Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Wasze komiksy o spider-manie - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Wasze komiksy o spider-manie Nie znalzałem takiego tematu więc piszę :D

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   ShoCkeR 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 43

Napisano 18 March 2011 - 16:40

A więc czy wy kiedyś rysowaliście lub rysujecie komiksy o spider-manie? Jeśli tak to jakie napiszcie streszczenie czy coś a i tytuły waszych numerów. Ja osobiście kiedyś tworzyłem takie komiksy lecz obawiam się że już są w piecu ;pp A teraz to osobiście tworze pierwszy numer SPIDEY. A jego tytuł to powstanie spider-mana w tym komiksie przedstawię jak to Peter stał się Spiderem ^^!

Ok to tak moje komiksy już 2 zostały wydane ;D
1.Powstanie spider-mana - Peter razem z klasą wychodzi na wycieczkę do laboratorium. Przed wejściem do laboratorium poznaje tatę Harry'ego - Normana. W laboratorium doktorka przedstawia klasie różne pająki aż w końcu dochodzi do 12 super-pająków lecz szybko MJ zwraca uwage doktorce że jest ich 11 po czym doktorka stwierdza że pewnie jest na badaniach. Po chwili Peter prosi MJ o zdjęcie obok pająków do gazetki szkolnej Mary Jane się zgadza lecz za chwilę woła ją koleżanka więc odchodzi. Tymczasem Parkera gryzie zmutowany pająk który uciekł z klatki, Peter ledwo wraca do domu. Idzie do swego pokoju gdzie w natychmiastowym tempie zasypia. Po obudzeniu się Peter zauważa u siebie znaczne zmiany takie że nie musi już nosić okularów gdyż wzrok się już polepszył oraz iż ma o wiele większe bicepsy :). Parker ubiera się i idzie do szkoły lecz przechodząc przez drogę przeskakuje nad autem bo to mogło go potrącić oczywiście Peter ląduje na ścianie po której wychodzi. Następnie skacze na blokach itp. ale w końcu nie dolatuje do jednego i prawie ląduje na ziemie gdyby nie przypadkowy ruch palców i wytrysk sieci z dłoni. Parker już na bloku gdzie próbuje znów wyrzucić sieć niestety nie udaje mu się to a dopiero przy ostatniej próbie się udaje. Wraca do domu gdzie szyje kostium super bohatera a właściwie Spider-Mana i gdy go zakłada i wychodzi przez okno a właściwie wylatuje to komiks się kończy :)).

2. Śmierć wuja Bena i atak Scorpiona - Peter idzie chodnikiem przez Nowy York tam widzi tłum ludzi który przygląda się prawie zmarłej osobie, tą osobą okazuje się wuj Ben. Wujek mówi do Petera a jego ostatnie słowa brzmią tak - Wielka siła to wielka odpowiedzialność, Peter słyszy z radiowozu gdzie aktualnie znajduje się zabójca jego wujka jest to stary magazyn. Pete biegnie w biegu ściąga ubranie pod którym znajduje się strój Spider-Mana, natychmiast wypuszcza sieć i leci do magazynu tam walczy i z łatwością wygrywa nad zabójcą wuja ten cofając się wypada przez okno i przy okazji się zabija. Nazajutrz zgromadzeni ludzie są na pogrzebie Bena Parkera oczywiście ciocia May płacze. Laboratorium w którym jest Dr. Strom i JJ ten drugi tłumaczy dlaczego chce zamienić złodziejaszka (który znajduje się w takiej kopule) w Człowieka-Scorpiona a jest to spowodowane ciągłym pomocą ludzią Spidera którego JJ nie lubi. Po zamianie Scorpion widząc swoje odbicie buntuje się i chwyta ogonem Stroma lecz w natychmiastowym tempie JJ składa Scorpionowi propozycję że jeśli ten zabije Spidey'a to mu da 500 tys. dolarów oczywiście Scorpion się zgadza. Peter idzie przez Nowy York i tam widzi ofertę dla fotografa tzw. pracę :D jest tam napisane iż daily bugle poszukuje fotografa dla Spider Mana. Peter oczywiście iż jest Spiderem już pędzi po aparat przebiera się w Pajączka i robi sobie kilka zdjęć po czym idzie do Bugle'a i tam daje zdjęcia Jamesonowi i ten na stałe zatrudnia Petera.

Teraz tworze numer trzeci pod tytułem polowanie na Spidey'a oczywiście jak go zrobię to napisze ^^
Ja tu jestem szeryfem !
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Pawcio 

• Weteran SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 1169

Napisano 19 March 2011 - 11:17

Taaak, bywało że rysowałem komiksy ze Spideyem. W gimnazjum. Teraz stawiam raczej na coś własnego, bo powtarzanie historii opowiedzianej bilion razy nie jest fajne...

http://swiatoobserwator.blogspot.com/ -Zapraszam na Światoobserwatora.
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

3 User(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users