Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: X-Men: The Animated Series - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

X-Men: The Animated Series

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 326

Napisano 20 November 2010 - 20:06

X-Men TAS to zdecydowanie najlepsza animacja o X-Men. Bije na głowę beznadziejne "X-Men: Evolution". "X-Men The Animated Series" to kreskówka z charakterem, z gamą niesamowitych postaci. Świetny klimat, genialnie pokazani mutanci i nie tylko, po prostu najlepsza kreskówka z mutantami. Zakończenie było zarazem genialnym zamknięciem serii, jak i otwarciem do kontynuacji (ostatnia scena gdzie Magneto wraz z X-Men stoi w ciszy po odejściu Charlesa z instytutu) Ten serial to kawał mojego dzieciństwa, mam do niego taki sam sentyment jak do czytania TM-Semiców jako zasmarkany dzieciak :spider_lol:.
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Mesogog 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 231

Napisano 21 November 2010 - 08:15

Oglądało się to kiedyś :D . Wprawdzie grafika z początku lat 90 - tych dzisiaj nie robi już takiego wrażenia, a zbyt przypakowane postaci z początku mogą niezaznajomionego z tematem widza irytować to sam serial to kawał świetnej roboty. Również stawiam go sobie ponad Evolution (choć tą kreskówkę też bardzo lubię). TAS wygrywa moim zdaniem klimatem. Jest on nieco cięższy niż w Evo i mamy tu wspaniale pokazaną nienawiść ludzi do mutantów.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Kemot722 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 7

Napisano 19 April 2011 - 19:14

X-Men: The Animated Series jest drugą animacją komiksu Marvelu, zaraz po Spider-Man: The Animated Series, którą obejrzałem całą - każdy odcinek. Bardzo mi sie ten serial spodobał, bo było wiele ciekawych dla mnie postaci (np. Nightcrawler) i wątków (np. Saga o Fenixie) Szkoda, że w ostatnim sezonie można było dostrzec niedoróbki, jak zmiany w wyglądzie postaci (głównie fryzury, rzadziej rysy twarzy), po tym jak Saban wykupił prawa do animacji.

Mój ulubiony odcinek do zdecydowanie "Lotos and the Steel", w którym Wolverine wyjeżdża do Japonii. Porzuca bycie X-menem, by spróbować innego życia wśród mnichów, z dala od przemocy. Ciekawe okazały sie dla mnie odcinki, opowiadające historie wybranych postaci, szczególnie "A Rogue's Tale" o Rogue i jej związku z Ms. Marvel. Był też taki para-biograficzny o Sinistrze, ale nie pamiętam tytułu.
Miłośnik Spider-Man The Animated Series
Dołączona grafika

WITAM WSZYSTKICH FANÓW SPIDER-MANA! JESTEM TU NOWY!
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users