Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Marvel Ultimate Alliance 3/Secret Wars the game - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Marvel Ultimate Alliance 3/Secret Wars the game lub jeszcze inaczej... ;d

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Bałwan 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 52

Napisano 26 December 2011 - 21:36

Prawie równy rok temu Marvel ogłosiło, że zarejestrowano Secret Wars jako osobną markę, a papier zawierający tę informację przypisano do działu powiązanego z grami. Tak więc mamy 99% pewności, że wyjdzie z tym związana jakaś gra. Tym 1% będzie fakt anulowania projektu, ale jest na to moim zdaniem mała szansa. Fakt takiego zastrzeżenia kosztował i myślę, że w tym wypadku nie było to bez powodu. Dochodzi do tego wspomniane wcześniej powiązanie z grami. Wystarczy nam pewnie tylko czekać na oficjalną zapowiedź i pierwszy zwiastun. Osobiście ja z chęcią ujrzałbym tę grę zatytułowaną Marvel Ultimate Alliance 3. Fabuła świetna + grywalność w stylu MUA zapewniłaby pewnie sporą rozrywkę. Zwieńczeniem tego wszystkiego dla mnie byłby tryb multiplayer, w którym byłby dwie drużyny tworzone na takiej samej zasadzie jak w serii komiksowej Secret Wars. No, ale dobra. Temat oddaję wam.
Nie zamulajcie tylko przy figurkach ; ).
http://www.gram.pl/u...01229100432.jpg
http://www.gram.pl/n...ecret_Wars.html
Dołączona grafika
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Gizmo94pl 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 266

Napisano 26 December 2011 - 22:17

Jedynke i dwójke przeszłem, więc czekam jak najbardziej. Ale najbardziej chciał bym chyba by wydarzenia z takiej gry były umieszczone podczas Anihilacij, to by było super.
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

3 User(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users