Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Spider-Man - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 7 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Spider-Man Opinie na temat pierwszej czesci

#21 Użytkownik nie jest zalogowany   samruby - Poland 

• Wizytator
  • PipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 13

Napisano 18 October 2005 - 20:10

Jackson... chodzilo mi tylko o to, ze przez to, ze jest to film familijny, nie pozwala na umieszczenie w scenariuszu np. Carnage czy Venoma... ja wolalbym sie troszke bardziej na tym filmie "emocjonowac" a nie ogladac go jak jakas ciepla kluche. Co do Twojej wypowiedzi Ares to nie wydaje mi sie by plastikowy kostium GG byl na miare naszych czasów czy jakichkolwiek czasów.Nie jest za grosz praktyczny (chyba taka idea przyswieca czlowiekowi do tworzenia czegos nowego, lepszego) a i w dodatku to wyglada smieszniej niz halloween'owe ciuszki... poza tym moda z lat 60-tych pewnie jeszcze nie raz powróci! acha i Ä˝le sie kojarzy (PR) :angry:
user posted image
0

#22 Użytkownik nie jest zalogowany   Jackson 

• Lokalny Gunganin
  • PipPipPipPip
  • Postów 410

Napisano 19 October 2005 - 14:12

Użytkownik samruby - Poland dnia Oct 18 2005, 23:10 napisał

Jackson... chodzilo mi tylko o to, ze przez to, ze jest to film familijny, nie pozwala na umieszczenie w scenariuszu np. Carnage czy Venoma...

Zaraz... Przeciez w trojce ma byc Venom... A nawet jesli mialby byc Venom, to nie znaczy, ze zeby byl to dobry film musza latac w powietrzu wnetrznosci.
user posted image
Weso?y ?wir
0

#23 Użytkownik nie jest zalogowany   samruby - Poland 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 13

Napisano 19 October 2005 - 22:29

eh wnetrznosci - nie koniecznie... ale ma byc walka... a nie jakies lizanie sie po f***ach :)
ps. Jedynka miala to do siebie, ze najbardziej efektowna scena z filmu zostala wycieta. Mam nadzieje ze "trójka" bedzie duzo lepsza. Aha.. . powinniscie zamiescic ta scene na swojej stronie jako download do pobrania. Pozdrawiam!
user posted image
0

#24 Użytkownik nie jest zalogowany   Jackson 

• Lokalny Gunganin
  • PipPipPipPip
  • Postów 410

Napisano 20 October 2005 - 16:44

Jakie lizanie? Walki, zwlaszcza w dwojce sa zrobione bardzo dobrze. Pomijajac uzycie w zbyt wielu miejscach "komputerowego kaskadera" sztucznosci nie ma, wszystkei ruchy sa odpowiednio przygotowane i nie wiem co ci w tych walkach przeszkadza.
user posted image
Weso?y ?wir
0

#25 Użytkownik nie jest zalogowany   Crov 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 501

Napisano 20 October 2005 - 18:41

Ponadto zadnych gay akcji one-on-one z lizaniem nie widzialem.

Wycieta scena? Jaka? Chodzi Ci o walke z Goblinem na WTC?
0

#26 Użytkownik nie jest zalogowany   samruby - Poland 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 13

Napisano 20 October 2005 - 20:29

dobra... moze dzieli nas zbyt duza róznica wieku dlatego nie mozemy sie dogadac... a co do sceny to chodzi mi o ta w której helikopter wpada w pajecza siec rozciagnieta pomiedzy dwiema bliÄ˝niaczymi wiezami WTC.
user posted image
0

#27 Użytkownik nie jest zalogowany   BleJd 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 108
  • Interests:Glownie komputery i wszystko co z nimi zwiazane :P

Napisano 20 October 2005 - 21:45

Pamietam, ze motyw z helikopterem byl w pierwszym zwiastuie SM i mysle, ze bylo to robione raczej pod katem samego trailera niz filmu, bo ta scena wygladala niezbyt dobrze.

Crov
Bylo co z GG na WTC? Jesli tak to czy ta scena byla np. dodawana do DVD albo cos? Bo wypadalo by obejzec.
0

#28 Użytkownik nie jest zalogowany   robin09 

• Boy Wonder
  • PipPipPip
  • Postów 41
  • Interests:Komix <DC i The Titans, Spider-Man>, Pi?ka No?na <Real Madryt>, Hokej Na Lodzie <NHL i Anaheim Mighty Ducks>, moja Anusia ;) :*

Napisano 20 October 2005 - 22:23

Użytkownik BleJd dnia Oct 20 2005, 22:45 napisał

Pamietam, ze motyw z helikopterem byl w pierwszym zwiastuie SM i mysle, ze bylo to robione raczej pod katem samego trailera niz filmu, bo ta scena wygladala niezbyt dobrze.

Sceny z WTC byly zrobione tylko i wylacznie na potrzebe teaseru "Spider-Mana", który jak wiemy, wycofano.
"The Titans are Nightwing's territory." - Robin

"Thank Rhea... No... Thank God.. For Nightwing!" - Donna Troy

"It wasn't supposed to be personal... But it is... And I'm out!" - Nightwing

WIELKIE FUCK YOU, panie WINCK!
0

#29 Użytkownik nie jest zalogowany   Crov 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 501

Napisano 21 October 2005 - 01:42

Użytkownik BleJd dnia Oct 20 2005, 22:45 napisał

Crov
Bylo co z GG na WTC? Jesli tak to czy ta scena byla np. dodawana do DVD albo cos? Bo wypadalo by obejzec.

Sceny jako takiej nie pokazali nigdzie ale oryginalnie scena walki na WTC miala byc w filmie, po 11/9 wywalili wszystko zwiazane z WTC...

BTW, Samruby - ile masz lat? (bo jestem ciekaw jaka jest roznica wieku miedzy Toba a Jacksonem)
0

#30 Użytkownik nie jest zalogowany   Jackson 

• Lokalny Gunganin
  • PipPipPipPip
  • Postów 410

Napisano 21 October 2005 - 14:08

Użytkownik samruby - Poland dnia Oct 20 2005, 23:29 napisał

dobra... moze dzieli nas zbyt duza róznica wieku dlatego nie mozemy sie dogadac... a co do sceny to chodzi mi o ta w której helikopter wpada w pajecza siec rozciagnieta pomiedzy dwiema bliÄ˝niaczymi wiezami WTC.

Faktycznie, wydajesz sie byc troche mlody jeszcze.

A scena z wiezami zostala zrobiona do trailera, a nawet jesli wierze sie pojawic mialy w filmie to ich usuniecie bylo calkowicie uzasadnione. Swoja droga nie wiem jakby to zwiekszylo brutalnosc filmu :)
user posted image
Weso?y ?wir
0

#31 Użytkownik nie jest zalogowany   samruby - Poland 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 13

Napisano 22 October 2005 - 01:44

lat mam 28 wiec ... ekhm... wiec Jackson zostales ogrodnikiem bo najwiecej przesadzasz... moze jak Bóg pozwoli doczekasz mojego wieku i spojrzysz na ta sprawe zupenie inaczej niz jako nastoletni chlopak. Ja wychowalem sie na SM. Malo który obecny fan pamieta 1 numer SM wydany w Polsce... co wiecej pierwszym ogladanym przeze mnie numerem byl "Force Of Arms" SM z roku 88 ( wersja USA) kiedy Ty na chleb mówiles "beb" wiec nie mów mi, ze jestem niedojrzaly skoro mam swoje zdanie na dany czy inny temat.
user posted image
0

#32 Użytkownik nie jest zalogowany   Crov 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 501

Napisano 22 October 2005 - 10:23

No cóz, 10 lat róznicy. Fakt, ale nie mów tak jakbys konczyl 60-tke :)
Swoja droga watpie, zeby Jackson spojrzal na ten film zupelnie inaczej.

IMO filmy ze Spider-manem pasuja do ekranizacji pajaka ale z lat 60-70.
0

#33 Użytkownik nie jest zalogowany   Jackson 

• Lokalny Gunganin
  • PipPipPipPip
  • Postów 410

Napisano 22 October 2005 - 10:32

Użytkownik samruby - Poland dnia Oct 22 2005, 04:44 napisał

lat mam 28 wiec ... ekhm... wiec Jackson zostales ogrodnikiem bo najwiecej przesadzasz... moze jak Bóg pozwoli doczekasz mojego wieku i spojrzysz na ta sprawe zupenie inaczej niz jako nastoletni chlopak.

Faktycznie, Rubus widze te Twoje promienie dojrzalosci, ktorymi tak nas oswiecasz. Jako dojrzaly osobnik domagasz sie burtalnosci zamiast fabuly, okladania sie po pyskach zamiast problemow bohatera... No, wyglaa na to, ze ja dojrzaly bylem w podstawowce a na stare lata zdziecinnialem :)

bez urazy oczywiscie
user posted image
Weso?y ?wir
0

#34 Użytkownik nie jest zalogowany   samruby - Poland 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 13

Napisano 22 October 2005 - 20:10

Jako osobnik "dojrzaly" domagam sie od tych ludzi pelnego profesionalizmu, którzy robia jakas produkcje o SM nie koniecznie filmowe, którzy za te produkcje biora ogromne pieniadze, ale efekt wychodzi raczej sredni. Ja jako wierny fan czekalem na ten film nascie lat i po prostu w moim odczuciu mógl zostac zrobiony znacznie lepiej, i nie chodzi mi tu o efekty specjalne. Spider- man odniósl wielki sukces finansowy ale nie jestem przekonany bynajmniej, ze jest to sukces filmu, jako osobnej produkcji, bardziej sklonilbym sie w strone wyrobionej juz marki jaka niewatpliwie jest SM.
user posted image
0

#35 Użytkownik nie jest zalogowany   Jackson 

• Lokalny Gunganin
  • PipPipPipPip
  • Postów 410

Napisano 23 October 2005 - 09:04

Użytkownik samruby - Poland dnia Oct 22 2005, 23:10 napisał

Jako osobnik "dojrzaly" domagam sie od tych ludzi pelnego profesionalizmu, którzy robia jakas produkcje o SM nie koniecznie filmowe, którzy za te produkcje biora ogromne pieniadze, ale efekt wychodzi raczej sredni. Ja jako wierny fan czekalem na ten film nascie lat i po prostu w moim odczuciu mógl zostac zrobiony znacznie lepiej, i nie chodzi mi tu o efekty specjalne. Spider- man odniósl wielki sukces finansowy ale nie jestem przekonany bynajmniej, ze jest to sukces filmu, jako osobnej produkcji, bardziej sklonilbym sie w strone wyrobionej juz marki jaka niewatpliwie jest SM.

Pytam wiec jeszcze raz, dojrzaly odbiorco - jaki film bys chcial obejrzec? Badz co badz, wyzej pisales o malej ilosci przemocy.
Oczywiscie, ze sukces filmu nie byl zasluga li tylko wysokiej jakosci samego filmu, ale tez tytulu. To chyba logiczne, ze gdy kupuje sie licencje na chwytliwy tytul, to po to by dzieki niemu zarobic.

I jeszcze jedno - w przypadku Batmana, jak nalezy krecic filmy o tej postaci pokazal "TAS" z genialna "Mask of The Phantasm", jak powinien wygladac film o Supermanie pokazal film Donnera, w przypadku Spideya dobej ekranizacji dotad poprostu nie bylo, takze nie ma do czego porownywac,chyba, ze masz na uwadze serial z lat 70. Tez bym wolal zeby zekranizowali np run Starczynskiego, ale biorac po uwage inne ekranizacje amerykanskich komiksow dobrze, ze dostalismy chociaz tyle
user posted image
Weso?y ?wir
0

#36 Użytkownik nie jest zalogowany   samruby - Poland 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 13

Napisano 25 October 2005 - 00:43

Wiesz... to jest tak gdy spotykasz piekna na pierwszy rzut oka dziewczyne. Patrzysz no niby ladna i nic jej nie brakuje. Ale gdy poswiecisz jej troche czasu i zaglebiasz sie w jej poznanie po pewnym czasie stwierdzasz, ze brakuje jej tego "czegos" co sprawiloby bys mógl sie w niej zakochac i ogladac ja codziennie. Po prostu mówisz sobie to nie to. To samo ja czulem gdy obejrzalem SM, niby ladne wszystko... niby nic nie brakuje, a jednak traktuje ten film ( na nieszczescie) jak kazdy inny film, choc chcialbym do niego wracac i ogladac go "codziennie" to jakos nie mam ochoty. Tak wiec mysle Jackson, ze teraz juz za póÄ˝no na rowazania co ja bym chcial... moze mam za duze wymagania? hmm zone jakos udalo mi sie znaleÄ˝c. :D
user posted image
0

#37 Użytkownik nie jest zalogowany   Jackson 

• Lokalny Gunganin
  • PipPipPipPip
  • Postów 410

Napisano 25 October 2005 - 07:36

Użytkownik samruby - Poland dnia Oct 25 2005, 03:43 napisał

Wiesz... to jest tak gdy spotykasz piekna na pierwszy rzut oka dziewczyne. Patrzysz no niby ladna i nic jej nie brakuje. Ale gdy poswiecisz jej troche czasu i zaglebiasz sie w jej poznanie po pewnym czasie stwierdzasz, ze brakuje jej tego "czegos" co sprawiloby bys mógl sie w niej zakochac i ogladac ja codziennie.

Pieniedzy? :D

No coz, to raczej konczy dyskusje.
user posted image
Weso?y ?wir
0

#38 Użytkownik nie jest zalogowany   Akasha 

• Roux
  • PipPip
  • Postów 18
  • Interests:wampiry, filmy, muzyka, jazda konna,, ksi±zki

Napisano 18 November 2005 - 16:53

Film jest rzeczywiscie swietny [sorry, bo moze sie powtórze,ale nie chcialo mi sie czytac wszystkich postów :) ] , naprawde moge go ogladac 100 razy dziennie, no ,ale.....
Wkurzyl mnie kompletne dno w dzedzinie aktorstwa czyli Kirsten Dunst w roli Mary- Jane. Wypadla koszmarnie. Oczywiscie musieli troche zmniejszyc fabule i dodatkowo ja pozmieniac, a takze pominac kilka faktów. Wkurzyl mnie tez strój Zielonego Goblina. Ta okropna maska!!! Jak mogli to zrobic Defoe?
I tak, a bardzo wiekim streszczenu opisalalabym Spidermana.
Mimo tych kilku niedociagniec film jest naprawde dobry i zrobil na mnie pozytywne wrazenie ;) Zainteresowalam sie tak bardzo Czlowiekiem -Pajakiem , bo uwazam,ze on tak odstaje wsród tych wszystkich superbohaterów. Heh , zupelnie jak Tofik ;)
pozdro
0

#39 Użytkownik nie jest zalogowany   lag2 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 14

Napisano 30 January 2006 - 07:30

Film bardzo dobry, obsada rowniez, kostium Spidera fajny... Ogolnie bardzo milo wspominam ten film... Chyba najbardziej razacym (dla fanow) minusem, jest kostium GG, zywcem wziety z Power Rangers. Do plusow zaliczylbym rowniez soundtrack (Elfman RLZ), bo tez byl bardzo fajny. Prawde mowiac, jest to jeden z moich ulubionych filmow...
0

#40 Użytkownik nie jest zalogowany   Mesogog 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 231

Napisano 14 May 2006 - 17:21

Film byl swietny.Wprawdzie wole Godzille z roku 1954 ale i tak zawsze wole ogladnac Spider-mana niz Harrego Pottera-mam nadzieje ze wy tez
0

Udostępnij ten temat:

• 7 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

3 User(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users