Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Konsole - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 3 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Konsole Pochwalcie się swoim sprzętem

Ankieta: Najlepsza konsola twoim zdaniem to... (20 użytkowników oddało głos)

Najlepsza konsola twoim zdaniem to...

1. PS3 (6 głosów [30.00%])

Procent z głosów: 30.00%

2. Xbox 360 (10 głosów [50.00%])

Procent z głosów: 50.00%

3. Wii (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

4. Inna. (4 głosów [20.00%])

Procent z głosów: 20.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 471

Napisano 21 August 2010 - 16:42

Ludzie po prostu lubią (akurat nie ja) jak wynagradza się ich za największa głupotkę, więc takie rozwiązanie wprowadzono w Xboxie i ogólnie grach na niego, co okazało się żyłą złota. Co to daje? Z tego co wiem głównie satysfakcje i te +10 respectu jak ktoś wejdzie na twój profil. Na PS'ie też istnieją trofea ale tylko w niektórych grach ;) .

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
0

#22 Użytkownik nie jest zalogowany   spider1170 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 613

Napisano 21 August 2010 - 16:42

Wyświetl postUżytkownik Zer0 dnia Aug 21 2010, 02:01 PM napisał

Jak jesteś taki skąpy, nie zapominaj że Xbox Live jest płatny :unsure: .

Ale nie obowiązkowy ;) .Ja mam tak ,że jeśli kupię X360 to nie po to by bawić się w jakieś XboX Live'y czy inne płatne gówinka od Microsoftu.Ja chcę pograć w najnowsze gry bez martwienia się o wymagania
(a i np.FIFA jest na konsole o niebo lepsza).Po prostu na XboX Live mi nie zależy.Ja chcę po ciężkim dniu rozwalić się na kanapie,napić zimnej Pepsi,chwycić pada w ręce w wygodnej pozycji i rozkoszować się super gierkami.
0

#23 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 21 August 2010 - 16:48

Aha, chyba że tak ;) . Rozumie więc, że podobnie jak ja, preferujesz single player? No nic, pozostaje mi życzyć szczęścia, żeby zakup był udany. Ponawiam jeszcze pytanie co sądzicie o PS Move i Kinect'cie

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
0

#24 Użytkownik nie jest zalogowany   Gizmo94pl 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 266

Napisano 21 August 2010 - 17:51

Revan- Akurat trochę żałuje że kupiłem Fallouta 3 ponieważ dałem 200zł (teraz chodzi po 39zł nówka) to jeszcze dodatki nie działają bo wersja pl (ciekawe czy pszy wprowadzeniu polskiego live wrzucą przetłumaczone dodatki które będą działały).Ale już mi ślinka cieknie na Fallout New Vegas.

Zer0- A mi system osiągnięć się podoba bo można po nim ocenić czy grasz z leszczem czy z profesjonalistą i lubię wyciągać z gier jak najwięcej.Fajne też są nagrody do avatara które się wygrywa podobnie jak osiągnięcia (ale już płatny rynek z ciuchami dla avatara to wyłudzanie pieniędzy).
0

#25 Użytkownik nie jest zalogowany   TuaX 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 301

Napisano 21 August 2010 - 18:30

Mam ps3 jeśli ktoś chętny na partyjkę w bad company 2 to zapraszam. Mój nick na psn to rodrzer.
0

#26 Użytkownik nie jest zalogowany   redspider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 382

Napisano 21 August 2010 - 19:32

Witam wszystkich! Ja jestem zagorzałym PC-towcem, aczkolwiek - jak kilka osób, które się tu wypowiadały - posiadam kultowego PEGASUSA. Urządzonko działa do dzisiaj, tylko swego czasu padł jeden pad i musiałem go wymienić (lata temu rzecz jasna). Pegasusa kupiłem sobie za pieniądze, które dostałem na komunię (jeśli mnie pamięć nie myli, za sumę, która byłaby teraz odpowiednikiem 250 zł). Jeśli chodzi o exclusivy, to wszystkie gry na Pegasusa są już exclusive ;) .

Do dziś miło wspominam takie gierki, jak: "Darkwing Duck", "TaleSpin" (Miś Baloo), "Chip & Dale", "Duck Tales", "Big Nose: The Caveman", "Big Nose: Freaks Out", "Super Robin Hood", "Adventure Island" (pamiętam, że była to pierwsza gra, jaką odpaliłem), "The Goonies", "Ice Climber" (protoplasta współczesnego "Ice Tower'a" - dużo lepszy moim zdaniem), "Tank", "Popeye", "Mappy" oraz nieśmiertelny "Mario" i "Contra".

Będąc właścicielem Pegasusa, grzechem było nie posiadać pistoletu "świetlnego" :D , dzięki któremu można było pograć w takie tytuły, jak: "Duck Hunt" czy "Wild Gunman".

Sorry, że się wypowiadam w tym temacie, choć nie posiadam żadnej współczesnej konsoli, ale jakoś tak miło powspominać :unsure:.

P.S. Fajny pomysł z tą sondą, jednak zabrakło mi odpowiedzi "inna", pod którą, od biedy, mógłbym podciągnąć mojego Pegasusa :P .
Dołączona grafika
0

#27 Użytkownik nie jest zalogowany   spider1170 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 613

Napisano 21 August 2010 - 20:53

NIe masz za co przepraszac,bo temat jest o wszystkich konsolach i miło ,że wspominasz (nie tylko Ty z resztą) o takiej kultowej konsoli jak PEGASUS.Wspomniec zawsze miło.
0

#28 Użytkownik nie jest zalogowany   innuendo 

• Philologist
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 679

Napisano 21 August 2010 - 22:54

Najlepsze konsole? Poczynając od tych wydanych prze Atari będą dalej SEGA MS, SEGA Genesis, NES, SNES. Wybaczcie, mam również PS2 i leży bezczynnie z szafie. Trochę konsol mam i tylko te starsze dają mi frajdę z grania na nich.
http://pustamiska.pl klik!

<a href="http://bluesbrothers.deviantart.com" target="_blank">Moje dzielka :) </a>
0

#29 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 22 August 2010 - 08:20

Wyświetl postUżytkownik redspider dnia Aug 21 2010, 09:32 PM napisał

P.S. Fajny pomysł z tą sondą, jednak zabrakło mi odpowiedzi "inna", pod którą, od biedy, mógłbym podciągnąć mojego Pegasusa ;) .

Niczym św. Mikołaj spełniłem twoje życzenie. Święty Zer0- to brzmi dumnie, nawet to sobie wyobrażam mniej więcej tak:
Dołączona grafika

Dobra żeby nie offtopować, dodam że grałem w God of War 3 i stwierdzam że tą gierkę też muszę mieć.

P.S. Redspider mógłbyś wstawić screeny z gry "Popeye"? Bo ta bajka to klasyka, a gry nie miałem nigdy ;) .

0

#30 Użytkownik nie jest zalogowany   GooralekSkate 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 299
  • Interests:Muzyka, Joker, rysunek, Joker, gitara, Joker.. :-( - Let's put smile on that face ! - ...:-)

Napisano 22 August 2010 - 08:38

Zer0, bo powiem żonce ;> ;)

No ja także grałem w God of War 3 na PS3 no i powala na kolana, super animacje, grafika, sterowanie... ;)
0

#31 Użytkownik nie jest zalogowany   redspider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 382

Napisano 22 August 2010 - 12:52

Poniżej screeny, o które prosiłeś, Zer0.

Uwaga! Po kliknięciu na którejkolwiek z miniatur zostaniesz zaatakowany przez wielkie, kwadratowe piksele. Zostałeś ostrzeżony! :P

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dodam jeszcze, że rozgrywka polegała na zbieraniu serduszek i nutek, które zrzucała nam wybranka Popeye'a. Jednocześnie należało unikać ścigającego nas grubasa oraz butelek, którymi w nas rzucał. Od czasu do czasu na planszy pojawiał się szpinak, po zjedzeniu którego mogliśmy mu przyłożyć. Jeśli szpinaku nie było pod ręką, do dyspozycji mieliśmy jeszcze umieszczone u góry ekranu wiadro, które można było zrzucić na głowę grubasa.

Dzisiaj oprawa wizualna i dźwiękowa gier na PEGASUSA może wywoływać uśmiech politowania. Przywykliśmy już do zupełnie innych, next-genowych, standardów. Jednak kiedyś spędzało się z takimi grami długie godziny i świetnie się człowiek przy nich bawił.

I jeszcze te "3 życia" bez możliwości zapisu w dowolnym momencie, ech... ;)

P.S. Dzięki za dodanie opcji "inna" - już zagłosowałem. PEGASUS rulez! ;)
Dołączona grafika
0

#32 Użytkownik nie jest zalogowany   innuendo 

• Philologist
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Moderator
  • Postów 679

Napisano 22 August 2010 - 13:07

redspider, jeśli u kogoś 8 bit powoduje uśmiech zażenowania, to świadczy jedynie o lekceważącym stosunku do historii gier. Bez 8 bitów nie byłoby next-genów. A Pegasus to taka podrobiona wersja NESa ;) No, jeszcze różnica pewna w budowie cartridge'a a dokładniej w ilości bolców na karcie. Gry te same.
http://pustamiska.pl klik!

<a href="http://bluesbrothers.deviantart.com" target="_blank">Moje dzielka :) </a>
0

#33 Użytkownik nie jest zalogowany   Sztukas 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 240
  • Interests:Marvel Comics :)<br />DC Comics :)

Napisano 22 August 2010 - 13:09

Dobra, to może ja się pochwale ;) Od dwóch lat jestem szczęśliwym posiadaczem Xbox'a 360 w wersji Arcade.
Niestety nie jest podłączony pod Live'a, bo.... nie wiem jak to zrobić :P (nawet mam router). Może mi ktoś przejrzyście wytłumaczyć jak to zrobić ? ;)

For Odin! For Asgard!

0

#34 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 22 August 2010 - 13:18

Wielkie dzięki Redspider :P . Jak to zobaczyłem, to aż mi się łezka w oku pojawiła. Te rażące dziś piksele, były standardem. Kurczę, jeszcze bardziej żałuje że oddałem tego Pegasusa ;) .
Gooralek: Żona przez 13 lat przebaczała mi takie sprośne dowcipy, więc teraz też pewnie przebaczy ;).

0

#35 Użytkownik nie jest zalogowany   redspider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 382

Napisano 22 August 2010 - 14:03

Wyświetl postUżytkownik innuendo dnia Aug 22 2010, 03:07 PM napisał

(...) A Pegasus to taka podrobiona wersja NESa ;) (...)

Dokładnie. Pegasus dotarł do Polski ze Wschodu, a zawdzięczamy go chińskim majsterkowiczom i rosyjskim handlarzom. W krajach byłego Związku Radzieckiego konsola była sprzedawana pod nazwą "Dendy". Słynęła z niskiej jakości wykonania oraz idącej w parze awaryjności. Sytuację komentowano w żartobliwy sposób: "Dendy padają jak muchy, nie wytrzymując trudów służby u twardych postsowieckich graczy" ;) .
Dołączona grafika
0

#36 Użytkownik nie jest zalogowany   Pan Konrad 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 177

Napisano 22 August 2010 - 15:22

Wyświetl postUżytkownik Sztukas dnia Aug 22 2010, 03:09 PM napisał

Dobra, to może ja się pochwale ;) Od dwóch lat jestem szczęśliwym posiadaczem Xbox'a 360 w wersji Arcade.
Niestety nie jest podłączony pod Live'a, bo.... nie wiem jak to zrobić :P (nawet mam router). Może mi ktoś przejrzyście wytłumaczyć jak to zrobić ? ;)

Też nie wiedziałem, ale jakoś sobie poradziłem. Zakładam, że na komputerze masz program, który był instalowany do routera. A więc w tym programie wystarczy dodać do routera adres Wi-Fi X-Boxa, który powinieneś mieć na konsoli albo w instrukcji, nie pamiętam dokładnie. Jeśli wszystko zrobisz dobrze, to konsola sama się połączy z internetem.
0

#37 Użytkownik nie jest zalogowany   spider1170 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 613

Napisano 22 August 2010 - 18:24

Długo się wachałem ale zakupiłem XboX'a 360 w zestwie z 5-cioma grami za 500zł (konsola używana,allegro).Jedną zgier jest GTA IV zatem zabawa będzie super.Wydaje mi się ,że zrobiłem niezły interesik :) .Jak przyślą to zdam relację.nie mogę się doczekac.
0

#38 Użytkownik nie jest zalogowany   darth_konio 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1105

Napisano 22 August 2010 - 18:51

Wyświetl postUżytkownik redspider dnia Aug 22 2010, 04:03 PM napisał

Dokładnie. Pegasus dotarł do Polski ze Wschodu, a zawdzięczamy go chińskim majsterkowiczom i rosyjskim handlarzom. W krajach byłego Związku Radzieckiego konsola była sprzedawana pod nazwą "Dendy". Słynęła z niskiej jakości wykonania oraz idącej w parze awaryjności. Sytuację komentowano w żartobliwy sposób: "Dendy padają jak muchy, nie wytrzymując trudów służby u twardych postsowieckich graczy" :) .

Pamiętam - kuzyn miał "Dendy":)

Co do Pegazusa, to jest to ciekawa rozrywka w wolnych chwilach. Mario, Contra i Tanki rządziły i nadal towarzysko jak ktoś mnie odwiedzi, to młucimy w te gry w multiplayera (patrz: 2 osoby) :]
Ja jestem posiadaczem kultowego juz fioletowego cartrige'a 168 in 1 i tam jest wszystko. Pegazusa posiadam, jednak brak mi juz do niego pistoletu. Z takich ciekawych gierek, na niego, to siegnąłem jakiś czas temu do gry Punisher. Gra jest całkiem ok, jednak sterowanie jest trudne, co sprawia, że gra jest ciężka do przejścia dla mnie:)

ps. Zapomniałem napisać o Gameboyu - w końcu to też konsolka, z tym, że nie mam tej pierwszej na 4 paluchy, tylko posiadam Pocket i Color'a. Ogólnie świetna opcja na wyjazdy... i do wc;]
Uśmiech kosztuje mniej niż elektryczność, a daje więcej światła;D
watch Knife in the water saga
0

#39 Użytkownik nie jest zalogowany   Mrówka 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 211

Napisano 22 August 2010 - 19:33

Ah Gameboy. Przypominają się czasy przedszkola i podstawówki klasy 1-3, wtedy to Gameboy'e były hitem. Największą furorę sprawiały niezapomniane Pokemon'y ale zabawa zaczynała się na całego kiedy ktoś przyniósł tz. "kabelek" albo "drucik". Oczywiście wszystko było obowiązkowym zestawem na wszelkiego rodzaju kolonie. Później tylko patrzyłem jak wchodzą kolejne generacje Gameboy'ów (a z nimi nowe Pokemony). Co do współczesnych konsol to używam PC, bo wydałem na niego trochę pieniędzy i trochę jeszcze pociągnie, jednak, gdy przyjdzie ten czas, gdy będę musiał kupić jakąś konsolę aby swobodnie grać, a ów na pewno przyjdzie, to chyba zdecyduje się na PS3 o ile nie wyjdzie już coś nowego. Powód jest dość śmieszny: grając u tylu moich kolegów na wspomnianych konsolach zbyt przyzwyczaiłem się do sonowkiego pada. Oczywiście nie było by to dużym wysiłkiem przywyknąć do Xbox'a, ale nad wadami/zaletami będę się zastanawiał, gdy przyjdzie czas ku temu.
0

#40 Użytkownik nie jest zalogowany   redspider 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 382

Napisano 22 August 2010 - 19:41

Wyświetl postUżytkownik darth_konio dnia Aug 22 2010, 08:51 PM napisał

(...) Ja jestem posiadaczem kultowego juz fioletowego cartrige'a 168 in 1 i tam jest wszystko (...)

Też go mam. Dorzucali go gratis przy zakupie konsoli :) .
Dołączona grafika
0

Udostępnij ten temat:

• 3 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users