Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Nasi ulubieni bohaterzy ksi??kowi - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Nasi ulubieni bohaterzy ksi??kowi

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 471

Napisano 15 June 2010 - 18:41

Dobra, przeszukiwaeem wszystkie fora, ale nigdzie nie znalazeem takiego tematu (niech mi te stare oczy wyjdN jeeli siN mylN). OK, skoro sN tematy o ulubionych bohaterach komiksowych, to czemu i nie bedzie o ksiekowych.
U mnie to siN u mnie tak prezentuje

1. KANE
"Oczy Kane'a byey dwoma bekitnymi, palecymi krysztaeami lodu. W ich wnetrzu drgne zmroeony ogieN szaleestwa, emierci, meki i piekielnej nienawieci ... To byey oczy oszalaeego mordercy"

"To dziwny czeowiek ... olbrzymi wojownik o dzikim wygledzie, a jednak osoba o oczywistych manierach i ogeadzie."

KawaN skurczybyka i bad-assa którego jednak moena polubie Ma wieloletnie doewiadczenie w magii i walce mieczem. PostaN teN bardzo tajemnicza, gdyN autor nie powiedziaN dokeadnie kim on jest ( a siN raczej tego nie dowiemy bo biedak zmarN)

2. Geralt z Rivii - PostaN z ciekawN historie charyzmatyczna. TrochN teN o tym miejscu zawaeyeo to ee to polski bohater

3. Arbas Zabójca - Jedna z niewielu osób, która nie przeszkadzaea Kane'owi podczas podróNy. Pomimo tego ee maeo o nim pisaeo, podoba mi siN z charakteru oraz umiejetnoeci.

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   m2reily 

• The Chosen one
  • PipPipPipPip
  • Postów 634

Napisano 15 June 2010 - 18:57

Moi ulubieni bohaterowie ksi??kowi, kolejno?? przypadkowa.
1. Zorro - ostatni sprawiedliwy i protoplasta wszystkich super herosów.
Pe?en szarmanckiego uroku ryzykant walcz?cy o sprawiedliwo?? w ?wiecie anarchii.
2. Eryk (upiór z opery)- z?oczy?ca, szaleniec, a zarazem geniusz.
Cz?owiek, który w pogardzie ma ?wiat, który go odrzuci?.
Numer dwa na mojej li?cie najwi?kszych zbirów.
3. Henry Wilt z cyklu powie?ci Toma Sharpa (mo?liwy byk w nazwisku) - facet nieustanie zmagaj?cy si? z g?upot? ludzi z jego otoczenia.
Posta? sk?din?d tragiczna, inteligent w bandzie debili.

To oczywi?cie nie wszyscy, ale tylu uda?o mi si? przypomnie? sobie tak na szybko.
http://legendynowejwarszawy.blogspot.com/
Zapraszam do lektury mojego komiksu internetowego.
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Quest 

• Nowicjusz
  • Pip
  • Postów 9

Napisano 22 June 2010 - 09:45

1. Sherlock Holmes - Niesamowity detektyw, mistrz dedukcji.
2. Watson - wierny pomagier Holmesa, niczym Robin dla Batmana.
3. Geralt - bo kocham sage Wiedzmin.
4. Zorro - bo jak ktos juz wczesniej wspomnial protoplasta bohaterow, ostatni ktory zostal sprawiedliwym.
5. Harry Potter - poniewaz jestem fanem tej serii, a Harry to interesujaca postac.
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   Revan 

• Jedi Council
  • PipPipPipPip
  • Postów 870
  • Interests:Star Wars, muzyka klasyczna, Gry, MARVEL, filmy, militaria, historia

Napisano 22 June 2010 - 12:38

C0NAN Barbarzy?ca
"Stamt?d przyby? Conan, Cymeryjczyk, czarno w?osy, niebiesko-oki, z mieczem w d?oni, z?odziej, niszczyciel, pogromca, z wielkimi melancholiami i wielkim pragnieniem by obali? owiane w klejnoty trony Ziemi, pod jego ubranymi w sanda?y stopy."

Moim ulubionym bohaterem ksi??kowym jest Conan. Jego historia, to historia wzrostu, z nic nieznacz?cego awanturnika, w przywódce, z barbarzy?cy w króla. Mimo i? cz?ek prosty, to rozs?dny, dzielniejszy od niejednego arystokraty.
Wbrew przydomka, wi?cej dobra czyni, bo i napada? na Stygijskie statki niewolnicze, czy warownie dr?czycieli ludu.
Ciekawe jest to ?e dobro czyni raczej z przypadku lub tez konieczno?ci. 0t tak przy okazji.

Posta? ta to determinacja, si?a i stal.
"Savior, conqueror, hero, villain. You are all things Revan... and yet you are nothing. In the end you belong to neither the light nor the darkness. You will forever stand alone."- Darth Malak

0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Grey Harm 

• Wizytator
  • PipPip
  • Postów 15

Napisano 23 November 2010 - 15:16

Na pierwszym miejscu oczywiście nie kto inny, jak Geralt z Rivii :spidey_rock: Sagę o wiedźminie czytałem wiele razy i często do niej wracam :)
Zaszczytne, drugie miejsce zajmuje w moim sercu, a przynajmniej jego "książkowej" części, Eragon, z książek Cristopher'a Paolini.
I last, but not least, może to być dla Was głupie, ale Hatty Potter, bo kiedy skończyłem 11 lat czekałem na list z Hogwartu ;)
0

Udostępnij ten temat:

Strona 1 z 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

3 User(s) are reading this topic
0 members, 3 guests, 0 anonymous users