcios 

• Game User
  • PipPipPipPip
  • Postów 649
  • Interests:Komiksy, lego, filmy, gry.

Napisano 06 July 2007 - 06:54

Ja chcialbym byc Green Goblinem poniewaz on dla mnie ma to cos zwiazane ze swirstwem. Bohaterem z DC chcialbym byc Jockerem.
Rafcios rz?dzi Kumalski ? xD
user posted image
0

#39 Użytkownik nie jest zalogowany   Ares_Real 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1092

Napisano 07 July 2007 - 18:14

Rogue. Absorbowanie mocy innych? HELL YEAH!
0

#40 Użytkownik nie jest zalogowany   komix 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 7

Napisano 07 July 2007 - 18:22

Heh......

->Iron Man - facet jest multi-milionerem, dodatkowo teraz steruje S.H.I.E.L.D, ma tyle panienek ile chce + fajna zbroja. Jego moc (hmmm chociaz po Extremis to troche sie zmienil- ma cos w rodzaju Healing Factor) jest w jego rozumie. Cos fantastycznego.
->Moon Knight. CZemu?? Podoba mi sie sposób jego dzialania, nie cacka sie z przestepcami, fajny kostium, zero mocy, fajny wachadlowiec :D no i dziewczyna :blink:
user posted image
0

Udostępnij ten temat:

• 5 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic