Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Poszukujemy Moderatorów - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 2 stron +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Poszukujemy Moderatorów

#21 Użytkownik nie jest zalogowany   innuendo 

• Philologist
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 679

Napisano 10 September 2011 - 10:14

Scarlet, ostatnie ostrzeżenie masz świeże, sprzed paru dni (5.09 - obraza redaktora). Po prostu nie ufam osobom, które większość ostrzeżeń mają za obrazę kogoś. Nie wyobrażam sobie moda obrażającego użytkowników. I tyle. Odnośnie reaktywacji, to mam na myśli to, że forum znowu działa.

Gizmo94pl, mam nadzieję, że teraz uda się szybko rozprawić z każdym potencjalnym trollem :)
http://pustamiska.pl klik!

<a href="http://bluesbrothers.deviantart.com" target="_blank">Moje dzielka :) </a>
0

#22 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 840

Napisano 10 September 2011 - 11:50

Wyświetl postUżytkownik innuendo dnia 10 September 2011 - 10:14 napisał

Scarlet, ostatnie ostrzeżenie masz świeże, sprzed paru dni (5.09 - obraza redaktora)

Nie wiem skąd tą informacje wzięłaś, skoro nie ma to potwierdzenia w moim profilu na forum

Cytat

Po prostu nie ufam osobom, które większość ostrzeżeń mają za obrazę kogoś. Nie wyobrażam sobie moda obrażającego użytkowników.

Sorry ale o jaką większość ci chodzi, to że kiedyś powiedziałem to co powiedziałem uważam nie przekreśla mojej chęci pomocy i zgłoszenia na owe stanowisko. Poza tym kto powiedział że gdybym został modem obrażał bym kogokolwiek ?

Trochę zaufania innu, ludzie się zmieniają a w tak beznadziejnej sytuacji jaka teraz panuje na SMO chyba zgodzisz się z tym że każda pomoc się przyda. Jeśli uważasz że to zbędne i mi nie ufasz, to przepraszam po co ten temat i dalsza egzystencja na tym forum ? Bo chyba nie dla proformy. Spójrzmy prawdzie w oczy, od kiedy nie ma Dawidosa nie ma tu kto trzymać wszystkiego w kupie. Większość ludzi się wykruszyła, jeśli nie zajdą jakieś zmiany w organizacji to SMO już umarło. Niezależnie czy z twoją czy z moją obecnością. Są tu admini jacyś ? nie widzę, ktoś pełni role tutaj czynnika decyzyjnego ? nie. Więc pytam z czym dalej do ludzi ?, forum tak naprawdę teraz jest sobie bo jest. Nie funkcjonuje tak jak kiedyś.
0

#23 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 10 September 2011 - 12:10

Cytat

Są tu admini jacyś ? nie widzę, ktoś pełni role tutaj czynnika decyzyjnego ?

Jestem. Poza tym, kiedy człowiek ma długi nie idzie po pożyczkę do mafii - moderatorem może być osoba godna zaufania, a Scarlet Spider do takich nie należy. Wybacz, ale twoja przeszłość zarówno tu jak i na innych forach nas niepokoi. Druga sprawa to fakt że przy obecnym wegetatywnym stanie forum potrzeba nam userów a nie modów, a jeżeli mam być szczery przydałaby się tu dosłownie jedna dodatkowa para rąk do moderowania... kiedy ludzie nie mają co jeść, dobry przywódca nie angażuje kolejnych urzędników.

To mój luźny metaforyczny post, i proszę uszanować moje zdanie.
0

#24 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 10 September 2011 - 12:18

Wyświetl postUżytkownik Drawski dnia 10 September 2011 - 12:10 napisał

Jestem.

Oficjalnie Redaktorem SMO, a ja tu mówię o adminie z prawdziwego zdarzenia

Cytat

Poza tym, kiedy człowiek ma długi nie idzie po pożyczkę do mafii

Zabrzmiało to mało poważanie, a ja tu dyskutuje na poważny temat

Cytat

Wybacz, ale twoja przeszłość zarówno tu jak i na innych forach nas niepokoi.

To może czas mi zaufać ?, jak wspominałem ludzie się zmieniają. Jeżeli zamierzacie patrzeć na moją osobą przez pryzmat wciąż mojej przeszłości, to zapewniam to do niczego dobrego nie prowadzi. A już w szczególności do dobrej współpracy dla dobra SMO. Każdy ma jakieś swoje grzeszki, ale powinniście dać mi przynajmniej jednak szansę. Mam dosyć dużą wiedzę na temat świata komiksów, choć na bieżąco nie jestem już z Marvelem i DC. Nie jestem osobnikiem który zamyka się tylko na TM-Semic. Moja propozycja jest więc taka, zaufajcie i dajcie szanse a jeśli nie i uznacie że współpraca ze mną nie ma sensu przyznajcie bana.
0

#25 Użytkownik nie jest zalogowany   Gizmo94pl 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 266

Napisano 10 September 2011 - 14:00

Wyświetl postUżytkownik Scarlet Spider dnia 10 September 2011 - 12:18 napisał

[...]

Oprócz ciebie zgłosiły się też trzy inne osoby (licząc ze mną) wiec skoro ty im nie odpowiadasz to by wybrali kogoś innego, ale po prostu na razie nie potrzeba drugiego moderatora, nie rozumiem po co ta dyskusja. <_<
0

#26 Użytkownik nie jest zalogowany   _SetH_ 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 241
  • Interests:Koks, dziwki, dziwki, koks.

Napisano 10 September 2011 - 22:54

Wyjaśni mi ktoś, co ma znajomość komiksów do bycia dobrym moderatorem? Muszę przyznać, że zaintrygował mnie ten argument.
Dołączona grafika
0

#27 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 11 September 2011 - 08:14

Wyświetl postUżytkownik _SetH_ dnia 10 September 2011 - 22:54 napisał

Wyjaśni mi ktoś, co ma znajomość komiksów do bycia dobrym moderatorem? Muszę przyznać, że zaintrygował mnie ten argument.

Scarlet chce nam zapewnić aktywność na forum i próbę jego reanimacji, choć wg. mnie śmiało może to robić jako zwykły user.
0

#28 Użytkownik nie jest zalogowany   innuendo 

• Philologist
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 679

Napisano 12 September 2011 - 16:20

Scarlet, ja i Drawski widzimy status ostrzeżeń, oraz ich historię. Nie wiem, czy pozostali userzy to widzą, ale skoro zadałeś mi to pytanie, to wnioskuję, że nie. Po prostu nie dziw się, że Ci nie ufamy. Na brak zaufania się pracuje. Możesz pisać o komiksach, dzielić się wiedzą, ale zdania odnośnie Twojego bycia modem nie zmienię. Zważywszy, że zgłosiły się i inne osoby.
http://pustamiska.pl klik!

<a href="http://bluesbrothers.deviantart.com" target="_blank">Moje dzielka :) </a>
0

#29 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 12 September 2011 - 18:24

Wyświetl postUżytkownik Drawski dnia 11 September 2011 - 08:14 napisał

choć wg. mnie śmiało może to robić jako zwykły user

Oczywiście ale gdy jest zaufanie, a tego teraz widzę nie ma

Wyświetl postUżytkownik innuendo dnia 12 September 2011 - 16:20 napisał

Scarlet, ja i Drawski widzimy status ostrzeżeń, oraz ich historię.

Otóż ja właśnie nie

Cytat

Po prostu nie dziw się, że Ci nie ufamy.

No to nie ma zaufania, nie ma współpracy...
0

#30 Użytkownik nie jest zalogowany   Pytajnik 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 210

Napisano 14 September 2011 - 16:26

Wyświetl postUżytkownik Gizmo94pl dnia 10 September 2011 - 14:00 napisał

Oprócz ciebie zgłosiły się też trzy inne osoby (licząc ze mną) wiec skoro ty im nie odpowiadasz to by wybrali kogoś innego

No właśnie.Co z innymi kandydatami na stanowisko moda?
1

Udostępnij ten temat:

• 2 stron +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users