Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Spider-Man 2 - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 6 stron +
  • « Pierwsza
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Spider-Man 2 Opinie na temat drugiej czesci

#101 Użytkownik nie jest zalogowany   Darth Destruktor 

• Korriban Guard
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 861
  • Interests:Poza Star Wars? Harry Potter, historia antyczna, itp.

Napisano 12 June 2007 - 17:01

Użytkownik puregawd dnia Jun 12 2007, 05:40 PM napisał

Jest tam takie swietne ujecie, kiedy jeden z lekarzy wylania sie zza (bodajze) kozetki jakiejs czy pryczy z pila motorowa w reku. Scena jak w jakims krwawym horrorze (pierwsze i oczywiste skojarzenie- EVIL DEAD)....

A mi sie podobalo zaraz po tym( ten widok z kamer macek ocka- piekne)
0

#102 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 1191

Napisano 12 June 2007 - 19:28

No i w ten sposób wyobrazam sobie sceny rzezi robionej przez Carnage'a w filmie.

0

#103 Guest_Fred_Mord_*

• Grupa: Guests

Napisano 07 July 2007 - 16:57

racja mamy rozwiazany problem jak "zakryc" morderstwa w filmie zeby nie zrobic za duzej masakry
0

#104 Użytkownik nie jest zalogowany   Rafcios 

• Game User
  • PipPipPipPip
  • Postów 649
  • Interests:Komiksy, lego, filmy, gry.

Napisano 08 July 2007 - 08:11

No wlasnie bo film morze byc od 18. (Jak bedzie to i tak wejde).
Rafcios rz?dzi Kumalski ? xD
user posted image
0

#105 Użytkownik nie jest zalogowany   Kuba S 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 149

Napisano 24 November 2007 - 07:26

Ja nie mialem wielkich emocji ogladajac ten film.Ogólnie (nie wiem jak dla wszystkich) pierwsza czesc filmu podobala mi sie znacznie bardziej z wielu powodów.Chyba glównym bledem drugiej czesci przygód Spidey'a bylo to ze film byl nudny-malo akcji,malo walki,sama gadanina! Jednak po obejrzeniu koncówki zdalem sobie sprawe ze taka jest fabula tego filmu.Najpierw widzowie oczekuja czegos naprawde dobrego,jednak patrza na prywatne zycie Petera.Dopiero na koncu bombka wybucha i cala akcja bierze sie w kupe!Octavius walczacy ze Spidey'em na pociagy,na budynkach i wszedzie,to bylo COS :D ! Jednak trzecia czesc dala mi wiecej wrazen z wielu powodów,chyba Wam tez,prawda :lol: ??
0

#106 Użytkownik nie jest zalogowany   saito 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 199

Napisano 19 August 2008 - 19:29

W jednej z koncowych scen mozna zobaczyc Toma Jane`a znanego z Punishera
link
0

#107 Użytkownik nie jest zalogowany   spiderman.scarlet100000 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 27

Napisano 04 April 2009 - 20:00

nom :rolleyes: film jest fajniuchny :D ja oglądałem tylko dwie części (1 i 2) ale trzecią zamierzam se kupić na DVD ;)
0

#108 Użytkownik nie jest zalogowany   Człowiek-Pająk 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 18
  • Interests:Star Wars, Spider-Man, gry z serii The Elder Scrolls, historia, walki na miecze...

Napisano 03 May 2009 - 14:12

Druga część bardzo mi się podobała. Chociaż nie sądzę, że była lepsza od jedynki, po prostu nie potrafię porównać tych dwóch filmów, no może Spider-Man 1 podobał mi się odrobinkę bardziej.
Ale w dwójce podobało mi się to, że Spidey na jakiś czas stracił moc bo miał dość, ale potem jednak zrozumiał, że jego przeznaczeniem jest nosić maskę.
Także postać Dr Octopusa przypadła mi do gustu, aktor grający tę postać bardzo się przyłożył - jego teksty, mimika twarzy...niesamowite.
Także muzyka zasługuje na uznanie, zresztą soundtracki ze Spider-Mana ogólnie są świetne.

Przypomniało mi się, że po raz pierwszy oglądając tę część uważałem, że jednak zbyt wiele osób dowiedziało się o tożsamości Spider-Mana. Pamiętam, że jak zobaczyłem Spider-Mana bez maski próbującego zatrzymać pociąg i ludzi patrzących na niego, myślałem: "Kurczę, oni go widzą bez maski, poznali kim naprawdę jest, co teraz?!" :spidey_poland:.

Moja ocena: 9-/10
"With great power comes great responsibility."
0

#109 Użytkownik nie jest zalogowany   Tomens33 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 8

Napisano 23 August 2009 - 20:47

Według mnie druga cześć spider-mana była bardzo fajna najbardziej mi się podobało jak spider musiał zatrzymać pociąg.
0

#110 Użytkownik nie jest zalogowany   messmero 

• Niszczycielska Siła
  • PipPipPipPip
  • Postów 846

Napisano 25 December 2009 - 10:44

Akurat druga czesci Spider-Mana jest calkiem niezla chociaz by przedstawienie samego valliana Spider-Mana,Dr.Octopusa,tu akurat bardzo dobrze sie wcielil Alfred Molina w role Dr.Octopusa pomijajac ze scenariusz zostal troche zmieniony przez twórców drugiej czesci Spider-Mana i nic nie przypominal orginalnego scenariusza narodzenia tego valliana,Dr.Octopusa.

Spider-Man,X-men.Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika
0

#111 Użytkownik nie jest zalogowany   Chester 

• Przyszły Władca Świata
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1731
  • Interests:Marvel,Figurki,Komiksy,Muzyka (Metal i Rock) ,Plastyka

Napisano 26 December 2009 - 08:07

Druga czesc przygód naszego Spidermana , bardzo mi sie podobala . Doc .Octopus zostal swietnie przedstawiony przez ALfreda Moline , jego watek byl dobrze rozwiniety . Najfajniejsza scena , jak dla mnie , to walkia Spidermana z Doc.Ockiem na pociagu.

Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker)
0

#112 Użytkownik nie jest zalogowany   Darth Spidey 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 14

Napisano 29 December 2009 - 10:25

Nie wiem dlaczego wszyscy uwazaja ten film za najlepsza czesc Spider-Mana. Nie uwazam ze to zly film bron Boze, ale nie najlepszy z trylogii. Na poczaek wymienie jego wady. Przede wszystkim przywiewa chwilami nuda. Za duzo scen milosnych i ogólnie mówiac ziewu. To chyba jedyny slaby punkt filmu, bo reszta jest calkiem dobra. Z pewnoscia atutem tego filmu jest Osmiornica czyli Dr. Octopus. Swietna gra aktorska Moliny, ciekawie wykreowany doktorek. Niestety dalej gosci tu ta pozal sie Boze Mary Jane. Ochlapla biedna dziewczyna z broodwayu, bez klasy i piekna z komiksów. Zero, nulll pazurka...
Jednak uwazam ze pod koniec Harry jako Goblin móglby sie pojawic, jako furtka do nastepnej czesci. Ocena filmu to 4/6.
0

#113 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 15 May 2010 - 16:08

Film wspominam bardzo ciepło ze względu na Moline w roli Doc Ocka (jak prawie każdy zresztą) ale i (jak dla mnie) najlepszy humor z każdych części. Poza tym dużo akcji i perypetii naszego bohatera i już mamy film po którym nie żałuje że spędziłem przed nim 1.5 h mojego życia

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
0

#114 Użytkownik nie jest zalogowany   AtA 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 368

Napisano 18 August 2010 - 16:11

Co mogę powiedzieć na temat drugiej części?
A tylko tyle że lepsza od trójki, ale gorsza od jedynki. Jednak pierwsza część trzyma klimat (mimo WIELU niedociągnieć). Czy ja już gdzieś nie wspominałem że cała trylogia jako całość jest do niczego? Plus za postać Dr Octopusa, ale Tobey słaby. Czekam na reboota :)

Moja ocena:
3+/6
0

#115 Użytkownik nie jest zalogowany   wolverin 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 71
  • Interests:Komiksy,<br />Figurki MARVEL

Napisano 15 September 2010 - 17:18

Spider-Man 2 jest lepszy od 3 ale dużo gorszy od jedynki fajnie ,że występuje Dr. Octopus no i fajne walki spidey'a z Octopusem. Ocena 4/6
0

#116 Użytkownik nie jest zalogowany   THOR^^ 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 182

Napisano 16 September 2010 - 17:50

Bardzo podobała mi sie dwójeczka dlatego daje 6/6 :D Super filmik dla tego kto nie oglądał to polecam . :)
Nigdy nie zostaniesz sam....(Arka Gdynia)

Nigdy...
0

Udostępnij ten temat:

• 6 stron +
  • « Pierwsza
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users