Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Marvel vs. Capcom 3 - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 2 stron +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Marvel vs. Capcom 3 Najlepszy crossover powraca!

#21 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 471

Napisano 18 January 2011 - 18:34

Zawsze można się przenieść z Pieca na konsole :D . A tak na marginesie czy nasz kochany Taskmaster w 50 sekundzie filmiku do którego przysłałem link, nie powiedział "That is Juggernaut" albo coś w tym stylu? Oho, robi się ciekawie :>.

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
0

#22 Użytkownik nie jest zalogowany   Gizmo94pl 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 266

Napisano 27 January 2011 - 20:30

Sentinel potwierdzony.
http://www.gamezilla.pl/content/sentinel-i...vel-vs-capcom-3
0

#23 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 29 January 2011 - 18:37

Nie zapomnijmy o Hsien-Ko z Darkstalkers'ów.
Ja dodam parę słów o postaciach które są już w komplecie.
Wrażenie jest oczywiście jak najbardziej pozytywne. Po stronie Marvela bardzo cieszą Taskmaster, Deadpool, Spidey, czy już klasyczny Wolverine. Capcom również prezentuje się bardzo ciekawie, a na wyróżnienie pod tym względem zasługuje głównie Arthur, Dante, Chris, Nathan Spencer oraz Zero.
Szkoda tylko że nie było miejsca dla takich postaci jak chociażby Carnage, Venom, Juggernaut, Ghost Rider czy Vergil. Podsumowując: niektórzy fighterzy nie występowali w poprzednich częściach MvC co wprowadza powiew świeżości, ale i tęsknotę za staruszkami którzy nie znajdą się na ekranie wyboru postaci. Wszyscy są dość zróżnicowani (pomimo bliźniaczo podobnych Ryu oraz Akumy). Niepotrzebną nazwałbym chyba C. Viper, gdyż jest za "młoda" i mało znana (występowała tylko w SF IV i SSF IV).

Mój team jak na chwilę obecną przedstawiałby się tak:

Spidey, Dante, Dormammu/Wolverine/Taskmaster

A jak wasze?

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
0

#24 Użytkownik nie jest zalogowany   Gizmo94pl 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 266

Napisano 29 January 2011 - 18:58

Deadpool,Taskmaster i Super Skrull

Ale chyba i tak poczekam na jakieś wydanie zbiorcze ze wszystkimi dodatkami(jak to Capcom ma w tradycji).Bo i tak narazie dla mnie priorytetem jest Mortal Kombat nowy, a że nie mam stałych dochodów to nie mogę sobie pozwolić na kupienie 2 premierowych gier w tak krótkim czasie.
0

#25 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 01 February 2011 - 10:15

Pojawiło się intro (chociaż jak dla mnie wygląda to bardziej na zakończenie 4 częściowej serii trailerków). Pojawia się nasz kochany Spidey i parę postaci które wcześniej nie występowały w tych przepięknych, stylizowanych na komiks animacjach. W dodatku w pewnym momencie widać znajomą każdemu fanowi Marvela sylwetkę. Co on będzie robił? Ja obstawiam że to będzie Big Boss :D.

http://www.youtube.com/watch?v=5YskoiYvE3o...layer_embedded#

dla przypomnienia dodaje jeszcze poprzednie "epizody":
http://www.youtube.c...h?v=Ni9L4_zKNrM
http://www.youtube.c...h?v=doarx57Leyg
http://www.youtube.c...h?v=XOoEfBrnnBQ

0

#26 Użytkownik nie jest zalogowany   blackcat 

• Kocia włamywaczka
  • PipPipPipPip
  • Postów 788
  • Interests:black cat:bizuteria,itp.<br />AHAAAAA moje:D to komiksy (spiderman,catwoman),gry na kompa itp. :P

Napisano 01 February 2011 - 19:12

final Bossem będzie.. Galactus!
Pożeracz światów!

http://www.youtube.c...h?v=y5zWNzAej6I
0

#27 Użytkownik nie jest zalogowany   sumiakai 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 10

Napisano 23 October 2013 - 08:17

Nie zła gra ;p Podoba Mi się.
0

#28 Użytkownik nie jest zalogowany   Niesamowity Spider-Man 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 39

Napisano 23 December 2013 - 11:00

Marvel vs Capcom 3 : Fate of Two Worlds (jap.マーヴルVSカプコン3フェイト オブ トゥー ワールドHepburn : . Māvuru bāsasu Kapukon Suri : Feito OBU TU Wārudo ) togra walki rozjazd opracowany przez Capcom . Oferuje on własne litery i znaki Capcom z amerykańskich komiksów firmy Marvel Comics książka . Jestpiąta rata Marvel vs Capcom serii, ósmym raty w Vs. serii ,najpierw się początkowo wyłącznie do konsoli , a drugi w Vs. Szeregi użyć grafiki trójwymiarowych na dwuwymiarowym obszarze walki.

Gry został wyprodukowany i wyreżyserowany przez Ryota Niitsuma , który wcześniej pracował na Tatsunoko vs Capcom : Ultimate All- Stars , i ma taką samą mechanikę szybkim tempie walki jak w poprzednich grach z serii , wraz z nowymi sposobami gry zaprojektowane tak, aby gra bardziej dostępne dla nowych graczy . Capcom obiecał grę walki na - trzy - trzy tag team i solidną fabułę . Gra została wydana na PlayStation 3 i Xbox 360 konsola do 15 lutego 2011 roku w Ameryce Północnej , 17 lutego 2011 roku w Japonii i 18 lutego 2011 roku w Europie . od września 2013 r.gra sprzedała 2,2 mln sztuk na całym świecie . w dniu 20 lipca 2011, Capcom ogłosił, Ultimate Marvel vs Capcom 3 , który został wydany w listopadzie 2011 roku i dysponuje dodatkowych znaków , etapy , szczypie i tryby rozgrywki dla ceny detalicznej rabatu.
0

Udostępnij ten temat:

• 2 stron +
  • 1
  • 2
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

3 User(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users