Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: The Green Lantern - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

The Green Lantern Pierwszy kinowy film o Zielonych Latarniach!

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 326

Napisano 20 November 2010 - 20:00

W uniwersum tak rozległym jak tajemniczym, niewielka, ale potężna moc istnieje od wieków. Obrońcy pokoju i sprawiedliwości, zwani Korpusem Zielonej Latarni (Green Lantern Corps). Braterstwo wojowników, którzy przysięgli strzec międzygalaktycznego ładu i w tym celu każdy z Green Lanternów posiada pierścień przyznający mu supermoce. Ale kiedy nowy przeciwnik zwany Parallaxem grozi destrukcją równowagi mocy w uniwersum, ich losy i przyszłość Ziemi spoczną w rękach ich ostatniego rekruta, pierwszego wybranego człowieka – Hala Jordana. Hal jest uzdolnionym i pewnym siebie oblatywaczem, ale członkowie Korpusu nie są przekonani do ludzi, którzy jeszcze nigdy nie byli właścicielami nieskończonej mocy pierścienia. Ale najwyraźniej Hal jest brakującym elementem tej układanki, a wraz ze swoją determinacją i siłą woli, posiada jedną cechę, której członkowie Korpusu nigdy do tej pory nie doświadczyli – człowieczeństwo. Wspierany przez swoją koleżankę z pracy i miłość z dzieciństwa, Carol Ferris, Hal może okazać się nie tylko kluczem do pokonania Parralaxa, ale również może stać się najpotężniejszym Green Lanternem w historii, jeśli tylko szybko opanuje swoje nowe moce i znajdzie odwagę do poskromienia własnych lęków.

Trailer filmu "The Green Lantern"!

Wizualnnie zapowiada się w miarę zachęcająco, jednak obawiam się o inne walory tego filmu, czy raczej ich ewentualny brak.
Jak na razie cierpliwie czekam aż obejrzę film, wtedy zamieszczę jakąkolwiek ocene czy opinie. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji! :spider_lol:
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Chester 

• Przyszły Władca Świata
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1731
  • Interests:Marvel,Figurki,Komiksy,Muzyka (Metal i Rock) ,Plastyka

Napisano 20 November 2010 - 20:02

Chętnie zapoznam się z filmem . Lecz po obejżeniu trailera mam nadzieję , że humor , nie będzie obecny przez cały film . Przyda się troche powagi .

Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker)
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Mesogog 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 231

Napisano 21 November 2010 - 09:28

Mnie też martwi ten humor. Oby nie przesadzali z ilością gagów i wstawek humorystycznych, bo się z tego trzecia część Fantastycznej Czwórki, albo Transformers zrobi. W ogóle jak narazie to mi to wygląda jak jakieś połączenie filmu Disneya z filmową F4. Wszystko takie kolorowe i bajkowe. Ale ja się nie znam na GL. Znam tą postać jedynie z kreskówki Liga Sprawiedliwych, która kiedyś na CN leciała, więc nie wiem jak powinien wyglądać film o nim. Wiem natomiast, że na pewno nie chciałbym kolejnego komiksowego filmu na poziomie F4 :D .
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Postów 870
  • Interests:Star Wars, muzyka klasyczna, Gry, MARVEL, filmy, militaria, historia

Napisano 21 November 2010 - 10:40

Film zapowiada się obiecująco.
Myślę że będzie dobry.
"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone."- Darth Malak

0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 21 November 2010 - 12:28

Ja jako fan również i Green Lantern czekam na film z niecierpliwością. Jestem trochę zniesmaczony Zielonymi Latarnikami po sadze "Blackest Night" która sporo namieszała (za to wprowadziła Czarne Latarnie, którymi byly zmarłe postaci DC np. ojciec Supermana czy Aquaman :D) jak i masę innych kolorowych korpusów co mnie zniesmaczyło i po Najczarniejszej nocy zaprzestałem czytać komiksy z GL. Kto wie, może po premierze filmu ponownie przyłącze się do Korpusu. A jak oceniacie wygląd aktora? Ryan Reynolds średnio mi pasuje do roli Hala Jordana, zwłaszcza że boje się po trailerach słynnej sekwencji Riddlera-Carrey'a. Osobiście to wolałbym aby film był wierną adaptację Secret Origin, lub klasyku Emerald Dawn które są prawdziwą esencją Hala Jordana alias Green Lantern!
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Mesogog 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 231

Napisano 21 November 2010 - 18:45

Reynoldsa jako aktora zawsze lubiłem, więc film obejrzę tylko dla niego. Facet ma talent komediowy, co udowodnił w Blade 3. Boję się jednak, żeby tym razem nie przegieli z robieniem z niego komedianta. Czy nadaje się do Hala się nie wypowiem, bo nie znam tej postaci.
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 26 January 2011 - 18:11

Mały fan stuff filmu GL
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Elgared 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 38

Napisano 26 January 2011 - 18:26

Premiera za kilka miesięcy, a już tyle gadżetów. Sporo wydają na marketing, czyli film może być (obym się myliła) kiepski.
Lubie komiksowego Parallaxa, głównie dlatego że jego nosicielem był Jordan, więc jestem ciekawa jak pokażą go w filmie.
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Mesogog 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 231

Napisano 27 January 2011 - 09:16

No no, jeśli na filmie choć przez sekundę pojawi się to działo, które widać na zdjęciu nr. 4 to żadna siła nie zmusi mnie do obejrzenia tego dzieła. Ja potrafię wiele zrozumieć, ale TO?! Co to ma kurde być???
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Venom434 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 33

Napisano 27 January 2011 - 15:14

Czy w filmie pojawi sie postać John'a Stewart'a ? To moja ulubiona postać z całej drużyny zielonej latarni
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Chester 

• Przyszły Władca Świata
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1731
  • Interests:Marvel,Figurki,Komiksy,Muzyka (Metal i Rock) ,Plastyka

Napisano 27 January 2011 - 15:16

Johnn się pojawi . Zagra go Nick Jones . Ale pewnie nie będzie zbyt ważna postacią w tej częsci .

Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker)
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Elgared 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 38

Napisano 27 January 2011 - 19:22

Faktycznie, w obsadzie jest John :). Troche to dziwne, ta postać ma być w filmie, a Guy Gardner nie. W końcu to on był pierwszym zastępca Hala.
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   LuXuS 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 882
  • Interests:marvel legends,muzyka,komiksy,filmy

Napisano 31 January 2011 - 17:10

Nowe zdjecie Ryan'a Reynolds'a na okladce F*** :
http://www.comicbookmovie.com/fansites/ror...s/news/?a=28772
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   PrimoHombre 

• Venomous Reptile
  • PipPipPipPip
  • Postów 851

Napisano 31 January 2011 - 18:43

Nie wiem jak wam, ale jam mam dziwne przeczucie, że to może być jeden z tych filmów, w którym najbardziej będą mi się podobały napisy końcowe :) .
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   LuXuS 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 882
  • Interests:marvel legends,muzyka,komiksy,filmy

Napisano 31 January 2011 - 18:54

Przesadzasz Primo. Moim zdaniem to bedzie dobry film rozrywkowy, bez zadnej skomplikowanej fabuly i takich roznych rzeczy. Ludzie beda na niego isc zeby sie odprezyc i tyle. Osobiscie nie wymagam kompletnie niz od tego filmu. Mam nadzieje, ze nie bedzie zrobiony jakos strasznie tandetnie.
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   PrimoHombre 

• Venomous Reptile
  • PipPipPipPip
  • Postów 851

Napisano 31 January 2011 - 19:03

Być może, że przesadzam, być może będzie to dobry film ... ale przynajmniej na obecną chwilę, nie mogę powiedzieć abym z niecierpliwością wypatrywał premiery ...
Chyba przez głównego aktora Reynolds jest Ok, ale jakoś nie potrafię go sobie wyobrazić w tym filmie.
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Elgared 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 38

Napisano 31 January 2011 - 21:52

Ja bardzo chcem już go zobaczyć, nawet mam zwiastun na telefonie i cały czas oglądam. Bardzo chciałam aby w fabule opierali sie na Szmaragdowym Świcie, ale ten Parallax psuje mi ten obraz. A Reynolds jak najbardziej pasuje na Hala. Pokazał klase w Wolverinie i Bladzie. Ma poczucie humoru i wygląd łobuza. Jak dla mnie zapowiada się 2 godz. rozrywki
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Wolfsbane 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 33
  • Interests:Rysowanie, Ottofilia i Jamiroquai.

Napisano 05 April 2011 - 21:04

Nie będę robić za speca od DC, ale to wielgachne zielone działo trochę mnie zbiło z tropu. A maska na twarzy Reynoldsa wygląda po prostu komicznie przez ten fragment zakrywający nos, a chyba nie do końca o to chodzi. <_<
Love, peace 'n' funk!
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   Mesogog 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 231

Napisano 06 April 2011 - 05:32

Co do działka to zgadzam się tak w 50%. W ogóle ta cała umiejętność GL z zamianą promienia w dowolny przedmiot jest potwornie głupia, ale cieszę się, że to chociaż karabin maszynowy. Zawsze mogłoby to wyglądać tak jak tutaj:
Dołączona grafika
:lol:

To by już dopiero była tragedia :) .
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   Wolfsbane 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 33
  • Interests:Rysowanie, Ottofilia i Jamiroquai.

Napisano 06 April 2011 - 18:00

Masakra X_x Tylko filmowcy mogliby wpaść na coś podobnego...
Love, peace 'n' funk!
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users