Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Spider-Man 2001 PC spolszczenie - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Spider-Man 2001 PC spolszczenie Poszukuję spolszczenia do Spider-Mana z 2001 roku

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Mike Shinoda 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Members
  • Postów 1

Napisano 19 December 2013 - 19:22

Witam. Pierwszy raz zetknąłem się z tą grą w 2003 roku. Pożyczyłem od ją od kolegi, i co najlepsze była po polsku. Jestem na 80% pewny, że było to rusko-polskie spolszczenie (jak ktoś nie wie o co mi chodzi:http://www.youtube.com/watch?v=uDV_CQRXZ-Y), gdyż dialogi były tak dziwnie skonstruowane i wymawiane, że zacząłem grać po angielsku. Przy włączaniu gry pojawiało się okienko czy chcę wybrać język angielski czy polski. Tryb ,,Kid Mode'' został przetłumaczony na ,,Dziecko'', Czarny Kot w pierwszym etapie po wejściu w znak zapytania przy pierwszym przeciwniku mówiła oczywiście męskim głosem ,,Uważaj Spidey, to wróg'', w banku gdy w etapie z bombą otworzą się drzwi, za którymi jest bomba i sejf wychodzi przeciwnik i mówi ,,Co tam się dzieje?''. Tyle tylko pamiętam, miałem wtedy 6 lat więc niestety pamięć nie jest wtedy taka dobra. Poszukuję tego spolszczenia od 6 LAT i do tej pory nic nie znalazłem. Bardzo bym prosił o najlepiej obraz płyty całej gry, bardzo mi na tym spolszczeniu zależy. Będę niezmiernie wdzięczny.
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users