Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: postacie ze świata mavela - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

postacie ze świata mavela

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   settokaiba 

• Wizytator
  • PipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 15

Napisano 13 June 2012 - 09:43

Hej, mam takie pytanie do fanów świata Marvela.
otóż, może to głupie ale zapytam - dlaczego Nick Fury choć ze świata Marvela, stworzony przez Stana Lee raz jest biały, raz jest czarny. oglądam czasami Potęga i Moc alias Avengers i tam Nick jest murzynem, natomiast w kultowym Spider Man'ie był biały.
tak samo z innymi postaciami, np: dlaczego Iron Man nakłada sobie tę zbroję w Avengersach jak gdyby nigdy nic, a w spider Man w odc Planetarne Wojny, gdy spider ładował mu baterie Tony mówił że nie może żyć bez kostiumu, to on u3muje go przy życiu i wgl. Nie wspominam tu o Iron Manie z lat 80 gdzie jego kostium pojawiał sie z rozłożonej walizki ;D i nagle przyjmował kolor obudowa pojawiała się znikąd i była jeszcze taka głupia komputerowa animacja jak to sie zakłada.
kolejna postać - czytając komisky o Deadpool stwarzał wrażenie twardziela, ninja, komandosa itp a oglądając Wolverine vs Hulk Deadpool zachowuje się po prostu jak debil. jego głupie teksty "hi hi to ja Deadpool, ustrzeliłem Cie" i ogólnie zachowanie sprawia wrażenie wgl nie poważnej osoby. także jego broń, Deadpool miał samurajskie katany a w
W vs H ma jakieś maczety.

oraz 2 pytanie:
oglądając Iron Mana tego z lat 80 jak dla mnie jest trochę za bardzo taki dziecinny. nie walczą tak fajnie, tylko jakoś tak "dziwnie"
natomiast Spider Man jest całkiem inny, tam naprawdę była dobra akcja. dzielą ich praktycznie te same lata produkcji, pochodzą z tej samej stajni, tych samych rysowników.
tego właśnie pojąć nie mogę, Iron Man w avengersach rzeczywiście jest fajny, ma zbroję, którą nakłada itp. a ten ze starej bajki zbroja z walizki, obudowa pojawia się znikąd jeszcze jakaś poroniona animacja komputerowa.
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Nascar 

• Wizytator
  • PipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 10

Napisano 25 October 2013 - 13:33

Dla mnie wszystkie postacie były, są i będą pierwszorzędne i jedyne w Swoim rodzaju.
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users