Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Ulubiona postac : Spider-Man TAS - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 4 stron +
  • « Pierwsza
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Ulubiona postac : Spider-Man TAS wasze opinie

#61 Użytkownik nie jest zalogowany   Shadow555 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 536

Napisano 25 November 2009 - 08:35

1.Electro - bardzo dobrze przedstawiona postac.
2.Venom - dal we znaki Pajakowi i w ogóle niezle przedstawiony (i za przesladowanie Pajaka xD)
3.Wolverine - za wierne odbicie komiksu
4.Black Cat - swietnie przedstawiona, podobaly mi sie odcinki z jej udzialem
5.Spider-Man on symbiote suit :P & Blade - tutaj musialem ich obydwu postawic poniewaz obydwoje równie dobrze byli przedstawieni

I potem cala reszta...
0

#62 Użytkownik nie jest zalogowany   Mysterio8 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 43

Napisano 03 December 2009 - 17:25

Hobus Gobus! Znaczy... Hobgoblin. Uwielbiam jego glos. I ten kaptur! Rózni sie od GG tylko szata, twarza i kolorem, syndrom goblina nie zadzial na niego tak bardzo jak na Zielonego goblina. Niestety jest zachlanny. I mam jedno pytanie:
Kto byl pierwszy?
Hobgoblin czy Zielony Goblin?
Bo w kreskówce wynika ze Hobus a w komiksie Gobus.
0

#63 Użytkownik nie jest zalogowany   Venom12 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Banned
  • Postów 3

Napisano 13 December 2009 - 15:50

1-Rhino 2-Lizard 3-Venom 4-Demogoblin 5-Hobbgoblin 6-Newgoblin 7-Dr.Octopus 8-Zielonygoblin 9-Carnage 10-Electro 11-Black Cat 12-Vultare 13-Spider-Man 14-Sandman
0

#64 Użytkownik nie jest zalogowany   Daniel121096 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 408
  • Interests:Gry komputerowe.

Napisano 13 December 2009 - 18:50

Wyświetl postUżytkownik Mysterio8 dnia Dec 3 2009, 06:25 PM napisał

Hobus Gobus! Znaczy... Hobgoblin. Uwielbiam jego glos. I ten kaptur! Rózni sie od GG tylko szata, twarza i kolorem, syndrom goblina nie zadzial na niego tak bardzo jak na Zielonego goblina. Niestety jest zachlanny. I mam jedno pytanie:
Kto byl pierwszy?
Hobgoblin czy Zielony Goblin?
Bo w kreskówce wynika ze Hobus a w komiksie Gobus.

Pierwszy byl Green Goblin.

Wyświetl postUżytkownik Venom12 dnia Dec 13 2009, 04:50 PM napisał

1-Rhino 2-Lizard 3-Venom 4-Demogoblin 5-Hobbgoblin 6-Newgoblin 7-Dr.Octopus 8-Zielonygoblin 9-Carnage 10-Electro 11-Black Cat 12-Vultare 13-Spider-Man 14-Sandman

Przeciez w TAS'ie nie bylo Demogoblina, ani Sandmana...
Money. I like to
swim trought it
and throw it in the air and have
it hit me on the
head! Quack!
Deadpool
0

#65 Użytkownik nie jest zalogowany   Wojtek-man 15 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 3
  • Interests:Bardzo lubie komiksy gry i filmy

Napisano 02 January 2010 - 12:26

mnie najbardziej podobal sie Venom i Carnage a szczególnie w odcinku Venom powraca
CYTAT

0

#66 Użytkownik nie jest zalogowany   Chester 

• Przyszły Władca Świata
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1731
  • Interests:Marvel,Figurki,Komiksy,Muzyka (Metal i Rock) ,Plastyka

Napisano 03 January 2010 - 07:46

Mi najbardziej podobali sie :
Shocker , Black Cat , Spider-carnage , Carnage i Rhino

Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker)
0

#67 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 12 November 2010 - 18:25

To oczywiste że najabardziej podobała mi się postać Spider-Mana!!
Spider-Man został w serialu "Spider-Man: The Animated Series" pokazany wyśmienicie. Na początek humor tejże postaci, który jest genialny. Spider-Man dociera zarówno do młodego i nie wymagającego odbiorcy, jak i to starego wyjadacza. Postać Spider-Mana (Petera Parkera) jest złożona i można go na wiele sposobów interpretować - z jednej strony nieśmiała fajtłapa, heroiczny człowiek, czasem pyszny chłopak. Peter został pokazany jako człowiek zagubiony, ciągle szukający swojej drogi i prawdziwej miłości. Człowiek który z czasem staje się dojrzały i asertywny wobec trudności życia dorosłego czlowieka i superbohatera z nad przyrodzonymi zdolnościami. Tej kreacji Człowieka-Pająka nie można zarzucić braku wyrazistości i klimatu - tylko oglądać i oglądać! Podsumowując - Spider-Man w serialu "SMTAS" to świetna mieszanka oryginału stworzonego przez Stana Lee, jak i przemyceniu czegoś nowego do osobowości Petera Parkera i Spider-Mana!
0

#68 Użytkownik nie jest zalogowany   Mesogog 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 231

Napisano 12 November 2010 - 18:44

Kolejność postaci przypadkowa.

- Green Goblin - Świetnie przeniesiono tą postać z komiksu na ekran. Genialne jest to rozdwojenie jaźni pomiędzy Osbornem i Goblinem. No i ten tekst ,,Nie robię tego dla pieniędzy, tylko po to, aby ułatwić życie Normana Osborna i uwolnić go od wrogów''.

- Venom - Kolejna postać doskonale przeniesiona z komiksu na ekran. Głos i wygląd świetne. Arcywróg Spidera.

- Kingpin - Zwykły człowiek bez supermocy, a mimo to nie raz porządnie zalazł za skórę pająkowi.

- Hob Goblin - Jak wyżej. Do walki przeciw supermocom Spider - mana używa jedynie zdobyczy technologicznych, a mimo to jest bardzo niebezpieczny i pająk nieźle musiał się namęczyć, żeby go pokonać.

- Spider - man - Pan B. już wszystko napisał, co było na ten temat do napisania.
0

#69 Użytkownik nie jest zalogowany   Kemot722 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 7

Napisano 21 April 2011 - 20:40

Według mnie w Spider-Man TAS wiele postaci było ciekawie przedstawionych i trudno mi wybrać te ulubione, ale spróbuję:

1) Venom - teksty, czarny humor, podobnie jak w komiksie umiał pójść na współprace ze Spider-Manem (tutaj Eddie też uczył sie kontrolować symbiota, nawet jeśli nie trwało to długo),
2) Spider-Man - dowcipne teksty nawet w najcięższych chwilach, "kodeks bohatera" (nie pozwoli zginąć nawet czarnemu charakterowi, bez względu na to ile nabroił np. Shockerowi w "Alien Costume, part 2")
3) Dr Octopus - wykształcony, szalony, inteligentny, niebezpieczny, umiejący rozmawiać z kobietami (Ciocia May) - taki jakiego znam z komiksu
4) latający wrogowie - ogółem za ciekawe walki w powietrzu (Morbius, Vulture, Zielony Goblin, Hobgoblin):
Morbius - ofiara własnych ambicji, żądzy sukcesów naukowych, a po przemianie w wampira nadal zdolny do miłości, i choć troche przekolorowany w TAS, to nadal blady, ze świecącymi na czerwono oczami, kłami, ostrymi pazurami i spragniony krwi.
Vulture - mimo wieku silny duchem i już w debiucie w "Shriek of Vulture" kradnie młodość, specyficzne poczucie humoru "Geronimo!" :)
Gobliny - przebiegli i roześmiani szaleńcy z oryginalnym arsenałem, lotnia, bomby w kształcie dyń; tutejsze rozdwojenie osobowości Normana Osborna bardziej mi sie podoba niż w komiksie.
5) Black Cat - atrakcyjnie pokazana superbohaterka, zapatrzona w Spider-Mana, ale drapieżna i niezależna.
6) Allister Smythe (szczególnie przed zamianą w cyborga) - teksty m.in. podczas obsługi Slayerów, zawziętość w dążeniu do celu (kilka razy naprawiał Slayery zanim uznał, że sie nie sprawdziły), prawa ręka Kingpina (przed "Ultimate Slayer")
7) Mary Jane - jej debiut z nieśmiertelnym tekstem "Face it, Tiger, you just hit the jackpot!"‎, waleczność (w walce z Hydro-Manem), umiejętność walki wręcz, której za często nie pokazywała (techniki samoobrony w "Ultimate Slayer" przeciwko ludziom Kingpina) i zaangażowanie w związek z Peterem.

Szkoda, że Venom tak beznadziejnie zakończył pobyt w TAS - poleciał do innego wymiaru, też mi coś. No, ale Spider brzydzi sie zabijaniem, dlatego Zielony Goblin i Carnage też polecieli. "Łagodny" TAS'owy Zielony Golbin nie zabił ukochanej Pająka, tylko pozwolił M.J. polecieć. Spider-Man to przecież bajka dla dzieci. Czasem o tym zapominam ;)
Miłośnik Spider-Man The Animated Series
Dołączona grafika

WITAM WSZYSTKICH FANÓW SPIDER-MANA! JESTEM TU NOWY!
0

#70 Użytkownik nie jest zalogowany   beny1234 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 15

Napisano 24 October 2013 - 07:44

Venom is the best :D
0

#71 Użytkownik nie jest zalogowany   Wiechu 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 10

Napisano 30 October 2013 - 07:56

GreenGoblil oczywiście :D jego charakter zawsze był pierwszorzędny...
0

Udostępnij ten temat:

• 4 stron +
  • « Pierwsza
  • 2
  • 3
  • 4
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users