Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki: Dr House - Spider-Man Online Forum. Komiksy. Figurki

Skocz do zawartości

• 6 stron +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostatnia »
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

Dr House Wszystko o wszystkim zwiazane z serialem

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Members
  • Postów 1437

Napisano 18 May 2010 - 19:39

Dołączona grafika
Zapraszam fanów do nowego i mam nadzieje cieszącego się popularnością tematu :lol: Teraz odpowiem na twe pytanie maślany bo nie chciałem tam ''offtopić'' :) Finał bardzo pozytywnie mnie zadziwił, poza tym przyznam się że płakałem w pewnych momentach jak nigdy dotąd, sam się zdziwiłem swą emocjonalnością :lol:
Dołączona grafika
''Ozdoby i ubiór Znachora, Czarownika czy Magika, powinny ukazywać jego powiązanie z bogami i przewagę którą ma nad nimi!''
0

#2 Użytkownik nie jest zalogowany   maslany 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 240

Napisano 18 May 2010 - 19:55

No ja szczerze przyznam że też płakałem w niektórych momentach. Ten sezon bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Z odcinka na odcinek zauważyłem tendencję zwyżkową jeżeli chodzi o jakość odcinków :lol:
A teraz pytanie do Ciebie:) Końcówka odcinka Help Me to według Ciebie prawda czy tylko zwykłe halucynacje? :lol:
0

#3 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 18 May 2010 - 19:59

Według mnie to prawda co sugerują słowa Housa i Cuddy pewnie pamiętasz, bo nie chce spojlerować :lol: A sezon 6 miło mnie zaskoczył najpierw odcinkiem Broken teraz wielkim finałem :) Rewelka. Choć w połowie sezonu minimalnie zaczynało wiać nudą to jednak dwa ostatnie odcinki mi to w zupełności wynagrodziły :lol: Ale jeśli znów mi wymyślą, że to halucynacje były (w co wątpię) to troszkę się na twórców obrażę zbyt wiele taki zwrotów nigdy na dobre nie wychodzi. Tylko wciąż mnie zastanawia jak pociągną następny sezon, bo kontynuacja została już zapowiedziana :P Ale dla mnie to i tak byłoby idealne zakończenie serialu jako kompletnej całości.
Dołączona grafika
''Ozdoby i ubiór Znachora, Czarownika czy Magika, powinny ukazywać jego powiązanie z bogami i przewagę którą ma nad nimi!''
0

#4 Użytkownik nie jest zalogowany   maslany 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 240

Napisano 18 May 2010 - 20:04

Pamiętam, tylko że twórcy serialu zawsze mogą zrobić coś w stylu Prison Break (gdzie Sara głowę straciła :lol: )
Jeżeli o odcinki które wiały nudą chodzi to w tym sezonie był taki jeden dla mnie :lol:
0

#5 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 18 May 2010 - 20:08

O nudzie wspomniałem gdyż nie chciałem zbytnio gloryfikować tego sezonu, miał lepsze i słabsze momenty jednak mimo wszystko więcej pozytywu. A ostatni odcinek był rewelacyjnie nakręcony za pomocą tej lustrzanki niespotykana głębia obrazu i ta mroczna poświata zwłaszcza ostatniej sceny miód na serce po prostu, a za grę aktorską Lorie w tym roku po prostu musi dostać Globa :lol: Póki co tak w skali wszystkich sezonów to chyba właśnie 5 uważam za najsłabszy z trzy-cztery odcinki były bardzo słabe jednak reszta wciąż rewelacyjna. Ostatnio byłem nawet w Multikinie na maratonie 5 sezonu było Bosko pięć godzinek w kinie i to na Housie :) Nic tylko czekać na sezon 6 w kinie i na dvd :lol:
Dołączona grafika
0

#6 Użytkownik nie jest zalogowany   maslany 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 240

Napisano 18 May 2010 - 20:12

Niby masz rację z tym idealnym zakończeniem ale nie wyobrażam sobie życia bez dalszych sezonów :lol: Co to gry aktorskiej Hugh Lauriego to znowu zgadzam się z Tobą w 100%. Ale nie tylko on tam zasługuje na nagrody :lol: Taki maratonik to fajna sprawa. Jak coś takiego wyczaję w Krk to pewnie się wybiorę bo House'a nigdy za wiele :)
0

#7 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 18 May 2010 - 20:16

No tak, również się zgodzę co do aktorstwa, ale i tak pan Lori to dla mnie mistrz, zdecydowanie jednak się tam wyróżniał, poza tym świetną grą pochwalić się może także pan odgrywający dr Nolana (nie pamiętam nazwiska aktora). A co sądzisz o wątku ''Trzynastki'' w zakończeniu ?
Dołączona grafika
0

#8 Użytkownik nie jest zalogowany   maslany 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 240

Napisano 18 May 2010 - 20:21

Jeżeli o 13 chodzi to jako postać bardzo ją lubię. A co do wątku to spodziewałem się że kiedyś do tego dojdzie. Chciałem napisać coś więcej ale muszę uważać na słowa żeby nie zdradzić odcinka :lol:
Podoba mi się też bardzo że z odcinka na odcinek House staje się bardziej humanitarny co było także pokazane w finale 6 serii.
Wątek House'a i dziewczyny uwięzionej pod gruzami (jeden z momentów gdzie coś wpadło mi do oka :lol:).
0

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   Zer0 

• Zabójczy Pianista
  • PipPipPipPip
  • Postów 471

Napisano 19 May 2010 - 13:35

Nie jestem jakimś House'o maniakiem, ale czasem lubie pooglądać sobie przygody doktorka, głównie ze względu na wręcz doskonale przypasowany do moich gustów czarny humor. Jak dla mnie serial godny polecenia.

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
0

#10 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 21 May 2010 - 09:26

To może dzisiaj pobawimy się w domysły co i jak w 7 sezonie tak na dobry początek żeby rozruszać temat, może każdy również wypiszę swój ranking ulubionych odcinków :P Ja zacznę:
1-Help me 06x22
2-Baggage 06x21
3-House's Head 04x15
4-Wilson Heart 04x16
5-Three Stories 01x21
6-Broken 06x01,02
7-Both Sides Now 05x24
8-Under My Skin 05x23
9-House vs. God 02x19
10-Alone 04x01

To moje zestawienie czekam na wasze typy :huh:
Dołączona grafika
0

#11 Użytkownik nie jest zalogowany   maslany 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 240

Napisano 21 May 2010 - 10:44

W rankingu uwzględniłem tylko 6 i 5 sezon ponieważ pamięć nie pozwala mi na cofnięcie się myślami aż tak daleko :huh:
A więc mój ranking wygląda tak :
1. 6x21 Help Me
2. 6x16 Lockdown ( odcinek podczas oglądania którego śmiałem się bez przerwy :lol:)
3. 6x01 Broken
4. 5x22 House Divided ( odcinek z wieczorem kawalerskim :wub:)
5. 6x20 Baggage
6. 5x24 Both Sides

Jak sobie coś przypomnę to dopisze :P

Jeżeli miałbym zabawić się w jasnowidza to uważam że w sezonie 7 Taub rozstanie się z żoną ;)

A teraz coś zupełnie z innej beczki :wub:
Dlaczego Kutner popełnił samobójstwo? Było to wyjaśnione czy pozostawili to bez odpowiedzi?
0

#12 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 21 May 2010 - 12:11

Niestety nie wyjaśnili tego w żaden sposób, myślałem że rozwiną ten wątek w 6 sezonie jednak nie wspomnieli nawet o tym a szkoda bo to ciekawa historia, w końcu to był jeden z motorów szaleństwa Housa, świetnie to było przedstawione i to jak siedział u niego w mieszkaniu, świetnie zagrane.
Dołączona grafika
0

#13 Użytkownik nie jest zalogowany   maslany 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 240

Napisano 21 May 2010 - 13:34

A już myślałem że przeoczyłem wyjaśnienie tej sprawy.
Czemu nie bawisz się w grę którą sam wymyśliłeś? :) Jestem ciekawy co według Ciebie wydarzy się w sezonie nr. 7 :D
0

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Oti 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 780

Napisano 21 May 2010 - 13:46

Jak to nie wyjaśnione ? Kutner czuł się wyobcowany przez swoje pochodzenie i nie podobało mu się udawanie kogoś innego :)
0

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 21 May 2010 - 14:44

Wyświetl postUżytkownik maslany dnia May 21 2010, 03:34 PM napisał

Czemu nie bawisz się w grę którą sam wymyśliłeś? :P Jestem ciekawy co według Ciebie wydarzy się w sezonie nr. 7 ;)

Hmm no dobrze więc nie pobawię się w domyślanie, ale może zaproponuje co chciałbym ujrzeć ;)
-Miłosną scenkę Housa i Cuddy, fajnie by było jakby 7 kontynuowali bezpośrednio sceną w której zakończyli;
-Podwójna randka (House+Cuddy, Wilson+Sam) napewno byłoby to ciekawe :D
-Troszkę podbudować Formana, bo troszkę go zaniedbali,a naprawdę lubię ta postać, ponieważ stanowi niejako kontrast do Housa.
-Mniej Tauba, ostatnio strasznie mnie irytował, choć niektóre wątki były ciekawe.
-Więcej scenek w przychodni (w 6 sezonie kompletnie z tego zrezygnowano :( )
I to tyle jak coś wymyślę to dopiszę :D

Wyświetl postUżytkownik Oti dnia May 21 2010, 03:46 PM napisał

Jak to nie wyjaśnione ? Kutner czuł się wyobcowany przez swoje pochodzenie i nie podobało mu się udawanie kogoś innego ;)

Niby napomknięto o jego pochodzeniu, ale ja nie jestem przekonany i tak jak House myślę że go zamordowano, jako obronę dodam także wątek z poprzedniego odcinka w którym to Kutner przeprasza swojego znajomka ze szkoły za to że go gnoił więc raczej nie miał ze sobą problemów. Ale sądzę, że to lepiej iż już tego nie wyjaśniali jakaś tajemnica musi być :)
Dołączona grafika
0

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   PrimoHombre 

• Venomous Reptile
  • PipPipPipPip
  • Postów 851

Napisano 21 May 2010 - 14:52

O tym serialu mogę powiedzieć jedno : absolutnie nie znoszę !! ... na moje nieszczęście jestem od czasu do czasu przymuszany przez moją Panią do oglądania :) Całe szczęście że ten cały doktorek to postać fikcyjna, bo gdybym trafił na takiego w realu ... no to to doktorek sam potrzebował by leczenia ... na szczękowym :D
0

#17 Użytkownik nie jest zalogowany   maslany 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 240

Napisano 21 May 2010 - 15:35

PrimoHombre, w niejednym odcinku pacjenci reagowali podobnie jak Ty i Housowi dostało się po gębie ( i nie tylko) :)
Co do Twoim pomysłów Morpheus to przyznam że są bardzo ciekawe (zwłaszcza ten z przychodnią :D) Nie podoba mi się tylko pomysł podwójnej randki. Po pierwsze to nie w stylu House'a a po drugie nie za bardzo przepadam za Sam :(
0

#18 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 21 May 2010 - 15:48

Sam również nie przepadam za Sam (ciekawe powtórzenie) jest tak ''zła'' nie lubię jej, poza tym aktorka wcielająca się w nią nie gra jakoś powalająco, więc to mnie dodatkowo odstręcza jednak swój pomysł podtrzymuję ponieważ mogłaby to być bardzo zabawna/krępująca sytuacja :)
Dołączona grafika
0

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   Morpheus 

• Władca Śnienia
  • PipPipPipPipPip
  • Postów 1437

Napisano 10 June 2010 - 16:40

Dawno nikt siN nie odzywaN wiec... :D Niedawno dowiedziaeem siN kiedy rozpoczynajN siN zdjecia do 7 sezonu :P Wedeug tego co zamieeciN Omar Epps na swoim Twitterze, to krecenie siódmego sezonu rozpocznie siN 14 czerwca. Chyba ewietna wiadomoe, a do premiery pierwszego odcinka zostaeo ''jedyne'' :D 103 dni i 7 godzin. Wedeug juN potwierdzonych informacji premiera 7 sezonu bedzie godzinna, tak jak w przypadku poprzednika.
Dołączona grafika
0

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   maslany 

• Stały bywalec
  • PipPipPipPip
  • Postów 240

Napisano 10 June 2010 - 17:27

Dzi?ki Morpheus W ko?cu jaka? dobra wiadomo?? :D Ju? si? doczeka? nie mog? :P
0

Udostępnij ten temat:

• 6 stron +
  • 1