Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Spider-Man Unlimited - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 5 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Spider-Man Unlimited 1999-2001

#21 Użytkownik nie jest zalogowany   saito 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 199

Napisano 01 January 2007 - 07:43

Najgorszy serial o pajaczku zawodzi w nim wszystko : fabula , projekty postaci , walki itp . Nic dziwnego ze zawieszono jego produkcje .
0

#22 Użytkownik nie jest zalogowany   _SetH_ 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 241
  • Interests:Koks, dziwki, dziwki, koks.

Napisano 03 January 2007 - 22:05

Zgodnosc z komiksem wcale nie byla potrzebna. Trzeba traktowac go raczej jako uniwersum alternatywne, a nie jako ekranizacje watku z glownej seri. Serial zaczyna sie w calkowicie zgodym z glownym nurtem czasie. Parker jest juz po slubie z MJ, tylko tyle wiadomo, nie ma zadnych przeklaman co do wczesniejszych wydazen bo nie sa wspominane (chociaz o ile dobrze pamietam orgin Venoma byl z SM:TAS, wiec mozna na tej podstawie uznac, ze jest to konynulacja tegoz wlasnie, dziejaca sie juz po podnalezieniu przez Madame Web Mery). Zaznaczam tez, ze TAS mial naprawde sporo przeklaman w stosunku do komiksu, chocby orgin Hobgoblina (a takze kolejnosc pojawiania sie w fabule Goblinow, gdzie Green Goblin byl kopia Hobgoblina), Symbiotu (a najbardziej zenujacy byl Carnage wysysajacy energie zyciowa z ludzi... heh.. Fox Kids uparl sie, ze nie chce przemocy, wiec mielismy takiego a nie innego Carnage i "ciotowatego" Punischera, do tego w blekitnej koszulce.)
Wspolpracujacy Venom z Carnage'm byl uzasadniony w fabule i to calkiem sensownie (symbioty przejely calkowicie kontrole nad nosicielami i podarzaly za wezwaniem "synoptyka" (tak to sie nazywalo w polskiej wersji na polsacie, oryginalnej nazwy nie pamietam)).
A design postaci to juz kwestia tylko i wylacznie gustu. Mnie na przyklad sie podobaly. Walki z kolei byly zdecydowanie lepsze niz w TAS, bo pajeczak przynajmniej naprawde sie bil, a nie tylko zawijal w pajeczyne i gadal.
Dołączona grafika
0

#23 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 03 January 2007 - 23:54

Oj bladzisz kolego bladzisz i to bardzo , moim zdaniem zgodnosc z komiksem byla potrzebna bo serial ogladalo by sie znacznie lepiej.Jak dla mnie historia w Unlimited jest zbyt alternatywna. TAS moze i byl przereklamowany ale to bardzo dobry serial i lepszy pod wieloma wzgledami od Unlimited. Dobrze ze Fox Kids uparl sie ze nie chce przemocy w serialu wkoncu mial on trafic do mlodszych widzów.Wspolpraca Venom z Carnage'm nie jest uzasadniona , gdyz jak wiemy oni nie dazyli sie sympatia nigdy. Gadanie Spidera w TAS bylo fajne , czasem mówil cos ciekawego i smiesznego , natomiast w Unlimited byl jakis taki dziwny.
0

#24 Użytkownik nie jest zalogowany   Paul 

• SCC Admin
  • PipPipPipPip
  • Postów 472

Napisano 04 January 2007 - 14:01

Zgodnosci serialu z komiskem to sprawa gustu. Przyklad: takie Smallville nie ma zbyt wielu powiazan z komiksem ale i tak ma wielu zwolenników (przeciwników rówiez). Z Unlimted jest analogicznie jednym przeszkadza niezgodnosci z komiskem i bardzo daleko posunieta alternatywnosci, a innymi nie. Nie mozna tez stwierdzic, ze serial zgodny z komiksowymi realiami oglada sie lepiej, to równiez jest sprawa calkowicie indywidualna. Pozatym napewno nie kazdy widz ogladajacy ten serial ma pojecie o komiksowych realiach Spider-man. Wlasnie dzieki takiej strukurze serialu osoby nie znajace sie zbytnio na Spiderze maja latwiej, moga to co sie dzieje bardziej poukladac w glowie. Mi osobiscie serial podobal sie srednio. Nic nadzwyczajnego ale mozna popatrzec ;)
"You're good... but me, I'm magic"
user posted image
user posted image
0

#25 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 04 January 2007 - 15:15

Moim zdaniem serial zgodny z komiksowymi realiami oglada sie lepiej , jesli oczywiscie zna sie komiks.Pozatym wlasnie ze Unlimted ma taka alternatywnosc , moze troche namieszac komus w glowie u kogos kto slabo zna Spidera itd
0

#26 Użytkownik nie jest zalogowany   _SetH_ 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 241
  • Interests:Koks, dziwki, dziwki, koks.

Napisano 04 January 2007 - 22:08

Nienawidzil to sie Brock i Casady, a symbiotom bylo to raczej obojetne. W Unlimited Wyraznie widac bylo (i bylo to tez, o ile dobrze pamietam, powiedziane wprost) ze kontrole sprawowaly tam symbioty, a nie nosiciele, ktorzy byli bezwolni (patrz 2 odcinek gdzie Venom chce polaczyc sie z Parkerem mowiac mniej wiecej cos takiego "Ty i ja bedziemy stanowili jednosc, tak powinno byc...", poza tym Venom Wspolpracowal juz z Carnage przy okazji Toxina, ze wzgledu na wlasne interesy, tutaj byl to raczej "zew natury" i Broc najpewniej nie mial nic do gadania.

Co do alternatywnosci, to TAS sporo mieszal i pozniej wyskakiwala (i wyskakuje do dzisiaj) na roznych forach banda dzieciakow co ogladali kilka odcinkow i klucila sie ze wszystkimi co czytali komiks, o wszystko co tylko bylo inaczej w kreskowce. W Unlimited nie ma zadnych przeklaman jak w TAS (poza Orginem Venoma, ktory jest wziety z TAS), Opowiada on historie ktora nie byla opisana w zadnym z zeszytow, jednoczesnie nie zmieniajac ani nie zaprzeczajac niczemu co tam bylo pokazane (wspolpraca Venoma i Carnage jest uzasadniona w fabule). Nalezy go traktowac podobnie jak wszystkie komiksy ktore siegaja do przeszlosci Spider-Mana.
Dołączona grafika
0

#27 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 04 January 2007 - 23:37

Wiesz moim zdanie miesza Unlimted przez swoja np alternatywnosc , no coz mnie malo ineteresuje banda jakis tam dzieciaków co sie kluci.Czy ja wiem czy niczemu nie zaprzecza tak naprawde , podobie zecz sie ma do traktowania tego serialu jak komiks. W sumie ciesze sie ze na podstawie Unlimted nie powstal np film
0

#28 Użytkownik nie jest zalogowany   Green 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 386
  • Interests:spider-man, kino, hip-hop, dziewczyny ;P

Napisano 05 January 2007 - 20:59

Ja osobiscie nie mam zdania na temat SM Unlimited, bo jeszcze nie ogladalem go nigdy :D. I tu pojawia sie ma proÄ˝ba, czy móglby mi ktos podac link, by mógl sciagnac odcinki tej serii? Bylbym bardzo wdzieczny
0

#29 Użytkownik nie jest zalogowany   mati 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 451

Napisano 14 March 2007 - 17:49

sciaganie jest be ale na yt znajdziesz
0

#30 Użytkownik nie jest zalogowany   michap 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 7

Napisano 04 April 2007 - 17:43

[/B][I] Czy ktos ma sciagniete wszystkie 13 odcinków tej sagi? B)
0

#31 Użytkownik nie jest zalogowany   mati 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 451

Napisano 04 April 2007 - 19:11

Gdyby byla na dvd od razu mialbym ripy. Niestety niema.
Ja nie toleruje tvrip i znaczka w rogu, dostalbym drgawek i padaczki wiec jeszcze jej nie ogladalem w ogóle.
0

#32 Użytkownik nie jest zalogowany   MAJKI 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 203

Napisano 05 April 2007 - 15:51

Niestety watpie abys sie doczekal, bo kreskoweczki ze spider-manem zadko spotyka ten zaszczyt ze zostaja wydane na dvd, wyjatkiem sa seriale z lat 60-tych i z roku 2003, bo nawet najpopulerniejszy serial czyli The Animated Series nigdy nie ukazal sie caly na dvd, jedynie poszczegolne odcinki...
0

#33 Użytkownik nie jest zalogowany   Pawcio 

• Weteran SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1169

Napisano 05 April 2007 - 16:38

Echhh wystarczy na YouTube wpisac tytul tej serii i tak powstaje Chocapic ;P

http://swiatoobserwator.blogspot.com/ -Zapraszam na Światoobserwatora.
0

#34 Użytkownik nie jest zalogowany   vader 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 27
  • Interests:Wszystko co zwi?zane z Marvelem, tak?e DC Comics, muzyka, no i Spidey ;)

Napisano 06 May 2007 - 09:24

Jak dla mnie to jest to najlepsza kreskówka z pajakiem, postacie maja fajny design a Spidey ma zarabisty strój.
0

#35 Użytkownik nie jest zalogowany   Robson 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 207

Napisano 25 May 2007 - 21:23

Nie zgadzam sie ze zdaniem, ze kreskówka byla glupia i kreska cienka. To najbardziej klimatyczna i spasna seria ze Spideyem (seria kreskówkowa, ofkors). Sam mam theme na komórce, a wstawke w ulubionych ( http://www.youtube.c...h?v=_zq5NarU8Cw ). Te lekko industrialne motywy muzyczne, wyrabisty klimat, spowodowany filmowym dubbingiem (jeden lektor a ang. lekko wyciszony, ciagle slyszalny). Kostium Spideya byl naprawde wyjechany i nie moge zniesc mysli, ze serii nie dokonczono przez...Pokemony (!!!!!!!!)
user posted image
You cant kill someone who is already dead...
0

#36 Użytkownik nie jest zalogowany   vader 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 27
  • Interests:Wszystko co zwi?zane z Marvelem, tak?e DC Comics, muzyka, no i Spidey ;)

Napisano 26 May 2007 - 06:06

Użytkownik Robson dnia May 25 2007, 10:23 PM napisał

wyrabisty klimat, spowodowany filmowym dubbingiem (jeden lektor a ang. lekko wyciszony, ciagle slyszalny). Kostium Spideya byl naprawde wyjechany i nie moge zniesc mysli, ze serii nie dokonczono przez...Pokemony (!!!!!!!!)

Wersja z lektorem byla fantastyczna ! Pamietam jak zawsze rano go ogladalem na Polsacie, i caly czas nie moglem sie powstrzymac od pytania, kiedy bedzie Venom, bo on najbardziej mi sie podobal z kreskówki, taki serial nie powinien miec tylko 13 odcinków ( glupie, porabane Pokemony !!! ). Z reszta nie tylko Spider Unlimited zostal niedokoncony i mial 13 odcinków, tak samo bylo z Silver Surfer TAS z 1998 roku (http://www.youtube.c...S&search=Search)
i Avengers z 1999 roku (http://marvel.toonzo...avengersunited/).

A wracajac do Spider-Man Unlimited, jakie postacie przypadly wam do gustu lub zainteresowaly itp... Mnie poza Spiderem i symbiotami podobal sie Git ( czlowiek-mumia ) szczególnie fajny byl odcinek Deadly Choices, który zostal mu poswiecony ( wiecej info tutaj http://marvel.toonzo...pideyunlimited/ )

Unlimited mialo najlepszy klimat !
0

#37 Użytkownik nie jest zalogowany   Zbyszek 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 27

Napisano 26 May 2007 - 09:07

Kreskówka byla fajna chociaz róznila sie od tego klasycznego Spideya :D
Dla przyjació? Zbig.
MUMIO RZ?DZI!!!

user posted image
user posted image
0

#38 Użytkownik nie jest zalogowany   Wookie 

• The Dark Jedi Knight
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 1191

Napisano 31 May 2007 - 18:38

Mnie tak srednio sie podobala. Chyba po TASie jednak najlepsza, ale uwazam, ze miala slaba animacje (sam rysunek moze byc). Strój bylby lepszy bez tej calej pelerynki i nie bardzo podoba mi sie wyglad Venoma i Carnage (w dodatku wspólpracuja). Fabula obleci chociaz uwazam, ze pierwszy odcinek byl za bardzo skrócony.

0

#39 Użytkownik nie jest zalogowany   Raziel 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 46
  • Interests:Spider-Man, X-Men, Legacy Of Kain, Aliens, Predator, komputery, programowanie(beginner :) muzyka rock i metal

Napisano 16 July 2007 - 14:50

Moja druga ulubiona kreskówka zaraz po TAS. Podoba mi sie zwlaszcza design kostiumu. Za to Carnage wygladal... <_< nie najlepiej. Powinni tez wytlumaczyc nowe zdolnosci symbiontów, nigdy wczesniej nie potrafili tak bardzo zmieniac ksztaltów (co sam Spidey zauwazyl w pierwszym odcinku).

A tym &*%^&##@ pokemonom powinno sie oberwac :angry: np. cos w rodzaju "Pokemon - The Last Stand"- Carnage opanowuje pikachu i robi to co lubi najbardziej :D

user posted image
0

#40 Użytkownik nie jest zalogowany   Kuba S 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 149

Napisano 24 November 2007 - 07:16

Ja nigdy nie przepadalem za ta seria Spidey'a.Nie podobal mi sie kostium i wogóle...Tak jak napisal "Raziel",symbioty wygladaly o wiele gorzej niz w TASIE i mogly tak szybko zmieniac ksztalty! Jednak dla tych co lubia ogladac Spider'a Unlimited wszystkie odcinki sa na yooutub'e :D
0

Udostępnij ten temat:

• 5 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users