Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: The Amazing Spider-Man - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 3 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

The Amazing Spider-Man 1977-79

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Roach 

• ziomek witruwiański
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 387

Napisano 27 January 2006 - 21:43

Czesc wszystkim. Postanowilem rozpoczac swoja aktywnosc na forum. W tym temacie zapraszam do wymiany pogladów na temat serialu The Amazing Spider-Man.

Ja widzialem dwa z trzech filmów fabularnych ("The Amazing Spider-Man" i "Spider-Man Strikes Back"), które powstaly w wyniku polaczenia kilku odcinków. Jesli ktos mial szczescie obejrzec serial w formie oryginalnej (odcinkowej) - szczerze zazdroszcze:)

Pierwszy film uwazam z jednej strony za bardzo zabawny, jezeli oglada sie go dzisiaj (majac przed oczami oba obrazy Sama Raimi'ego). Kostium wyglada jak wiekszosc tych, które mozna kupic za kilka dolców w necie, prawdziwej historii Pajaka (poza sztandarowym, wiekopomnym ugryzieniem) w filmie niewiele, arcywrogów zadnych, superwrogów zadnych, nawet zwyklych wrogów znanych z kart komiksu nam pozalowali, a efekty specjalne równiez niezbyt wysokich lotów, ale klimat NY z lat '70 jest równie dobry, jak w amerykanskich serialach serwowanych nam przez telewizje publiczna tuz po zmianie ustroju:D I to w dzisiejszych czasach jest jego sila - jak sie lubi te cadillaki (jakkolwiek sie to pisze:P), plaszcze i kapelusze, i oldschoolowe funkowe brzmienia, to fo' real nie ma nic lepszego niz serie z przed 30 lat!

Kolejnym atutem sa sceny walki z nindzas madafakaZ - wiadomo jak potezny jest kopniak z pólobrotu Chucka Norrisa, ale Pajaczek w niczym mu nie ustepuje i tez potrafi Ä˝dzielic kiedy trzeba, zwlaszcza siedzac na scianie:) Kto ogladal wie o co chodzi, kto nie mial okazji niech szuka na necie, bo zareczam, ze jest!:P

O drugim filmie - "Spider-Man Kontratakuje" - niestety nie potrafie za wiele powiedziec, bo ogladalem go ze 2 razy majac mniej wiecej 5 lat, wypozyczalnie kaset wideo pod domem i stary dobry magnetowid firmy Otake, pozyczany na weekendy od cioci;) Glowy nie dam, ale chyba pojawil sie tam Flash Thompson, oraz pajecze nadajniki... ale nic wiecej:(

Gdyby ktos dysponowal serialem, albo filmami "Spider-Man Strikes Back" i (o ile dobrze pamietam) "Spider-Man: The Dragon Challenge", a najlepiej caly serial, to piszcie do mnie niezwlocznie.

A tymczasem zapraszam do dyskusji;)
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Widget 

• Krypton League Master
  • PipPipPip
  • Postów 43

Napisano 29 January 2006 - 12:27

ja ogladalem "Strikes Back" i ten w ktorym walczyl w Japonii. pamietam ze dla mnie to bylo wtedy swietne! mimo braku super lotrow, fatalnego kostiumu, to jednak to byl film fabularny a nie kreskowka :unsure: tyle wystarczylo. teraz z checia bym sobie zakupil DVD lub VHSki z tymi filmami ale nigdzie nie moge znalezc. lubie te stare adaptacje. one maja jakis swoisty klimat, ktory mi sie bardzo podoba.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Roach 

• ziomek witruwiański
  • PipPipPipPip
  • Postów 387

Napisano 30 January 2006 - 19:51

Ja dorwalem "jedynke" na necie dwa razy. Najpierw na eMule... z hiszpanskim dubbingiem :P Potem na jakiejstam stronce z torrentami. 2xVCD + gratis wmontowane napisy... chinskie :P Mimo wszystko zatrzymalem ta druga wersje - przy tych scenach walk napisy tylko poteguja klimat :P ...no a poza tym nie ma dubbingu :unsure:
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   MAJKI 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 203

Napisano 03 February 2006 - 09:45

Ja widzialem jedna czesc jak mialem chyba 4 czy 5 lat. Jedyne co pamietam z calego filmu, to jak Pajak z drabinki z helikoptera zeskakiwal na dach jakiegos budynku... ktos mi powie która czesc to byla?
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Widget 

• Krypton League Master
  • PipPipPip
  • Postów 43

Napisano 03 February 2006 - 11:12

Strikes Back ;)
mi sie zasysa wlasnie ktoras czesc ale nie przypomina mi ani Strikes Back ani tej z Japonii. a trwa 90 minut wiec to raczej nie odcinek tv.
w kazdym razie gawarisza po hiszpansku :(

EDIT

Strikes Back tez mi sie zaczelo sciagac :lol: :lol: nie znam jeszcze wersji jezykowej ale jakosc dvd to to nie jest :lol:
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Roach 

• ziomek witruwiański
  • PipPipPipPip
  • Postów 387

Napisano 03 February 2006 - 12:23

Jak to po hiszpanski to to na bank jedynka :( A jak Ci sie Strikes Back sciagnie to mozemy sie jakos skontaktowac w celu przekazania kopii dalej:P
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Jackson 

• Lokalny Gunganin
  • PipPipPipPip
  • Postów 410

Napisano 03 February 2006 - 13:53

Zeby nie bylo watpliwosci - ze wzgledu na bardzo niewielka dostepnosc serialu, w tym temacie pozwalam na szerzenie piractwa :(
user posted image
Weso?y ?wir
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   MAJKI 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 203

Napisano 03 February 2006 - 14:05

Użytkownik Jackson dnia Feb 3 2006, 14:53 napisał

Zeby nie bylo watpliwosci - ze wzgledu na bardzo niewielka dostepnosc serialu, w tym temacie pozwalam na szerzenie piractwa :(

Ok, skoro zezwalasz to ja tez chetnie bym sie zalapal na kopie tego filmiku ;)
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   zygmoont 

• Zlatan Ibrahimović
  • PipPipPipPip
  • Postów 386
  • Interests:Wszystko po trochu :D

Napisano 03 February 2006 - 15:21

Ja tez :( . Ogladalem kiedys Strikes Back, wypozyczylem z wypozyczalni na VHS, ale jak pozniej poszedlem to juz nie widzialem... :/

P.
- Dlaczego Scarlet Spider tak nienawidzi BatCave?
- A kto gotham wie...

by Ares_Real
Weso?y Szpital - fotografia pami?tkowa
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   timgrayson 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 738

Napisano 03 February 2006 - 15:27

Użytkownik Jackson dnia Feb 3 2006, 14:53 napisał

No i wszystkie filmy i plyty kompaktowe oraz gry które masz w domu masz wszystkie w wersji orgnialnej ;)
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Spider-Nik 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 448

Napisano 03 February 2006 - 15:30

Ja mam kasete Spider-man: The dragon Challenge (bez tlumaczenia, w calosci po angielsku - kasetka orginlna). Troche nudny, ale mimo wszystko fajny.

0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   MAJKI 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 203

Napisano 03 February 2006 - 15:33

Użytkownik Spider-Nik dnia Feb 3 2006, 16:30 napisał

Ja mam kasete Spider-man: The dragon Challenge (bez tlumaczenia, w calosci po angielsku - kasetka orginlna).

To tylko pozazdroscic :lol:
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Spider-Nik 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 448

Napisano 03 February 2006 - 15:37

No moze. Mialem kiedys szanse kupic SM Strike Back, ale nie wiem czemu zrezygnowalem. Dzisiaj zaluje :lol:

0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Widget 

• Krypton League Master
  • PipPipPip
  • Postów 43

Napisano 03 February 2006 - 16:00

Użytkownik Spider-Nik dnia Feb 3 2006, 16:37 napisał

No moze. Mialem kiedys szanse kupic SM Strike Back, ale nie wiem czemu zrezygnowalem. Dzisiaj zaluje :lol:

zaluj, zaluj :D
ja tez zaluje, ze nie polecialem do wypozyczalni jak ja likwidowali i nie kupilem Strikes Back
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Roach 

• ziomek witruwiański
  • PipPipPipPip
  • Postów 387

Napisano 04 February 2006 - 09:46

Użytkownik Widget dnia Feb 3 2006, 17:00 napisał

ja tez zaluje, ze nie polecialem do wypozyczalni jak ja likwidowali i nie kupilem Strikes Back

Heh, zalowac do dopiero ja moge - mialem 2 okazje zeby kupic kasetki, bo bylem swiadkiem likwidacji dwóch okolicznych wypozyczalni... i w kazdej z nich byl Pajaczek... :lol:
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   Widget 

• Krypton League Master
  • PipPipPip
  • Postów 43

Napisano 04 February 2006 - 10:10

u mnie w sumie to ten film byl w trzech wypozyczalniach na osiedlu. i co ja bidny mam powiedziec :lol:
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Roach 

• ziomek witruwiański
  • PipPipPipPip
  • Postów 387

Napisano 04 February 2006 - 11:04

Ok, wygrales :lol:
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Widget 

• Krypton League Master
  • PipPipPip
  • Postów 43

Napisano 07 February 2006 - 17:49

Użytkownik Roach dnia Feb 3 2006, 13:23 napisał

Jak to po hiszpanski to to na bank jedynka :) A jak Ci sie Strikes Back sciagnie to mozemy sie jakos skontaktowac w celu przekazania kopii dalej:P

jednak nie jedynka. chyba ze jedynka to nie bylo wyzwanie smoka. bo ja tu widze kolesia ktory opanowuje umysly innych ludzi i takie pierdoly. wszystko dzieje sie w NY i niczym nie przypomina mi tego co bylo w Dragon's Challange
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   Roach 

• ziomek witruwiański
  • PipPipPipPip
  • Postów 387

Napisano 07 February 2006 - 19:27

Hehe, w takim razie to NA BANK jest jedynka:) "Smok" byl trzeci :)
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   Jackson 

• Lokalny Gunganin
  • PipPipPipPip
  • Postów 410

Napisano 07 February 2006 - 20:16

Cytat

No i wszystkie filmy i plyty kompaktowe oraz gry które masz w domu masz wszystkie w wersji orgnialnej laugh.gif

W sumie to tak.

A teraz, holota, pisac sensowne posty NA JAKI¦ TEMAT. Poza tym, skoro pozwolilem na piracenie, liczylem, ze ktos wyskoczy z przegrywaniem plyt i kaset, a wy co? He :) Akurat teraz wzielo was na uczciwosc, której nie moge wam do lba wlac od tylu lat :)
user posted image
Weso?y ?wir
0

Udostępnij ten temat:

• 3 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

6 User(s) are reading this topic
0 members, 6 guests, 0 anonymous users