Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Poradnik - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 23 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Poradnik Pomoc w grach o Spider-Manie

#21 Użytkownik nie jest zalogowany   Micromic 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 50

Napisano 08 October 2005 - 20:50

Niestety :D , nie moge dogonic electro gdy jestem venomem - tu save przed ta misja save , jak ktos by przeszedl te misje, to prosilbym o save zaraz po niej na [email protected]
0

#22 Użytkownik nie jest zalogowany   Ares_Real 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1092

Napisano 09 October 2005 - 10:31

Użytkownik Micromic dnia Oct 8 2005, 21:50 napisał

Niestety :D , nie moge dogonic electro gdy jestem venomem - tu save przed ta misja save , jak ktos by przeszedl te misje, to prosilbym o save zaraz po niej na [email protected]

Niestety zaraz po tej misji jest walka z Electro , wiec jedyny sejw który moze ktos ci wyslac to sejw po tej walce , jednej z najlepszych w grze.......A wiec jako ze w obliczu takich argumentów pewnie bedziesz ta misje chcial przejsc dam ci kilka rad:
Gdy Electro mówi cos w stylu "Going Up!" skacz odrazu na najblizszy budynek i potem odrazu gon za electro. A jak mówi co w stylu "Ground Floor" to odrazu nie wazne gdzie jestes skaczesz na dól. PrzejdÄ˝ jeszcze ta misje z 20 razy na bank dojdziesz do konca.
0

#23 Użytkownik nie jest zalogowany   Micromic 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 50

Napisano 09 October 2005 - 22:23

Juz przeszedszlem, nawet trudno sie walczylo z electro, podpowiem ze Venom moze uzupelniac energie w walce z electro gdy wysysa ja z ludzi. Doszedszlem juz do tego zielonego potwora rzucajacego kulami ognia, chyba byl to osborne, nie znam sie za bardzo na ultimate.
0

#24 Użytkownik nie jest zalogowany   QbaS 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1150

Napisano 14 October 2005 - 08:32

A ja tej cholernej walki nie moge przejsc... Tam jest tyle tych reklam, ze ja nie wiem które mam rozwalac, a jak juz to robie to ten debil zabija wtedy Spidey'a!!! Co robic???!!!
"Capoeira jest dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Jedynymi, którzy nie powinni się jej uczyć są ci, którzy nie chcą." - Mestre Pastinha
0

#25 Użytkownik nie jest zalogowany   Ares_Real 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1092

Napisano 14 October 2005 - 09:56

Użytkownik QbaS dnia Oct 14 2005, 09:32 napisał

A ja tej cholernej walki nie moge przejsc... Tam jest tyle tych reklam, ze ja nie wiem które mam rozwalac, a jak juz to robie to ten debil zabija wtedy Spidey'a!!! Co robic???!!!

Rozwal reklamy (kino , rakieta i te dwie wielkie i inne co swieca) a gdy zobaczysz ze electro rozwala Spideya rzuc w niego samochodem i dalej rozwalaj. Gdy rozwalisz wszystkie reklamy rzuc w electra samochodem i nawalaj z macek.
0

#26 Użytkownik nie jest zalogowany   QbaS 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1150

Napisano 19 October 2005 - 15:30

Koniec.... Ja tego nigdy nie przejde ;( Dajcie tu kody do tej gry bo jak szukalem w necie to gówno znalazlo, a na SMO jak klikam na "Kody" do tej gry to sie wlaczaja news'y!
"Capoeira jest dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Jedynymi, którzy nie powinni się jej uczyć są ci, którzy nie chcą." - Mestre Pastinha
0

#27 Użytkownik nie jest zalogowany   Ares_Real 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1092

Napisano 19 October 2005 - 16:54

Użytkownik QbaS dnia Oct 19 2005, 16:30 napisał

Koniec.... Ja tego nigdy nie przejde ;( Dajcie tu kody do tej gry bo jak szukalem w necie to gówno znalazlo, a na SMO jak klikam na "Kody" do tej gry to sie wlaczaja news'y!

Napisalem w komentach do USM.......THERES NO SUCH THING LIKE "KODY DO USM"!!!! (po polsku : nie ma kodów do USM , przejdÄ˝ se sam , nie umiesz? odpal Maluch Racera albo inne gówno).
0

#28 Użytkownik nie jest zalogowany   jaruto 

• HataKe KaKashi
  • PipPipPip
  • Postów 133

Napisano 19 October 2005 - 17:47

Jak juz ktos nie moze przejsc danego etapu to nic trudnego sciagnac trainer do USM jak nie ma kodow (ja osobiscie nie korzystalem z niego bo gra nie jest wcale taka trudna) jest w nim nieskonczone zycie i cos jeszcze... link:

http://www.megagames...l/t916730_0.htm
0

#29 Użytkownik nie jest zalogowany   piotrekbramkarz 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 3

Napisano 26 October 2005 - 13:40

mam pytanie jak przesc tego zielonego stwora co rzuca kulami jaki jest na niego sposób zeby go pokonac . wiem ze trzeba go nawalac wtedy kiedy juz sie nie pali ale on szybciej mnie rozwala niz ja jego odpp [B]
0

#30 Użytkownik nie jest zalogowany   Ares_Real 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1092

Napisano 26 October 2005 - 15:59

Jak przestaje sie palic to albo ukrywaj sie za samochodem (wali w nie kulami i ono dopiero póÄ˝niej wybucha) , a gdy zacznie sie "ladowac" i gdy zacznie puszczac te 2 fireballe szybko do niego doswinguj. On w ciebie nie trafi i masz kilka sekund na nawalanie jego. Gdy wrzuci Spideya do budynku masz poczekac az strzeli fireballa (masz byc gdzies na oko 10 metrów od niego) , gdy nie trafi i zaczyna sie szykowac do skoku zacznij Web Zipowac po suficie. Nie Bedzie mógl na ciebie naskoczyc , a gdy zobaczysz biale swiatlo (jak flesh z aparatu) szybko skacz na dól i nawalaj jego. Zycze powodzenia.
0

#31 Użytkownik nie jest zalogowany   QbaS 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1150

Napisano 27 October 2005 - 17:31

No, wreszcie stalo sie to na co czekalem... PRZESZEDLEM TË? MISJE!!! (Ale jestem happy B) )
0

#32 Użytkownik nie jest zalogowany   spiderM 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 1

Napisano 27 October 2005 - 19:00

No to jeszcze raz. B) Witam serdecznie wszystkich uzytkowników forum. Ostatnio wgralem sobie wyzej wymieniona gre i po pewny czasie zaczely sie problemy. Po pierwsze postac Spidermana "zacina sie", czyli przestaje wciskac jakis klawisz, np. ruchu, a on nadal idzie do przodu! Szczególnie bylo to meczace w trakcie pierwszej walki powietrznej, ale jakos sobie poradzilem. Teraz mam problem ze zbiornikiem na wode, ktory niszczy Sep. Kiedy do niego podchodze Spiderman nie chce sie ruszyc! Próbowalem podchodzic do niego z roznych stron, ale to nic nie dawalo. Podkresle, ze mam karte graficzna GF 6200 i wgralem patcha z tej strony. Jesli ktos wie, jak poradzic sobie z tym problemem, to bardzo prosze o podanie jego rozwiazania.
0

#33 Użytkownik nie jest zalogowany   piotrekbramkarz 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 3

Napisano 27 October 2005 - 19:22

ale w tym budynku do mam chodzic po suficie(Q) czy sie na linach lapac(H) . bo jak sie lapalem liniami(H) do mnie trofial tymi kulami pomocy
0

#34 Użytkownik nie jest zalogowany   Ares_Real 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1092

Napisano 28 October 2005 - 07:36

Jak strzela kulami to masz skakac normalnie skakac. Jak on zaczyna skakac to masz dopiero "linami" sie przemieszczac.
BTW naucz sie pisac.
0

#35 Użytkownik nie jest zalogowany   piotrekbramkarz 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 3

Napisano 28 October 2005 - 21:04

DZIEKI DZIEKI DZIEKI ARES . PRZSESZLEM, TEGO ZILONEGO STWORA DZIEKI TOBIE ( A JUZ MIALEM SKASOWAC TA GRE BO NIE MOGLEM PRZEJSC) A POZNIEJ POSZLO MI JAK PO MASLE I PRZESZLEM CALO GRE!!! WIELIKI DZIEKI DLA ARESA JEST NAJLEPSZYM CZLOWIEKEM PAJAKEM!! NARAZIE CZEKAM NA NASTEPNO CZESC CZLOWIEKA PAJAKA!! NARA
0

#36 Użytkownik nie jest zalogowany   Banner 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 3

Napisano 13 December 2005 - 21:18

niedawno zdobylem gre spiderman z 2001 roku i zacialem sie na misji pogon za venomem . dochodze do takiego bydunku nieskonczonego i trzy razy do niego podchodze i za trzecim razem on wybija szybe w innym budynku i tam wskakuje i jest filmik spidey za nim , i gdy juz maja wychdozic venom normalnie rpzelatuje akle ja spadam nie wiem co robic :D
0

#37 Użytkownik nie jest zalogowany   QbaS 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1150

Napisano 14 December 2005 - 17:59

Tak... To niejeden blad w tej grze, gdy ja w to gralem tez to mialem. Prpozycja ode mnie: Wlacz cala misje od poczatku, jesli nie skutkuje wlacz jeszcze wczesniejsza misje. POWODZENIA :D
0

#38 Użytkownik nie jest zalogowany   paj±czek 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 35

Napisano 26 December 2005 - 12:43

Pomózci mi!!!Mam misje z Rhino.On podnosi ogromny dystrybutor i chce nim z/rz ucic. ja na niego skacze, nawalam. On wtedy to upuszcza i mnie gania a ja nie wiem co dalej zrobic!!pomocy!!
wow!Hi stole guys pizza!
0

#39 Użytkownik nie jest zalogowany   Draco 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 45

Napisano 26 December 2005 - 16:05

Gdy Rhino zacznie cie gonic biegnij w strone rozlanego cementu (takie duze szare pole). Uwazaj, bo jesli bedziesz biegl normalna predkoscia (bez postojów) Rhino odpusci i wróci do cysterny. A wiec odbiegaj z kilkoma postojami aby mógl cie dopedzic. Gdy juz upewnisz sie, ze Rhino stoi razem z toba na cementowym polu daj mu podjesc. Pajeczy zmysl sie wlaczy, poniewaz Rhino bedzie próbowal dobic cie do ziemi ( zapoda haka w dól)- wtedy odskakujesz. Mokry cement wsysa mu mechaniczna lape, ty podchodzisz do dÄ˝wigu, naciskasz F, Spidey wali go kula i przechodzisz do nastepnej czesci walki.
0

#40 Użytkownik nie jest zalogowany   paj±czek 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 35

Napisano 26 December 2005 - 18:06

uffff!dzieki za pomoc.Nareszcie moge przejsc dalej!!Lecz mam jescze jeden problem.Mam Radeona 9800 SE, 768 RAM, Athlon 1700 i mi sie przycina. Nie weim czemu.Czy sa moze jakies patche albo cos w tym stylu?
wow!Hi stole guys pizza!
0

Udostępnij ten temat:

• 23 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

4 User(s) are reading this topic