Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Konsole - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 3 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Konsole Pochwalcie się swoim sprzętem

Ankieta: Najlepsza konsola twoim zdaniem to... (20 użytkowników oddało głos)

Najlepsza konsola twoim zdaniem to...

1. PS3 (6 głosów [30.00%])

Procent z głosów: 30.00%

2. Xbox 360 (10 głosów [50.00%])

Procent z głosów: 50.00%

3. Wii (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

4. Inna. (4 głosów [20.00%])

Procent z głosów: 20.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 471

Napisano 10 August 2010 - 06:45

Witam!
Temat powstał specjalnie, żeby forumowicze mogli pochwalić się swoimi konsolami (o ile takie mają) oraz wypowiedzieli co ogólnie o nich sądzą. Temat konsol będzie tutaj brany bardzo ogólnie, więc możemy wypowiadać się o exclusive'ach i bitwach fan boyów (ale jak masz się tutaj kłócić lub kogoś obrażać to lepiej nic nie pisz).
Ja muszę się pochwalić że posiadam PS3 w wersji Slim 250 GB i uważam zakup za jak najbardziej udany. Gra którą zakupiłem sobie (Uncharted 2: Among Thieves) przechodzę na trudnym poziomie trudności, a po przejściu mam zamiar jeszcze raz to zrobić, tym razem na najtrudniejszym (w tej grze jest to Crushed). Jeśli chodzi o bitwy konsolowe, to pragnę zauważyć że teraz jest to głównie bitwa exclusive'ów (która i tak jest mądrzejsza od gdybania "która konsola jest lepsza"). Pomimo tego że nie pochwalam fan boyów (nawet PS3), można uznać że w tej bitwie wybrałem właśnie maszynkę Sony(ze względu na grę którą opisałem trochę wyżej).
A jakie są wasze uwagi i opinie na temat konsol?

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   Pan Konrad 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 177

Napisano 10 August 2010 - 08:26

Ja też mam PS3, kupiłem onsolę właśnie ze wsględu na Uncharted: Drake's Fortune. Grę przeszedłem już na najwyższym poziomie trudności i mam platynę, to moja pierwsza platyna w życiu. Niedługo może kupię drugą część, ale na razie to mam w planach kupić sobie wreszcie Guitar Hero. Nie wiem, co mogę o konsoli powiedzieć...
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Gizmo94pl 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 266

Napisano 10 August 2010 - 08:33

Ja mam Xboxa 360 Elite 120GB (kupiony w styczniu 2009) kupiłem ze względu na to że żadna nowa gra nie chodziła mi na kompie.A co do exclusivów to gdy kupowałem Xboxa miałem możliwość kupić PS3 ale zdecydowałem się na xboxa ze względu na tytuły typu: Halo 3,Forza 2.
Później wrzucę fotki xboxa wraz z kolekcją gier.
1

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Gadziu1115 

• Polski Spider-Man
  • PipPipPipPip
  • Postów 829
  • Interests:* animacja<br />* dubbing<br />* manga<br />* anime<br />* zjawiska paranormalne

Napisano 10 August 2010 - 11:12

Ja mam srebrnego ps2 z serii slim. Dostałem go na zakończenie 2 klasy gimnazjum.
Co jakiś czas sobie go odpalam i pykam w przeróżne gierki. Moją perełką wśród kolekcji gier na ps2 jest "Spider-Man 2: The game". No i chyba tyle , jeśli chodzi o moją konsolę ^^
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   spider1170 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 613

Napisano 10 August 2010 - 19:02

Ludzie,zazdroszczę wam Next-Gen'ów.Niestety nie stać mnie na razie na kupno PS3 ani X360.Jestem posiadaczem konsoli PSP.W sumie nie gram już na niej dużo momentami myślę nawet o sprzedaży...KOnsola fajna ,tylko gry drogie.Dobrze ogląda się filmy,słucha muzyki (extra jakoś jak na taki sprzęcik),można się sporo pobawić.
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   hayleyzball 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 39

Napisano 10 August 2010 - 20:30

Ja posiadam, jeszcze ze starych czsów xD, PS2. Nie jest to nawet slim, a wielkie czarne pudło xD
Co do nextgenów, nie jestem pewien ps3, czy x360 xD
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   GooralekSkate 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 299
  • Interests:Muzyka, Joker, rysunek, Joker, gitara, Joker.. :-( - Let's put smile on that face ! - ...:-)

Napisano 10 August 2010 - 20:55

Mam Xboxa 360, jestem bardzo zadowolony. Kupiony za śmieszne pieniądze - 450 zł :P
Częściowa lista gier (więcej nie chce mi się pisać) : Batman: Akrham Asylum, Skate 2, Fifa '09, Assasin's Creed 2, Tony Hawk's Project 8, PES 2008
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   darth_konio 

• Lokator SMO
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1105

Napisano 10 August 2010 - 21:40

A ja mam sege megadrive ( i min maximum carnage na nią), oryginalnego pegasusa (jakkolwiek to dziwnie brzmi) i NESa:)
Uśmiech kosztuje mniej niż elektryczność, a daje więcej światła;D
watch Knife in the water saga
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 11 August 2010 - 05:41

Pegasus to było coś. Niestety nie wiedząc jaki, ten sprzęt będzie dzisiaj zabytkowy, oddałem go bratankowi :P .

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Postów 870
  • Interests:Star Wars, muzyka klasyczna, Gry, MARVEL, filmy, militaria, historia

Napisano 11 August 2010 - 07:50

Mam i pegazusa i Comodore ale nie wiem czy to jeszcze działa.
0gólnie za konsolowy sprzet uważam swoje PS2slim które kupiłem rok temu w maju. Gierze ostatnio tylko w RE4 Mercenaries.

Jeżeli bym kupował NextGen to tylko PS3, głownie dla tego że ma najlepszy pad no i GoW3;)
"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone."- Darth Malak

0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 11 August 2010 - 08:02

Owszem, ja też poleciłbym PS3, ze względu na gry. Pomimo tego że pad ma moim zdaniem lepiej rozłożone przyciski i gałki, to jest za mały na moją rękę (ale jak jesteś młody nie powinno być źle), ale i tak narazie (bo za niedługo będzie PS Move i Kinect) Wii ma chyba najlepszy kontroler. A GoW3 też kupię, tylko muszę zbierać kasę, co jest trudne gdy na moim utrzymaniu jest ględa i dwójka dzieci. :P

P.S. Dodam sondę

0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   blackcat 

• Kocia włamywaczka
  • PipPipPipPip
  • Postów 788
  • Interests:black cat:bizuteria,itp.<br />AHAAAAA moje:D to komiksy (spiderman,catwoman),gry na kompa itp. :P

Napisano 11 August 2010 - 08:17

Konsola jaką posiadam to X360 Wersja Elite z maja 2009 (Nowa) oraz ponad 20 na dzień dzisiejszy oryginalnych gier [Czerwona], kupiona za spore pieniadze, 1149 zł. Kobnsole kupiłem dla Gry Gears Of War 2
Nastepna konsola jest ps2 slimka czarna przerobiona Modbo , kupiona od kolesia za 240 zl wraz z kolekcja 50 gier. konsole kupiłem dla gry Persona 3.
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   Drawski 

• Redaktor SMO
  • PipPipPipPip
  • Postów 326

Napisano 11 August 2010 - 10:17

Cytat

Mam Xboxa 360, jestem bardzo zadowolony. Kupiony za śmieszne pieniądze - 450 zł :P

Skąd?! jak?! za ile?!
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   GooralekSkate 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 299
  • Interests:Muzyka, Joker, rysunek, Joker, gitara, Joker.. :-( - Let's put smile on that face ! - ...:-)

Napisano 11 August 2010 - 10:57

Otóż miałem swego czasu PS2 w specjalnym wydaniu z grą "Przygoda w Jungli" czy coś takiego. Do gry były dodane cztery specjalne kontrolery. Konsola (ps2) była do tego przerobiona przez program Swap Magic (dostajesz dwie płyty, jedna CD, druga DVD, oraz parę kluczyków, które trzeba zamontować w konsoli). Program polegał na tym, że wkładasz płytę CD lub DVD (zależy od formatu gry, w którą chcesz zagrać), czekasz chwilkę, następnie wkładasz grę i grasz :P
XBOXa zauważyłem w komisie. Od razu powiedziałem o tym bratu i rodzicom. Powiedzieli, że jak sprzedamy PS2, to dostanę X'a. Powiedziałem kolesiowi z komisu, że mam na sprzedaż PS2 w specjalnym wydaniu i ile by za niego chciał. Powiedział, że jakieś 350 zł. Tak więc złożyliśmy PS2 do "kupy" i zanieśliśmy do komisu. Dopłaciliśmy tylko 100 złotych i wzięliśmy Xboxa :) Zakup był trochę ryzykowny, bo w końcu to Xbox 360, a kosztuje tylko 450 zł ? No i też konsola była kupowana w komisie. Ale jednak moje złe przeczucia były zbędne, bo teraz cieszę się z jak najbardziej udanego zakupu :P

Zostałem mianowany STAŁYM BYWALCEM forum :D Fuck yeaa ! ;d
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Gizmo94pl 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 266

Napisano 12 August 2010 - 12:42

Tak jak mówiłem fotki xboxa (sorry za jakość ale robione telefonem):
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
1

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   spider1170 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 613

Napisano 20 August 2010 - 19:12

Panie B.-Xbox'a arcade za taką cenę kupisz tu

Cholerka,ja sam nie wiem czy siię nie skuszę...
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   GooralekSkate 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 299

Napisano 20 August 2010 - 20:27

Polecam Xboxa, naprawdę warto !
Proszę mi zaufać ! ;)
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   spider1170 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 613

Napisano 20 August 2010 - 21:07

Skutecznie kusisz takiego skąpca jak ja.Coraz bardziej mam ochotę na zakup.
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 21 August 2010 - 14:01

Jak jesteś taki skąpy, nie zapominaj że Xbox Live jest płatny ;) .
A co sądzicie o nowych kontrolerach wydawanych na obydwie konsolki? Jak dla mnie PS Move będzie lepszy od Kinect'a ze względu na hity jakie zostaną na niego wydane (Killzone 3 to będzie coś :unsure: ). Poza tym, grałem w demo Killzone'a 2 i stwierdzam, że namówię żonkę, żeby mi kupiła ową gierkę na urodziny (demo God of War 3 też jest już w drodze).

0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Postów 870
  • Interests:Star Wars, muzyka klasyczna, Gry, MARVEL, filmy, militaria, historia

Napisano 21 August 2010 - 16:29

Gizmo- Fallout3- to się chwali:)

Mam pytanie o co chodzi z tymi osiągnięciami na Xboxie360? Co się za to dostaje?
"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone."- Darth Malak

0

Udostępnij ten temat:

• 3 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users