Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Powiedz jak wyglądam - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 2 stron +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Powiedz jak wyglądam czyli użyjta swej wyobraźni :lol:

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   AtA 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 368

Napisano 03 October 2010 - 11:03

:)
:) !
Wpadłem na świetny pomysł. A więc w tym temacie opisujemy wygląd użytkownika (na podstawie relacji z tego forum) na zasadzie jak w przypadku tematu: " Oceń kogokolwiek kto napisał w tym temacie". A więc każdy może być opisywany wiele razy, bo każdy może mieć inną wizję :D
Starajcie się rozbudowywać wypowiedzi, napiszcie wszystko co przyjdzie wam do głów :D
Zapewniam że nieźle się ubawimy :D
A więc czekam na kogoś kto opiszę mnie ;)
Już nie mogę się doczekać :P

Ps. Aha i zapewne są tutaj tacy którzy się znają z poza forum :P Więc "nie musicie" opisywać siebie nawzajem..

4Fan!

WAŻNE:
Żeby jeszcze bardziej urozmaicić ten temat postanowiłem żeby opisywana osoba oceniła na ile realnie dany użytkownik ją opisał :) W skali 1/10 ! I wypowiedzi mogą być naprawdę dziwne, wierzcie mi że ja mam bardzo dziwne skojarzenie z niektórymi userami.. Powinny być nawet kontrowersyjne :D
Miłej zabawy!
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 03 October 2010 - 11:19

Hmm nawet ciekawy pomysł tylko nie wiem w jaki sposób mogę sobie ciebie wyobrazić wiem tylko tyle, że lubisz komiksy i metal więc wnioskuje że prawdopodobnie posiadasz długie włosy :) i być może ubierasz się na czarno. hmm i ... i nie wiem co więcej poczekam, aż temat się rozwinie żeby się zainspirować heh. Tak bardziej po prawdzie to ja utożsamiam sobie Ciebie jaki i innych najbardziej z avatarem, więc mogę być blisko w opisie chyba że twój Avek to naprawdę zdjęcie :)
Dołączona grafika
''Ozdoby i ubiór Znachora, Czarownika czy Magika, powinny ukazywać jego powiązanie z bogami i przewagę którą ma nad nimi!''
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   AtA 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 368

Napisano 03 October 2010 - 11:31

Hmm po części dobrze myślisz :)
Twoją wypowiedź oceniam na 9/10 (oceniam tylko to co powiedziałeś).

Ja się troszkę dłużej pobawię.

Morfeusz:
przyzwycziłem się już do twojego wcześniejszego avka i czasem wydaje mi się że wyglądasz jak Hous :D Wiemy już że masz 18 lat a więc po czytaniu niektórych twoich postów wymyśliłem sobie coś takiego:
ubierasz się w dżins i koszule, masz na pewno krótkie włosy, nie lubisz stawiać ich na żel, jesteś jednym z tych wrażliwszych facetów, średniego wzrostu, nie za gruby i nie za chudy, z charakteru raczej spokojny, unikasz szkolnych nawalanek :) I jesteś romantykiem :D
Pewnie się nieźle pośmiejesz :P Tak jakoś se ciebie wyobrażam. aha a włosy masz ciemne.
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Chester 

• Przyszły Władca Świata
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1731
  • Interests:Marvel,Figurki,Komiksy,Muzyka (Metal i Rock) ,Plastyka

Napisano 03 October 2010 - 11:34

Morpheus

Ja troszkę go znam , więc opisze : Wiem tylko że ma długie włosy (ciemne blond chyba) . Lubi pewnie nosic koszule , a za t-shirtami nie przepada . Oczywiście cały ubrany na czarno . Pewnie często cylinder , bo do niego pasuje . Od czasu do czasu glany , jak na metala przystało .
Szczupły i wysoki . A jeśli chodzi o charakter , to cały czas jest smutno , mrocznie i przygnębiająco . Samotnośc i spokój to jego żywioł .

A jak wyobrażacie sobie mnie ?

Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker)
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 03 October 2010 - 11:35

Hmmm nawet nawet zwłaszcza z charakterem dobrze Ci poszło, nie wiem czy moge powiedzieć co się nie zgadza, więc póki co ocenię 8/10 :) Temat się rozkręca :) Fajny pomysł heh. U ciebie lepiej z wyobraźnia niż u mnie, ale może opisałeś mnie tak w miarę dobrze dlatego, że jestem tak wylewny na forum Ata :D To ja jeszcze rozwinę wypowiedź skoro można też używać przeciw tobie twojego charakteru, a więc:
Na pewno bywasz zabawny, lubisz się konkretnie pośmiać i sporo imprezujesz ale także bywasz romantyczny i często zabierasz dziewczynę na ciekawe filmy :D
Dołączona grafika
''Ozdoby i ubiór Znachora, Czarownika czy Magika, powinny ukazywać jego powiązanie z bogami i przewagę którą ma nad nimi!''
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   AtA 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 368

Napisano 03 October 2010 - 11:38

Chester napisz kogo oceniasz przed wypowiedzią :)

Chester
Hm, 14-latek a więc że lubi metal to już wiem. Zastanawia mnie zdjęcie w twoim profilu? Czy to ty? :)
Wg mnie jak na 14-latka jesteś wysoki, ubierasz się coś na styl "emo" (tak jakoś se wyobrażam :D ), teraz przechodzisz przez okres "młodzieńczego buntu", często się kłócisz z rodziną, z postury chyba jesteś normalny, a co do fryzury lubisz "ekperymentować" z włosami :D
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Chester 

• Przyszły Władca Świata
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1731

Napisano 03 October 2010 - 11:39

Chodziło o Morpheusa . Może się odwdzięczy jakoś ciekawie .

Ata . Kompletnie zboczyłeś z tropu .

0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   AtA 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 368

Napisano 03 October 2010 - 11:43

Pisałem że jak znasz kogoś to tej osoby nie oceniaj bo psujesz tę zabawę :) :D
I nie masz w tym temacie pisać jaki jesteś naprawdę, chodzi o zabawę, miałeś tylko podać ocenę :)
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 03 October 2010 - 11:45

No dopsze odwdzięczam się więc opiszę teraz Chestera:
Sporo można było wywnioskować po twoich komiksach więc masz krótkie włosy oraz nosisz okulary, jesteś średniego wzrostu lubisz ubierać się różnorodnie bez konkretnego stylu. Z charakteru to zapewne jesteś zabawny ale raczej spokojny bez jakiś przypałów.
Przy okazji ocenie twą wypowiedź 5/10 :) niestety.

Wyświetl postUżytkownik AtA dnia Oct 3 2010, 01:43 PM napisał

Pisałem że jak znasz kogoś to tej osoby nie oceniaj bo psujesz tę zabawę Dołączona grafika Dołączona grafika
I nie masz w tym temacie pisać jaki jesteś naprawdę, chodzi o zabawę, miałeś tylko podać ocenę Dołączona grafika

Spoko spoko i tak opis był mało zgodny bo zdjęciami się nie dziele :)
Dołączona grafika
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Darth Destruktor 

• Korriban Guard
  • PipPipPipPip
  • Postów 861
  • Interests:Poza Star Wars? Harry Potter, historia antyczna, itp.

Napisano 03 October 2010 - 11:46

Chester- ewidentny fan Doctora housa i Dooma. Ale zapewne nie nosi peleryni i laski. Trochę rysuje więc ma "sprawne ręce" (bez skojarzeń).
Nie wiedzeić czemu widze cie jako lekko rudawego chłopaka, ale z prostymi, nie kreconymi włosami. Taki może nawet nie wybijający się ponad szereg, ale mający swoje poglądy i rację. Amen.
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Chester 

• Przyszły Władca Świata
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1731

Napisano 03 October 2010 - 11:49

Darth Destruktor .

Według mnie wysoki i dośc ,,szeroki" koleś . czywiście fan Star Warsów . Lubi gdy iini go słuchaja i ,umie postawic na swoim .
Według mnie brunet , który ubiera się w ciemne barwy .Pewnie bluzy ,bo nie lubi koszul .

0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   AtA 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 368

Napisano 03 October 2010 - 11:51

PROSZĘ TRZYMAĆ SIĘ TEGO SCHEMATU:

Imię usera którego opisujecie
Twój opis
Ewentualna ocena jeśli ktoś już cie opisał

I nie piszcie jacy jesteście naprawdę! Wiadomo że jedni mogą znać się lepiej, drudzy gorzej :D Chodzi o wyobraźnię i samą zabawę, nie bierzcie niczego w tym temacie na poważnie :)
To chyba już wszyscy rozumieją :D

Darth Destruktor
Wg mnie koleś wysoki, budzi respekt u innych, ma zdecydowanie czarne włosy, lubi przypakować, i nie ma powodzenia u dziewczyn :P
Nie znam cię więc moja wyobraźnia działała tylko na podstawie twojego avka i sygnaturki :)
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 03 October 2010 - 12:00

Darth Destruktor

Raczej średni wzrost, lubi ubierać się różnorodnie i w różne barwy bez ograniczeń, włosy średniej długości, blond ma 18 lat więc może jakaś bródka. Z charakteru to pewnie lubisz zarażać swoja pasją innych, zabawny, rozważny i romantyczny, a po ''Amen'' można stwierdzić że religijny :)
Dołączona grafika
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 03 October 2010 - 12:17

AtA

Wysoki, włosy o średniej długości. Lubi dobrze wypić, nienawidzi telenowel, bardzo kocha swoją dziewczynę. Lubi Naruto, najbardziej serię Shippudden. Jego ulubiony przeciwnik Spider-Mana to Venom. Mieszka w Chorzowie. Jest z miarę wysokiego wzrostu, w miarę szczupły ale nie anorektyk.
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 03 October 2010 - 12:34

Pan B.
Pojawia się i znika :) nie miałem przyjemności jakoś lepiej poznać, ale spróbuje coś wymyślić.
Nie wiem ile ma lat przypuszczam, że coś koło 18-20,szczupły, włosy raczej krótkie, wysoki, lubi ubierać się na czarno jako fan Batmana :) Z charakteru to jak u większości choć tu jestem pewny 100% że jest nałogowym chumorykiem lubisz się dobrze wyszaleć, posiada także sporą wyobraźnie i jest inteligentny.
Dołączona grafika
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   AtA 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 368

Napisano 03 October 2010 - 12:45

Darth Destruktor nie zapomnij o wystawieniu skali bo już kilka osób cię opisało :)

Pan B.
Wg mnie jest to raczej mężczyzna o średnim wieku :) Ma żonę i dzieci :D Ubiera się elegancko a jego pasję do wszystkiego co związane z marvelem żona uważa za dziecinne :D
Chyba powinien troszkę schudnąć (tak mówią mu ludzie) :P
Bardzo mnie interesuje jak trafiłem Panie B. ? Pewnie się nieźle uśmiejesz ;)

A co do twojego opisu to muszę przyznać że z tych rzeczy które wymieniłeś (niektóre są bardzo oczywiste) trafiłeś bardzo dobrze.. Kilka rzeczy się nie zgadza.. 9/10 !
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 03 October 2010 - 12:49

Heh AtA trochę się uśmiałem :). Trafiłeś tylko w to iż powinien trochę schudnąć... ale to mój osobisty kompleks... :D
Ciekaw jestem czy ktoś się jeszcze wypowie na mój temat, kilka osób które mnie bardziej znają :).
AtA, a i jeszcze interesuję się innymi komiksami, tudzież - tematyką superbohaterską. Pozdrawiam.
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Darth Destruktor 

• Korriban Guard
  • PipPipPipPip
  • Postów 861
  • Interests:Poza Star Wars? Harry Potter, historia antyczna, itp.

Napisano 03 October 2010 - 12:55

Wszyscy którzy mie opisali, trafili w pewnych aspektach, ale w większości pojaechali po bandzie :)
Bliżej jednak był Chester, potem Ata, i na końcu Morpheus.
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   AtA 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 368

Napisano 03 October 2010 - 13:10

Cieszę się niezmiernie ale na przyszłość (mam nadzieję że piszę to tutaj ostatni raz) NIE TŁUMACZCIE W CO DOKŁADNIE KTOŚ TRAFIŁ A W CO NIE TYLKO PODAJCIE OCENĘ W SKALI 1/10 . Pisałem o tym w temacie :D
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   LuXuS 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 882
  • Interests:marvel legends,muzyka,komiksy,filmy

Napisano 03 October 2010 - 14:08

To moze ja opisze zalozyciela tego zacnego tematu. A mianowicie:
AtA

Na pewno jestes facetem, urodziles sie 27 pazdziernika 1989 r. i obecnie mieszkasz w Chorzowie, jestes rowniez stalym bywalcem tego forum (tak wiem to z twojego profilu :D ). Jestes wysoki, szczuply i masz krotkie braz wlosy, lubisz ubierac sie w czarne t-shirty. Dosyc zasadniczy gosc, w pewnych sprawach nawet upierdliwy, pomyslowy, lubi Venoma, nie ma zony, ani dzieci i nie spieszy mu sie do tego.
0

Udostępnij ten temat:

• 2 stron +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users