Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Zólwie ninja - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 3 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Zólwie ninja

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Mesogog 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 231

Napisano 15 May 2006 - 16:54

Kto z was oglada Zlwie ninja na fox kids?Ja ogladam je zawsze i czekam niecierpliwie na trzecia serie.

Edit by Dawidos:
Po pierwsze nie zakladaj tematu, w którym odpowiedzi moga konczyc sie na zdaniu typu: Tak ogladam, albo Nie, nie ogladam.

Po drugie uloz dluzsza wypowiedÄ˝ dotyczaca twojej oceny tego/tej komiksu/filmu/kreskówki.

Po trzecie ten temat niech bedza tematem opinii i przemyslen o wszystkim co zwiazane jest z uniwersum Zólwi Ninja, czyli komiksy, filmy i kreskówki.

Pozdrawiam

Admin

0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   QbaS 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1150

Napisano 15 May 2006 - 17:08

Jejku... Twierdzisz ze masz 14 lat? ;)
"Capoeira jest dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Jedynymi, którzy nie powinni się jej uczyć są ci, którzy nie chcą." - Mestre Pastinha
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   GENGAR 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Banned
  • Postów 39
  • Interests:SPIDER MAN , NOGA , HISTORIA

Napisano 15 May 2006 - 17:17

JA ogladalem i mysle ze sa zarabiaste i dla mnie moze byc 3 czesc
GENGAR POKA?»E WAM JAK ZWYCIĘ?»AĆ
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Ares_Real 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1092

Napisano 15 May 2006 - 17:37

Użytkownik GENGAR dnia May 15 2006, 18:17 napisał

JA ogladalem i mysle ze sa zarabiaste i dla mnie moze byc 3 czesc

Mesagog nie masz nic ciekawego do powiedzenia ani nie masz pomyslu na ciekawy topic w Bez Tematu to nie zakladal niepotrzebnych topiców. to ze to jest Bez Tematu to nie znaczy, ze nie trzeba tu robic balaganu takimi topicami ;)

QbaS napisał:

Jejku... Twierdzisz ze masz 14 lat? wink.gif

Popatrz, niektórzy nigdy nie dorastaja :P
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Paul 

• SCC Admin
  • PipPipPipPip
  • Postów 472

Napisano 15 May 2006 - 17:43

Cytat

Mesagog nie masz nic ciekawego do powiedzenia ani nie masz pomyslu na ciekawy topic w Bez Tematu to nie zakladal niepotrzebnych topiców

Zgadzam sie, mesogog takie rzecz ja bym przez PW zalatwial na twoim miejscu. Jednak nie ja tu jestem adminem wiec sadów nie wydaje ale jak dla mnie temat jest bezsensu.
"You're good... but me, I'm magic"
user posted image
user posted image
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   paul095 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 598

Napisano 15 May 2006 - 18:03

Cytat

Zgadzam sie, mesogog takie rzecz ja bym przez PW zalatwial na twoim miejscu. Jednak nie ja tu jestem adminem wiec sadów nie wydaje ale jak dla mnie temat jest bezsensu.

Racja nie warto zakladac tematu bez wczesniejszych przemyslen, poza tym to nie jest temat na dluzsze dyskusje, tylko pamiec serwera zajmuje.

A tak na marginesie ja tez ogladam te kreskówke, podaba mi sie(mojemu 22 letniemu kuzynowi tez) i wcale sie tego nie wstydze. Widzialem prawie wszystkie odcinki i nie odbiegaja za bardzo od poziomów prezentowanych przez Justice Leauge, Batman TAS, Batman Begins, X-men TAS, Spider-man TAS(tylko bez wyzwisk od bluzniercy prosze) czy Spider-man Unlimated. To ze ktos oglada kreskówki nie znaczy ze jest dziecinny. Ciekawi mnie szczerze kto czy QbaS albo Ares_Real ogladal jakis odcinek, bo jesli nie nie powinnien wypowiadac sie na jego temat.
Takie jest przynajmniej moje zdanie.
user posted image
user posted image
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Paul 

• SCC Admin
  • PipPipPipPip
  • Postów 472

Napisano 15 May 2006 - 18:19

Calkowicie zgadzam sie z Paulem095, ja tez ogladalem prawie wszystkie odcinki i musze przyznac jest OK, obecnie juz nie ogladam ale równiez sie nie wstydze powiedziec, ze ogladalem zólwie ninja. Tolerancja chlopaki tez wazna rzecz.
"You're good... but me, I'm magic"
user posted image
user posted image
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Roach 

• ziomek witruwiański
  • PipPipPipPip
  • Postów 387

Napisano 15 May 2006 - 18:31

Ja ogladalem zaciecie Zólwie Ninja na (chyba) TVP2, jak bylem w przedszkolu ;) Prawde mówiac bardzo mi sie podobaly. Ale to nie ta sama seria co na Fox Kids. Swoja droga filmy fabularne tez mi sie podobaly :P
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Ares_Real 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1092

Napisano 15 May 2006 - 18:41

Użytkownik paul095 dnia May 15 2006, 19:03 napisał

Ciekawi mnie szczerze kto czy QbaS albo Ares_Real ogladal jakis odcinek, bo jesli nie nie powinnien wypowiadac sie na jego temat.
Takie jest przynajmniej moje zdanie.

Tak sie sklada, ze kilka "teraÄ˝niejszych" odcinków na jetixie ogladalem....I powiedzmy, ze mi samemu jakos sie to nie spodobalo. Ot jak wiekszosc kreskówek na jetixie/fox kids.

paul095 napisał:

To ze ktos oglada kreskówki nie znaczy ze jest dziecinny.

Popieram. Pozatym trudno by bylo nazwac dziecinnym kogos kto oglada np. Family Guy albo South Park (no co? tez kreskówki ;)).
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   QbaS 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1150

Napisano 15 May 2006 - 18:57

Użytkownik paul095 dnia May 15 2006, 19:03 napisał

To ze ktos oglada kreskówki nie znaczy ze jest dziecinny. Ciekawi mnie szczerze kto czy QbaS albo Ares_Real ogladal jakis odcinek, bo jesli nie nie powinnien wypowiadac sie na jego temat.

Ja nie powiedzialem, ze jest z tego powodu dziecinny. Przyznam, ze sam czasem jak mi sie nudzi ogladam sobie kreskówki, ale jak zobaczylem post rozpoczynajacy ten topic to po prostu od razu skojarzylem sobie z tematami zakladanymi przez Spider-fan'a albo cos takiego. Byc moze ta bajka jest fajna, ale jesli juz ktos zaklada na taki temat topic to móglby choc troche bardziej sie wysilic ;) Dziekuje
"Capoeira jest dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Jedynymi, którzy nie powinni się jej uczyć są ci, którzy nie chcą." - Mestre Pastinha
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Kurt 

• Sid
  • PipPipPip
  • Postów 111
  • Interests:1. OLIVIA<br>2. KKK

Napisano 16 May 2006 - 06:30

omg , pierwszy raz w zyciu forumowym zgadzam sie w jakiejs kwesti z QbaSem ; ddd

Dzieki takim tematom utwierzam sie w przekonaniu ze najwiekszych problemem tego forum jest zbyt duza liczba dzieciarni ^^
People coming, People are dying, but it's like that, and that's the way it is!

We are one of a kind, we are the Black Widows. Rebellious insects stigmatised. Yearning for a holy sacrifice. Unmasked divinity, Chaos is the name. Your period has faded, it's over. All you can do now is nothing. Stop the control, and start to surrender. Suffer.

Hate it or love it
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   zl_uu 

• wazzup, nygga?
  • PipPipPip
  • Postów 131

Napisano 16 May 2006 - 20:07

Mam na to prosty algorytm:

START
||
||
\/
Pobierz: age uzytkowników
||
||
\/
age > 13 (powiedzmy...) --- no --> ban him!!! ---------- STOP
||
yes
||
\/
spox, zostaw go ;)
\
\
STOP
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   pogromca 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 50

Napisano 23 May 2006 - 16:08

Ja tam zólwie oglondam jak nie mam co robic jesli mi sie nudzi to golondam a jak mam zajencie to nie ja przewaznie nie oglondam jetix bo nawet jak bym chcial to nie ma tam ciekawych kreskówek ale ja tam tylko oglondam :spiderman: .
Pogromca pogromi z?o na ¶wiecie :P
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   zl_uu 

• wazzup, nygga?
  • PipPipPip
  • Postów 131

Napisano 23 May 2006 - 16:10

Ja tam nigdy za zólwiami ninja zbytnio nie przepadalem. Rzadko "golondalem" poszczególne odcinki, aczkolwiek musze przyznac, ze orientuje sie nieco w tym uniwersum.
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Roach 

• ziomek witruwiański
  • PipPipPipPip
  • Postów 387

Napisano 23 May 2006 - 17:00

Użytkownik pogromca dnia May 23 2006, 17:08 napisał

Ja tam zólwie oglondam jak nie mam co robic jesli mi sie nudzi to golondam a jak mam zajencie to nie ja przewaznie nie oglondam jetix  bo nawet jak bym chcial to nie ma tam ciekawych kreskówek ale ja tam tylko oglondam  :spiderman: .

Drogi Pogromco...

Gdybys laskawie przeczytal regulamin obowiazujacy na tym forum, wiedzialbys, ze punkt drugi brzmi nastepujaco:

Cytat

2. Staramy sie pisac posty zgodnie z poprawnoscia ortograficzna i gramatyczna. Nie musicie uzywac polskich liter (np. mozecie pisac c zamiast c), ale pisanie bledów typu zeka czy rzaba nie wchodzi w rachube.

Za caloksztalt otrzymujesz pierwsze ostrzezenie.
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   QbaS 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1150

Napisano 23 May 2006 - 17:06

Użytkownik Roach dnia May 23 2006, 19:00 napisał

Za caloksztalt otrzymujesz pierwsze ostrzezenie.

Wreszcie przechodzimy do konkretów :D

Do tematu: Nigdy nie ogladalem Zólwi Ninja, aczkolwiek mam pare komiksów z nimi. Sympatyczni bohaterowie trzeba przyznac :]
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Mack 

• Krypton League Member
  • PipPipPip
  • Postów 79
  • Interests:Komiksy, Superman, Smallville, Green lantern, Gry PC, Star Wars...

Napisano 27 November 2006 - 22:37

A moze ja zaloze temat co dzis jadlem na sniadanie albo o której poszedlem do WC i jak dlugo tam siedzialem. ;) Temat bez sensu.

Moja odpowiedz: Nic nie ogladam bo jak pisalem, zyje w epoce kamienia i nic takiego jak Jetix nie posiadam ;) Pozatym z zólwi podobaly mi sie tylko:

---1 film

---komiksy, których przeczytalem niewiele.

---kreskówka.

Teraz podobno ma powstac nowy film o tych postaciach. Ciekawe jaki bedzie.

Obecnie nie interesuje sie tak tymi postaciami.

:(
user posted image
Fanów serialu Smallville zapraszam na: http://www.smallville.com.pl/
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   MAJKI 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 203

Napisano 03 December 2006 - 19:16

Juz od dosyc dawna dostepny jest zwiastun nowego filmu z Turtlesami (miedzy innymi na Filmweb.pl) bedzie to jednak pelnometrazowy film animowany, a nie kolejna czesc fabularnego... co do kreskówki z Jetix, osobiscie duzo bardziej podobala mi sie ta, która swego czasu leciala na TVP2. Ta nowa jakos mi nie podchodzi...

Oprócz filmów, które byly calkiem spoko (z wyjatkiem 3. czesci, która byla raczej smetna) powstal tez serial telewizyjny (tzw. live action), w którym oprócz 4 dotad znanych nam zólwi obecna byla zólwica ninja :) generalnie denny serial...
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   Widget 

• Krypton League Master
  • PipPipPip
  • Postów 43

Napisano 06 December 2006 - 19:33

osobiscie nie moge sie doczekac nowych "zólwii". zwiastun zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie (przede wszystkim swietne animacje).
jestem strasznie ciekaw fabuly (jak narazie informacji zero), mam nadzieje, ze klimatem podejdzie troche pod filmowa jedynke a nie kiczowaty serial tv (nie kreskowka), w ktorym byla jeszcze ta "zolw laska" chyba Wenus miala na imie.

co do tego co napisal Majki, mi serial pokazywany na Jetix nie podchodzi, w przeciwnosci do starego serialu z tvp 2. ale to pewnie spowodowane jest tym, ze teraz mam 23 lata i kreskowki ostatnio w ogole mi sie nie podobaja :)
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   Vader206 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 16

Napisano 07 December 2006 - 16:45

Ja tam zawsze lubialem zólwie...te seriale z 2003 juz mniej ale i tak je ogladalem. Tez nie moge sie doczekac filmu...
user posted image

Cokolwiek staje nam na drodze...
Jakiekolwiek bitwy musimy stoczy? wewn?trz siebie, zawsze mamy wybór.
Mój przyjaciel, Harry, mnie tego nauczy?.
Wybra?, aby da? z siebie wszystko.
To wybory czyni? nas tym, kim jeste?my.
I zawsze mo?emy wybra? to, co jest w?a?ciwe.
0

Udostępnij ten temat:

• 3 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users