Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Problem Newbie : ) - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Problem Newbie : ) Jak wyżej ^^

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   fox_nine_tails 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Members
  • Postów 1

Napisano 26 July 2012 - 22:02

Witam wszystkich jestem nowy na forum ; D
odrazu przejde do mojego problemu...
wieć spider manem intereuje sie juz od około hmm 11 lat s przerwami xD
grałem we wszystkie gry jakie były,wszystkie filmy oglądałem natomiast ostatnio zainteresowałem się komiksami...no tak i tutaj zaczął sie problem...A mianowicie...Gdzie mogę przeczytać komixy po polsku? Od jakiego zacząć?( nie mam zamiaru czy tać komixów z lat 60 xD). A do tego czym np róznią się universa amazing i ultimate?moim zdaniem sa takie same xd z góry dziękuje za pomoc : D
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Maximum Carnage 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 46

Napisano 27 July 2012 - 18:31

Masz na tej stronie tytuły komiksów więc możesz kupić internetowo. Polece Ci "The spectacular spider-man" może i mało jest tych komiksów ale naprawdę warto je przeczytać :) Ja myślę, że (TO TYLKO MOJE ZDANIE!!!!) lepiej zająć się mini-seriami niż całym uniwersum, ponieważ czytanie tych wszystkich komiksów zajmuje dużo czasu. Np. mój kuzyn przeczytał biografię i info na temat spider-man'a, pobrał sobie pierwsze komiksy z danego uniwersum na kompa i teraz już wszystko wie. Z uniwersum zna wieleee postaci i teraz zaczyna kupywać jakieś mini-serie. Ja też kupuje mini-serie bo komiksów z unimersum amazing i ultimate mam dużo. Ponad 200 więc to mi wystarczy :)
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

3 User(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users