Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Ultimate Spider-Man - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 34 stron +
  • « Pierwsza
  • 32
  • 33
  • 34
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Ultimate Spider-Man

#661 Użytkownik nie jest zalogowany   Mrówka 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 211

Napisano 26 August 2010 - 15:24

Jeżeli chodzi o to musisz po prostu zeskoczyć z budynku na którym się zaczyna i przed drzwiami powinien być token. Jeżeli chodzi o Trask Tower to musisz polecieć na południe do tego najwyższego budynku i przed wejściem głównym powinnien znajdować się token.

Mapa
0

#662 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 28 August 2010 - 08:15

Mam pytanie - czy wyścig z Human Torchem (Johnny Storm) jest misją obowiązkową?
Z góry dziękuje i pozdrawiam!
0

#663 Użytkownik nie jest zalogowany   spider1170 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 613

Napisano 28 August 2010 - 09:35

Wydaje mi się ,że tak.
0

#664 Użytkownik nie jest zalogowany   Stig 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 11

Napisano 30 August 2010 - 11:05

Dzięki Mrówka , ale nie rozumiem jak to się zaczyna , przecie zaczyna się na domu parkera
0

#665 Użytkownik nie jest zalogowany   Mrówka 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 211

Napisano 31 August 2010 - 22:27

Tak właśnie myślałem, że można tego nie zrozumieć. Na domu Parker'a zaczyna się jak zapisze się będąc w Queens. Jak zapisze się na Manhattanie to zaczyna się na Daily Bugle. Mam nadzieje że wszystko jasne.
0

#666 Użytkownik nie jest zalogowany   Venom Dark Symbioth 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 1

Napisano 01 September 2010 - 15:16

:P
Chciałbym się dowiedzieć czy za pomocą tego programu do tekstur (lub czymś innym) da się je tak zamienić aby zamiast Venomem grać Carnage'm ?
Jeśli tak to jak można to zrobić ?
0

#667 Użytkownik nie jest zalogowany   superpająk 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 12

Napisano 26 September 2011 - 17:59

Grałem doszłem do gonitwy z elektro za chiny nie mogłem przejść ale teraz już nie mam a dowiedziałem się o savach SZKODA.Gra super walka z richo na początku zprawiała mi problem ale teraz jest prosta.A problem tkwi w tym że jak chce zainstalować to pisze że jakiśbłąd Cd czy DC nie pamiętam jak ktoś wie jak to naprawić prosze o pomoc
0

#668 Użytkownik nie jest zalogowany   Maximum Carnage 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 46

Napisano 08 July 2012 - 03:19

Gra jest super! Dla mnie druga najlepsza o Pajączku : ) Dlaczego druga? To proste... zagrałem w The Amazing Spider Man :D
0

#669 Użytkownik nie jest zalogowany   Maximum Carnage 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 46

Napisano 08 July 2012 - 03:30

Wyświetl postUżytkownik Venom Dark Symbioth dnia 01 September 2010 - 15:16 napisał

:P
Chciałbym się dowiedzieć czy za pomocą tego programu do tekstur (lub czymś innym) da się je tak zamienić aby zamiast Venomem grać Carnage'm ?
Jeśli tak to jak można to zrobić ?

Nie zmieni ci ona całego modelu postaci ; ) zmieni ci tylko jej wygląd nie zmniejszy jej, nie pomniejszy itp. I nie wiem czy są jakieś tekstury dla venoma ; ( wiem tylko, że jest tekstura carnage'a ale będziemy poruszać się spider- carnage'em (spider man'em w innej teksturze)
0

#670 Użytkownik nie jest zalogowany   Niesamowity Spider-Man 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 39

Napisano 23 December 2013 - 11:05

Ostatecznym Spider-Man toseria komiksowa superbohatera , który został opublikowany przez Marvel Comics od 2000 do 2009 roku. Seria jestzmodernizowany remake z długim Marvel Spider- Man działa komiksu franczyzy w ramach jego Ultimate Marvel nadrukiem . Ostatecznym Spider-Man istnieje obok innych zmienionych postaci Marvela w tytułach Ultimate Marvel tym Ostatecznych X-Men Ultimate Fantastic Four , a Ultimates .

Bohaterem Ultimate Spider-Man to Peter Parker ,nastoletni geniusz nauki , która mieszka w Queens w Nowym Jorku . On zostaje ugryziony przez pająka i zmienione genetycznie dziedziczy swoje uprawnienia , w tym zwiększoną wytrzymałość , zwinność i refleks . Kiedyuzbrojony złodziej , którego Peter miał okazję zatrzymać wcześniej, ale nie zabija wujka Bena , czuje się winny i poświęca swoje życie na walkę z przestępczością jako kostiumach mściciela Spidermana . Peter próbuje zrównoważyć szkołę, pracę, dziewczynę , jego życie rodzinne z owdowiałą ciotką maja , a jego działalność jako Spider-Man .

Ostatecznym Spider-Man pierwszy ukazał się drukiem w 2000 roku pod weteran Spider-Man artysta Mark Bagley i Brian Michael Bendis pisarza , który rozszerzył oryginalne pochodzenie 11 -stronicową historię do 180 stron , siedem emisji kampanii łuku . Ten duet kontynuował współpracę aż do wydania # 111, kiedy Mark Bagley opuścił książkę i został zastąpiony przez Stuart Immonen .

Bendis i Bagley jest na bieg Ostatecznego Spider-Man zestaw rekord najdłuższego ciągłego biegu na serii komiksów Marvel przez dwie osoby , na cześć uprzednio posiadanych przez Stana Lee i Jacka Kirby na Fantastic Four . Po emisji nr 133 ,seria została wznowiona , jednak napisany przez Briana Michael Bendis sztuki dostarczonych przez David Lafuente . To ponowne był krótkotrwały , jednak wznowienie tytuł Ostateczny Spider-Man z wydania 3 i zachowuje oryginalną numerację z 16 numerze (# 150 ) , choćpo raz kolejny odwołana seria z # 160 i wznowiona w Ostatecznych Comics Spider - człowiek , wyposażony w nowy bohater, Miles Morales i nowego artystę , Sara Pichelli . Bezpośrednia edycja Ostateczny Spidermana # 1 jestbardzo poszukiwane komiksu i uważany za jeden z najbardziej wartościowych komiksów nowoczesnego wieku .
0

Udostępnij ten temat:

• 34 stron +
  • « Pierwsza
  • 32
  • 33
  • 34
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users