Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Lie to Me - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Lie to Me Wszystko o Serialu

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 1437

Napisano 12 October 2010 - 18:07

:) Witam w mym kolejnym serialowym temacie poświęconym serialowi ''Lie to Me'' wyświetlanym u nas pod tytułem ''Magia Kłamstwa''. Serial znam już od dosyć dawna właściwie od jego początku. Ale niedawno wszedł na ekrany naszych telewizorów na razie tylko na kanale FOX Life, ale myślę że niedługo będzie lepiej. Serial opowiada o ''przygodach'' dr Cala Lightmana który jest ekspertem w dziedzinie wykrywania kłamstwa. Sam Lightman jest wzorowany na prawdziwej postaci Paula Ekmana który odkrył i opisał zjawisko tzw. mikroekspresji. Lightman dzięki swojej nauce pomaga w skomplikowanych sprawach FBI, policji oraz innym osobom w tym także prywatnym. Pomaga mu w tym jego grupa składająca się z Dr Gillian Foster psycholożki i najlepszej przyjaciółki Cala, Willa Lokera człowieka który nie potrafi kłamać i jest natarczywie szczery oraz
Torres która dzięki wrodzonej intuicji potrafi odczytywać innych ludzi choć nigdy jej tego nie uczono. Serial wkracza właśnie w erę 3 sezonu i mam nadzieje, że szybko się nie skończy. Ponieważ to równie świeży i niekonwencjonalny serial jak House ze świetną rolą główną graną przez samego Tima Rotha ;) Zapraszam wszystkich fanów do wypowiedzi :) Dla tych którzy nie oglądali a są fanami Housa polecam najbardziej, na pewno z łatwością odnajdą się w i tutaj.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
''Ozdoby i ubiór Znachora, Czarownika czy Magika, powinny ukazywać jego powiązanie z bogami i przewagę którą ma nad nimi!''
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Sir. Kaszanic 

• King of the SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1176

Napisano 13 November 2010 - 22:19

Serial jest świetny,co prawda ja jeszcze wszystkich odcinków nie oglądałem(nie mogę znaleźć czasu),ale zdaje mi się nawet może lepszy od Doktorka.Polecam wszystkim!!! :)
''SZŁEM ŁĄKĄ
WIATER WIAŁ KWIATY PACHŁY A ONA MNIE ODEPCHŁA
WIĘC POSZŁEM DO DOMU
TRZASŁEM DRZWIAMI PIERDŁEM RZYGŁEM WYSZŁEM
I CHAMSTWA NIE ZNIESE"
Mucha nie siada.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 13 November 2010 - 22:27

Czy lepszy od Grega to nie bym nie powiedział, bo serial pod wieloma aspektami wciąż kuleje, głównie przez to że nie mogą się zdecydować w jakim kierunku ma to pójść. Pierwszy sezon jest niewątpliwie bardzo dobry. Drugi sezon którego emisje na długi czas zawieszono nie był już tak dobry, ale wciąż w formie. Teraz serial powoli wraca do siebie w trzecim sezonie, jednak wciąż można się dopatrzeć pewnych niekonsekwencji i porzucania wątków czego osobiście nie lubię. Jednakże serial jak najbardziej polecam, żeby przekonać się na własnej skórze :) z czym to się je :D.
Dołączona grafika
''Ozdoby i ubiór Znachora, Czarownika czy Magika, powinny ukazywać jego powiązanie z bogami i przewagę którą ma nad nimi!''
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Sir. Kaszanic 

• King of the SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1176

Napisano 13 November 2010 - 22:35

Wyświetl postUżytkownik Morpheus dnia 13.11.2010, 23:27 napisał

Czy lepszy od Grega to nie bym nie powiedział, bo serial pod wieloma aspektami wciąż kuleje, głównie przez to że nie mogą się zdecydować w jakim kierunku ma to pójść. Pierwszy sezon jest niewątpliwie bardzo dobry. Drugi sezon którego emisje na długi czas zawieszono nie był już tak dobry, ale wciąż w formie. Teraz serial powoli wraca do siebie w trzecim sezonie, jednak wciąż można się dopatrzeć pewnych niekonsekwencji i porzucania wątków czego osobiście nie lubię. Jednakże serial jak najbardziej polecam, żeby przekonać się na własnej skórze :) i zobaczyć z czym to się je.

Nie oglądałem wszystkiego i pewnie masz rację,lecz na"pierwszy"rzut oka zdawał mi się ciekawszy,bardziej wciągający,bez niezrozumiałych słów oznaczających choroby(kalanostorofganotopia(jak by cośtakiego słowa raczej niema :D )).Jak powiedział Józef Piłsudski:"Racja jest jak dupa,każdy ma swoją!",tak więc nasze poglądy mogą być inne. :D
''SZŁEM ŁĄKĄ
WIĘC POSZŁEM DO DOMU
I CHAMSTWA NIE ZNIESE"
Mucha nie siada.
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 26 November 2010 - 21:18

Czy ktokolwiek prócz Kaszanica zainteresował się może serialem. Zapraszam do dyskusji o ulubionych odcinkach i postaciach :) Ja jestem świeżo po seansie najnowszego odcinka Trzeciej serii i jak dla mnie to klasa sama w sobie, naprawdę świetny, momentami bardzo smutny odcinek. Sezon 3 w moim mniemaniu rzeczywistości jest jak na razie najlepszy, cieszy mnie że odeszli od schematu zagadek kryminalnych i przeszli na bardziej powiedzmy codzienne sprawy :) no może źle to określam. Także jeszcze raz gorąco polecam głównie dwa ostatnie odcinki ''Veronica'' i ''Beyond Belief'' :)
Dołączona grafika
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   Sir. Kaszanic 

• King of the SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1176

Napisano 26 November 2010 - 21:54

Ja ostatnio w ogóle nie miałem czasu oglądać następnych odcinków,dlatego co do nich(odcinków)nie będę mówił który najlepszy,ale powiem którą postać lubię najbardziej,a mianowicie:
Szczupłego,czarnowłosego,"zawsze"prawdomównego i czarującego młodzieńca,Willa Lokera.Bardzo lubię tę postać ponieważ jest bardzo tajemniczy,ale nie wiem do końca w jaki sposób.Od początku bardzo mnie zaciekawił. :)

Trzeba namówić kogoś aby obejrzał 1-wszy odcinek(i żeby go to wciągnęło)i żeby trochę popisał w tym temacie :) ,bo serial jest naprawdę fajny,ale mało ludzi go zna!
''SZŁEM ŁĄKĄ
WIĘC POSZŁEM DO DOMU
I CHAMSTWA NIE ZNIESE"
Mucha nie siada.
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 27 November 2010 - 12:55

Mówiąc o postaci Lokera, przyznam Ci rację, bo jesteś jeszcze na etapie 1 sezonu, niestety później staję się bardzo drażniącym bohaterem (przynajmniej mnie bardzo irytuję), choć w 3 sezonie trochę się rehabilituje. Nie wiem czy stwierdzisz tak samo bo obejrzeniu większej ilości odcinków, ale powodzenia w nadganianiu materiału.
Natomiast moją ulubioną postacią musi być jak zawsze najsilniejszy charakter, a mowa o Lightmanie, uwielbiam jego drażniąca osobowość, specyficzny sposób bycia, podejście do córki oraz niewyraźny bełkotliwy Brytyjski akcent.
Co do wciągania to już w serial wkręciłem sporo osób ze swego otoczenia, bo Lightmana nie da się nie kochać :) Niestety nikt z nich nie pisze na tym forum.
Dołączona grafika
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   Sir. Kaszanic 

• King of the SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1176

Napisano 27 November 2010 - 13:54

Co do Doktorka,to też przyznaję rację!zapomniałeś dodać o typie chodzenia,pas do przodu ręce z tyłu,taki lanserski! :)
''SZŁEM ŁĄKĄ
WIĘC POSZŁEM DO DOMU
I CHAMSTWA NIE ZNIESE"
Mucha nie siada.
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 27 November 2010 - 14:42

Tak ostatnio nawet z kumplem próbowałem jego charakterystycznego chodu :) Było śmiesznie :)
Dołączona grafika
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users