Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Kupno komiksow - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Kupno komiksow

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   qwerty128v 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Grupa: Members
  • Postów 3

Napisano 11 December 2010 - 21:59

Witam jestem tutaj nowy, odkad pamietam interesuje sie Spider-manem kiedys kupiłem w jakims internetowym sklepie komiksy po angielsku Ultimate Spider-Man kilka dni temu znalazlem je i poczytałem chciałem wrocic do tych komiksow i cos kupic i pytanie warto kupic Ultimate czy jakas inna serie ? Sa jakies dobre komiksy po polsku, czy trzeba kupic po angielsku ? troche poszukalem i znalazlem ten sklep gdzie kupilem te Ultimate chodzi o sklep Multiversum wtedy bylem z niego zadowolony, ale czasy sie zmieniaja polecacie ten sklep czy lepiej omijac :) ?
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   qwerty128v 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 3

Napisano 12 December 2010 - 10:20

Aha i jeszcze czym rozni sie SC od HC ?

np.

http://multiversum.abc24.pl/default.asp?ka...&pro=217262

http://multiversum.abc24.pl/default.asp?ka...&pro=271677

niby te same nr komiksow ta sama seria, jedno sc i hc roznice widze w cenie i okladce czyms jeszcze roznia sie ?

chociaz ten 1 ma ok 40 stron wiecej
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Sztukas 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 240
  • Interests:Marvel Comics :)<br />DC Comics :)

Napisano 12 December 2010 - 11:16

Multiversum polecam jak najbardziej :) Dla mnie jest to najlepszy sklep na zakup komiksów.

SC - miękka oprawa
HC - twarda oprawa

For Odin! For Asgard!

0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   qwerty128v 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 3

Napisano 12 December 2010 - 11:26

Dzieki, a jak myslisz lepiej kontynuowac Ultimate czy cos innego ? szukalem the amazing, ale to jest tak pomieszane ze nie wiem od czego zaczac w ultimate wiem co kupic a tutaj nic ;/
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 12 December 2010 - 19:04

Zdecydowanie polecam ci kontynuowanie Ultimate, lub zaczęcie czegoś nowego, ciekawego i łatwego do ogarnięcia - ze swojej strony polecam "Spider-Man 2099" (jedną z wizji przyszłości Spider-Mana w 2099 roku) lub "Spider-Man Noir" (Czlowiek-Pająk w wersji Noir). Amazing jest tak wielki i trudny do ogarnięcia że nie polecam ci nawet próbować... bowiem ponad 600 komiksów trochę długo się czyta nie? :). Poza tym jeśli chciałbyś coś poczytać z bieżącego kontinuum to zawsze ci pozostają jakieś krótsze serie, jak np. moim zdaniem czasami świetna "Spider-Man/Peter Parker Spider-Man", w Polsce część została wydana pod nazwą "The Amazing Spider-Man". Pozdrawiam.
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users