Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Gorrąco... - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Gorrąco... Czy tylko ja nie mogę wytrzymaćN

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Cowboy 

• The Bat-Man!
  • PipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 18

Napisano 22 July 2010 - 20:55

Doprawdy piekło nastało. Gorąc jest nie do zniesienia, mam wrażenie że Bóg nie ma co robić i tak jak my przypiekamy mrówki szkłem powiększającym, tak on się podobnie bawi z nami Język. Obecnie dużo podróżuje, głównie autokarami w których na szczęście jest klimatyzacja, jednakowoż kiedy jestem w domu, gdy mam wyjść na zewnątrz... to jest problem. Piję dużo słodkich zimnych napojów co nie jest wskazane, acz taki ze mnie dziwak że inaczej nie umiem. Przy komputerze siedzę średnio pięć godzin dziennie, z przerwami oczywiście. W tym samym pokoju jest jeszcze wielki telewizor, więc strasznie się to pomieszczenie nagrzewa, poza wylegiwaniem się przed komputerem przebywam również dużo czasu w ogrodzie. Jest ciężko ale jakoś przeżyje, w końcu to pestka w porównaniu z tym przeżywali choćby "Powodzianie". A wy jak wytrzymujcie te upałye
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   spider1170 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 613

Napisano 29 July 2010 - 21:06

Aktualnie upały ustały (rymło się).Cieszę się bo wcześniej nie dało rady wyjśc z hajsu.Niedługo jednak nasze kochane (xD) upały mają wrócic...Szykowac wiatraki!
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

2 User(s) are reading this topic
0 members, 2 guests, 0 anonymous users