Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Dr House - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 6 stron +
  • « Pierwsza
  • 4
  • 5
  • 6
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Dr House Wszystko o wszystkim zwiazane z serialem

#101 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 1437

Napisano 05 October 2010 - 10:48

Sorry ale mały ruch tu ostatnio więc post pod postem ;)
Właśnie jestem po seansie 3 odcinka Siódemki i jestem pod wielkim wrażeniem, sezon rozkręcił się na dobre i już raczej nie zwolni tępa heh Jeden z lepszych odcinków i najlepszy jak na razie z tego sezonu :rolleyes: z pewnością dalej będzie jeszcze lepiej. Zapraszam do omówienia odcinka tych którzy oglądali. Ja jestem już po dwóch seansach :D
Dołączona grafika
''Ozdoby i ubiór Znachora, Czarownika czy Magika, powinny ukazywać jego powiązanie z bogami i przewagę którą ma nad nimi!''
0

#102 Użytkownik nie jest zalogowany   Pan Konrad 

• Częsty bywalec
  • PipPipPip
  • Postów 177

Napisano 05 October 2010 - 12:41

Wreszcie obejrzałem wczoraj pierwsze 2 odcinki z nowego sezonu. Szczerze mówiąc, to dziwnie mi się oglądało, to nie było to coś. Nie powiem, że było beznadziejnie, ale super też nie. Później wezmę się za 3 odcinek i ocenię.

Obejrzałem 3 odcinek i powiem, że się rozkręciło, wróciło wszystko do normy ;) . Kilka scen było naprawdę extra :rolleyes: .
0

#103 Użytkownik nie jest zalogowany   maslany 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 240

Napisano 05 October 2010 - 19:11

No to fajnie ;) Ja jeszcze nie obejrzałem 3 odcinka bo nie miałem czasu :) Za to może go oglądnę w nocy i to w HD :) ( 1.1 Gb :D)

Właśnie skończyłem oglądać 3 odcinek który jest naprawdę dobry :) Moja ocena to 9/10 :)
0

#104 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 11 October 2010 - 16:49

Wyświetl postUżytkownik Pan Konrad dnia Oct 5 2010, 02:41 PM napisał

Obejrzałem 3 odcinek i powiem, że się rozkręciło, wróciło wszystko do normy :( . Kilka scen było naprawdę extra :P .

Wyświetl postUżytkownik maslany dnia Oct 5 2010, 09:11 PM napisał

Właśnie skończyłem oglądać 3 odcinek który jest naprawdę dobry :spidey_dance: Moja ocena to 9/10 :)

Widzę że już wszyscy zainteresowani się wyopiniowali, jak dla mnie odcinek był świetny i sam oglądałem go parę razy żeby się nacieszyć wszystkimi smaczkami heh Także następny odcinek musi być jeszcze lepszy :) Czy tak będzie zobaczymy jutro:) mam nadzieje że jak wrócę do domku to już odcinek będzie dla mnie skwierczał na pulpicie :)
Dołączona grafika
''Ozdoby i ubiór Znachora, Czarownika czy Magika, powinny ukazywać jego powiązanie z bogami i przewagę którą ma nad nimi!''
0

#105 Użytkownik nie jest zalogowany   maslany 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 240

Napisano 17 November 2010 - 12:32

Coś ostatnio bardzo cicho w tym temacie :)
Jestem bardzo ciekaw jak podobają się wam odcinki nowego sezonu.
Mnie osobiście sezon 7 średnio przypadł do gustu :)
Bardzo denerwuje mnie nowa postać w serialu (Pani Masters) a House przestał być tak śmieszny jak kiedyś :(
Na szczęście nie tracę nadziei i liczę na lepsze odcinki :P
0

#106 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 22 November 2010 - 20:17

Już się udzielam :) W mojej ocenie 7 sezon póki co wypada najsłabiej ze wszystkich sezonów. Premierowy odcinek był dosyć niecodzienny, ale przyjąłem go jako wstęp bez którego by się nie obyło. Drugi odcinek był powrotem do trochę lepszej formy, ale to jeszcze nie było to. Trzeci Odcinek to była dla mnie magia, powrót do korzeni i mój ulubiony jak na razie odcinek. Reszta to podlotki w powijakach podlatujące pod średniość. Odcinek debiutu Panny Masters to był już niestety całkowite oderwanie, choć były dobre momenty, ale straciło to dla mnie magię. Odcinek o czarnej ospie już nie podobał mi się wcale, a panna Masters wyraźnie zaczęła wykradać czas antenowy Grega odsuwając go na dalszy plan.
Dołączona grafika
0

#107 Użytkownik nie jest zalogowany   maslany 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 240

Napisano 24 November 2010 - 11:41

Przynajmniej widzę że nie jestem sam w mojej słabej ocenie sezonu.
Na szczęście wczorajszy odcinek nie był taki zły (niestety do ideału mu trochę brakuje :D )
0

#108 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 26 November 2010 - 21:28

O tak zgadzam się że nie był taki zły, bo bardzo mi się podobał no może poza motywem ukrzyżowania było to dla mnie odrobinę że tak powiem hmmm może inaczej oglądałem to z taką miną :) . Ale po intro odcinek się rozkręcał, House miał naprawdę dużo fajnych rozmówek antyreligijnych co uwielbiam u niego najbardziej, motyw Chase'a na ślubie mnie rozwalił :) I wreszcie Wilson zmierza w dobrym kierunku :) Niestety następny odcinek dopiero 10 stycznia (kto wytrzyma bo nie Ja).
A z tego co czytałem powinno być już tylko lepiej.
Dołączona grafika
0

#109 Użytkownik nie jest zalogowany   maslany 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 240

Napisano 26 November 2010 - 23:07

Masz racje, motyw z Chasem chyba najlepszy w całym odcinku :)
Jeżeli o scenę z krzyżem chodzi również podzielam Twoje zdanie - jak dla mnie w ogóle niepotrzebna.
Pochwal się co takiego ciekawego wyczytałeś :) Bardzo ciekawy jestem co zapowiadają kolejne odcinki :)
0

#110 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 27 November 2010 - 12:47

Życie kawalerskie służy tej postaci, dzięki temu powiało trochę świeżością :)
Żeby za wiele nie psuć napiszę tylko że House w bardzo ciekawy sposób pozna swą przyszłą teściową :) A jak wiadomo poznanie teściowej nigdy nie wnosi nic dobrego :)
Dołączona grafika
0

#111 Użytkownik nie jest zalogowany   maslany 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 240

Napisano 27 November 2010 - 15:53

Hmm... ciekawie się zapowiada :) Nie mogę się doczekać :D
0

Udostępnij ten temat:

• 6 stron +
  • « Pierwsza