Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Spider-Man Unlimited - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 5 stron +
  • « Pierwsza
  • 3
  • 4
  • 5
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Spider-Man Unlimited 1999-2001

#81 Użytkownik nie jest zalogowany   spider1170 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 613

Napisano 15 July 2009 - 17:55

Uważam także ,że to świetny serial.Miał swój własny ,wyjątkowy klimat.Podobał mi się także strój spideya.Nie rozumiem tych ,którzy uważają ten serial za głupi.Jest trochę odmienny i jest to całkowita alternatywa.Ale to te czynniki sprawiają ,że serial jest na prawdę wyjątkowy.Naprawdę bardzo żałuję ,że nie zrobiono kontynuacji.
0

#82 Użytkownik nie jest zalogowany   saito 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 199

Napisano 16 July 2009 - 06:24

Ten serial to marna podróba Batman Beyond.
0

#83 Użytkownik nie jest zalogowany   spider1170 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 613

Napisano 16 July 2009 - 21:40

Cytat

Ten serial to marna podróba Batman Beyond.

:D eeeee...?Spider-man podróbą batmana?Rozumiem ,że to aletrnatywne wersje herosów ale to konkurencja.Nie zżynają z siebie.Moim zdaniem ten serial jest lepszy od batmana.
0

#84 Użytkownik nie jest zalogowany   saito 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 199

Napisano 18 July 2009 - 14:05

BB był zrealizowany wcześniej. w SM:Unlimieted pojawiają motywy z tego serialu np kamuflaż termooptyczny i ogólna wizja świata . Scenariusze i walki są słabe w tej wersji Spidera. Lepiej ponownie obejrzeć Spectaculara.
0

#85 Użytkownik nie jest zalogowany   Joe 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 195
  • Interests:Komiksy, Kino, Literatura.

Napisano 18 July 2009 - 14:58

Jednak Spider-Man Unlimited to nasz Peter tylko w innym wymiarze. A Batman Beyond to przyszłość a nie inny wymiar, i Wayne'a zastępuje młody Terry. Lekkie zbieżności mogą być co najwyżej wizualne.
"Oh, I am afraid that the deflector shield will be quite operational when your friends arrive."

0

#86 Użytkownik nie jest zalogowany   saito 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 199

Napisano 19 July 2009 - 15:43

Polska lokalizacja była jeszcze gorsza od serialu . Zatrudnili 3 lektorów którzy udawali dubibng.
0

#87 Użytkownik nie jest zalogowany   Symbioth 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 248

Napisano 18 August 2009 - 08:35

Kiedyś byłem rozczarowany tym serialem, teraz widzę ją jako ciekawą alternatywę :)
Odskocznie od klasyki, chociaż wolę zdecydowanie Amazing SM ;)
0

#88 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 05 April 2010 - 19:35

W temacie tym już zabrałem głos, z perspektywy czasu dodam jeszcze że jedyne co na uwagę zasługuje to muzyka. Zarówno ta w odcinkach jak i ta rozpoczynająca każdy odcinek. Przyznam że jeśli komuś znudził się klasyczny Main Theme z TAS lub starych kreskówek będzie zadowolony, niestety nic innego poza tym na plus zaliczyć nie mogę. A szkoda bo potencjał Spider-Man Unlimited miał, ale wyszło jak wyszło...
0

#89 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 20 November 2010 - 20:11

Nie rozumiem tych słów krytytki wobec serialu "Spider-Man Unlimited". Serial jest po prostu świetny, to pokazanie czegoś nowego we wtedy banalnych i zatęchłym animowanym uniwersum Spider-Mana. Nie wiem jak wy, ale ja znudzony TASem, chętnie oglądałem tak innowacyjną wizję Spider-Mana. Masa nowych przeciwników i otoczenie, świetna muzyka i klimat... ta produkcja ma tyle walorów że nie potrafię zrozumieć okrzyków niezadowolenia. Spider-Man Unlimited to świetna kreskówka, szybka, luźna, i interesująca. Genialna zabawa w przerwach między odnajdywaniem się w obecnych komiksach i gadaniem o filmie dla każdego fana Spider-Mana! :spider_lol:
0

#90 Użytkownik nie jest zalogowany   venom1910 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 3

Napisano 11 December 2010 - 10:37

Hejka jestem tu zupełnie nowy :) :) ale nie oznacza to że jestem jakimś nowicjuszem jeżeli chodzi o naszego Spiderka.Wręcz przeciwnie jestem wielkim fanem i uwielbiam tę serię oraz wszystkie historie związane z postacią.Ale dość już o mnie chodzi mi o serial Spider Man Unlimited napisałem do redakcji Polastu{kreskówka ta była ta emitowana] i gdyby nie udało mi się ich przekonać to czy byśmy stowrzyli jakąś akcję na facebooku.Bo ludzią udało się przegłosować Kevina a myślę że fanow pajączka jest nie mniej niż tych Culkina.Mam pytanie kto się podpisuję pod akcją na facebooku???
0

#91 Użytkownik nie jest zalogowany   Mesogog 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 231

Napisano 11 December 2010 - 18:22

Eee, każdy może sobie przecież obejrzeć cały serial na Youtube lub gdzie indziej w necie. Co to za przyjemność oglądać serial z tandetnie przetłumaczonymi ksywkami (Toksyna zamiast Venom i Rzeźnik zamiast Carnage) i paskudnym polsatowskim pseudo - dubbingiem?
0

#92 Użytkownik nie jest zalogowany   venom1910 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 3

Napisano 18 December 2010 - 17:44

Niestey nie udało mi się przekonać Polsatu :) :rolleyes: do ponownej emisji tego serialu a tutaj ich oficjalna odpowiedź:
Witamy,

Emisje seriali na antenie Telewizji Polsat są uzależnione od licencji na te produkcje, które jednak pozostają tajemnicą handlową firmy i dlatego nie możemy udzielić jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy będziemy emitować proponowany przez Pana serial animowany.
Na dzień dzisiejszy nie jest on uwzględniony w naszych najbliższych planach emisyjnych.

Do Działu Kontaktów z Widzami trafia dużo listów z ciekawymi propozycjami programowymi i chcąc pomóc naszym widzom, przekazujemy wszystkie Państwa głosy do Działu Handlowego i Działu Planowania Programowego.
Zachęcamy do śledzenia naszej ramówki w prasie telewizyjnej, gdzie odpowiednio wcześniej przekazujemy nasze propozycje programowe.

Pozdrawiamy
Dział kontaktów z widzami
0

#93 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 18 December 2010 - 18:05

Mimo wszystko venom1910 jestem pod wrażeniem i naprawdę cieszę się że jest ktoś z takim zapałem. Masz ode mnie przysłowiowy szacun chłopie, miło że w erze internetu i pirackich praktyk ktoś ma ochotę na telewizyjne seanse :). Myślę że jednak celniejszymi posunięciami byłoby uderzenie w stacje dla dzieci. Może by tak "Disney XD"? jako stary Jetix/Fox Kids ma chyba prawa do "SMU".
0

#94 Użytkownik nie jest zalogowany   venom1910 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 3

Napisano 18 December 2010 - 18:17

Ok z chęcią napiszę do stacji Disney XD :rolleyes: :rolleyes: tylko że nie mogłem znaleźć ich e maila może ktoś z forum mi go podrzuci.
Ps Przez parę dni prowadziłem akcje na facebooku dotyczącą Spider Mana Unlimited ale nie zyskałem poparcia zbyt wielkiego <_< <_< .
0

Udostępnij ten temat:

• 5 stron +
  • « Pierwsza
  • 3
  • 4
  • 5
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users