Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Poszukujemy Moderatorów - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 2 stron +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Poszukujemy Moderatorów

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   MAJKI 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 203

Napisano 11 November 2010 - 17:19

Jak w temacie, poszukujemy użytkowników mających chęć i czas zająć się moderacją niniejszego forum. Swoje kandydatury proszę zgłaszać poniżej z krótkim uzasadnieniem.

Pozdrawiam
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 13 November 2010 - 18:38

Co prawda bardziej mi zależy w udziale w poszerzaniu horyzontów Spider-Man Online pod postacią streszczeń bądź recenzji jednak chętnie poświęce trochę czasu na opieke nad forum. Nie obchodzi mnie status czy napis przy awatarze ale pomoc dla was, tudzież - tegoż forum. Sam nie wiem czy nadaje się na ten urząd, to pozostaje do oceny administracji. Mam trochę postów na koncie, jednak udzielam się w wielu wątkach ważnych dla idey fanowstwa postaci Człowieka-Pająka i staram rzadko udzielać w innych tematach, swego czasu nawet dzięki mojemu "marudzeniu" doszło do jakże należnego przeniesienia wątków o awatarch i sygnaturkach do należytego działu (offtopowego rzecz jasna). Nie mam wiedzy na temat przydzielania poszczególnym modom poszczególnych działów, w każdym bądź razie jestem chętny do opieki nad "Komiksami" - acz czuje się zmobilizowany do każdego rodzaju moderacji. Moje doświadczenie? modem rzecz jasna bywałem, głównie na forach przeznaczonych dla graczy, konkretnej gildii itp. a jak wiadomo często i młodzi się zdarzają, tak więc roboty było dużo. Nie jestem człowiekiem zbytnio "nadętym" i zwracającym uwagę na sztywne zasady - acz uważam że porządek musi być... :).

I najważniejsze pytanie - czemu chce być Moderatorem? oprócz argumentów przedstawionych powyżej jest jeszcze jedna rzecz. Widzę że na forum można coś zmienić, trochę wywyższyć wątki o samym Spider-Manie, a ograniczyć kolejne tematy "Jaki mam pulpit", "Jaka jest to gra", "Piszemy parodie o Spidey'u". Przede wszystkim mój postulat czy też propozycja dla forum (hah, robi się trochę politycznie <_<) to czyszczenie co jakiś czas nabijackich tematów, np. tego o pulpicie. Nie mówię o usuwaniu tych tematów bo uważam że czasami fajnie się odstresować w "zadaniu sobie pytania", acz uważam że takie wątki po osiągnięciu określonej liczby stron powinny być czyszczone do ostatniego postu - tak zabawa idzie dalej a na forum nie ma bałaganu. Jeżeli nie zostanę moderatorem mój zapał będzie taki sam - bowiem chodzi mi aby forum stawało się lepsze, a nie żebym ja mógł wlepiać ostrzeżenia. Pozdrawiam użytkowników Forum Spider-Man Online! ;)
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   spider1170 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 613

Napisano 13 November 2010 - 23:09

Wytłumacz mi kolego jak wywyższac wątki skoro w tym dupnym kraju NIC ze Spideyem nie ma w kioskach?Nie liczę tej tandety jak.SM magazyn.Film w 2012 i o czym tu gadac?
Także ja chętnie będę moderatorem.Czemu?
1.Bardzo chętnie pomogę forum
2.Chyba zmądrzałem od zarejestrowania się.
3.Potrafię naprawdę starannie wykonywac tę pracę.Byłem raz modem,na jakimś forum motoryzacyjnym i szło mi całkiem dobrze.
3.Mogę czuwac nad poziomem niemal każdego topicu,przeglądając go 1,2 razy dziennie.
4.Nie jestem zwolennikiem rygoru.Jasne,każdemu zdarzają się błędy.
Całkiem nieźle chyba to przeedstawiłem.Mam dużą nadzieję na owe stanowisko.
pozdrawiam
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 14 November 2010 - 14:36

Tak jak już powiedziałem. Co z tego że nic się nie dzieje w samej Polsce? przecież możesz zamawiać komiksy z USA, lub czytać legalne translacje fanów, w tym jest wiele komiksów ze Spider-Manem. Można rownież rozmawiać o obecnych wydarzeniach, o kreskówkach starych lub nowych. Najlepiej wszystko olać i zgadywać jaki to film, a nie rozmawiać o Spider-Manie. Uważam że już dyskusje o innych komiksach Marvela które mniej lub bardziej pokrywają się ze Spider-Manem będą lepsze niż o tym jaka to gra czy jakie programy w TV wielbimy - po prostu to jest mijanie się z sensem forum.
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Postów 870
  • Interests:Star Wars, muzyka klasyczna, Gry, MARVEL, filmy, militaria, historia

Napisano 16 November 2010 - 13:57

Z rozkoszą będę pomagał... lecz niestety dopiero od maja, gdyż jestem w maturalnej klasie, i nie będę miał czasu, albo będę musiał zaniedbywać powierzone mi obowiązki.

Tak czy owak myślę że ktoś się chętny znajdzie.

:)
"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone."- Darth Malak

0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 08 May 2011 - 11:19

Admini czasem nie zapomnieli o forum? :P
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 02 September 2011 - 12:12

Czy poszukiwanie Moderatorów trwa jeszcze ?
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Gizmo94pl 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 266

Napisano 02 September 2011 - 12:24

Wyświetl postUżytkownik Scarlet Spider dnia 02 September 2011 - 12:12 napisał

Czy poszukiwanie Moderatorów trwa jeszcze ?

Też jestem zainteresowany.
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 02 September 2011 - 17:27

Poinformowałem Majkiego o waszych propozycjach.
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Pytajnik 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 210

Napisano 04 September 2011 - 22:52

Ja także się zgłaszam.
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   innuendo 

• Philologist
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 679

Napisano 05 September 2011 - 21:15

Oczy moderatorów patrzą :) Nie wszyscy wiedzieli o powrocie forum...
http://pustamiska.pl klik!

<a href="http://bluesbrothers.deviantart.com" target="_blank">Moje dzielka :) </a>
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   daniello32 

• Jedi Knight
  • PipPipPipPip
  • Postów 753

Napisano 07 September 2011 - 11:46

Jestem chętny zarówno na stanowisko moderatora jak i redaktora :)

Wiecie, kim jestem?
Panem własnego losu.
Wszystkie błędy popełniłem bez niczyjej pomocy.

Spider-Man
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   innuendo 

• Philologist
  • PipPipPipPip
  • Postów 679

Napisano 07 September 2011 - 14:16

Moim zdaniem nie trzeba teraz powiększać liczby moderatorów. Powód: jak w ciągu paru dni przybędzie parę postów, to jest dobrze.

<a href="http://bluesbrothers.deviantart.com" target="_blank">Moje dzielka :) </a>
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 08 September 2011 - 15:32

Czyli co tkwimy dalej w tej bezsensownej sytuacji bezkrólewia że tak powiem, ok proszę bardzo
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   innuendo 

• Philologist
  • PipPipPipPip
  • Postów 679

Napisano 09 September 2011 - 10:51

To nie jest bezsensowna sytuacja bezkrólewia. Mam uprawniania moda, więc w razie czego zadziałam. Na tę ilość postów jaka pojawia się na forum nie ma sensu mnożyć modów. Poza tym Scarlet nie obraź się, ale w roli moderatora widzę osobę, która nie dopuszcza się obrażania innych i nie zostaje z tego powodu "nagrodzona" ostrzeżeniem.

0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 09 September 2011 - 18:21

Wyświetl postUżytkownik innuendo dnia 09 September 2011 - 10:51 napisał

To nie jest bezsensowna sytuacja bezkrólewia. Mam uprawniania moda, więc w razie czego zadziałam. Na tę ilość postów jaka pojawia się na forum nie ma sensu mnożyć modów. Poza tym Scarlet nie obraź się, ale w roli moderatora widzę osobę, która nie dopuszcza się obrażania innych i nie zostaje z tego powodu "nagrodzona" ostrzeżeniem.

Dokładnie. Ja też mam dobre uprawnienia, i mogę służyć jako Mod i jako Admin - nie warto teraz nikogo nowego angażować, lepiej napisać do Wookie lub innych członków forum.
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 09 September 2011 - 19:31

Wyświetl postUżytkownik innuendo dnia 09 September 2011 - 10:51 napisał

Poza tym Scarlet nie obraź się, ale w roli moderatora widzę osobę, która nie dopuszcza się obrażania innych i nie zostaje z tego powodu "nagrodzona" ostrzeżeniem.

Jakaś aluzja do mojej osoby ? przecież nie jestem osobą która dopuszcza się obrażania innych i zostaje z tego powodu "nagrodzona" ostrzeżeniem. Tak więc nie wiem skąd te dziwne insynuacje, no ale nie masz zaufania do osoby która chce pomóc to po prostu powiedz otwarcie. Temat powstał, osoby się zgłosiły a jak widać część starej gwardii nie chce zmian. OK ,skoro SMO ma być w stanie wegetatywnym to proszę bardzo. Posiedźmy popatrzmy, już widzę jak sytuacja się poprawia.

Wyświetl postUżytkownik Drawski dnia 09 September 2011 - 18:21 napisał

lepiej napisać do Wookie lub innych członków forum.

A czy oni się przypadkiem już nie wykruszyli ?
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   innuendo 

• Philologist
  • PipPipPipPip
  • Postów 679

Napisano 10 September 2011 - 01:51

Scarlet, wiesz dobrze, o czym piszę. Wiem z jakiego powodu zostałeś "nagrodzony" ostrzeżeniami. Pamiętam Twoje "wyczyny" na tym forum :D
Drawski, ze starszej gwardii na forum zaglądają Gądziu i GooralekSkate. Myślę, że nie wszyscy wiedzą o reaktywacji SMO.

0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   Scarlet Spider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 840

Napisano 10 September 2011 - 07:29

Wyświetl postUżytkownik innuendo dnia 10 September 2011 - 01:51 napisał

Scarlet, wiesz dobrze, o czym piszę. Wiem z jakiego powodu zostałeś "nagrodzony" ostrzeżeniami. Pamiętam Twoje "wyczyny" na tym forum :D

Ale kiedy to było ? kilka lat temu i od tego czasu wiele się zmieniło. Dziś to już stare dzieje i nie ma sensu do tego wracać. Jeśli SMO ma przetrwać i jakoś funkcjonować nie patrzmy na przeszłość a skupmy się na przyszłości, no chyba że ty wyznajesz inną zasadę. Mówisz o moich wyczynach, było tu kilka większych niekoniecznie należących do mnie jak pewnie dobrze pamiętasz. Nadal więc podtrzymuje swoje zgłoszenie na moderatora, bowiem liczy się zaufanie. Chce pomóc, a nie debatować na temat tego co kiedyś zrobiłem. Na to bowiem czasu nie mam i szczerze kompletnie nic z tamtego okresu nie pamiętam.

Cytat

Myślę, że nie wszyscy wiedzą o reaktywacji SMO

Jakiej reaktywacji ? bo jakoś żadnej nie widać
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   Gizmo94pl 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 266

Napisano 10 September 2011 - 08:51

Dla mnie wystarczy jeden moderator, tylko musi on coś robić, ostatnio parę trollów było i pisali głupoty bo czuli się bezkarni.
0

Udostępnij ten temat:

• 2 stron +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users