Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Gry o naszym pajączku które wyjdą w 2012 - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Gry o naszym pajączku które wyjdą w 2012 jak narazie wiem że będzie to Amagazin i Edge Of Time

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   superpająk 

• Wizytator
  • PipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 12

Napisano 17 December 2011 - 19:04

Jeśli znajdziecie jakieś zapowiedzi gier o pajączku to napiszcie lub dajcie LINKA do strony z zapowiedzią chyba Ze będzie to w gazecie np:play to wstawcie photo
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Pytajnik 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 210

Napisano 19 December 2011 - 17:47

Myślę że temat do zamknięcia.Edge of Time już wyszło a jeżeli coś nowego będzie miało swoją premierę to na pewno zobaczysz coś o tym na stronie głównej.

Jak dla mnie bez sensu. <_<
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   _SetH_ 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 241
  • Interests:Koks, dziwki, dziwki, koks.

Napisano 30 December 2011 - 18:52

W produkcji jest gra na podstawie nadchodzącego filmu:
http://www.cdaction....jaka-wideo.html
Ale, że wszyscy wiemy jakiej jakości są zwykle "filmówki", to myślę, że nie ma na co się napalać.
Dołączona grafika
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Bałwan 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 52

Napisano 30 December 2011 - 22:26

Ziomuś, po pierwsze autor w podtytule o tym wspomniał. Po drugie nie będzie to zwykła "filmówka", gdyż bardzo będzie odbiegać od fabuły filmu. Po trzecie dlaczego gry na podstawie filmów są złe? Spider-man the movie była bardzo dobra. Sytuacja ma się identycznie z X-men Origins: Wolverine.
Dołączona grafika
1

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   _SetH_ 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 241
  • Interests:Koks, dziwki, dziwki, koks.

Napisano 12 January 2012 - 18:46

Spider-man 2 the Game (PC), Spider-Man 3 the Game, IronMan 1 i 2, Batman Begins, Beowulf, Battle: Los Angeles, Hulk, Star Wars Phantom Menace, Star Wars Force Commander (oraz wiele innych gier mniej lub bardziej opartych na GW), Bad Boys: Miami Takedown, Catwoman, Constantine, Enter the Matrix, Eragon, Matrix: Path of Neo, Fantastic Four , wszystkie kolejne Harry Potterówki, James Bond 007: Nightfire oraz Quantum of Solace i najnowsza, której tytułu nie pamiętam; Ojciec Chrzestny 2, Reservoir Dogs, kilka Shreków, znowu cała gama tyle, że Star Treków, Superman Returns, Terminator Salvation, 2 Fast 2 Furious.
To lista tylko tych, z którymi miałem osobiście styczność, a były tylko i wyłącznie skokiem na kasę, najcześciej wydane równo z premierą filmu. Filmówki z reguły są kiepskie (choć są wyjątki), ponieważ robione są w pośpiechu, z mały budżetem, zwykle przez małe, kiepskie studia; a to nie sprzyja jakości tych produkcji. Dopóki termin wydania gry jest ściśle powiązany z premiera filmu, to prawdopodobieństwo, że taka produkcja będzie trzymać przynajmniej średni poziom, jest niewielkie, a żeby była dobra, potrzeba już cudu.
Najprawdopodobniej (obym jednak się mylił) tak samo będzie z TAS. A, że niby będzie odbiegać od filmu? Główna oś fabuły pozostanie bez zmian, dodane zostanie tylko kilka wątków, których w filmie nie będzie, bo czymś trzeba będzie zapełnić grę, żeby nie była krótsza od filmu (chociaż B:LA udowodnił, że jednak może tak być...). Poza tym, po obejrzeniu tego trailera z robotami, jestem do niej nastawiony conajmniej sceptycznie...
Dołączona grafika
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Bałwan 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 52

Napisano 12 January 2012 - 20:53

To co napisałeś to kwestia gustu i doboru. Jednemu gra może się podobać innemu nie. Napisałem tak jak wyczytałem, fabuła będzie sporo różniła się od filmu, nie mówiłem tu tylko o wątkach pobocznych, ale prawdopodobne jest, że główny będzie inny. Mi adaptacje filmowe zazwyczaj się podobają i nie oceniam gry tylko dlatego, że to "kolejny slasher" albo "kolejna filmówka" czy może "kolejny sandbox"
Np. wcześniej wspomniany X-men Origins Wolverine. Gra bardzo dobra, długa. Przechodzenie jej zajęło mi jakieś 2 tygodnie średnio grałem przez 2-3 godziny. Spider-man the movie też dobra gra, bardzo ciekawą możliwością jest granie Goblinem. Spider-man 3 - podobnie jak the movie. Dodatek oczywiście dla konsol czyli gra New Goblinem to bardzo dobre urozmaicenie.
Enter The Matrix mimo, że grałem bardzo dawno temu wspominam ją dobrze. Nie ma to sensu, gdyż gry na podstawie filmów są bardzo dobre jak i dobre.
Tu bardzo podoba mi się to, że głównych wrogów w filmie będzie dwóch wcześniej nie pokazywanych na wielkim ekranie. W grze pewnie będą oni + więcej.
Dołączona grafika
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   TomekPopek21 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 1

Napisano 11 September 2012 - 08:43

Witam od długiego czasu nikt nic nie pisze w tym temacie. Czy pojawiły się jakieś ciekawe gierki. W Spidermana pogrywam już od czasów Pegazusa i chętnie przywróciłbym stare wspomnienia pogrywając w coś na czasie ???
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Robbi 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 2

Napisano 13 September 2012 - 09:55

Wyświetl postUżytkownik TomekPopek21 dnia 11 September 2012 - 08:43 napisał

Witam od długiego czasu nikt nic nie pisze w tym temacie. Czy pojawiły się jakieś ciekawe gierki. W Spidermana pogrywam już od czasów Pegazusa i chętnie przywróciłbym stare wspomnienia pogrywając w coś na czasie ???

Raczej nie, przynajmniej ja na nic nowego nie trafiłem
Walczmy o wolną sieć p2p, wolne torrenty i swobodną wymianę informacji, STOP ACTA!
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users