Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Co was dziwi z faktów jakie będą w Reboocie?? - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 4 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Co was dziwi z faktów jakie będą w Reboocie?? Czego nie chcecie widzieć w reboocie

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   ShoCkeR 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 43

Napisano 18 March 2011 - 07:21

No to tak, w tym temacie opisujemy czego nie chceliście by widzieć w reboocie a co jest prawie pewne. No to tak dla mnie to napewno ta wyrzutnia sieci jak pająk to kur.. pająk czy te owady pająki też sobie budują wyrzutnie sieci?! Wolałbym żeby miał normalnie pajęczyne ,,w żyłach" :D http://www.filmweb.p...pider-Man-70913 na tych zdjęciach widać takie małe wyrzutnie.
Eee następne... ^^ napewno brak Jamesona brak takiej postaci jak J.J to osłabienie dla filmu.
No i ostatnie to pewne m się osobiście bardzo podoba nowy strój Spidera ale jak zobaczyłem co zrobili z butami i rękawicami to mi się wymiotować zachciało po prostu zepsuli wizerunek pajączka!!!
Ja tu jestem szeryfem !
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Darth Destruktor 

• Korriban Guard
  • PipPipPipPip
  • Postów 861
  • Interests:Poza Star Wars? Harry Potter, historia antyczna, itp.

Napisano 18 March 2011 - 11:54

O co ci chodzi? Film jest bardziej wierny komiksom niż poprzednik, więc Spidey MA wyrzutnie, które w komiksach posiadał dłuuugi czas, zanim zaszła w nim mutacja w organiczną sieć. Jameson...Peter jest w szkole, gdzie niby ma go spotkać? Do pracy przecież nie idzie.
Strój tez mnie gryzie, zawsze wyobrażałem sobie filmowego pająka jako urban ninja, z waskimi oczami jak w pierwszych komiksach, i stonowanym niebieskim i czerwonym. Zeby nie wyglądał jak pstrokaty pajac, jak tu i w trylogii.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   ShoCkeR 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 43

Napisano 18 March 2011 - 14:07

Darth Destruktor żal mi Cię przecież pisałem co wg. was się nie podoba JA OSOBIŚCIE WOLĘ GDY SPIDER MA SIEĆ OGARNICZONĄ A NIE JAKĄŚ WYRZUTNIE więc nie rzucaj się na mnie z słowami o co ci chodzi więc kolego ogarnij się i jak zrozumiesz temat to się wypowiedz pzdr.
Ja tu jestem szeryfem !
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Darth Destruktor 

• Korriban Guard
  • PipPipPipPip
  • Postów 861
  • Interests:Poza Star Wars? Harry Potter, historia antyczna, itp.

Napisano 18 March 2011 - 19:02

Temat zrozumiałem dobrze, i nie wyrzucaj mi tu "żal" "ogarnij się" bo to obelgi poziomu gimnazjum i nikogo tu tym nie urazisz. Po prostu dziwię się ( i nie"wyjeżdżam" ci- wyraziłem się kulturalnie) dlaczego nie podobają ci się wyrzutnie sieci. Spodziewałem się kulturalnej odpowiedzi na poziomie typu "Nie podobają się, ponieważ przyzwyczaiłem się do organicznych sieci z trylogii" Jak widać nie było mi to dane.
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Pawcio 

• Weteran SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1169

Napisano 19 March 2011 - 11:15

Temat trochę nie na miejscu, nie ma to jak oceniać film nim się go zobaczy. Wyrzutnie mnie nie gryzą, w komiksie były, mogą być i tutaj. Takie filmy nie mają być realistyczne, dopóki ktoś może gołymi rękoma łazić po ścianach. Jak już na siłę mam się czegoś przyczepić, to mogli zrobić mu normalne rękawice. Tyle. Resztę się zobaczy jak będzie więcej info, albo po premierze...

http://swiatoobserwator.blogspot.com/ -Zapraszam na Światoobserwatora.
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Pytajnik 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 210

Napisano 19 March 2011 - 13:55

Mi się jedynie nie podoba nowy kostium pajączka.Jest bardziej w klimacie Power Rangers niż wysoko budżetowej produkcji.Cóż zobaczymy jak to będzie...
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Mesogog 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 231

Napisano 19 March 2011 - 17:11

Bez przesady. W klimacie Power Rangers to był już bardziej kostium z filmów Raimi' ego. Był taki kolorowy i ,,ładny''., taki ,,cool''. Ten nowy jest właśnie bardziej ,,surowy''., ma ciemniejsze kolory. Ta niestaranność i ,,bylejakość''. dodają mu tylko klimatu. Pająk na klacie też jest fajny. Kojarzy mi się z plamkami na masce Rorschacha z Watchmen ;) .
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Pytajnik 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 210

Napisano 19 March 2011 - 20:43

Z nowego kostiumu podoba mi się tylko maska.Moim zdaniem lepszy jest kostium z trylogii Raimi' ego.Aczkolwiek jest to tylko moja opinia i macie prawo się z nią nie zgadzać.
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   ShoCkeR 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 43

Napisano 20 March 2011 - 07:36

No wiecie mi strój się ogólnie podoba tylko te buty i rękawiczki trochę głupie. Strój wg. mnie 8/10
Ja tu jestem szeryfem !
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Postów 870
  • Interests:Star Wars, muzyka klasyczna, Gry, MARVEL, filmy, militaria, historia

Napisano 21 March 2011 - 13:39

A tam, gadacie. Strój bohatera powinien być kolorowy. Strój Raimiego był bardzo dobry, nic mi nie przeszkadzało. 0becny to jakiś twór, który na razie nie wiadomo jak się sprawdzi. Pajęczyna z wyrzutni jest trudniejsza do przełknięcia(lekko) gdyż jak by se taki chłopak z liceum stworzył takie cudeńko? W organicznym przypadku, wszystko zwalamy na ukąszenie.

Mam nadzieję, że nie zrobią z tego filmu dla nastolatków, bo się okaże że Raimi to ikona ekranizacji komiksowych:P
"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone."- Darth Malak

0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   ShoCkeR 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 43

Napisano 21 March 2011 - 13:59

A czy ktoś z was wybiera się na The amazing spider-man do kina bo ja idę i sprawdze ten strój :D
Ja tu jestem szeryfem !
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Night Trasher 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 37

Napisano 22 March 2011 - 14:35

Ja nie jadę,ale po dwóch latach kiedy będzie ów film na Polsacie chętnie się skuszę. :spidey_cheers:
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Pawcio 

• Weteran SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1169

Napisano 22 March 2011 - 15:16

Wyświetl postUżytkownik ShoCkeR dnia 21 March 2011 - 13:59 napisał

A czy ktoś z was wybiera się na The amazing spider-man do kina bo ja idę i sprawdze ten strój :D

Nie, nikt się nie wybiera. Będziemy czekać z rękami na myszkach i sprawdzać, czy pojawił się w internecie w wersji CAM po rosyjsku. Ewentualnie poczekamy cierpliwie, żeby kiedyśtam obejrzeć w telewizji. Co to za pytanie?

http://swiatoobserwator.blogspot.com/ -Zapraszam na Światoobserwatora.
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   LuXuS 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 882
  • Interests:marvel legends,muzyka,komiksy,filmy

Napisano 22 March 2011 - 19:50

Wyświetl postUżytkownik Night Trasher dnia 22 March 2011 - 14:35 napisał

Ja nie jadę,ale po dwóch latach kiedy będzie ów film na Polsacie chętnie się skuszę. :spidey_cheers:

Nie wiem co za przyjemnosc ogladac taki film w TV. Takie produkcje w ktorych jest mnostwo efektow specjalnych najlepiej oglada sie w kinie.
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   ShoCkeR 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 43

Napisano 23 March 2011 - 06:49

Zgadzam się z LuXuSem przecież to ma być w 3D więc nie wiem jak to w TV będzie się oglądało. Będziecie czekać na premier w TV?! Moge z tego wyciągnąć dwa wnioski albo nie umiecie czytać (bo najprawdopodbniej nie po pl będzie w netku) albo nie znacie żadnych stron z filmami :D Polecam zalukaj.pl
Ja tu jestem szeryfem !
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   Night Trasher 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 37

Napisano 23 March 2011 - 13:30

LuxuS-Wiem aczkolwiek nie wiem czy znajdę czas by pojechać do kina.Poza tym w mojej miejscowości raczej nie ma kina (chyba że czegoś nie wiem :blink: ).
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   LuXuS 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 882
  • Interests:marvel legends,muzyka,komiksy,filmy

Napisano 23 March 2011 - 15:20

Wyświetl postUżytkownik ShoCkeR dnia 23 March 2011 - 06:49 napisał

Zgadzam się z LuXuSem przecież to ma być w 3D więc nie wiem jak to w TV będzie się oglądało. Będziecie czekać na premier w TV?! Moge z tego wyciągnąć dwa wnioski albo nie umiecie czytać (bo najprawdopodbniej nie po pl będzie w netku) albo nie znacie żadnych stron z filmami :D Polecam zalukaj.pl

To juz lepiej niech ogladaja w TV... reszte pozostawie bez komentarza.

Wyświetl postUżytkownik Night Trasher dnia 23 March 2011 - 13:30 napisał

LuxuS-Wiem aczkolwiek nie wiem czy znajdę czas by pojechać do kina.Poza tym w mojej miejscowości raczej nie ma kina (chyba że czegoś nie wiem :blink: ).

Faktycznie nie wzialem pod uwage tego, ze w twojej miejscowosci moze nie byc kina.
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   ShoCkeR 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 43

Napisano 23 March 2011 - 17:41

Ehhe a co to w mojej miejscowości też nie ma kina po prostu pojadę do cinema city w Krakowie <3
Ja tu jestem szeryfem !
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   _SetH_ 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 241
  • Interests:Koks, dziwki, dziwki, koks.

Napisano 24 March 2011 - 19:39

Wyświetl postUżytkownik Revan dnia 21 March 2011 - 13:39 napisał

Mam nadzieję, że nie zrobią z tego filmu dla nastolatków, (...)

Nie, no; to nam raczej nie grozi, bo nie zatrudnili do głównej roli R. Pattinsona ani J. Biebera.

Chociaż, ekranizacja w stylu "Zmierzchu" na pewno przyniosła by rekordowe dochody (fani i tak by poszli do kin, a do tego przeżylibyśmy szturm "gorących trzynastek"). Już to sobie wyobrażam, "boski" Justynian lecący na pajęczynie z okrzykiem "newer sej newer! lol XD"; że zacytuję klasyk: "Zgroza, zgroza, zgroza."
Dołączona grafika
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Postów 870
  • Interests:Star Wars, muzyka klasyczna, Gry, MARVEL, filmy, militaria, historia

Napisano 29 March 2011 - 14:08

Ty weź SetH nie rozpowiadaj takich pomylonych rzeczy. Jeszcze tylko pana bejbe brakowało w Spider-Manie, to już w ogóle Gwen Stacy by mogła Jessica Simpson zagrać...

Pozyjemy zobaczymy, mein Herr.
"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone."- Darth Malak

0

Udostępnij ten temat:

• 4 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users